Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra A, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bara GoIF svart Johan Hallberg 0702850399 röd/svart/svart
Dösjöbro IF svart Johan Vajnlie 0739680526 Röd/Röd/Röd
Eslövs BK randig Henrik Nilsson rödsvart/svart/röd
FC Rosengård 1917 vit Ahmed Zreim 0768676734 Vit/Vit/Vit
FC Trelleborg blå Erik Arrhenius 0735102746 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Husie IF vit Daniel Karlsson 0733307862 Grön/Vit/Grön
IF Limhamn Bunkeflo B1 Magnus Brodén Röd/Svart/Svart
IF Limhamn Bunkeflo L1 Magnus Erlandsson 0709173823 Röd/Svart/Svart
Lilla Torg FF blå Christopher Fredriksson 0706053801 Svart/blå/Svart/Svart
Limhamns FF vit Anna Piasecka 0724506668 Vit/Vit/Vit/Vit
Malmö FF Boris Bjelkanovic 0760188689 ljusblå/vit/ljusblå
Spjutstorps IF röd Linda Leufstedt 0705567762 vit/röd/vit
Svedala IF svart Joel Trygg Blå/Vit/Blå
Torns IF orange Guillermo Sagastume Arrieta +46702603316 orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
FC Rosengård 1917 vit - Lilla Torg FF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
April
2022-04-09 10:00 Bara GoIF svart - Svedala IF svart Bara IP A-plan
2022-04-10 10:00 Dösjöbro IF svart - Torns IF orange Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-04-10 11:15 FC Rosengård 1917 vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Limhamns FF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 12:45 Husie IF vit - Lilla Torg FF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-04-10 14:30 Eslövs BK randig - Spjutstorps IF röd Bergahallen (Berga IP), Eslöv
2022-04-10 18:00 FC Trelleborg blå - Malmö FF Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-15 11:40 Spjutstorps IF röd - Svedala IF svart Kastanjeplan, Tomelilla
2022-04-17 10:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Eslövs BK randig Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
2022-04-17 12:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Husie IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2022-04-18 09:30 Torns IF orange - Bara GoIF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-04-21 19:00 FC Rosengård 1917 vit - Husie IF vit
2022-04-23 10:00 Torns IF orange - Malmö FF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-04-23 10:00 Svedala IF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1 Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-04-23 13:00 Eslövs BK randig - Limhamns FF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 2
2022-04-24 11:00 Dösjöbro IF svart - Lilla Torg FF blå Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-04-24 14:00 Limhamns FF vit - FC Rosengård 1917 vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-04-26 18:15 FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-27 18:00 Malmö FF - Dösjöbro IF svart Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2022-04-30 11:15 FC Rosengård 1917 vit - FC Trelleborg blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2022-04-30 11:45 Malmö FF - Bara GoIF svart Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-04-30 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Spjutstorps IF röd Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
Maj
2022-05-01 10:15 Lilla Torg FF blå - Torns IF orange Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2022-05-01 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Dösjöbro IF svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-05-01 13:00 Limhamns FF vit - Svedala IF svart Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-05-01 13:15 Husie IF vit - Eslövs BK randig Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-05-07 09:30 Malmö FF - Lilla Torg FF blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 10:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B1 Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2022-05-07 10:00 Svedala IF svart - Husie IF vit Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 11:30 Dösjöbro IF svart - FC Rosengård 1917 vit Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-05-07 12:00 Bara GoIF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1 Bara IP A-plan
2022-05-08 10:00 Spjutstorps IF röd - Limhamns FF vit Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-05-08 12:45 Eslövs BK randig - FC Trelleborg blå Husarängens IP plan 2 7-manna 2
2022-05-14 10:00 Lilla Torg FF blå - Bara GoIF svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2022-05-14 10:15 Husie IF vit - Spjutstorps IF röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-05-14 12:45 FC Rosengård 1917 vit - Torns IF orange Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 10:00 Eslövs BK randig - Dösjöbro IF svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-05-15 11:00 Limhamns FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 15:45 FC Trelleborg blå - Svedala IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-19 18:30 Spjutstorps IF röd - FC Trelleborg blå Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-05-19 18:30 Torns IF orange - Eslövs BK randig Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Bara GoIF svart - Limhamns FF vit Bara IP A-plan
2022-05-21 11:30 Svedala IF svart - Dösjöbro IF svart Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-05-22 10:00 Malmö FF - FC Rosengård 1917 vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-05-22 11:00 Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2022-05-22 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Husie IF vit Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2022-05-27 Bara GoIF svart - Spjutstorps IF röd Bara IP A-plan
Juni
2022-06-03 18:45 Husie IF vit - Limhamns FF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-06-05 10:00 Eslövs BK randig - Malmö FF Husarängens IP plan 2 7-manna 2
2022-06-05 10:00 Svedala IF svart - Torns IF orange Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-06-05 10:30 Dösjöbro IF svart - Spjutstorps IF röd Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-06-05 12:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Bara GoIF svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-06-05 14:00 FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo L1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-11 10:00 Bara GoIF svart - Husie IF vit Bara IP A-plan
2022-06-11 14:00 Spjutstorps IF röd - Torns IF orange Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-06-11 15:30 Lilla Torg FF blå - FC Trelleborg blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-11 16:00 Limhamns FF vit - FC Trelleborg blå Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
2022-06-12 11:00 Lilla Torg FF blå - Eslövs BK randig Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Rosengård 1917 vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2022-06-12 16:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Dösjöbro IF svart Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-06-18 10:30 Malmö FF - Svedala IF svart Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info