Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 4 Södra Herr

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-14 19:00 141203001 Moheda IF - Vederslöv-Dänn.IF 2 - 3 Tallevi 3, Vislanda
2022-04-15 13:00 141203002 Växjö BK - Alvesta GoIF 4 - 0 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-04-15 13:00 141203003 Gransholms IF - Ljungby IF 1 - 2 Granvallen 2, Gransholm
2022-04-18 13:00 141203004 Markaryds IF - IF rejban 3 - 2 SparbanksParken 3, Markaryd
2022-04-18 13:00 141203005 Liatorps IF-Eneryda IF - Grimslöv-VTIF 1 - 4 Bokliden 3, Liatorp
2022-04-19 19:00 141203006 Alvesta United FK - Slätthögs BOIF 2 - 0 Tallevi 3, Vislanda
2022-04-22 18:30 141203011 Alvesta GoIF - Moheda IF 0 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-04-22 19:00 141203009 IF rejban - Gransholms IF 3 - 1 Norremarks IP 1, Växjö
2022-04-22 19:00 141203010 Ljungby IF - Växjö BK 0 - 1 Lagavallen 1, Ljungby
2022-04-23 12:00 141203012 Vederslöv-Dänn.IF - Alvesta United FK 2 - 4 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-04-23 13:00 141203007 Slätthögs BOIF - Liatorps IF-Eneryda IF 3 - 0 Tallevi 3, Vislanda
2022-04-26 18:30 141203008 Grimslöv-VTIF - Markaryds IF 1 - 2 Furuskans, Grimslöv
2022-04-29 18:30 141203018 Alvesta GoIF - Vederslöv-Dänn.IF 2 - 0 Virdavallen, Alvesta
2022-04-29 18:45 141203013 Moheda IF - Ljungby IF 3 - 2 Moheda IP 1, Moheda
2022-04-29 18:45 141203014 Växjö BK - IF rejban 4 - 0 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-04-29 18:45 141203015 Gransholms IF - Grimslöv-VTIF 1 - 1 Granvallen 2, Gransholm
2022-04-30 13:00 141203017 Liatorps IF-Eneryda IF - Alvesta United FK 2 - 1 Bokliden, Liatorp
2022-04-30 14:00 141203016 Markaryds IF - Slätthögs BOIF 3 - 1 Skärsjövallen, Markaryd
Maj
2022-05-06 19:00 141203020 Slätthögs BOIF - Gransholms IF 2 - 2 Hultavallen, Slätthög
2022-05-06 19:00 141203023 Ljungby IF - Alvesta GoIF 3 - 0 Lagavallen, Ljungby
2022-05-06 19:00 141203024 Vederslöv-Dänn.IF - Liatorps IF-Eneryda IF 5 - 0 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-05-07 13:00 141203019 Alvesta United FK - Markaryds IF 3 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-05-07 13:00 141203021 Grimslöv-VTIF - Växjö BK 0 - 0 Furuskans, Grimslöv
2022-05-07 13:00 141203022 IF rejban - Moheda IF 2 - 2 Norremarks IP, Växjö
2022-05-12 19:00 141203027 Gransholms IF - Alvesta United FK 1 - 1 Granvallen 1, Gransholm
2022-05-12 19:00 141203028 Markaryds IF - Liatorps IF-Eneryda IF 3 - 0 Skärsjövallen, Markaryd
2022-05-13 19:00 141203025 Moheda IF - Grimslöv-VTIF 0 - 0 Moheda IP 1, Moheda
2022-05-13 19:00 141203029 Ljungby IF - Vederslöv-Dänn.IF 5 - 0 Lagavallen, Ljungby
2022-05-14 13:00 141203026 Växjö BK - Slätthögs BOIF 2 - 1 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-05-14 13:00 141203030 Alvesta GoIF - IF rejban 1 - 1 Virdavallen, Alvesta
2022-05-20 19:00 141203033 Slätthögs BOIF - Moheda IF 1 - 0 Hultavallen, Slätthög
2022-05-20 19:00 141203034 Grimslöv-VTIF - Alvesta GoIF 3 - 1 Furuskans, Grimslöv
