Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher ÖFF/FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
ADAS United IF Adas United IF(Föreningen) vit, vit, vit
Adelövs IK A-Lag Adelövs IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
AIK FF F17 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF F19 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK U21 AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Assyriska IF i Norrköping Adas United IF(Föreningen) vit, vit, vit
Azech oldboys BK Azech oldboys BK (Föreningen) svart, svart, svart
Björsäters SK Björsäters SK(Föreningen) Röd, Vit, vit
BK Derby BK Derby(Föreningen) grön/svart, svart, grön
BK Derby 17-19 BK Derby(Föreningen) grön/svart, svart, grön
BK Derby F15-16 BK Derby(Föreningen) grön/svart, svart, grön
BK Derby P15 BK Derby(Föreningen) grön/svart, svart, grön
BK Derby U BK Derby(Föreningen) grön/svart, svart, grön
BK Hird BK Hird(Föreningen) Blå/turkos, Mörkblå , Ljusblå
BK Kenty BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
BK Kenty H U BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
BK Ljungsbro BK Ljungsbro(Föreningen) svart, svart, svart
BK Ljungsbro / Wreta U16 BK Ljungsbro(Föreningen) svart, svart, svart
BK Ljungsbro B BK Ljungsbro(Föreningen) svart, svart, svart
BK Ljungsbro U19 BK Ljungsbro(Föreningen) svart, svart, svart
BK Zeros Herrsenior BK Zeros(Föreningen) grön, grön, grön
Borens IK 17-19 Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Borens IK Dam A Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Borens IK F05 Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Borens IK Herr A Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Borensbergs IF FK A-lag Borensbergs IF FK(Föreningen) vit, blå, vit
Borensbergs IF FK klass 2 Borensbergs IF FK(Föreningen) vit, blå, vit
Boxholms IF Boxholms IF(Föreningen) röd, röd, röd
Boxholms IF Dam Boxholms IF(Föreningen) röd, röd, röd
Boxholms IF F17-19 Boxholms IF(Föreningen) röd, röd, röd
Brokinds IF Brokinds IF(Föreningen) vit, blå, blå
Bråvalla IK A Bråvalla IK(Föreningen) röd, blå, röd
Dagsbergs IF Dagsbergs IF(Föreningen) Röd/Svart-randig, Svart, Svart
Degerfors IF DAM Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
DFK Värmbol DFK Värmbol(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Djurgården U21 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF 1, F 15 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF F17 (1) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF F19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ekängens IF Ekängens IF(Föreningen) ljusblå, svart, svart
Eneby BK Eneby BK(Föreningen) grön, grön, grön
Eneby BK F15 Eneby BK(Föreningen) grön, grön, grön
Eneby BK P05 VIT Eneby BK(Föreningen) grön, grön, grön
Enskede IK DAM Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna United DFF F17 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F19 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Falerums IF Falerums IF(Föreningen) grön, svart, svart
Falu BS FK HA Falu BS FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Gute A FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Kallfors P06 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Linköping City FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 16 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 17 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 19 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FF Jaguar FF Jaguar(Föreningen) blå/svart, svart
Finspångs FK Finspångs FK(Föreningen) vit, vit, vit
Finspångs FK B Finspångs FK(Föreningen) vit, vit, vit
FK Bosna 92 FK Bosna 92 Örebro(Föreningen) blå, blå, blå
Fornåsa IF Fornåsa IF(Föreningen) gul, svart, gul
Fågelsta AIF Fågelsta AIF(Föreningen) röd, vit, röd
Grebo IK A Grebo IK(Föreningen) Grön/vit randig, vit, vit
Grytgöls IK Grytgöls IK(Föreningen) grön, grön, gröna
Grytgöls IK B Grytgöls IK(Föreningen) grön, grön, gröna
Gullringens GOIF Gullringens GOIF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Gunnebo IF Gunnebo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gusums IF Gusums IF(Föreningen) röd, röd, röd
Haga FF Haga FF(Föreningen) svart/blå-randig, svart, blå
Haga FF B Haga FF(Föreningen) svart/blå-randig, svart, blå
Hageby IF Herrlag Karim Arzouni 0739903380 0739903380 gul/svart, svart, svart
Hageby IF U Hageby IF(Föreningen) gul/svart, svart, svart
Hammarby IF FF F17 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF Flickor 19 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby TFF Herrfotboll Hammarby TFF Herrfotboll(Föreningen) SvartGul, Svart, Gul
Hanvikens SK Röd, Pojkar 2006 2021 Hanvikens SK(Föreningen) Röd, Röd, Vita
Hargs BK Hargs BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hemgårdarnas BK Hemgårdarnas BK(Föreningen) orange, orange, orange
Hjulsbro IK Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, blå
