Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 4 Herr Halland

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-03 19:00 070102045 Väröbacka GIF - Alets IK 1 - 0 Värö IP A
2021-06-04 19:00 070102043 Hyltebruks IF - IF Böljan Falkenberg 0 - 6 Örnvallen A
2021-06-04 19:00 070102044 IF Leikin - Derome-Åskloster FF 1 - 2 Halmstad Arena P2
2021-06-04 19:00 070102047 Lilla Träslövs FF - Lerkils IF 1 - 2 Östervi A
2021-06-05 15:00 070102046 Åsa IF - IF Norvalla 0 - 0 Åsa IP A
2021-06-05 15:00 070102048 IFK Fjärås - Kungsbacka City FC 0 - 2 Ögärdets IP A
2021-06-10 19:30 070102049 IF Böljan Falkenberg - Kungsbacka City FC 3 - 3 Falkenbergs IP A
2021-06-11 19:00 070102051 Lerkils IF - Åsa IF 1 - 3 Ledets IP
2021-06-12 14:00 070102052 IF Norvalla - Väröbacka GIF 2 - 0 Norvalla IP
2021-06-12 14:00 070102053 Alets IK - IF Leikin 2 - 2 Alevallen C
2021-06-13 15:00 070102050 Lilla Träslövs FF - IFK Fjärås 3 - 3 Östervi A
2021-06-14 18:00 070102011 Derome-Åskloster FF - IF Böljan Falkenberg 2 - 1 Klostervallen A
2021-06-15 19:00 070102003 Hyltebruks IF - Alets IK 0 - 4 Örnvallen A
2021-06-16 19:00 070102005 Väröbacka GIF - Lerkils IF 1 - 2 Värö IP A
2021-06-17 19:00 070102056 Kungsbacka City FC - IF Norvalla 0 - 1 Tingbergsvallen A
2021-06-17 19:00 070102058 IF Leikin - Lilla Träslövs FF 5 - 2 Halmstad Arena P2
2021-06-18 19:00 070102055 IF Böljan Falkenberg - Alets IK 0 - 1 Falkenbergs IP A
2021-06-18 19:30 070102060 Derome-Åskloster FF - IFK Fjärås 3 - 0 Dersbovallen A
2021-06-19 14:00 070102057 Hyltebruks IF - Lerkils IF 0 - 2 Örnvallen A
2021-06-20 14:00 070102004 IF Leikin - IF Norvalla 4 - 4 Halmstad Arena P3
2021-06-20 14:00 070102059 Väröbacka GIF - Åsa IF 2 - 1 Värö IP A
2021-06-21 19:00 070102010 Alets IK - Kungsbacka City FC 2 - 0 Alevallen C
2021-06-24 19:00 070102061 Åsa IF - IF Leikin 3 - 1 Åsa IP A
2021-06-24 19:00 070102062 Lilla Träslövs FF - Hyltebruks IF 6 - 3 Östervi A
2021-06-24 19:00 070102063 Lerkils IF - Kungsbacka City FC 1 - 1 Ledets IP
2021-06-24 19:00 070102064 IF Norvalla - IF Böljan Falkenberg 2 - 5 Norvalla IP
2021-06-24 19:00 070102066 IFK Fjärås - Väröbacka GIF 0 - 2 Ögärdets IP A
2021-06-28 19:00 070102065 Alets IK - Derome-Åskloster FF 4 - 1 Alevallen C
2021-06-29 18:45 070102009 IF Norvalla - Hyltebruks IF 4 - 1 Norvalla IP
Juli
2021-07-01 19:00 070102068 Derome-Åskloster FF - Kungsbacka City FC 1 - 2 Dersbovallen A
2021-07-01 19:00 070102071 Lerkils IF - Väröbacka GIF 3 - 1 Ledets IP
2021-07-01 19:00 070102072 Lilla Träslövs FF - Åsa IF 0 - 5 Östervi A
2021-07-02 19:00 070102069 Alets IK - Hyltebruks IF 3 - 1 Alevallen C
