Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-08 19:00 Ytterby IS - Kållered SK 1 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2022-04-09 15:00 Åsa IF - Laholms FK 3 - 1 Åsa C
2022-04-09 15:00 Vejby IF - Åstorps FF 1 - 0 Vejby IP A-Plan
2022-04-09 16:00 IS Halmia - Angered MBIK 4 - 1 100 Halmstad Arena P7
2022-04-10 13:00 Vinbergs IF - Stafsinge IF 1 - 0 200 Vinåvallen B
2022-04-14 19:00 Kållered SK - Åsa IF 3 - 1 38 Kållered Sportcenter 1
2022-04-15 14:00 Stafsinge IF - Vejby IF 3 - 2 120 Stafsinge IP 1
2022-04-15 14:00 Åstorps FF - Ytterby IS 1 - 1 100 Bjärshögs IP A-plan
2022-04-15 14:00 IK Kongahälla - IS Halmia 1 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2022-04-17 14:00 Angered MBIK - Vinbergs IF 1 - 3 59 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-04-22 19:00 IS Halmia - Laholms FK 2 - 2 Örjans Vall
2022-04-23 15:00 Ytterby IS - Stafsinge IF 1 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2022-04-23 15:00 Vejby IF - Vinbergs IF 0 - 1 Vejby IP A-Plan
2022-04-24 15:00 Åsa IF - Åstorps FF 4 - 2 100 Åsa C
2022-04-24 15:30 Angered MBIK - IK Kongahälla 1 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-04-29 19:00 Stafsinge IF - Åsa IF 1 - 4 125 Stafsinge IP 1
2022-04-29 19:00 Kållered SK - IS Halmia 1 - 0 Kållered Sportcenter 1
2022-04-30 13:00 Vinbergs IF - Ytterby IS 5 - 0 Vinåvallen A
2022-04-30 13:30 Laholms FK - IK Kongahälla 1 - 0 100 Glänninge Park A
2022-04-30 14:00 Angered MBIK - Vejby IF 0 - 1 55 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Maj
2022-05-06 19:00 IS Halmia - Åstorps FF 1 - 0 Örjans Vall
2022-05-06 19:00 IK Kongahälla - Kållered SK 0 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2022-05-07 13:00 Laholms FK - Angered MBIK 4 - 3 Glänninge Park A
2022-05-07 15:00 Åsa IF - Vinbergs IF 2 - 1 Åsa IP A
2022-05-07 15:00 Ytterby IS - Vejby IF 2 - 0 Ytterns IP 1 Gräs
2022-05-13 18:30 Stafsinge IF - IS Halmia 2 - 1 Stafsinge IP 1
2022-05-14 13:30 Kållered SK - Laholms FK 0 - 2 87 Kållered Sportcenter 1
2022-05-14 14:00 Åstorps FF - IK Kongahälla 0 - 0 Bjärshögs IP A-plan
2022-05-14 15:00 Vejby IF - Åsa IF 3 - 3 200 Vejby IP A-Plan
2022-05-15 14:00 Angered MBIK - Ytterby IS 2 - 0 Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-05-18 19:00 IS Halmia - Vinbergs IF 2 - 2 303 Örjans Vall
2022-05-21 13:30 Kållered SK - Angered MBIK 3 - 2 Kållered Sportcenter 1
2022-05-21 15:00 Åsa IF - Ytterby IS 2 - 3 Åsa IP A
2022-05-21 16:00 Laholms FK - Åstorps FF 3 - 0 125 Glänninge Park A
2022-05-22 14:00 IK Kongahälla - Stafsinge IF 4 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2022-05-26 12:00 Vejby IF - IS Halmia 1 - 2 Vejby IP A-Plan