Hjulsbro IK Dam Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, blå
Hjulsbro IK F16 Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, blå
Hjulsbro IK U17 Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, blå
Hjulsbro IK U19 Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, blå
Hjulsbro IK U21 Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, blå
Husqvarna FF Dam Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF DAM Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hvetlanda GIF Herr A Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Hägerstads IF Hägerstads IF(Föreningen) röd, röd, svart/vit
IF Brommapojkarna Dam IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Sylvia IF Sylvia(Föreningen) svart/vit, svart, vit
IFK Kalmar F17 IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar F19 IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kumla A IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Motala FK IFK Motala FK(Föreningen) blå, vit, blå
IFK Norrköping FK DAM Christin Lilja 0739561387 0739561387 vit/blå/vit
IFK Norrköping FK U 17 IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Norrköping FK U 19 IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Norrköping FK U15 IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Norrköping FK U16 IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Norrköping FK U21 IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Nyköping IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro P.06 Lag 1 IFK Wreta Kloster(Föreningen) röd, blå, vit
IFK Wreta Kloster F 06 IFK Wreta Kloster(Föreningen) röd, blå, vit
IFK Västervik IFK Västervik(Föreningen) blå , blå, blå
Igelfors IF Igelfors IF(Föreningen) svart, svart, svart
IK Sleipner A-trupp IK Sleipner(Föreningen) blå/vit-randig, blå, blå
IK Sleipner A-trupp Dam IK Sleipner(Föreningen) blå/vit-randig, blå, blå
IK Sleipner U15 IK Sleipner(Föreningen) blå/vit-randig, blå, blå
IK Tord IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Waria 17-19 IK Waria(Föreningen) röd/vit-randig, röd, röd
IK Österviking IK Österviking(Föreningen) röd, röd, röd
IK Östria Lambohov F17-19 IK Östria Lambohov(Föreningen) gul, svart, gul
Jönköpings Södra IF Dam Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF F17 Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF U21 Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
KFUM Norrköping Trix KFUM Norrköping(Föreningen) blå, blå, blå
KIF Örebro DFF F19 KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Kimstad GoIF Kimstad GoIF(Föreningen) vit, röd, vit
Kimstad GoIF DAM Kimstad GoIF(Föreningen) vit, röd, vit
Kimstad GoIF F05/06 Kimstad GoIF(Föreningen) vit, röd, vit
Kisa BK Herrar Kisa BK(Föreningen) gul, vit, gul
Kisa BK U Kisa BK(Föreningen) gul, vit, gul
Kopparbergs/Göteborg FC F17 BK Häcken FF(Föreningen) gul-svart randig, Svart, Svart
Kopparbergs/Göteborg FC F19 BK Häcken FF(Föreningen) gul-svart randig, Svart, Svart
Kristbergs IF Kristbergs IF(Föreningen) svart, svart, svart
Krokeks IF Krokeks IF(Föreningen) vit, röd, vit
Krokeks IF F-05 Thomas Vernersson 0703967970 Vit/Röd/Vit
Krokeks IF P06 Krokeks IF(Föreningen) vit, röd, vit
Kuddby IF Kuddby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Kuddby IF Kustbollen Kuddby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Kättinge IF Kättinge IF(Föreningen)
LBK Gottfridsberg A LBK Gottfridsberg(Föreningen) gul, svart, gul
LBK Gottfridsberg DAM LBK Gottfridsberg(Föreningen) gul, svart, gul
LBK Gottfridsberg U LBK Gottfridsberg(Föreningen) gul, svart, gul
Ledbergs IF Ledbergs IF(Föreningen) grön, vit, grön
Lidköpings FK A DAM Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lindö FF Lindö FF(Föreningen) gul, svart, gul
Lindö FF Dam Lindö FF(Föreningen) gul, svart, gul
Lindö FF F15-16 Lindö FF(Föreningen) gul, svart, gul
Lindö FF Junior elit Lindö FF(Föreningen) gul, svart, gul
Lindö FF P05 Lindö FF(Föreningen) gul, svart, gul
Linghems SK dam Linghems SK(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Linghems SK F 05/06 Linghems SK(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Linghems SK Herrar Linghems SK(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Linghems SK Herrar U Linghems SK(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Linköping BK Tinnis Kenneth Åkerström 0736754793 grön, grön, grön
Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 Linköping BK Tinnis(Föreningen) grön, grön, grön
Linköping BK Tinnis F19 Linköping BK Tinnis(Föreningen) grön, grön, grön
Linköping Kenty DFF BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköping Kenty DFF BK Kenty P 17-19 BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköping Kenty DFF BK Kenty, 05 BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköping Kenty DFF F05 BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköping Kenty DFF F15 BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköping Kenty DFF F17-19 BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköpings FC F15 Linköping FC(Föreningen) blå, blå, blå