2022-05-20 19:00 141203035 IF rejban - Ljungby IF 1 - 4 Norremarks IP, Växjö
2022-05-20 19:00 141203036 Vederslöv-Dänn.IF - Markaryds IF 0 - 2 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-05-21 13:00 141203031 Liatorps IF-Eneryda IF - Gransholms IF 3 - 0 Enevallen 1, Eneryda
2022-05-21 13:00 141203032 Alvesta United FK - Växjö BK 0 - 6 Virdavallen, Alvesta
2022-05-24 19:00 141203042 Alvesta GoIF - Slätthögs BOIF 2 - 0 Virdavallen, Alvesta
2022-05-25 19:00 141203038 Växjö BK - Liatorps IF-Eneryda IF 6 - 0 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-05-25 19:00 141203039 Gransholms IF - Markaryds IF 1 - 3 Granvallen 1, Gransholm
2022-05-25 19:00 141203041 Ljungby IF - Grimslöv-VTIF 1 - 2 Lagavallen, Ljungby
2022-05-27 19:00 141203037 Moheda IF - Alvesta United FK 0 - 0 Moheda IP 1, Moheda
2022-05-28 13:00 141203040 IF rejban - Vederslöv-Dänn.IF 1 - 0 Norremarks IP, Växjö
Juni
2022-06-03 19:00 141203045 Alvesta United FK - Alvesta GoIF 0 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-06-03 19:00 141203046 Slätthögs BOIF - Ljungby IF 4 - 1 Hultavallen, Slätthög
2022-06-03 19:00 141203047 Grimslöv-VTIF - IF rejban 0 - 1 Furuskans, Grimslöv
2022-06-03 19:00 141203048 Vederslöv-Dänn.IF - Gransholms IF 3 - 2 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-06-04 13:00 141203043 Markaryds IF - Växjö BK 1 - 1 Skärsjövallen, Markaryd
2022-06-04 13:00 141203044 Liatorps IF-Eneryda IF - Moheda IF 3 - 0 Enevallen 1, Eneryda
2022-06-07 19:00 141203070 IF rejban - Markaryds IF 3 - 1 Norremarks IP, Växjö
2022-06-10 19:00 141203049 Moheda IF - Markaryds IF 2 - 3 Moheda IP 1, Moheda
2022-06-10 19:00 141203050 Växjö BK - Gransholms IF 1 - 1 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-06-10 19:00 141203051 Grimslöv-VTIF - Vederslöv-Dänn.IF 2 - 1 Furuskans, Grimslöv
2022-06-11 13:00 141203052 IF rejban - Slätthögs BOIF 2 - 0 Norremarks IP, Växjö
2022-06-11 13:00 141203054 Alvesta GoIF - Liatorps IF-Eneryda IF 5 - 1 Virdavallen, Alvesta
2022-06-12 13:00 141203053 Ljungby IF - Alvesta United FK 2 - 2 Lagavallen, Ljungby
2022-06-16 19:00 141203055 Gransholms IF - Moheda IF 2 - 1 Granvallen 1, Gransholm
2022-06-16 19:00 141203057 Liatorps IF-Eneryda IF - Ljungby IF 0 - 3 Bokliden, Liatorp
2022-06-17 19:00 141203056 Markaryds IF - Alvesta GoIF 2 - 0 Skärsjövallen, Markaryd
2022-06-17 19:00 141203058 Alvesta United FK - IF rejban 1 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-06-17 19:00 141203059 Slätthögs BOIF - Grimslöv-VTIF 4 - 3 Hultavallen, Slätthög
2022-06-17 19:00 141203060 Växjö BK - Vederslöv-Dänn.IF 4 - 1 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-06-21 19:00 141203064 IF rejban - Liatorps IF-Eneryda IF 2 - 1 Norremarks IP, Växjö
2022-06-21 19:00 141203065 Ljungby IF - Markaryds IF 0 - 4 Lagavallen, Ljungby
2022-06-22 19:00 141203061 Moheda IF - Växjö BK 2 - 2 Moheda IP 1, Moheda
2022-06-22 19:00 141203062 Vederslöv-Dänn.IF - Slätthögs BOIF 0 - 2 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-06-22 19:00 141203063 Grimslöv-VTIF - Alvesta United FK 1 - 2 Furuskans, Grimslöv