2022-05-26 13:00 Vinbergs IF - IK Kongahälla 1 - 2 125 Vinåvallen A
2022-05-26 14:00 Stafsinge IF - Laholms FK 1 - 3 Stafsinge IP 1
2022-05-26 14:00 Åstorps FF - Kållered SK 2 - 0 60 Bjärshögs IP A-plan
2022-05-26 15:00 Angered MBIK - Åsa IF 1 - 2 68 Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-05-28 14:00 IK Kongahälla - Vejby IF 2 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2022-05-29 14:00 IS Halmia - Ytterby IS 4 - 0 Örjans Vall
2022-05-29 14:00 Åstorps FF - Angered MBIK 2 - 0 135 Bjärshögs IP A-plan
2022-05-29 14:00 Laholms FK - Vinbergs IF 0 - 1 Glänninge Park A
2022-05-29 17:00 Kållered SK - Stafsinge IF 0 - 1 50 Kållered Sportcenter 1
Juni
2022-06-03 19:00 Ytterby IS - IK Kongahälla 0 - 1 200 Ytterns IP 1 Gräs
2022-06-04 12:00 Vejby IF - Laholms FK 1 - 2 Vejby IP A-Plan
2022-06-04 14:00 Stafsinge IF - Åstorps FF 1 - 2 Stafsinge IP 1
2022-06-04 15:00 Åsa IF - IS Halmia 2 - 3 Åsa IP A
2022-06-05 13:00 Vinbergs IF - Kållered SK 3 - 0 Vinåvallen A
2022-06-10 19:00 IK Kongahälla - Åsa IF 1 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2022-06-11 13:30 Kållered SK - Vejby IF 1 - 2 45 Kållered Sportcenter 1
2022-06-11 14:00 Åstorps FF - Vinbergs IF 0 - 1 130 Bjärshögs IP A-plan
2022-06-11 14:00 Laholms FK - Ytterby IS 1 - 4 Glänninge Park A
2022-06-12 14:00 Angered MBIK - Stafsinge IF 3 - 4 34 Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-06-18 13:00 Vinbergs IF - Angered MBIK 3 - 2 Vinåvallen A
2022-06-18 15:00 IS Halmia - IK Kongahälla 2 - 0 Örjans Vall
2022-06-18 15:00 Åsa IF - Kållered SK 1 - 3 Åsa IP A
2022-06-18 15:00 Ytterby IS - Åstorps FF 1 - 1 65 Ytterns IP 1 Gräs
2022-06-19 14:00 Vejby IF - Stafsinge IF 4 - 2 182 Vejby IP A-Plan
2022-06-23 19:00 Stafsinge IF - Vinbergs IF 1 - 1 190 Stafsinge IP 1
2022-06-23 19:00 Åstorps FF - Vejby IF 1 - 1 Bjärshögs IP A-plan
2022-06-23 19:00 Kållered SK - Ytterby IS 4 - 4 78 Kållered Sportcenter 1
2022-06-23 19:30 Laholms FK - Åsa IF 4 - 1 112 Glänninge Park A
2022-06-26 14:00 Angered MBIK - IS Halmia 1 - 1 60 Lövgärdesplan 1 Gräs
Juli
2022-07-01 19:00 Laholms FK - IS Halmia 3 - 0 Glänninge Park A
2022-07-02 14:00 Stafsinge IF - Ytterby IS 0 - 0 Stafsinge IP 1
2022-07-02 14:00 IK Kongahälla - Angered MBIK 3 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
Augusti
2022-08-06 13:00 Vinbergs IF - Vejby IF 1 - 0 174 Vinåvallen A
2022-08-07 14:00 Åstorps FF - Åsa IF 2 - 1 Bjärshögs IP A-plan
2022-08-12 19:00 IS Halmia - Kållered SK 2 - 0 Örjans Vall
2022-08-13 14:00 IK Kongahälla - Laholms FK 1 - 3 Kongevi 1 Konstgräs
2022-08-13 15:00 Ytterby IS - Vinbergs IF 1 - 0 Ytterns IP 1 Gräs