Linköpings FC F17 Linköping FC(Föreningen) blå, blå, blå
Linköpings FC F19 Linköping FC(Föreningen) blå, blå, blå
Linköpings FF Ungdom P15 Torben Nielsen 0733521427 röd, vit, svart
Linköpings FF Ungdom U16 Torben Nielsen 0733521427 röd, vit, svart
LiU AIF FK Gabriel Spjuth 0700902635 blå, vit, blå
Lkpg Kenty DFF B BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Loddby IF Loddby IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lotorps IF dam Lotorps IF(Föreningen) blå, vit, vit
LSW IF Kenneth Håkansson 014154354 0706890110 blå, blå, blå
LSW IF U Per Karlsson 0721730810 blå, blå, blå
Malexanders IF Malexanders IF(Föreningen) grön, grön, gröna
Mallbackens IF Mallbackens IF Sunne(Föreningen) grön, grön, gröna
Malmens FF Malmens FF(Föreningen) svart, svart, svart
Malmens FF Dam Malmens FF(Föreningen) svart, svart, svart
Malmslätts AIK Malmslätts AIK(Föreningen) vit, svart, vit
Malmslätts AIK F05/06 Malmslätts AIK(Föreningen) vit, svart, vit
Malmslätts AIK P15 Malmslätts AIK(Föreningen) vit, svart, vit
Mantorps FF Mantorps FF(Föreningen) svart, svart, svart
Mantorps FF B Mantorps FF(Föreningen) svart, svart, svart
Mantorps FF DAM Mantorps FF(Föreningen) svart, svart, svart
Marsjö-Byle GoIF Marsjö-Byle GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Svart
Mjölby AI FF A-Lag Johan Bjersér Czigler 0761873377 Gul, Svart, Gul
Mjölby AI FF P05 Mjölby AI FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mjölby FC Mjölby FC(Föreningen) turkos, vit, vit
Mjölby Södra IF Mjölby Södra IF(Föreningen) vit, svart, svart
Motala AIF FK A-lag Motala AIF FK(Föreningen) vit, svart, vit
Nora BK Herrar Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norrköpings Akademiska FF Herr Norrköpings Akademiska FF(Föreningen) vit, svart, svart
Norrköpings IF Bosna Norrköpings IF Bosna(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Norsholms IF 1, Pojkar 15-16 2021 Norsholms IF(Föreningen) grön, vit, vit
Norsholms IF A Norsholms IF(Föreningen) grön, vit, vit
Nässjö FF Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Reijmyre IF Reijmyre IF(Föreningen) grön/vit-randig, grön, vit
Reijmyre IF B Reijmyre IF(Föreningen) grön/vit-randig, grön, vit
Rimforsa IF Rimforsa IF(Föreningen) Vvt/svart, svart, svart
Rimforsa IF Herr U Rimforsa IF(Föreningen) Vvt/svart, svart, svart
Ringarums IF herr Ringarums IF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Ringarums IF U Ringarums IF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Saltängens BK Dam Saltängens BK(Föreningen) grön, vit, vit
Saltängens BK Herr Saltängens BK(Föreningen) grön, vit, vit
Saltängens BK Herr Utv Saltängens BK(Föreningen) grön, vit, vit
Skärblacka IF Skärblacka IF(Föreningen) röd, vit, svart
Skärblacka IF Dam Skärblacka IF(Föreningen) röd, vit, svart
Skärblacka IF F04/05 Skärblacka IF(Föreningen) röd, vit, svart
Skärblacka IF P06 Magnus Silfverklev 0706060604 röd, vit, svart
Sköllersta IF Dam Sköllersta IF(Föreningen) svart, Svart, svart
Smedby AIS 05 Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Smedby AIS A Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Smedby AIS Dam Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Smedby AIS F 17-19 Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Smedby AIS F15-16 Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Smedby AIS U19 Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Sonstorps IK Sonstorps IK(Föreningen) blå/vit-randig, blå, vit
Sonstorps IK B Sonstorps IK(Föreningen) blå/vit-randig, blå, vit
Stegeborgs IF Stegeborgs IF(Föreningen) grön, grön, vit
Stjärnorps SK Stjärnorps SK(Föreningen) blå, blå, blå
Stjärnorps SK b-lag Stjärnorps SK(Föreningen) blå, blå, blå
Sturefors IF Sturefors IF(Föreningen) röd, vit, röd
Sturefors IF B Sturefors IF(Föreningen) röd, vit, röd
Sturefors IF P05, Pojkar 15-16 2021 Sturefors IF(Föreningen) röd, vit, röd
Sturefors IF U Sturefors IF(Föreningen) röd, vit, röd
Stångebro United BK , Flickor 15 Stångebro United BK(Föreningen) vit, blå, blå
Stångebro United BK P15 Stångebro United BK(Föreningen) vit, blå, blå
Svärtinge SK Svärtinge SK(Föreningen) blå, blå, blå
Svärtinge SK Dam A Svärtinge SK(Föreningen) blå, blå, blå
Svärtinge SK Dam B Svärtinge SK(Föreningen) blå, blå, blå
Svärtinge SK Dam F17-19 Svärtinge SK(Föreningen) blå, blå, blå
Svärtinge SK Pojkar 15 år Svärtinge SK(Föreningen) blå, blå, blå
Syrianska IF Norrköping Syrianska IF Norrköping(Föreningen) röd, röd, röd
Söderköpings IK A-lag Söderköpings IK(Föreningen) vit, blå, vit
Söderköpings IK P05-06 Söderköpings IK(Föreningen) vit, blå, vit
Söderköpings IK P-06 Söderköpings IK(Föreningen) vit, blå, vit
Söderköpings IK U Söderköpings IK(Föreningen) vit, blå, vit
