Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 4 Herr Örebro

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-05 19:00 120101080 IFK Hallsberg - Adolfsbergs IK 1 - 2 Allévallen, konstgräs
2021-08-06 19:00 120101079 SMÅ IF - IF Eker Örebro 0 - 5 Tingstadsvallen
2021-08-06 19:00 120101081 FK Örebro - IFK Örebro 4 - 3 Brickebackens IP
2021-08-06 19:00 120101082 Scandinavian FC Örebro - Latorps IF 1 - 1 Universitetet
2021-08-06 19:00 120101083 Mariebergs IK - IK Sturehov 2 - 1 Mariebergs IP
2021-08-10 19:00 120101067 Hidingsta IK - IF Eker Örebro 2 - 4 Björkviksvallen
2021-08-10 19:00 120101069 SMÅ IF - IFK Örebro 0 - 1 Tingstadsvallen
2021-08-10 19:00 120101070 IFK Hallsberg - Latorps IF 2 - 2 Allévallen, konstgräs
2021-08-10 19:00 120101071 FK Örebro - IK Sturehov 3 - 4 Brickebackens IP
2021-08-10 19:00 120101072 Scandinavian FC Örebro - Mariebergs IK 0 - 8 Universitetet
2021-08-10 19:10 120101068 FK Bosna 92 - Adolfsbergs IK 0 - 2 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-08-13 19:00 120101085 Latorps IF - Mariebergs IK 2 - 2 Björkvallen
2021-08-13 19:00 120101086 IFK Örebro - Scandinavian FC Örebro 2 - 2 Brickebackens IP
2021-08-13 19:00 120101087 Adolfsbergs IK - FK Örebro 3 - 0 Lugnets IP
2021-08-13 19:00 120101088 IF Eker Örebro - IFK Hallsberg 5 - 2 Lundby IP A
2021-08-13 19:00 120101090 IK Sturehov - Hidingsta IK 2 - 4 Sörbyvallen Örebro
2021-08-13 19:10 120101089 FK Bosna 92 - SMÅ IF 2 - 1 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-08-17 19:00 120101084 Hidingsta IK - FK Bosna 92 5 - 2 Björkviksvallen
2021-08-20 18:45 120101091 FK Örebro - IF Eker Örebro 1 - 6 Brickebackens IP
2021-08-20 18:45 120101092 Scandinavian FC Örebro - Adolfsbergs IK 0 - 4 Universitetet
2021-08-20 18:45 120101093 Mariebergs IK - IFK Örebro 2 - 1 Mariebergs IP
2021-08-20 18:45 120101094 IK Sturehov - Latorps IF 2 - 2 Sörbyvallen Örebro
2021-08-20 19:00 120101096 IFK Hallsberg - FK Bosna 92 0 - 1 Allévallen, konstgräs
2021-08-21 13:00 120101095 Hidingsta IK - SMÅ IF 1 - 2 Björkviksvallen
2021-08-24 18:45 120101073 IK Sturehov - Scandinavian FC Örebro 2 - 1 Sörbyvallen Örebro
2021-08-24 18:45 120101074 Latorps IF - FK Örebro 4 - 2 Björkvallen
2021-08-24 18:45 120101075 IFK Örebro - IFK Hallsberg 5 - 4 Brickebackens IP
2021-08-24 18:45 120101076 SMÅ IF - Adolfsbergs IK 0 - 0 Tingstadsvallen
2021-08-24 18:45 120101077 IF Eker Örebro - FK Bosna 92 4 - 2 Lundby IP A
2021-08-24 18:45 120101078 Mariebergs IK - Hidingsta IK 3 - 1 Mariebergs IP
2021-08-27 18:30 120101097 IFK Örebro - IK Sturehov 3 - 5 Brickebackens IP
2021-08-27 18:30 120101098 Adolfsbergs IK - Mariebergs IK 0 - 3 Lugnets IP
2021-08-27 18:30 120101099 IF Eker Örebro - Scandinavian FC Örebro 3 - 0 Lundby IP A
2021-08-27 18:30 120101101 SMÅ IF - IFK Hallsberg 2 - 3 Tingstadsvallen