2022-06-22 19:00 141203066 Alvesta GoIF - Gransholms IF 0 - 0 Virdavallen, Alvesta
2022-06-27 19:00 141203068 Alvesta GoIF - Växjö BK 1 - 3 Virdavallen, Alvesta
2022-06-27 19:00 141203072 Slätthögs BOIF - Alvesta United FK 2 - 0 Hultavallen, Slätthög
2022-06-28 19:00 141203067 Vederslöv-Dänn.IF - Moheda IF 0 - 1 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-06-28 19:00 141203069 Ljungby IF - Gransholms IF 2 - 2 Lagavallen, Ljungby
2022-06-28 19:00 141203071 Grimslöv-VTIF - Liatorps IF-Eneryda IF 2 - 3 Furuskans, Grimslöv
Juli
2022-07-01 19:00 141203077 Moheda IF - Alvesta GoIF 2 - 3 Moheda IP 1, Moheda
2022-07-01 19:00 141203078 Alvesta United FK - Vederslöv-Dänn.IF 3 - 0 Virdavallen, Alvesta
2022-07-02 13:00 141203075 Gransholms IF - IF rejban 0 - 1 Granvallen 1, Gransholm
2022-07-02 16:00 141203073 Liatorps IF-Eneryda IF - Slätthögs BOIF 3 - 2 Bokliden, Liatorp
2022-07-02 16:00 141203074 Markaryds IF - Grimslöv-VTIF 1 - 1 Skärsjövallen, Markaryd
2022-07-05 19:00 141203079 Ljungby IF - Moheda IF 2 - 2 Lagavallen, Ljungby
2022-07-06 19:00 141203082 Slätthögs BOIF - Markaryds IF 3 - 2 Hultavallen, Slätthög
Augusti
2022-08-05 19:00 141203080 IF rejban - Växjö BK 1 - 3 Norremarks IP, Växjö
2022-08-05 19:00 141203081 Grimslöv-VTIF - Gransholms IF 0 - 1 Furuskans, Grimslöv
2022-08-06 13:00 141203083 Alvesta United FK - Liatorps IF-Eneryda IF 1 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-08-12 19:00 141203088 Moheda IF - IF rejban 2 - 4 Moheda IP 1, Moheda
2022-08-12 19:00 141203089 Alvesta GoIF - Ljungby IF 2 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-08-12 19:00 141203090 Liatorps IF-Eneryda IF - Vederslöv-Dänn.IF 1 - 0 Enevallen 1, Eneryda
2022-08-13 13:00 141203085 Markaryds IF - Alvesta United FK 1 - 2 Skärsjövallen, Markaryd
2022-08-13 13:00 141203086 Gransholms IF - Slätthögs BOIF 3 - 0 Granvallen 1, Gransholm
2022-08-13 15:00 141203087 Växjö BK - Grimslöv-VTIF 1 - 1 Norremarks IP 1, Växjö
2022-08-16 18:30 141203084 Vederslöv-Dänn.IF - Alvesta GoIF 0 - 1 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-08-19 18:45 141203093 Alvesta United FK - Gransholms IF 0 - 5 Virdavallen, Alvesta
2022-08-20 13:00 141203091 Grimslöv-VTIF - Moheda IF 2 - 4 Furuskans, Grimslöv
2022-08-20 13:00 141203094 Liatorps IF-Eneryda IF - Markaryds IF 2 - 2 Bokliden, Liatorp
2022-08-20 13:00 141203095 Vederslöv-Dänn.IF - Ljungby IF 0 - 5 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-08-20 13:00 141203096 IF rejban - Alvesta GoIF 3 - 1 Norremarks IP, Växjö
2022-08-26 18:30 141203098 Växjö BK - Alvesta United FK 3 - 0 Norremarks IP, Växjö
2022-08-26 18:30 141203099 Moheda IF - Slätthögs BOIF 1 - 1 Moheda IP 1, Moheda
2022-08-26 18:30 141203100 Alvesta GoIF - Grimslöv-VTIF 1 - 1 Virdavallen, Alvesta
2022-08-27 13:00 141203097 Gransholms IF - Liatorps IF-Eneryda IF 2 - 0 Granvallen 1, Gransholm
2022-08-27 13:00 141203102 Markaryds IF - Vederslöv-Dänn.IF 4 - 2 Skärsjövallen, Markaryd