Tallboda IF P14-15 Tallboda IF(Föreningen) vit, röd, vit
Tallboda IF Senior Tallboda IF(Föreningen) vit, röd, vit
Tjust IF FF Damlag Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Torstorps IF Torstorps IF(Föreningen) blå, vit, vit
Tranås FF Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Triangelns IK Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK Anette Österling 0704522267 Svart, Svart, Svart
Vadstena GIF Vadstena GIF(Föreningen) vit, grön, vit
Valdemarsviks IF A-lag Valdemarsviks IF(Föreningen) vit, blå, vit
Vikingstads SK Dam Ungdom Vikingstads SK(Föreningen) svart, svart, svart
Vikingstads SK Herrar Vikingstads SK(Föreningen) svart, svart, svart
Vimmerby IF Vimmerby IF(Föreningen) gul/svart, Svart, svart
Vånga IF Vånga IF(Föreningen) grön, grön, vit
Västerlösa GoIF Västerlösa GoIF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Västerviks FF Jimmy Svensson 0739414130 0739414130 Gul, Svart, Gul
Västerås BK 30 F19 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västra Harg IF A Västra Harg IF(Föreningen) grön, grön, grön
Västra Husby IF Västra Husby IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Västra Husby IF U-lag Västra Husby IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Åby IF Åby IF(Föreningen) vit, blå, blå
Åby IF 17-19 Åby IF(Föreningen) vit, blå, blå
Åby IF F-15 Åby IF(Föreningen) vit, blå, blå
Åby IF P 15-16 Åby IF(Föreningen) vit, blå, blå
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF(Föreningen) blå, vit, röd
Åtvidabergs FF A Dam Åtvidabergs FF(Föreningen) blå, vit, röd
Åtvidabergs FF JuniorElit Åtvidabergs FF(Föreningen) blå, vit, röd
Åtvidabergs FF P17 Åtvidabergs FF(Föreningen) blå, vit, röd
Åtvidabergs FF P19 Åtvidabergs FF(Föreningen) blå, vit, röd
Älvsjö AIK FF F17 Annica Persson vit, blå, vita
Älvsjö AIK FF F19 Max Ljungblom 0736707877 vit, blå, vita
Österstads IF Österstads IF(Föreningen) marin, marin, marin
Östra Ryds IF Östra Ryds IF(Föreningen) blå, blå, blå
Östra Ryds IF B Östra Ryds IF(Föreningen) blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-01-30 13:00 Eneby BK P05 VIT - Svärtinge SK Pojkar 15 år MAXIvallen Wembly
2021-01-30 16:20 (Inst.) Stångebro United BK , Flickor 15 - Åby IF F-15 Linköping Arena
2021-01-31 13:00 (Inst.) Borensbergs IF FK A-lag - LBK Gottfridsberg A Idrottsparken Motala A
2021-01-31 14:00 Malmslätts AIK P15 - BK Derby P15 Ryds konstgräsplan
2021-01-31 15:00 Svärtinge SK Pojkar 15 år - IFK Norrköping FK U15 Billbäcks Arena
2021-01-31 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - Jönköpings Södra IF F17 Linköping Arena
2021-02-03 19:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp - Saltängens BK Herr Platinumcars Arena
2021-02-06 10:00 (Inst.) Mjölby AI FF A-Lag - Mjölby Södra IF Vifolkavallen A
2021-02-06 12:00 (Inst.) Saltängens BK Herr - Finspångs FK Bollspelaren
2021-02-06 12:00 Stångebro United BK P15 - Eneby BK P05 VIT Linköping Arena
2021-02-07 12:00 Stångebro United BK , Flickor 15 - Linköping Kenty DFF F15 Linköping Arena
2021-02-07 13:00 (Inst.) Borensbergs IF FK A-lag - BK Derby Idrottsparken Motala A
2021-02-07 13:15 (Inst.) Finspångs FK B - Saltängens BK Herr Utv Grosvads IP
2021-02-07 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - AIK FF F19 Linköping Arena
2021-02-07 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - AIK FF F17 Linköping Arena
2021-02-13 11:00 (Inst.) Borens IK Herr A - Eneby BK Idrottsparken Motala A
2021-02-13 12:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp - Dagsbergs IF Platinumcars Arena
2021-02-13 12:00 (Inst.) Saltängens BK Herr - Skärblacka IF Bollspelaren
2021-02-13 12:00 Malmslätts AIK P15 - IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro P.06 Lag 1 Ryds Konstgräs
2021-02-13 12:00 IFK Norrköping FK DAM - IFK Norrköping FK U15 Platinumcars Arena (f d Östgötaporten)
2021-02-13 13:00 (Inst.) Mjölby FC - Jönköpings Södra IF Dam Vifolkavallen A
2021-02-13 13:00 (Inst.) Lindö FF - Torstorps IF Fastighetsteknik Arena
2021-02-13 13:00 Eneby BK P05 VIT - Lindö FF P05 MAXIvallen Wembly
2021-02-13 13:15 (Inst.) Finspångs FK - Stegeborgs IF Grosvads IP
2021-02-13 14:00 Malmslätts AIK F05/06 - Linköping Kenty DFF F05 Ryds Konstgräs
2021-02-13 14:00 Åtvidabergs FF - IF Sylvia Kopparvallen
2021-02-13 14:30 IK Sleipner U15 - Skärblacka IF P06 Ektorps IP
2021-02-13 15:00 (Inst.) Mjölby AI FF A-Lag - Hvetlanda GIF Herr A Vifolkavallen A
2021-02-13 15:00 (Inst.) Mjölby Södra IF - BK Zeros Herrsenior Skänninge IP
2021-02-13 15:00 (Inst.) Svärtinge SK Dam A - DFK Värmbol
2021-02-13 16:00 (Inst.) LiU AIF FK - Västra Harg IF A Ryd konstgräsplan
2021-02-13 16:00 Stångebro United BK P15 - Mjölby AI FF P05 Linköping Arena
2021-02-14 12:00 (Inst.) Saltängens BK Herr Utv - Haga FF B Bollspelaren
2021-02-14 13:00 (Inst.) Borensbergs IF FK A-lag - LSW IF Idrottsparken Motala A
2021-02-14 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Älvsjö AIK FF F19 Linköping Arena
