Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Sydvästra B5, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-14 09:15 Lilla Torg FF svart - Bjärreds IF blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-08-15 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 röd - Hyllie IK 2 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2021-08-15 10:45 Kvarnby IK blå - BK Flagg röd Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2021-08-15 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken grön Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
2021-08-25 19:00 Bjärreds IF grön - BK Olympic 2 Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Omgång 2
2021-08-21 10:00 Bjärreds IF blå - Bjärreds IF grön Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2021-08-21 10:00 BK Höllviken grön - Kvarnby IK blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
2021-08-21 11:00 BK Flagg röd - Lilla Torg FF svart Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2021-08-21 11:30 BK Olympic 2 - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-08-22 10:00 Hyllie IK 2 - IF Limhamn Bunkeflo L2 Hyllie IP Bollfält
Omgång 3
2021-08-28 10:00 BK Olympic 2 - Bjärreds IF blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2021-08-28 10:00 Kvarnby IK blå - Hyllie IK 2 Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2021-08-29 10:00 Bjärreds IF grön - BK Flagg röd Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2021-08-29 11:00 Lilla Torg FF svart - BK Höllviken grön Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-08-29 13:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
Omgång 4
2021-09-04 11:00 BK Flagg röd - Bjärreds IF blå Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2021-09-04 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Olympic 2 Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
2021-09-04 12:30 Hyllie IK 2 - Lilla Torg FF svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 10:00 BK Höllviken grön - Bjärreds IF grön Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
2021-09-05 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 röd - Kvarnby IK blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
Omgång 5
2021-09-11 11:30 BK Olympic 2 - BK Flagg röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2021-09-12 09:15 Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-09-12 10:00 Bjärreds IF blå - BK Höllviken grön Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2021-09-12 10:00 Bjärreds IF grön - Hyllie IK 2 Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2021-09-12 11:00 Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Omgång 6
2021-09-18 12:30 Hyllie IK 2 - Bjärreds IF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-19 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 röd - Bjärreds IF grön Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2021-09-19 10:00 BK Höllviken grön - BK Flagg röd Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
2021-09-19 10:30 Kvarnby IK blå - BK Olympic 2 Bäckagårds IP Plan 1 5-manna 2
2021-09-19 17:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lilla Torg FF svart Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Omgång 7
2021-09-25 10:30 BK Flagg röd - Hyllie IK 2 Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2021-09-25 11:30 BK Olympic 2 - BK Höllviken grön Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-09-26 09:15 Lilla Torg FF svart - Kvarnby IK blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-09-26 10:00 Bjärreds IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2021-09-26 10:00 Bjärreds IF grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Omgång 8
2021-10-02 09:15 Lilla Torg FF svart - BK Olympic 2 Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
2021-10-02 10:00 Kvarnby IK blå - Bjärreds IF grön Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2021-10-02 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Bjärreds IF blå Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 10:30 Hyllie IK 2 - BK Höllviken grön Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 röd - BK Flagg röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
Omgång 9
2021-10-09 09:30 BK Flagg röd - IF Limhamn Bunkeflo L2 Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2021-10-10 10:00 BK Olympic 2 - Hyllie IK 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-10-10 10:00 Bjärreds IF blå - Kvarnby IK blå Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2021-10-10 10:00 Bjärreds IF grön - Lilla Torg FF svart Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2021-10-10 11:00 BK Höllviken grön - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info