2022-08-31 19:00 141203076 Växjö BK - Ljungby IF 2 - 0 Arabyvallen, konstgräs
September
2022-09-03 13:00 141203104 Liatorps IF-Eneryda IF - Växjö BK 0 - 1 Enevallen 1, Eneryda
2022-09-03 13:00 141203106 Vederslöv-Dänn.IF - IF rejban 0 - 8 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-09-03 13:00 141203107 Grimslöv-VTIF - Ljungby IF 3 - 0 Furuskans, Grimslöv
2022-09-04 13:00 141203103 Alvesta United FK - Moheda IF 2 - 1 Virdavallen, Alvesta
2022-09-04 13:00 141203105 Markaryds IF - Gransholms IF 4 - 1 Skärsjövallen, Markaryd
2022-09-04 13:00 141203108 Slätthögs BOIF - Alvesta GoIF 2 - 0 Hultavallen, Slätthög
2022-09-09 19:00 141203113 IF rejban - Grimslöv-VTIF 0 - 2 Norremarks IP, Växjö
2022-09-10 13:00 141203109 Växjö BK - Markaryds IF 4 - 1 Norremarks IP, Växjö
2022-09-10 13:00 141203111 Alvesta GoIF - Alvesta United FK 1 - 3 Virdavallen, Alvesta
2022-09-10 13:00 141203112 Ljungby IF - Slätthögs BOIF 3 - 0 Lagavallen, Ljungby
2022-09-10 15:15 141203110 Moheda IF - Liatorps IF-Eneryda IF 3 - 3 Moheda IP 1, Moheda
2022-09-11 13:00 141203114 Gransholms IF - Vederslöv-Dänn.IF 2 - 1 Granvallen 1, Gransholm
2022-09-14 19:00 Uppskjuten pga regn/åska 141203092 Slätthögs BOIF - Växjö BK 1 - 3 Tallevi 3, Vislanda
2022-09-14 19:00 141203101 Ljungby IF - IF rejban 3 - 1 Lagavallen 1, Ljungby
2022-09-17 13:00 141203117 Vederslöv-Dänn.IF - Grimslöv-VTIF 0 - 4 Dänningevallen, Dänningelanda
2022-09-17 13:00 141203119 Alvesta United FK - Ljungby IF 0 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-09-18 13:00 141203115 Markaryds IF - Moheda IF 1 - 1 Skärsjövallen, Markaryd
2022-09-18 13:00 141203116 Gransholms IF - Växjö BK 0 - 2 Granvallen 1, Gransholm
2022-09-18 13:00 141203120 Liatorps IF-Eneryda IF - Alvesta GoIF 0 - 3 Bokliden, Liatorp
2022-09-20 19:30 141203118 Slätthögs BOIF - IF rejban 1 - 2 Tallevi 3, Vislanda
2022-09-23 19:00 141203124 IF rejban - Alvesta United FK 6 - 2 Norremarks IP, Växjö
2022-09-24 13:00 141203121 Moheda IF - Gransholms IF 2 - 1 Moheda IP 1, Moheda
2022-09-24 13:00 141203122 Alvesta GoIF - Markaryds IF 1 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-09-24 13:00 141203123 Ljungby IF - Liatorps IF-Eneryda IF 2 - 1 Lagavallen, Ljungby
2022-09-25 13:00 141203125 Grimslöv-VTIF - Slätthögs BOIF 4 - 2 Furuskans, Grimslöv
2022-09-25 13:00 141203126 Vederslöv-Dänn.IF - Växjö BK 0 - 3 Dänningevallen, Dänningelanda
Oktober
2022-10-01 13:00 141203127 Växjö BK - Moheda IF 0 - 1 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-10-01 13:00 141203128 Slätthögs BOIF - Vederslöv-Dänn.IF 1 - 1 Hultavallen, Slätthög
2022-10-01 13:00 141203129 Alvesta United FK - Grimslöv-VTIF 0 - 2 Virdavallen, Alvesta
2022-10-01 13:00 141203130 Liatorps IF-Eneryda IF - IF rejban 1 - 4 Enevallen 1, Eneryda
2022-10-01 13:00 141203131 Markaryds IF - Ljungby IF 2 - 0 Skärsjövallen, Markaryd
2022-10-01 13:00 141203132 Gransholms IF - Alvesta GoIF 1 - 0 Granvallen 1, Gransholm

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info