2021-02-14 14:00 Svärtinge SK Pojkar 15 år - IFK Norrköping FK U15 Billbäcks Arena
2021-02-14 15:00 (Inst.) Svärtinge SK Dam B - Lotorps IF dam Billbäcks Arena
2021-02-14 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - Älvsjö AIK FF F17 Linköping Arena
2021-02-14 17:30 (Inst.) Svärtinge SK - Krokeks IF Billbäcks Arena
2021-02-14 18:50 Stångebro United BK , Flickor 15 - IFK Wreta Kloster F 06 Linköping Arena
2021-02-16 19:00 (Inst.) Kisa BK Herrar - Vimmerby IF Kisa IP
2021-02-20 11:00 (Inst.) Borens IK Herr A - Grebo IK A Idrottsparken Motala A
2021-02-20 11:00 (Inst.) Mjölby AI FF A-Lag - IK Sleipner A-trupp Vifolkavallen A
2021-02-20 11:00 (Inst.) Torstorps IF - BK Ljungsbro Grosvads IP
2021-02-20 13:00 Söderköpings IK P-06 - BK Derby P15 Vikingavallen Söderköping
2021-02-20 13:00 IFK Norrköping FK DAM - IF Brommapojkarna Dam PreZero Arena
2021-02-20 16:15 (Inst.) Stångebro United BK , Flickor 15 - Linköping Kenty DFF F15 Linköping Arena
2021-02-21 13:00 (Inst.) Söderköpings IK A-lag - IFK Nyköping Vikingavallen Söderköping
2021-02-21 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Lindö FF Dam Linköping Arena
2021-02-21 17:00 Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Malmslätts AIK F05/06 UCS Arena
2021-02-27 11:00 (Inst.) Västra Harg IF A - Adelövs IK A-Lag Klämmestorp IP Konstgräsplan
2021-02-27 11:00 (Inst.) Mjölby AI FF A-Lag - Nässjö FF Vifolkavallen A
2021-02-27 12:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp - Trosa-Vagnhärad SK Platinumcars Arena
2021-02-27 12:00 IFK Norrköping FK U15 - Norsholms IF 1, Pojkar 15-16 2021 Platinumcars Arena
2021-02-27 12:30 (Inst.) Kisa BK Herrar - BK Ljungsbro Kisa IP
2021-02-27 13:00 (Inst.) Eneby BK - Hargs BK MAXIvallen Wembly
2021-02-27 13:00 (Inst.) Söderköpings IK A-lag - Torstorps IF Vikingavallen Söderköping
2021-02-27 14:00 Malmslätts AIK P15 - Linköpings FF Ungdom P15 Ryds Konstgräs
2021-02-27 15:00 (Inst.) Eneby BK P05 VIT - Svärtinge SK Pojkar 15 år MAXIvallen Wembly
2021-02-27 15:00 (Inst.) Assyriska IF i Norrköping - Skärblacka IF Navestad IP
2021-02-27 16:30 IK Sleipner U15 - Krokeks IF P06 Ektorps IP
2021-02-28 10:00 (Inst.) Saltängens BK Herr Utv - Smedby AIS U19 Bollspelaren
2021-02-28 13:00 (Inst.) Borensbergs IF FK klass 2 - BK Derby U Idrottsparken Motala A
2021-02-28 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Kopparbergs/Göteborg FC F19 Linköping Arena
2021-02-28 15:30 Smedby AIS F15-16 - Stångebro United BK , Flickor 15 PreZero Arena
2021-02-28 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - Kopparbergs/Göteborg FC F17 Linköping Arena
2021-02-28 17:00 Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Eneby BK F15 UCS Arena
2021-03-03 19:00 (Inst.) Eneby BK - Lindö FF MAXIvallen Wembly
2021-03-03 19:00 (Inst.) Mjölby AI FF A-Lag - IFK Norrköping FK U 19 Skänninge IP B
2021-03-06 10:00 (Inst.) Norsholms IF A - IK Österviking Bollspelaren
2021-03-06 12:00 (Inst.) Saltängens BK Herr - Västra Husby IF Bollspelaren
2021-03-06 12:00 (Inst.) Åby IF P 15-16 - IFK Norrköping FK U15 Åby IP
2021-03-06 13:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp Dam - LBK Gottfridsberg DAM Sydvallen
2021-03-06 13:00 (Inst.) Söderköpings IK A-lag - BK Ljungsbro Vikingavallen Söderköping
2021-03-06 14:00 (Inst.) Assyriska IF i Norrköping - FC Gute A Navestad IP
2021-03-06 14:30 IFK Norrköping FK DAM - Lidköpings FK A DAM Platinumcars Arena (f d Östgötaporten)
2021-03-06 15:15 (Inst.) Linköpings FF Ungdom P15 - BK Derby P15 Ekängens IP
2021-03-06 16:00 (Inst.) Stångebro United BK P15 - Svärtinge SK Pojkar 15 år Ryds konstgräsplan
2021-03-06 16:30 (Inst.) IK Sleipner U15 - Söderköpings IK P-06 Ektorps IP
2021-03-07 12:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Djurgårdens IF FF F19 Linköping Arena
2021-03-07 12:10 (Inst.) Linköping BK Tinnis - Husqvarna FF Dam Ryd konstgräsplan
2021-03-07 12:15 (Inst.) Linköpings FF Ungdom P15 - Sturefors IF P05, Pojkar 15-16 2021 Fredriksbergs IP A
2021-03-07 13:00 (Inst.) Mjölby AI FF P05 - Smedby AIS 05 Vifolkavallen A
2021-03-07 14:00 (Inst.) Linköpings FC F17 - Djurgårdens IF FF F17 (1) Linköping Arena
2021-03-07 14:00 (Inst.) Hjulsbro IK U21 - LSW IF U UCS Arena
2021-03-07 15:00 (Inst.) Svärtinge SK Dam B - DFK Värmbol Billbäcks Arena
2021-03-07 15:30 (Inst.) Smedby AIS F15-16 - BK Derby F15-16 PreZero Arena
2021-03-07 16:00 (Inst.) Linköpings FC F15 - Djurgårdens IF FF 1, F 15 Linköping Arena
2021-03-07 17:00 (Inst.) Söderköpings IK U - BK Ljungsbro B Vikingavallen Söderköping
2021-03-07 18:00 (Inst.) Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Krokeks IF F-05 UCS Arena
2021-03-08 14:00 (Inst.) IFK Norrköping FK U21 - Djurgården U21 Platinumcars Arena
2021-03-13 11:00 (Inst.) Borens IK Herr A - BK Ljungsbro Idrottsparken Motala A
2021-03-13 11:00 (Inst.) Torstorps IF - Dagsbergs IF Grosvads IP
