Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 4 Herr 2021 Medelpad

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-06 15:00 100101011 Ånge IF - Selånger SK 4 - 1 Ånge IP
2021-06-08 19:00 100101012 Söråkers FF - IFK Sundsvall 1 - 2 Söråkers IP
2021-06-08 19:00 100101014 Kubikenborgs IF - FC Norr United 1 - 1 Kubikenborgs IP
2021-06-08 19:00 100101015 Essviks AIF - Alnö IF 3 - 5 Essviksvallen
2021-06-10 20:00 100101023 Sidsjö-Böle IF - FC Norr United 3 - 2 NP3 Arena
2021-06-11 19:00 100101022 Söråkers FF - Alnö IF 0 - 9 Söråkers IP
2021-06-11 19:00 100101025 Essviks AIF - IFK Sundsvall 4 - 0 Essviksvallen
2021-06-12 16:00 100101024 Selånger SK - Kubikenborgs IF 0 - 4 Selånger IP
2021-06-15 19:00 100101007 IFK Sundsvall - Sidsjö-Böle IF 2 - 3 Baldershovs IP
2021-06-15 19:00 100101010 Alnö IF - Kubikenborgs IF 2 - 2 Släda IP
2021-06-15 19:30 100101008 Selånger SK - Söråkers FF 2 - 0 Selånger IP
2021-06-18 19:00 100101027 Kubikenborgs IF - Ånge IF 2 - 0 Kubikenborgs IP
2021-06-18 19:00 100101029 IFK Sundsvall - Selånger SK 2 - 1 Baldershovs IP
2021-06-18 19:00 100101030 Alnö IF - Sidsjö-Böle IF 6 - 0 Släda IP
2021-06-18 19:30 100101026 FC Norr United - Söråkers FF 2 - 1 HK Vallen 1
2021-06-22 19:00 100101031 Ånge IF - FC Norr United 2 - 2 Ånge IP
2021-06-22 19:00 100101032 Söråkers FF - Sidsjö-Böle IF 2 - 3 Söråkers IP
2021-06-22 19:00 100101035 Essviks AIF - Kubikenborgs IF 2 - 1 Essviksvallen
2021-06-22 19:45 100101033 IFK Sundsvall - Alnö IF 0 - 6 NP3 Arena
2021-06-28 20:00 100101036 Sidsjö-Böle IF - Ånge IF 1 - 1 NP3 Arena
2021-06-29 18:30 100101038 Kubikenborgs IF - Söråkers FF 7 - 0 Kubikenborgs IP
2021-06-29 19:00 100101040 Alnö IF - Selånger SK 4 - 1 Släda IP
2021-06-29 19:30 100101037 FC Norr United - Essviks AIF 2 - 3 HK Vallen 1
Juli
2021-07-02 19:00 100101001 Ånge IF - Alnö IF 1 - 2 Ånge IP
2021-07-02 19:00 100101002 Söråkers FF - Essviks AIF 0 - 8 Söråkers IP
2021-07-02 19:30 100101003 Sidsjö-Böle IF - Selånger SK 4 - 1 Västhagen IP
2021-07-02 19:30 100101004 FC Norr United - IFK Sundsvall 0 - 4 HK Vallen 1
2021-07-06 19:00 100101016 Kubikenborgs IF - Sidsjö-Böle IF 2 - 0 Kubikenborgs IP
2021-07-06 19:00 100101018 IFK Sundsvall - Ånge IF 2 - 4 Baldershovs IP
2021-07-06 19:00 100101020 Alnö IF - FC Norr United 2 - 0 Släda IP
2021-07-06 19:30 100101019 Selånger SK - Essviks AIF 1 - 2 Selånger IP
Augusti
2021-08-02 20:00 100101009 Essviks AIF - Ånge IF 3 - 1 Essviksvallen
2021-08-06 19:00 100101041 Ånge IF - Söråkers FF 8 - 2 Ånge IP
2021-08-06 19:00 100101043 IFK Sundsvall - Kubikenborgs IF 0 - 2 Baldershovs IP
2021-08-06 19:00 100101044 Selånger SK - FC Norr United 5 - 2 Selånger IP
2021-08-06 19:00 100101045 Essviks AIF - Sidsjö-Böle IF 5 - 1 Essviksvallen
