Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 7A Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annedal FF Sebastian Lindström Vinröd/Vit/Vinröd
Bergsjön SK Yoonis Khalif Hassan 0739592780 Blå, blå, blå
FC Härlanda Jonatan Hellman 0763377733 svartvit/svart/vit
GoldCoast FC Gilbert Mensah 0762968862 Gul, Gul, Svart
Gothenburg Celtic FC Tor Berggren Torell 0728619216 0728619216 Grönvit randig Vit Vit
Härryda IF Martin Säverström 0709113494 Grön, Vit, Grön
Real Maskin BK Andres Monar 0760222705 Vit/Svart/Svart
Sjövalla FK Olof Eklund 0702134855 Grön/Grön/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 16:15 060130004 Gothenburg Celtic FC - FC Härlanda 0 - 2 Heden 3 Konstgräs
2022-04-13 18:30 060130003 Härryda IF - Sjövalla FK 2 - 1 Härryda 2 Konstgräs
2022-04-19 20:15 060130007 FC Härlanda - Annedal FF 5 - 0 Heden 3 Konstgräs
2022-04-21 19:30 060130008 Sjövalla FK - Gothenburg Celtic FC 6 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2022-04-23 14:15 060130010 GoldCoast FC - Real Maskin BK 3 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2022-04-27 19:45 060130011 Real Maskin BK - Bergsjön SK 1 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2022-04-28 20:15 060130014 Annedal FF - Sjövalla FK 2 - 3 Heden 2 Konstgräs
2022-04-30 13:00 060130012 Härryda IF - GoldCoast FC 2 - 4 Härryda 2 Konstgräs
Maj
2022-05-06 19:15 060130016 Bergsjön SK - Härryda IF 0 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2022-05-07 14:15 060130020 GoldCoast FC - Gothenburg Celtic FC 4 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2022-05-12 20:15 060130025 FC Härlanda - Sjövalla FK 3 - 2 Heden 2 Konstgräs
2022-05-14 16:15 060130022 Gothenburg Celtic FC - Bergsjön SK 1 - 2 Heden 3 Konstgräs
2022-05-15 14:15 060130023 Annedal FF - GoldCoast FC 0 - 2 Heden 2 Konstgräs
2022-05-18 19:00 060130028 Real Maskin BK - Härryda IF 2 - 3 Bergsjövallen 1 Gräs
2022-05-20 19:15 060130026 Bergsjön SK - Annedal FF 2 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2022-05-25 19:00 060130031 Real Maskin BK - Gothenburg Celtic FC 1 - 2 Bergsjövallen 1 Gräs
2022-05-25 20:15 060130034 FC Härlanda - GoldCoast FC 2 - 1 Heden 4 Konstgräs
Juni
2022-06-02 19:00 060130038 Real Maskin BK - Annedal FF 1 - 2 Bergsjövallen 1 Gräs
2022-06-03 19:15 060130036 Bergsjön SK - FC Härlanda 1 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2022-06-04 14:00 060130039 Härryda IF - Gothenburg Celtic FC 1 - 0 Härryda 2 Konstgräs
2022-06-04 14:15 060130040 GoldCoast FC - Sjövalla FK 2 - 3 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2022-06-09 19:30 060130044 Sjövalla FK - Bergsjön SK 3 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2022-06-12 14:15 060130041 Annedal FF - Härryda IF 4 - 3 Heden 2 Konstgräs
2022-06-15 19:00 060130048 Real Maskin BK - FC Härlanda 0 - 3 Bergsjövallen 1 Gräs
2022-06-18 16:15 060130050 Gothenburg Celtic FC - Annedal FF 3 - 2 Heden 3 Konstgräs
2022-06-22 20:15 060130052 FC Härlanda - Härryda IF 6 - 0 Heden 3 Konstgräs
2022-06-25 14:15 060130055 GoldCoast FC - Bergsjön SK 5 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
Augusti
2022-08-18 19:30 060130058 Sjövalla FK - Härryda IF 5 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2022-08-18 20:15 060130059 FC Härlanda - Gothenburg Celtic FC 3 - 1 Heden 2 Konstgräs
2022-08-24 18:15 060130065 Real Maskin BK - GoldCoast FC 3 - 2 Bergsjövallen 1 Gräs
2022-08-27 14:15 060130063 Gothenburg Celtic FC - Sjövalla FK 4 - 2 Heden 3 Konstgräs
2022-08-28 14:15 060130062 Annedal FF - FC Härlanda 0 - 1 Heden 3 Konstgräs
September
2022-09-01 19:30 060130069 Sjövalla FK - Annedal FF 5 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2022-09-02 19:15 060130066 Bergsjön SK - Real Maskin BK 5 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2022-09-03 14:15 060130067 GoldCoast FC - Härryda IF 1 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2022-09-08 19:15 060130053 Real Maskin BK - Sjövalla FK 0 - 3 Kviberg 6 Hybrid
2022-09-10 13:00 060130071 Härryda IF - Bergsjön SK 2 - 4 Härryda 2 Konstgräs
2022-09-10 14:15 060130075 Gothenburg Celtic FC - GoldCoast FC 1 - 3 Heden 3 Konstgräs
2022-09-15 19:30 060130080 Sjövalla FK - FC Härlanda 1 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2022-09-17 14:15 060130078 GoldCoast FC - Annedal FF WO (3 - 0) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2022-09-17 16:15 060130077 Bergsjön SK - Gothenburg Celtic FC 0 - 5 Lemmingvallen 1 Gräs
2022-09-21 19:00 060130083 Härryda IF - Real Maskin BK 3 - 1 Härryda 2 Konstgräs
2022-09-25 14:15 060130081 Annedal FF - Bergsjön SK 4 - 1 Heden 2 Konstgräs
Oktober
2022-10-01 14:15 060130089 GoldCoast FC - FC Härlanda Bläsebovallen 1 Konstgräs
2022-10-06 19:30 060130095 Sjövalla FK - GoldCoast FC Djupedalsplan B Konstgräs
2022-10-06 20:15 060130091 FC Härlanda - Bergsjön SK Heden 2 Konstgräs
2022-10-08 14:15 060130094 Gothenburg Celtic FC - Härryda IF Heden 3 Konstgräs
2022-10-09 14:15 060130093 Annedal FF - Real Maskin BK Heden 2 Konstgräs
2022-10-15 13:00 060130096 Härryda IF - Annedal FF Härryda 2 Konstgräs
2022-10-15 14:15 060130086 Gothenburg Celtic FC - Real Maskin BK Heden 4 Konstgräs
2022-10-16 16:15 060130099 Bergsjön SK - Sjövalla FK Kviberg 5 konstgräs
2022-10-20 20:15 060130103 FC Härlanda - Real Maskin BK Heden 2 Konstgräs
2022-10-23 14:15 060130105 Annedal FF - Gothenburg Celtic FC Heden 2 Konstgräs
2022-10-27 19:30 060130108 Sjövalla FK - Real Maskin BK Djupedalsplan B Konstgräs
2022-10-29 13:00 060130107 Härryda IF - FC Härlanda Härryda 2 Konstgräs
2022-10-30 16:15 060130110 Bergsjön SK - GoldCoast FC Kviberg 5 konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info