2021-03-13 12:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp - Triangelns IK Platinumcars Arena
2021-03-13 13:00 (Inst.) Eneby BK - Hjulsbro IK MAXIvallen Wembly
2021-03-13 13:00 (Inst.) Söderköpings IK A-lag - Västerviks FF Vikingavallen Söderköping
2021-03-13 14:00 (Inst.) Grytgöls IK - Reijmyre IF Tomtavallen
2021-03-13 14:00 (Inst.) IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro P.06 Lag 1 - BK Derby P15 Anders Ljungstedts gymnasium
2021-03-13 15:00 (Inst.) Mjölby AI FF A-Lag - IFK Kumla A Vifolkavallen A
2021-03-13 15:00 (Inst.) Eneby BK P05 VIT - Smedby AIS 05 MAXIvallen Wembly
2021-03-13 15:00 (Inst.) Boxholms IF Dam - Malmens FF Dam Svartåvallen
2021-03-13 16:00 (Inst.) Kimstad GoIF DAM - Saltängens BK Dam Ektorps IP
2021-03-13 16:30 (Inst.) FF Jaguar - Östra Ryds IF PreZero Arena
2021-03-14 12:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Hammarby IF FF Flickor 19 Linköping Arena
2021-03-14 12:15 (Inst.) Linköpings FF Ungdom P15 - Linköping Kenty DFF BK Kenty, 05 Fredriksbergs IP A
2021-03-14 14:00 (Inst.) Hjulsbro IK U21 - Rimforsa IF Herr U UCS Arena
2021-03-14 15:00 (Inst.) Söderköpings IK U - Ringarums IF herr Vikingavallen Söderköping
2021-03-14 16:00 (Inst.) Mantorps FF DAM - Kimstad GoIF DAM Klämmestorp IP Konstgräsplan
2021-03-14 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - Hammarby IF FF F17 Linköping Arena
2021-03-14 18:00 (Inst.) Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Linghems SK F 05/06 UCS Arena
2021-03-17 19:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp - Hargs BK Platinumcars Arena
2021-03-19 18:30 (Inst.) Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Lindö FF F15-16 UCS Arena
2021-03-19 19:00 (Inst.) Rimforsa IF - Gullringens GOIF Kisa IP
2021-03-20 10:00 (Inst.) Norsholms IF A - Stegeborgs IF Bollspelaren
2021-03-20 11:00 (Inst.) Borens IK Herr A - IFK Kumla A Idrottsparken Motala A
2021-03-20 11:00 (Inst.) Torstorps IF - Assyriska IF i Norrköping Grosvads IP
2021-03-20 13:00 (Inst.) Eneby BK - BK Ljungsbro MAXIvallen Wembly
2021-03-20 15:00 (Inst.) Rimforsa IF Herr U - Hägerstads IF Kisa IP
2021-03-20 16:30 (Inst.) IK Sleipner U15 - Kuddby IF Kustbollen Ektorps IP
2021-03-21 11:00 (Inst.) Reijmyre IF - Västra Harg IF A Grosvads IP
2021-03-21 11:00 (Inst.) Boxholms IF Dam - Lkpg Kenty DFF B Svartåvallen
2021-03-21 13:00 (Inst.) Mjölby AI FF P05 - BK Ljungsbro / Wreta U16 Vifolkavallen A
2021-03-21 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - KIF Örebro DFF F19 Linköping Arena
2021-03-21 14:00 (Inst.) Hjulsbro IK U21 - BK Ljungsbro B UCS Arena
2021-03-21 14:00 (Inst.) IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro P.06 Lag 1 - Tallboda IF P14-15 Skäggetorpsplan
2021-03-21 15:00 (Inst.) Boxholms IF F17-19 - Vikingstads SK Dam Ungdom Svartåvallen
2021-03-21 16:10 (Inst.) Linköping BK Tinnis - Jönköpings Södra IF Dam Ryds konstgräsplan
2021-03-21 17:00 (Inst.) Mantorps FF DAM - LBK Gottfridsberg DAM Klämmestorp IP Konstgräsplan
2021-03-21 17:00 (Inst.) Söderköpings IK U - Hageby IF Herrlag Vikingavallen Söderköping
2021-03-21 18:00 (Inst.) Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Kimstad GoIF F05/06 UCS Arena
2021-03-27 11:00 (Inst.) Dagsbergs IF - Skärblacka IF PreZero Arena
2021-03-27 11:00 (Inst.) Borens IK Herr A - Nora BK Herrar Idrottsparken Motala A
2021-03-27 12:00 (Inst.) IFK Norrköping FK DAM - Mallbackens IF Platinumcars Arena (f d Östgötaporten)
2021-03-27 12:00 (Inst.) IK Sleipner A-trupp Dam - Åtvidabergs FF A Dam Sydvallen
2021-03-27 13:00 (Inst.) Lindö FF - Assyriska IF i Norrköping Fastighetsteknik Arena
2021-03-27 13:00 (Inst.) Östra Ryds IF - Haga FF B Vikingavallen Söderköping
2021-03-27 13:00 (Inst.) Eneby BK P05 VIT - Linköping Kenty DFF BK Kenty, 05 MAXIvallen Wembly
2021-03-27 14:00 (Inst.) Grytgöls IK - Stegeborgs IF Tomtavallen
2021-03-27 15:00 (Inst.) BK Ljungsbro - BK Kenty Stjärnvallen
2021-03-28 11:00 (Inst.) Reijmyre IF - Norsholms IF A Grosvads IP
2021-03-28 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Eskilstuna United DFF F19 Linköping Arena
2021-03-28 14:00 (Inst.) Hjulsbro IK U21 - BK Kenty UCS Arena
2021-03-28 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - Eskilstuna United DFF F17 Linköping Arena
2021-03-28 17:00 (Inst.) KFUM Norrköping Trix - Saltängens BK Herr MAXIvallen Wembly
2021-03-28 17:00 (Inst.) BK Zeros Herrsenior - Kristbergs IF Idrottsparken Motala A
2021-03-28 17:00 (Inst.) Boxholms IF F17-19 - IK Östria Lambohov F17-19 Svartåvallen
2021-03-28 18:00 (Inst.) Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Borens IK F05 UCS Arena
2021-04-01 19:15 (Inst.) Lindö FF - IK Sleipner A-trupp Fastighetsteknik Arena
2021-04-02 11:00 (Inst.) Svärtinge SK - Östra Ryds IF Billbäcks Arena
2021-04-02 12:30 (Inst.) Svärtinge SK Dam A - Sköllersta IF Dam Billbäcks Arena