2021-07-03 14:00 070102070 IF Norvalla - IF Leikin 2 - 2 Norvalla IP
2021-07-03 15:00 070102067 IFK Fjärås - IF Böljan Falkenberg 2 - 0 Ögärdets IP A
2021-07-05 19:00 070102002 Kungsbacka City FC - Derome-Åskloster FF 3 - 2 Tingbergsvallen A
2021-07-06 19:00 070102012 IFK Fjärås - Åsa IF 1 - 0 Ögärdets IP A
2021-07-08 19:00 070102075 Hyltebruks IF - IF Norvalla 4 - 0 Örnvallen A
2021-07-08 19:00 070102077 IF Böljan Falkenberg - Derome-Åskloster FF 3 - 1 Falkenbergs IP A
2021-07-09 19:00 070102073 Väröbacka GIF - Lilla Träslövs FF 1 - 2 Värö IP A
2021-07-10 12:00 070102076 Kungsbacka City FC - Alets IK 0 - 1 Tingbergsvallen A
2021-07-10 14:00 070102074 IF Leikin - Lerkils IF 4 - 3 Halmstad Arena P1
2021-07-10 15:00 070102078 Åsa IF - IFK Fjärås 3 - 2 Åsa IP A
2021-07-30 19:00 070102008 Lerkils IF - IF Leikin 2 - 2 Ledets IP
2021-07-31 15:00 070102006 Åsa IF - Lilla Träslövs FF 1 - 0 Åsa IP A
Augusti
2021-08-06 19:00 070102032 Väröbacka GIF - IF Böljan Falkenberg 0 - 2 Värö IP A
2021-08-06 19:00 070102035 Lerkils IF - IF Norvalla 3 - 1 Ledets IP
2021-08-06 19:15 070102036 IFK Fjärås - Hyltebruks IF 2 - 3 Ögärdets IP A
2021-08-07 13:00 070102034 Lilla Träslövs FF - Alets IK 3 - 2 Östervi A
2021-08-08 14:00 070102031 IF Leikin - Kungsbacka City FC 4 - 0 Halmstad Arena P1
2021-08-08 17:00 070102033 Åsa IF - Derome-Åskloster FF 3 - 0 Åsa IP A
2021-08-13 19:00 070102080 Lilla Träslövs FF - Kungsbacka City FC 3 - 1 Östervi A
2021-08-13 19:00 070102084 IF Norvalla - Derome-Åskloster FF 4 - 1 Norvalla IP
2021-08-14 13:00 070102079 Lerkils IF - IF Böljan Falkenberg 2 - 6 Ledets IP
2021-08-14 13:00 070102082 Väröbacka GIF - IF Leikin 1 - 1 Värö IP A
2021-08-14 15:00 070102081 Åsa IF - Hyltebruks IF 5 - 1 Åsa IP A
2021-08-15 15:00 070102083 IFK Fjärås - Alets IK 2 - 1 Ögärdets IP A
2021-08-17 19:00 070102054 Derome-Åskloster FF - Hyltebruks IF 4 - 0 Klostervallen A
2021-08-20 18:45 070102088 Derome-Åskloster FF - Lerkils IF 1 - 0 Dersbovallen A
2021-08-20 19:00 070102086 Kungsbacka City FC - Åsa IF 3 - 2 Tingbergsvallen A
2021-08-20 19:00 070102087 IF Böljan Falkenberg - Lilla Träslövs FF 1 - 0 Falkenbergs IP A
2021-08-21 14:00 070102085 Hyltebruks IF - Väröbacka GIF 2 - 2 Örnvallen A
2021-08-21 14:00 070102089 Alets IK - IF Norvalla 2 - 0 Alevallen C
2021-08-22 14:00 070102090 IF Leikin - IFK Fjärås 3 - 3 Halmstad Arena P1
2021-08-27 18:30 070102092 Väröbacka GIF - Kungsbacka City FC 5 - 3 Värö IP A
2021-08-27 18:30 070102093 IF Leikin - Hyltebruks IF 2 - 2 Halmstad Arena P1
2021-08-27 18:45 070102091 Åsa IF - IF Böljan Falkenberg 0 - 5 Åsa IP A
