Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Herrar, Div 4 Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ardala GoIF August Brodén 0730635250 Röd, Blå, Röd
Fagersanna IF Jens Ström 0708561006 Gul/Svart/Gul
Götene IF Stefan Poucette 0703617807 Blåvit/blå/blå
Halvorstorps IS Martin Norman 0704546032 Svart/Svart/Svart
IFK Falköping FF Mikael Claesson 0702285235 Blå, Vit, Blå
IFK Hjo Rune Nolberger 050312650 0702841158 Vit, Blå, Vit
IFK Värsås Tommy Krans 0500410295 0709219092 Blå, Blå, Blå
Sils IF Tobias Andersson 0733666051 Röd-vit, Röd, Vit
Skara FC Peter Karlsson 0735884246 Vit, Blå, Vit
Trollhättans FK Kjell Korshavn 0705780476 Vit, Röd, Röd
Vara SK Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul, Svart, Gul
Vinninga AIF Michael Caspersson 0762071682 Grön/Vit, Grön, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-14 19:00 200001006 Trollhättans FK - Sils IF 0 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2022-04-15 15:00 200001001 IFK Falköping FF - Vinninga AIF 3 - 0 Odenvi Konstgräs
2022-04-15 15:00 200001005 Vara SK - Skara FC 0 - 3 Torsvallen A-plan
2022-04-18 14:00 200001004 Ardala GoIF - IFK Hjo 2 - 2 Ardala IP A
2022-04-18 15:00 200001003 Götene IF - IFK Värsås 9 - 0 Västerby IP A-plan
2022-04-18 17:00 200001002 Fagersanna IF - Halvorstorps IS 6 - 0 Sportparken Konstgräs
2022-04-22 18:30 200001008 Skara FC - Ardala GoIF 1 - 0 Sparbanken Arena A
2022-04-22 18:30 200001010 IFK Värsås - Fagersanna IF 1 - 0 Värsås IP A-plan
2022-04-23 13:00 200001011 Halvorstorps IS - IFK Falköping FF 0 - 1 Halvorstorps IP A
2022-04-23 14:30 200001007 Sils IF - Vara SK 1 - 0 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-04-24 16:00 200001009 IFK Hjo - Götene IF 1 - 1 Guldkroksvallen A-plan
2022-04-24 17:00 200001012 Vinninga AIF - Trollhättans FK 0 - 0 Ågårdsvallen A
2022-04-28 19:00 200001014 Fagersanna IF - IFK Hjo 3 - 0 Sportparken Konstgräs
2022-04-29 18:45 200001016 Ardala GoIF - Sils IF 1 - 6 Ardala IP A
2022-04-29 18:45 200001018 Halvorstorps IS - Vinninga AIF 4 - 1 Halvorstorps IP A
2022-04-29 19:00 200001013 IFK Falköping FF - IFK Värsås 3 - 0 Odenplan A-plan
2022-04-30 14:00 200001017 Vara SK - Trollhättans FK 4 - 3 Torsvallen A-plan
2022-04-30 15:00 200001015 Götene IF - Skara FC 1 - 2 Västerby IP A-plan
Maj
2022-05-05 19:00 200001021 Skara FC - Fagersanna IF 0 - 1 Sparbanken Arena A
2022-05-05 19:00 200001024 Vinninga AIF - Vara SK 0 - 2 Lindvallen A
2022-05-06 19:00 200001019 Trollhättans FK - Ardala GoIF 4 - 1 Stavrelunds IP A-plan
2022-05-06 19:00 200001020 Sils IF - Götene IF 0 - 1 Silbohof A-plan
2022-05-07 14:00 200001023 IFK Värsås - Halvorstorps IS 0 - 0 Värsås IP A-plan