2021-04-02 12:30 (Inst.) BK Zeros Herrsenior - Mjölby Södra IF Idrottsparken Motala A
2021-04-02 13:00 (Inst.) Vadstena GIF - Västra Harg IF A Kungsvalla IP
2021-04-02 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - IFK Kalmar F19 Linköping Arena
2021-04-02 14:00 (Inst.) Grytgöls IK B - Reijmyre IF B Tomtavallen
2021-04-02 16:30 (Inst.) Linköpings FC F17 - IFK Kalmar F17 Linköping Arena
2021-04-03 14:00 (Inst.) Grytgöls IK - Marsjö-Byle GoIF
2021-04-04 14:00 (Inst.) IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro P.06 Lag 1 - Linköpings FF Ungdom P15 Skäggetorpsplan
2021-04-05 14:00 (Inst.) Hjulsbro IK U21 - Vikingstads SK Herrar UCS Arena
2021-04-05 14:00 (Inst.) Borens IK Dam A - Degerfors IF DAM Idrottsparken Motala A
2021-04-05 15:00 (Inst.) Norsholms IF A - IK Österviking Bollspelaren
2021-04-05 16:15 (Inst.) Linköpings FF Ungdom P15 - Lindö FF P05 Skäggetorpsplan
2021-04-09 19:30 (Inst.) Reijmyre IF B - Sonstorps IK B Grosvads IP
2021-04-10 11:00 (Inst.) KFUM Norrköping Trix - Norsholms IF A MAXIvallen Wembly
2021-04-10 12:00 (Inst.) Linköpings FF Ungdom U16 - Söderköpings IK P05-06 Anders Ljungstedts gymnasium
2021-04-10 13:00 (Inst.) Lindö FF - BK Ljungsbro Fastighetsteknik Arena
2021-04-10 14:00 (Inst.) Grytgöls IK - Kimstad GoIF Tomtavallen
2021-04-10 16:30 (Inst.) IK Sleipner U15 - Skärblacka IF P06 Ektorps IP
2021-04-11 11:00 (Inst.) Reijmyre IF - Marsjö-Byle GoIF Grosvads IP
2021-04-11 12:00 (Inst.) Mantorps FF DAM - Skärblacka IF Dam Klämmestorp IP Konstgräsplan
2021-04-11 12:00 (Inst.) Linghems SK F 05/06 - Hjulsbro IK F16 Anders Ljungstedts gymnasium
2021-04-11 14:00 (Inst.) Linköpings FC F19 - Västerås BK 30 F19 Linköping Arena
2021-04-11 15:00 (Inst.) Boxholms IF F17-19 - Borens IK 17-19 Svartåvallen
2021-04-11 17:00 (Inst.) Åtvidabergs FF A Dam - Kimstad GoIF DAM Kopparvallen
2021-04-20 19:00 (Inst.) Motala AIF FK A-lag - IK Tord Idrottsparken Motala A
2021-05-19 19:15 Åby IF 17-19 - Smedby AIS U19 Åby IP
2021-05-22 14:00 Smedby AIS U19 - IFK Norrköping FK U 19 PreZero Arena
2021-05-23 09:15 FC Linköping City P 17 - IFK Norrköping FK U 17 Linköping Arena
2021-05-23 10:00 Linköping Kenty DFF F17-19 - Linköping BK Tinnis F19 Fredriksbergs IP A
2021-05-23 13:30 Åtvidabergs FF P17 - Hjulsbro IK U17 Kopparvallen
2021-05-23 15:30 Smedby AIS F 17-19 - Svärtinge SK Dam F17-19 PreZero Arena
2021-05-23 16:00 Åtvidabergs FF P19 - Hjulsbro IK U19 Kopparvallen
2021-05-23 18:15 (Inst.) Hjulsbro IK U19 - BK Ljungsbro U19 UCS Arena
2021-05-29 12:00 IFK Norrköping FK U 19 - FC Linköping City P 19 Platinumcars Arena (f d Östgötaporten)
2021-05-29 12:00 Åtvidabergs FF JuniorElit - Linköping Kenty DFF BK Kenty P 17-19 Kopparvallen
2021-05-30 12:30 Åtvidabergs FF P19 - Smedby AIS U19 Kopparvallen
2021-05-30 14:00 Åby IF 17-19 - IFK Norrköping FK U16 Platinumcars Arena (f d Östgötaporten)
2021-05-30 14:00 FC Linköping City P 17 - Hjulsbro IK U17 Anders Ljungstedts gymnasium
2021-05-30 16:00 FC Linköping City P 19 - Hjulsbro IK U19 Anders Ljungstedts gymnasium
2021-06-01 17:45 Smedby AIS Dam - Linköping Kenty DFF PreZero Arena
2021-06-01 18:30 Stjärnorps SK - Österstads IF Stjärnvallen
2021-06-01 19:00 Torstorps IF - BK Ljungsbro Atlaslunden
2021-06-01 19:00 Motala AIF FK A-lag - IFK Kumla A Idrottsparken Motala
2021-06-01 19:00 Borensbergs IF FK A-lag - IFK Motala FK Bergvallen
2021-06-01 19:00 Hageby IF Herrlag - KFUM Norrköping Trix Sydvallen
2021-06-01 19:00 Borens IK Herr A - ADAS United IF Borens IP
2021-06-01 19:00 Västerlösa GoIF - LBK Gottfridsberg A Kornettevallen
2021-06-01 19:00 Kisa BK Herrar - Tranås FF Kisa IP
2021-06-01 19:00 LSW IF - Mjölby Södra IF Norra IP
2021-06-01 19:00 Grebo IK A - Hjulsbro IK Grebovallen 1
2021-06-01 19:00 Reijmyre IF - Norsholms IF A Rejavallen
2021-06-01 19:00 Lindö FF Junior elit - IFK Norrköping FK U16 Fastighetsteknik Arena
2021-06-01 19:30 Smedby AIS A - Mjölby AI FF A-Lag PreZero Arena
2021-06-01 19:30 Svärtinge SK - Krokeks IF Billbäcks Arena
2021-06-02 19:00 Linghems SK Herrar - Finspångs FK Lingheden
2021-06-02 19:00 Linköping BK Tinnis - Svärtinge SK Dam A Skarpans IP
2021-06-03 19:00 BK Ljungsbro B - LBK Gottfridsberg A Tellbyvallen
2021-06-03 19:00 Ringarums IF U - Gusums IF Ringvallen
2021-06-03 19:00 Haga FF - Grytgöls IK Monnes IP
2021-06-04 18:45 BK Derby - Hemgårdarnas BK Stångebro sportfält A
2021-06-04 19:00 Mantorps FF - Kuddby IF Klämmestorp IP Konstgräsplan
2021-06-04 19:00 Lindö FF - Valdemarsviks IF A-lag Fastighetsteknik Arena
2021-06-05 11:00 Kättinge IF - IK Österviking Kättinge IP
2021-06-05 11:00 Falerums IF - Hägerstads IF Edberga
2021-06-05 12:00 Stegeborgs IF - Azech oldboys BK Häggvallen
2021-06-05 14:00 BK Kenty - Tallboda IF Senior Fredriksbergs IP A
2021-06-05 14:00 (Inst.) Torstorps IF - Skärblacka IF Atlaslunden
2021-06-05 14:00 (Inst.) Sonstorps IK - Grytgöls IK Stråkvads IP
2021-06-05 14:00 Fornåsa IF - Västerlösa GoIF Fornvalla