2021-08-28 13:00 070102095 Lerkils IF - Alets IK 5 - 1 Ledets IP
2021-08-28 13:00 070102096 Lilla Träslövs FF - Derome-Åskloster FF 1 - 1 Östervi A
2021-08-28 15:00 070102094 IFK Fjärås - IF Norvalla 4 - 2 Ögärdets IP A
September
2021-09-03 18:15 070102100 Alets IK - Lilla Träslövs FF 2 - 2 Alevallen C
2021-09-03 19:00 070102098 IF Böljan Falkenberg - Väröbacka GIF 1 - 0 Falkenbergs IP A
2021-09-04 13:00 070102099 Derome-Åskloster FF - Åsa IF 0 - 0 Klostervallen A
2021-09-04 14:00 070102101 IF Norvalla - Lerkils IF 2 - 5 Norvalla IP
2021-09-04 14:00 070102102 Hyltebruks IF - IFK Fjärås 0 - 1 Örnvallen A
2021-09-05 14:00 070102097 Kungsbacka City FC - IF Leikin 2 - 0 Tingbergsvallen A
2021-09-10 18:00 070102106 Lilla Träslövs FF - IF Norvalla 2 - 4 Östervi A
2021-09-10 18:00 070102108 Väröbacka GIF - Derome-Åskloster FF 1 - 2 Värö IP A
2021-09-11 14:00 070102103 IF Leikin - IF Böljan Falkenberg 2 - 1 Halmstad Arena P2
2021-09-11 14:00 070102104 Hyltebruks IF - Kungsbacka City FC 3 - 0 Örnvallen A
2021-09-11 15:00 070102107 Åsa IF - Alets IK 4 - 1 Åsa IP A
2021-09-12 15:00 070102105 IFK Fjärås - Lerkils IF 4 - 0 Ögärdets IP A
2021-09-15 17:45 070102007 Lilla Träslövs FF - Väröbacka GIF 7 - 2 Östervi A
2021-09-17 19:00 070102109 IF Böljan Falkenberg - Hyltebruks IF 2 - 0 Falcon Alkoholfri Arena
2021-09-18 13:00 070102111 Alets IK - Väröbacka GIF 4 - 1 Alevallen C
2021-09-18 13:00 070102113 Lerkils IF - Lilla Träslövs FF 0 - 2 Ledets IP
2021-09-18 16:00 070102114 Kungsbacka City FC - IFK Fjärås 1 - 4 Tingbergsvallen A
2021-09-19 14:00 070102112 IF Norvalla - Åsa IF 0 - 2 Norvalla IP
2021-09-19 16:00 070102110 Derome-Åskloster FF - IF Leikin 3 - 4 Dersbovallen A
2021-09-25 12:00 070102115 Kungsbacka City FC - IF Böljan Falkenberg 2 - 2 Tingbergsvallen A
2021-09-25 15:00 070102116 IFK Fjärås - Lilla Träslövs FF 6 - 0 Ögärdets IP A
2021-09-26 14:00 070102118 Väröbacka GIF - IF Norvalla 1 - 2 Värö IP A
2021-09-26 14:00 070102119 IF Leikin - Alets IK 2 - 4 Halmstad Arena P1
2021-09-26 14:00 070102120 Hyltebruks IF - Derome-Åskloster FF 0 - 3 Örnvallen A
2021-09-26 15:00 070102117 Åsa IF - Lerkils IF 6 - 1 Åsa C
Oktober
2021-10-02 13:00 070102123 Lerkils IF - Hyltebruks IF 3 - 3 Ängås IP D
2021-10-02 14:00 070102124 Lilla Träslövs FF - IF Leikin 1 - 4 Håstens IP konstgräs
2021-10-02 15:00 070102126 IFK Fjärås - Derome-Åskloster FF 1 - 0 Ögärdets IP B
2021-10-03 14:00 070102121 Alets IK - IF Böljan Falkenberg 3 - 1 Söndrums IP konstgräs
2021-10-03 14:30 070102122 IF Norvalla - Kungsbacka City FC 0 - 1 Norvalla IP
2021-10-03 15:00 070102125 Åsa IF - Väröbacka GIF 5 - 1 Åsa C