2022-05-07 15:00 200001022 IFK Hjo - IFK Falköping FF 1 - 3 Guldkroksvallen A-plan
2022-05-11 19:00 200001084 Vinninga AIF - Halvorstorps IS 2 - 3 Lindvallen A
2022-05-13 19:00 200001025 IFK Falköping FF - Skara FC 0 - 1 Odenplan A-plan
2022-05-13 19:00 200001028 Ardala GoIF - Vara SK 0 - 1 Ardala IP A
2022-05-14 14:00 200001027 Götene IF - Trollhättans FK 2 - 0 Västerby IP A-plan
2022-05-14 14:00 200001029 IFK Värsås - Vinninga AIF 1 - 6 Värsås IP A-plan
2022-05-15 17:00 200001026 Fagersanna IF - Sils IF 1 - 0 Fagervi IP A-plan
2022-05-19 19:00 200001032 Trollhättans FK - Fagersanna IF 2 - 3 Stavrelunds IP A-plan
2022-05-20 19:00 200001033 Sils IF - IFK Falköping FF 3 - 3 Silbohof A-plan
2022-05-20 19:00 200001034 Skara FC - Halvorstorps IS 1 - 2 Sparbanken Arena A
2022-05-20 19:00 200001035 IFK Hjo - IFK Värsås 0 - 0 Guldkroksvallen A-plan
2022-05-20 19:00 200001036 Vinninga AIF - Ardala GoIF 1 - 2 Lindvallen A
2022-05-21 15:00 200001031 Vara SK - Götene IF 0 - 2 Torsvallen A-plan
2022-05-25 19:15 200001038 Fagersanna IF - Vara SK 2 - 0 Fagervi IP A-plan
2022-05-26 13:00 200001042 Halvorstorps IS - Sils IF 0 - 4 Halvorstorps IP A
2022-05-26 15:00 200001039 Götene IF - Ardala GoIF 3 - 2 Västerby IP A-plan
2022-05-27 19:00 200001041 IFK Värsås - Skara FC 1 - 1 Värsås IP A-plan
2022-05-28 14:00 200001037 IFK Falköping FF - Trollhättans FK 4 - 1 Odenplan A-plan
2022-05-29 16:00 200001040 IFK Hjo - Vinninga AIF 1 - 0 Guldkroksvallen A-plan
Juni
2022-06-02 19:00 200001043 Ardala GoIF - Fagersanna IF 7 - 4 Ardala IP A
2022-06-03 19:00 200001045 Trollhättans FK - Halvorstorps IS 1 - 0 Stavrelunds IP A-plan
2022-06-04 14:00 200001046 Sils IF - IFK Värsås 3 - 2 Silbohof A-plan
2022-06-04 15:00 200001044 Vara SK - IFK Falköping FF 1 - 2 Torsvallen A-plan
2022-06-05 17:00 200001047 Skara FC - IFK Hjo 3 - 0 Sparbanken Arena A
2022-06-06 17:00 200001048 Vinninga AIF - Götene IF 1 - 3 Lindvallen A
2022-06-08 19:15 200001030 Halvorstorps IS - IFK Hjo 1 - 2 Halvorstorps IP A
2022-06-09 19:00 200001049 IFK Falköping FF - Ardala GoIF 7 - 0 Odenplan A-plan
2022-06-09 19:00 200001051 Skara FC - Vinninga AIF 1 - 0 Sparbanken Arena A
2022-06-11 14:00 200001053 IFK Värsås - Trollhättans FK 3 - 2 Värsås IP A-plan
2022-06-12 17:00 200001050 Fagersanna IF - Götene IF 0 - 4 Fagervi IP A-plan
2022-06-13 19:00 200001052 IFK Hjo - Sils IF 1 - 3 Guldkroksvallen A-plan
2022-06-14 19:00 200001054 Halvorstorps IS - Vara SK 1 - 0 Halvorstorps IP A
2022-06-17 19:00 200001055 Fagersanna IF - Vinninga AIF 9 - 3 Fagervi IP A-plan
2022-06-17 19:00 200001060 Sils IF - Skara FC 0 - 1 Silbohof A-plan
2022-06-18 14:00 200001056 Götene IF - IFK Falköping FF 2 - 1 Västerby IP A-plan