2022-08-13 15:00 Vejby IF - Angered MBIK 2 - 0 Vejby IP A-Plan
2022-08-14 15:00 Åsa IF - Stafsinge IF 1 - 2 112 Åsa IP A
2022-08-19 19:00 Kållered SK - IK Kongahälla 2 - 2 Kållered Sportcenter 1
2022-08-20 13:00 Vinbergs IF - Åsa IF 4 - 0 98 Vinåvallen A
2022-08-20 14:00 Åstorps FF - IS Halmia 1 - 1 Bjärshögs IP A-plan
2022-08-21 14:00 Vejby IF - Ytterby IS 2 - 0 Vejby IP A-Plan
2022-08-21 14:00 Angered MBIK - Laholms FK 0 - 2 110 Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-08-26 19:00 IS Halmia - Stafsinge IF 3 - 1 170 Örjans Vall
2022-08-27 14:00 Laholms FK - Kållered SK 1 - 0 Glänninge Park A
2022-08-27 14:00 IK Kongahälla - Åstorps FF 1 - 4 Kongevi 1 Konstgräs
2022-08-27 15:00 Åsa IF - Vejby IF 1 - 4 50 Åsa C
2022-08-28 14:00 Ytterby IS - Angered MBIK 1 - 1 125 Ytterns IP 1 Gräs
September
2022-09-03 14:00 Stafsinge IF - IK Kongahälla 2 - 4 65 Stafsinge IP 1
2022-09-03 14:00 Åstorps FF - Laholms FK 0 - 1 Bjärshögs IP A-plan
2022-09-03 15:00 Ytterby IS - Åsa IF 1 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2022-09-04 14:00 Angered MBIK - Kållered SK 0 - 2 70 Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-09-04 16:00 Vinbergs IF - IS Halmia 1 - 1 Vinåvallen A
2022-09-09 19:00 IS Halmia - Vejby IF 3 - 1 205 Örjans Vall
2022-09-10 13:30 Kållered SK - Åstorps FF 2 - 3 Kållered Sportcenter 1
2022-09-10 14:00 Laholms FK - Stafsinge IF 1 - 2 Glänninge Park A
2022-09-10 14:00 IK Kongahälla - Vinbergs IF 2 - 1 50 Kongevi 1 Konstgräs
2022-09-10 15:00 Åsa IF - Angered MBIK 3 - 0 Åsa IP A
2022-09-17 13:00 Ytterby IS - IS Halmia 0 - 2 72 Ytterns IP 3 konstgräs
2022-09-17 13:00 Vinbergs IF - Laholms FK 0 - 3 123 Vinåvallen A
2022-09-17 15:00 Vejby IF - IK Kongahälla 1 - 2 Vejby IP A-Plan
2022-09-18 14:00 Stafsinge IF - Kållered SK 1 - 1 175 Stafsinge IP 1
2022-09-18 14:00 Angered MBIK - Åstorps FF 0 - 2 46 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-23 19:00 IS Halmia - Åsa IF 2 - 2 200 Örjans Vall
2022-09-24 13:30 Kållered SK - Vinbergs IF 4 - 1 118 Kållered Sportcenter 1
2022-09-24 14:00 Åstorps FF - Stafsinge IF 0 - 1 Bjärshögs IP A-plan
2022-09-24 14:00 Laholms FK - Vejby IF 1 - 2 507 Glänninge Park A
2022-09-25 15:00 IK Kongahälla - Ytterby IS 2 - 2 512 Kongevi 1 Konstgräs
Oktober
2022-10-02 14:00 Åsa IF - IK Kongahälla Åsa IP A
2022-10-02 14:00 Ytterby IS - Laholms FK Ytterns IP 3 konstgräs
2022-10-02 14:00 Vejby IF - Kållered SK Vejby IP A-Plan
2022-10-02 14:00 Vinbergs IF - Åstorps FF Vinåvallen B
2022-10-02 14:00 Stafsinge IF - Angered MBIK Stafsinge IP 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info