2021-10-08 19:30 070102127 IF Leikin - Åsa IF 1 - 3 Halmstad Arena P7
2021-10-09 14:00 070102128 Hyltebruks IF - Lilla Träslövs FF 1 - 4 Örnvallen konstgräs
2021-10-09 14:00 070102129 Kungsbacka City FC - Lerkils IF 0 - 0 Kungsbacka sportcenter 10
2021-10-09 14:00 070102130 IF Böljan Falkenberg - IF Norvalla 6 - 0 Falkenbergs IP A
2021-10-09 14:00 070102131 Derome-Åskloster FF - Alets IK 3 - 3 Klostervallen A
2021-10-09 14:00 070102132 Väröbacka GIF - IFK Fjärås 1 - 2 Värö IP A
2021-10-12 19:00 070102001 IF Böljan Falkenberg - IFK Fjärås 3 - 1 Falkenbergs IP A
2021-10-16 12:00 070102014 Kungsbacka City FC - Lilla Träslövs FF 1 - 0 Kungsbacka sportcenter 10
2021-10-16 13:00 070102015 Hyltebruks IF - Åsa IF 1 - 3 Örnvallen konstgräs
2021-10-16 14:00 070102013 IF Böljan Falkenberg - Lerkils IF 2 - 0 Falkenbergs IP A
2021-10-16 14:00 070102018 Derome-Åskloster FF - IF Norvalla 2 - 0 Dersbovallen A
2021-10-17 14:00 070102016 IF Leikin - Väröbacka GIF 3 - 2 Halmstad Arena P7
2021-10-17 14:00 070102017 Alets IK - IFK Fjärås 4 - 2 Skedalaheds IP 3
2021-10-23 13:00 070102021 Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg 1 - 1 Ankarvallen B
2021-10-23 13:00 070102022 Lerkils IF - Derome-Åskloster FF 1 - 1 Ängås IP D
2021-10-23 14:00 070102020 Åsa IF - Kungsbacka City FC 3 - 0 Åsa C
2021-10-24 14:00 070102019 Väröbacka GIF - Hyltebruks IF 3 - 2 Värö IP A
2021-10-24 14:00 070102023 IF Norvalla - Alets IK 1 - 2 Håstens IP konstgräs
2021-10-24 15:00 070102024 IFK Fjärås - IF Leikin 1 - 4 Ögärdets IP B
2021-10-29 19:00 070102037 IF Böljan Falkenberg - IF Leikin 5 - 4 Falkenbergs IP A
2021-10-30 12:00 070102038 Kungsbacka City FC - Hyltebruks IF 1 - 2 Kungsbacka sportcenter 10
2021-10-30 13:00 070102039 Lerkils IF - IFK Fjärås 2 - 2 Ängås IP D
2021-10-30 14:00 070102041 Alets IK - Åsa IF 0 - 2 Skedalaheds IP 3
2021-10-31 13:00 070102040 IF Norvalla - Lilla Träslövs FF 2 - 1 Håstens IP konstgräs
2021-10-31 14:00 070102042 Derome-Åskloster FF - Väröbacka GIF 4 - 3 Klostervallen A
November
2021-11-06 14:00 070102025 IF Böljan Falkenberg - Åsa IF 8 - 1 Falkenbergs IP A
2021-11-06 14:00 070102026 Kungsbacka City FC - Väröbacka GIF 0 - 1 Kungsbacka sportcenter 10
2021-11-06 14:00 070102027 Hyltebruks IF - IF Leikin 3 - 2 Örnvallen konstgräs
2021-11-06 14:00 070102028 IF Norvalla - IFK Fjärås 3 - 1 Håstens IP konstgräs
2021-11-06 14:00 070102029 Alets IK - Lerkils IF 2 - 0 Söndrums IP konstgräs
2021-11-06 14:00 070102030 Derome-Åskloster FF - Lilla Träslövs FF 1 - 2 Klostervallen A

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info