2022-06-19 13:00 200001059 Trollhättans FK - IFK Hjo 4 - 0 Stavrelunds IP A-plan
2022-06-19 16:00 200001057 Ardala GoIF - Halvorstorps IS 2 - 1 Ardala IP A
2022-06-19 18:00 200001058 Vara SK - IFK Värsås 1 - 2 Torsvallen A-plan
2022-06-22 19:00 200001061 IFK Falköping FF - Fagersanna IF 3 - 3 Odenplan A-plan
2022-06-22 19:00 200001062 Skara FC - Trollhättans FK 1 - 0 Sparbanken Arena A
2022-06-23 18:30 200001066 Vinninga AIF - Sils IF 0 - 4 Lindvallen A
2022-06-23 19:00 200001063 IFK Hjo - Vara SK 2 - 1 Guldkroksvallen A-plan
2022-06-23 19:00 200001064 IFK Värsås - Ardala GoIF 2 - 2 Värsås IP A-plan
2022-06-23 19:00 200001065 Halvorstorps IS - Götene IF 0 - 2 Halvorstorps IP A
2022-06-27 19:30 200001075 Götene IF - IFK Hjo 1 - 1 Västerby IP A-plan
2022-06-29 19:00 200001068 Skara FC - Vara SK 1 - 0 Sparbanken Arena A
2022-06-30 19:00 200001070 IFK Värsås - Götene IF Värsås IP A-plan
Juli
2022-07-02 14:00 200001067 Sils IF - Trollhättans FK Silbohof A-plan
2022-07-02 15:00 200001069 IFK Hjo - Ardala GoIF Guldkroksvallen A-plan
2022-07-03 14:00 200001072 Vinninga AIF - IFK Falköping FF Lindvallen A
2022-07-03 17:00 200001071 Halvorstorps IS - Fagersanna IF Halvorstorps IP A
2022-07-06 19:00 200001074 Fagersanna IF - IFK Värsås Fagervi IP A-plan
2022-07-06 19:00 200001077 Vara SK - Sils IF Torsvallen A-plan
2022-07-06 19:00 200001078 Trollhättans FK - Vinninga AIF Stavrelunds IP A-plan
2022-07-07 19:00 200001076 Ardala GoIF - Skara FC Ardala IP A
2022-07-08 19:00 200001073 IFK Falköping FF - Halvorstorps IS Odenplan A-plan
Augusti
2022-08-09 19:00 200001079 Trollhättans FK - Vara SK Stavrelunds IP A-plan
2022-08-09 19:00 200001080 Sils IF - Ardala GoIF Silbohof A-plan
2022-08-10 19:00 200001081 Skara FC - Götene IF Sparbanken Arena A
2022-08-10 19:00 200001082 IFK Hjo - Fagersanna IF Guldkroksvallen A-plan
2022-08-10 19:00 200001083 IFK Värsås - IFK Falköping FF Värsås IP A-plan
2022-08-13 14:00 200001088 Ardala GoIF - Trollhättans FK Ardala IP A
2022-08-13 14:00 200001090 Halvorstorps IS - IFK Värsås Halvorstorps IP A
2022-08-14 16:00 200001085 IFK Falköping FF - IFK Hjo Odenplan A-plan
2022-08-14 17:00 200001087 Götene IF - Sils IF Västerby IP A-plan
2022-08-14 18:00 200001086 Fagersanna IF - Skara FC Fagervi IP A-plan
2022-08-15 19:00 200001089 Vara SK - Vinninga AIF Torsvallen A-plan
2022-08-19 18:45 200001091 Vara SK - Ardala GoIF Torsvallen A-plan
2022-08-19 18:45 200001093 Sils IF - Fagersanna IF Silbohof A-plan
2022-08-19 18:45 200001094 Skara FC - IFK Falköping FF Sparbanken Arena A
2022-08-20 13:00 200001092 Trollhättans FK - Götene IF Stavrelunds IP A-plan
2022-08-20 14:00 200001096 Vinninga AIF - IFK Värsås Lindvallen A