2021-08-13 19:00 100101046 Söråkers FF - Ånge IF 0 - 5 Söråkers IP
2021-08-13 19:00 100101049 Kubikenborgs IF - IFK Sundsvall 3 - 0 Kubikenborgs IP
2021-08-13 19:30 100101047 Sidsjö-Böle IF - Essviks AIF 2 - 4 Västhagen IP
2021-08-13 19:30 100101048 FC Norr United - Selånger SK 4 - 1 HK Vallen 1
2021-08-20 19:00 100101051 Ånge IF - Sidsjö-Böle IF 1 - 0 Ånge IP
2021-08-20 19:00 100101052 Söråkers FF - Kubikenborgs IF 2 - 6 Söråkers IP
2021-08-20 19:00 100101055 Essviks AIF - FC Norr United 2 - 0 Essviksvallen
2021-08-20 19:30 100101054 Selånger SK - Alnö IF 1 - 6 Baldershovs IP Konstgräs
2021-08-24 18:30 100101064 Selånger SK - IFK Sundsvall 4 - 0 Selånger IP
2021-08-27 20:00 100101056 Sidsjö-Böle IF - Söråkers FF 1 - 0 Västhagen IP
2021-08-28 14:00 100101060 Alnö IF - IFK Sundsvall 3 - 2 Släda IP
2021-08-28 17:00 100101057 FC Norr United - Ånge IF 6 - 1 HK Vallen 1
2021-08-29 13:00 100101058 Kubikenborgs IF - Essviks AIF 2 - 3 Kubikenborgs IP
September
2021-09-04 13:30 100101062 Söråkers FF - FC Norr United 1 - 3 Söråkers IP
2021-09-04 14:00 100101061 Ånge IF - Kubikenborgs IF 3 - 2 Ånge IP
2021-09-04 16:30 100101063 Sidsjö-Böle IF - Alnö IF 0 - 5 Västhagen IP
2021-09-11 13:00 100101067 Kubikenborgs IF - Selånger SK 3 - 2 Kubikenborgs IP
2021-09-11 14:00 100101069 IFK Sundsvall - Essviks AIF 0 - 1 Baldershovs IP
2021-09-11 15:00 100101066 FC Norr United - Sidsjö-Böle IF 1 - 1 HK Vallen 1
2021-09-11 17:00 100101070 Alnö IF - Söråkers FF 11 - 1 Släda IP
2021-09-17 19:00 100101075 Essviks AIF - Selånger SK 2 - 0 Essviksvallen
2021-09-18 14:00 100101071 Ånge IF - IFK Sundsvall 3 - 1 Ånge IP
2021-09-18 15:00 100101074 FC Norr United - Alnö IF 2 - 3 HK Vallen 1
2021-09-18 16:30 100101073 Sidsjö-Böle IF - Kubikenborgs IF 0 - 4 Västhagen IP
2021-09-25 13:00 100101079 Selånger SK - Ånge IF 3 - 1 Selånger IP
2021-09-25 14:00 100101078 IFK Sundsvall - Söråkers FF 4 - 0 Baldershovs IP
2021-09-25 17:15 100101080 Alnö IF - Essviks AIF 2 - 0 Baldershovs IP Konstgräs
2021-09-25 18:00 100101076 FC Norr United - Kubikenborgs IF 0 - 4 HK Vallen 1
Oktober
2021-10-02 13:00 100101085 Kubikenborgs IF - Alnö IF 5 - 2 Kubikenborgs IP
2021-10-02 13:30 100101082 Söråkers FF - Selånger SK 0 - 4 Söråkers IP
2021-10-02 14:00 100101081 Ånge IF - Essviks AIF 2 - 1 Ånge IP
2021-10-02 16:30 100101083 Sidsjö-Böle IF - IFK Sundsvall 1 - 3 Västhagen IP
2021-10-09 13:00 100101088 Selånger SK - Sidsjö-Böle IF 3 - 3 Västhagen IP
2021-10-09 13:00 100101089 Essviks AIF - Söråkers FF 10 - 0 Essviksvallen
2021-10-09 14:00 100101087 IFK Sundsvall - FC Norr United 2 - 1 Baldershovs IP
2021-10-09 14:00 100101090 Alnö IF - Ånge IF 4 - 1 Släda IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info