2021-06-05 15:00 Stjärnorps SK - Västra Harg IF A Stjärnvallen
2021-06-05 16:30 IK Waria 17-19 - BK Derby 17-19 Ektorps IP
2021-06-05 17:00 IFK Norrköping FK U16 - FC Linköping City P 16 Platinumcars Arena
2021-06-06 10:00 Saltängens BK Herr Utv - Norrköpings Akademiska FF Herr Svenskalag Arena (f d Saltängens IP)
2021-06-06 13:00 Åby IF - Rimforsa IF Åby IP
2021-06-06 15:00 Mantorps FF B - Sturefors IF B Klämmestorp IP Konstgräsplan
2021-06-06 15:00 Kisa BK U - Brokinds IF Kisa IP B-plan
2021-06-06 16:00 Malmslätts AIK - Vikingstads SK Herrar Hellgrenshagen
2021-06-06 17:00 Linghems SK Herrar U - Malmens FF Lingheden 2
2021-06-06 18:00 BK Kenty H U - Hjulsbro IK U21 Fredriksbergs IP A
2021-06-06 19:00 Hjulsbro IK Dam - Lkpg Kenty DFF B UCS Arena
2021-06-07 18:30 LSW IF - Kristbergs IF Norra IP
2021-06-07 19:00 Dagsbergs IF - Kuddby IF Dagsbergsvallen
2021-06-08 19:00 Norsholms IF A - KFUM Norrköping Trix Munkebodavallen
2021-06-08 19:00 Haga FF B - Hageby IF U Monnes IP
2021-06-09 19:00 Skärblacka IF - Linghems SK Herrar Skärblacka IP
2021-06-09 19:00 Borensbergs IF FK A-lag - LBK Gottfridsberg A Bergvallen
2021-06-09 19:00 Kisa BK Herrar - Mjölby Södra IF Kisa IP B-plan
2021-06-09 19:15 Lindö FF - BK Hird Fastighetsteknik Arena
2021-06-09 19:30 Svärtinge SK Dam A - Borens IK Dam A Billbäcks Arena
2021-06-10 19:00 Brokinds IF - Falerums IF Kindavallen
2021-06-12 11:00 Malexanders IF - Hägerstads IF Pelarvallen
2021-06-12 12:00 Sturefors IF - BK Kenty Bjurfors IP (f d Sturefors IP)
2021-06-12 12:00 Sonstorps IK - Kimstad GoIF Stråkvads IP
2021-06-12 12:00 IK Österviking - Azech oldboys BK Petersburg
2021-06-12 13:00 Östra Ryds IF - FF Jaguar Aspängen IP
2021-06-12 13:00 Valdemarsviks IF A-lag - Gunnebo IF Grännäs IP 2
2021-06-12 13:00 Stjärnorps SK b-lag - Östra Ryds IF B Stjärnvallen
2021-06-12 14:00 Sturefors IF U - BK Kenty H U Bjurfors IP (f d Sturefors IP)
2021-06-12 14:00 Fornåsa IF - Fågelsta AIF Fornvalla
2021-06-12 14:00 Åby IF - Boxholms IF Åby IP
2021-06-12 15:00 Västra Harg IF A - LBK Gottfridsberg A Ekvallen Västra Harg
2021-06-13 10:00 Finspångs FK - LSW IF Grosvads IP A
2021-06-13 12:00 Kättinge IF - Stegeborgs IF Kättinge IP
2021-06-13 13:00 Stjärnorps SK - Vånga IF Stjärnvallen
2021-06-13 13:00 Dagsbergs IF - Krokeks IF Dagsbergsvallen
2021-06-13 14:00 Hemgårdarnas BK - Haga FF Lycketorp IP
2021-06-13 16:00 Linghems SK dam - Tjust IF FF Damlag Lingheden 2
2021-06-13 17:00 Norrköpings IF Bosna - BK Hird Bollspelaren naturgräs
2021-06-13 17:00 Lindö FF - ADAS United IF
2021-06-13 17:00 Ledbergs IF - Malmens FF Hellgrenshagen
2021-06-15 19:00 Norsholms IF A - Östra Ryds IF Munkebodavallen
2021-06-15 19:00 Malmslätts AIK - Hjulsbro IK Hellgrenshagen
2021-06-16 18:30 LBK Gottfridsberg A - Brokinds IF Lingvallen
2021-06-16 19:00 Skärblacka IF - Mantorps FF Skärblacka IP
2021-06-19 10:00 Sturefors IF - Sonstorps IK Bjurfors IP (f d Sturefors IP)
2021-06-19 13:00 (Inst.) Mjölby FC - Linghems SK dam Vifolkavallen A
2021-06-20 18:00 BK Hird - Skärblacka IF PreZero Arena
2021-06-22 19:00 Björsäters SK - Falerums IF Sätervallen
2021-06-22 19:00 Sturefors IF - Skärblacka IF Bjurfors IP (f d Sturefors IP)
2021-06-30 19:00 Linghems SK Herrar - Åby IF Lingheden 2
2021-07-10 14:00 (Inst.) Norrköpings IF Bosna - FK Bosna 92 Bollspelaren
2021-07-23 19:00 Västra Husby IF U-lag - Söderköpings IK U Hylingevallen
2021-07-25 12:00 Borens IK Herr A - Skärblacka IF Borens IP
2021-07-25 17:00 Torstorps IF - Åby IF Atlaslunden
2021-07-28 19:00 Borensbergs IF FK A-lag - Malmens FF Bergvallen
2021-07-29 15:00 FC Linköping City P 19 - FC Linköping City P 19 Linköping Arena
2021-07-30 19:30 Svärtinge SK - Östra Ryds IF Billbäcks Arena
2021-07-31 12:00 BK Ljungsbro - Hemgårdarnas BK Maxivallen, Ljungsbro (f d Cloettavallen A)
2021-07-31 14:00 FC Linköping City - Hammarby TFF Herrfotboll Linköping Arena
2021-07-31 15:00 IFK Motala FK - Österstads IF Askling Bil Arena
2021-08-01 16:00 Malmslätts AIK - BK Derby Hellgrenshagen
2021-08-01 16:00 LSW IF - Finspångs FK Norra IP
2021-08-01 17:00 (Inst.) Valdemarsviks IF A-lag - IFK Västervik Grännäs IP 2
2021-08-03 18:30 Norsholms IF A - Loddby IF Munkebodavallen
2021-08-04 19:00 Dagsbergs IF - Boxholms IF Dagsbergsvallen
2021-08-04 19:15 Lindö FF - Linghems SK Herrar Fastighetsteknik Arena
2021-08-06 19:15 BK Zeros Herrsenior - Finspångs FK Z-parken
2021-08-07 14:00 Åtvidabergs FF - IF Sylvia Kopparvallen
2021-08-07 14:00 IFK Norrköping FK U15 - Hanvikens SK Röd, Pojkar 2006 2021 Himmelstalund Norra
2021-08-07 15:00 IK Östria Lambohov F17-19 - Skärblacka IF F04/05 Lambohovsvallen
2021-08-08 17:00 IFK Norrköping FK U15 - FC Kallfors P06 Himmelstalund Norra
2021-10-04 19:30 Ekängens IF - Linghems SK Herrar U Ekängens IP
2021-10-07 13:00 AIK U21 - Jönköpings Södra IF U21 Bollspelaren naturgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info