2022-08-20 15:00 200001095 IFK Hjo - Halvorstorps IS Guldkroksvallen A-plan
2022-08-25 18:30 200001101 IFK Värsås - IFK Hjo Värsås IP A-plan
2022-08-26 18:30 200001099 Götene IF - Vara SK Västerby IP A-plan
2022-08-26 18:30 200001100 Ardala GoIF - Vinninga AIF Ardala IP A
2022-08-27 13:00 200001102 Halvorstorps IS - Skara FC Halvorstorps IP A
2022-08-27 14:00 200001097 IFK Falköping FF - Sils IF Odenplan A-plan
2022-08-28 16:00 200001098 Fagersanna IF - Trollhättans FK Fagervi IP A-plan
September
2022-09-03 16:00 200001103 Ardala GoIF - Götene IF Ardala IP A
2022-09-03 16:00 200001104 Vara SK - Fagersanna IF Torsvallen A-plan
2022-09-03 16:00 200001105 Trollhättans FK - IFK Falköping FF Stavrelunds IP A-plan
2022-09-04 16:00 200001106 Sils IF - Halvorstorps IS Silbohof A-plan
2022-09-04 16:00 200001107 Skara FC - IFK Värsås Sparbanken Arena A
2022-09-04 16:00 200001108 Vinninga AIF - IFK Hjo Lindvallen A
2022-09-08 18:00 200001114 Halvorstorps IS - Trollhättans FK Halvorstorps IP A
2022-09-10 16:00 200001109 IFK Falköping FF - Vara SK Odenplan A-plan
2022-09-10 16:00 200001110 Fagersanna IF - Ardala GoIF Fagervi IP A-plan
2022-09-10 16:00 200001111 Götene IF - Vinninga AIF Västerby IP A-plan
2022-09-11 16:00 200001112 IFK Hjo - Skara FC Guldkroksvallen A-plan
2022-09-11 16:00 200001113 IFK Värsås - Sils IF Värsås IP A-plan
2022-09-17 16:00 200001115 Götene IF - Fagersanna IF Västerby IP A-plan
2022-09-17 16:00 200001116 Ardala GoIF - IFK Falköping FF Ardala IP A
2022-09-17 16:00 200001117 Vara SK - Halvorstorps IS Torsvallen A-plan
2022-09-18 16:00 200001118 Trollhättans FK - IFK Värsås Stavrelunds IP A-plan
2022-09-18 16:00 200001119 Sils IF - IFK Hjo Silbohof A-plan
2022-09-18 16:00 200001120 Vinninga AIF - Skara FC Lindvallen A
2022-09-24 16:00 200001121 IFK Falköping FF - Götene IF Odenplan A-plan
2022-09-24 16:00 200001123 IFK Hjo - Trollhättans FK Guldkroksvallen A-plan
2022-09-24 16:00 200001124 IFK Värsås - Vara SK Värsås IP A-plan
2022-09-25 16:00 200001122 Skara FC - Sils IF Sparbanken Arena A
2022-09-25 16:00 200001125 Halvorstorps IS - Ardala GoIF Halvorstorps IP A
2022-09-25 16:00 200001126 Vinninga AIF - Fagersanna IF Lindvallen A
Oktober
2022-10-01 16:00 200001127 Fagersanna IF - IFK Falköping FF Fagervi IP A-plan
2022-10-01 16:00 200001128 Götene IF - Halvorstorps IS Västerby IP A-plan
2022-10-01 16:00 200001129 Ardala GoIF - IFK Värsås Ardala IP A
2022-10-01 16:00 200001130 Vara SK - IFK Hjo Torsvallen A-plan
2022-10-01 16:00 200001131 Trollhättans FK - Skara FC Stavrelunds IP A-plan
2022-10-01 16:00 200001132 Sils IF - Vinninga AIF Silbohof A-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info