2021-08-27 18:30 120101102 Latorps IF - Hidingsta IK 3 - 1 Björkvallen
2021-08-27 19:10 120101100 FK Bosna 92 - FK Örebro 5 - 3 Pettersbergs IP, konstgräs
September
2021-09-03 18:15 120101104 IK Sturehov - Adolfsbergs IK 0 - 1 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2021-09-03 18:15 120101105 Latorps IF - IFK Örebro 2 - 0 Björkvallen
2021-09-04 15:00 120101103 Mariebergs IK - IF Eker Örebro 3 - 7 Mariebergs IP
2021-09-04 15:00 120101106 Hidingsta IK - IFK Hallsberg 2 - 2 Björkviksvallen
2021-09-04 15:00 120101107 FK Örebro - SMÅ IF 4 - 1 Brickebackens IP
2021-09-04 16:30 120101108 Scandinavian FC Örebro - FK Bosna 92 1 - 7 Universitetet
2021-09-10 19:10 120101111 FK Bosna 92 - Mariebergs IK 2 - 0 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-09-10 19:30 120101109 Adolfsbergs IK - Latorps IF 2 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2021-09-12 14:00 120101114 IFK Örebro - Hidingsta IK 4 - 2 Brickebackens IP
2021-09-12 16:00 120101110 IF Eker Örebro - IK Sturehov 3 - 1 Lundby IP A
2021-09-12 16:00 120101112 SMÅ IF - Scandinavian FC Örebro 1 - 2 Tingstadsvallen
2021-09-12 16:00 120101113 IFK Hallsberg - FK Örebro 2 - 1 Allévallen, konstgräs
2021-09-17 19:00 120101116 Adolfsbergs IK - IFK Örebro 4 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2021-09-18 15:00 120101115 Latorps IF - IF Eker Örebro 2 - 4 Björkvallen
2021-09-18 15:00 120101117 Hidingsta IK - FK Örebro 4 - 0 Björkviksvallen
2021-09-18 15:00 120101118 Scandinavian FC Örebro - IFK Hallsberg 1 - 0 Universitetet
2021-09-18 15:00 120101120 IK Sturehov - FK Bosna 92 4 - 2 Sörbyvallen Örebro
2021-09-19 15:00 120101119 Mariebergs IK - SMÅ IF 3 - 2 Mariebergs IP
2021-09-24 19:00 120101126 Adolfsbergs IK - Hidingsta IK 1 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2021-09-24 19:10 120101122 FK Bosna 92 - Latorps IF 0 - 3 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-09-26 15:00 120101123 SMÅ IF - IK Sturehov 3 - 3 Tingstadsvallen
2021-09-26 16:00 120101121 IF Eker Örebro - IFK Örebro 3 - 1 Lundby IP A
2021-09-26 16:00 120101124 IFK Hallsberg - Mariebergs IK 1 - 0 Allévallen, konstgräs
2021-09-26 16:00 120101125 FK Örebro - Scandinavian FC Örebro 2 - 3 Brickebackens IP
Oktober
2021-10-02 15:00 120101127 Adolfsbergs IK - IF Eker Örebro 4 - 1 Lugnets IP
2021-10-02 15:00 120101128 Scandinavian FC Örebro - Hidingsta IK 1 - 4 Universitetet
2021-10-02 15:00 120101129 Mariebergs IK - FK Örebro 6 - 2 Mariebergs IP
2021-10-02 15:00 120101130 IK Sturehov - IFK Hallsberg 6 - 1 Trängens IP Konstgräs
2021-10-02 15:00 120101131 Latorps IF - SMÅ IF 6 - 2 Björkvallen
2021-10-02 16:15 120101132 IFK Örebro - FK Bosna 92 6 - 5 Pettersbergs IP, konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info