Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Skytteliga - Träningsmatcher Herrar

Visa för ett lag
Skytteliga
Spelare Lag Mål Varav straffmål
Markus Dahlberg Sätila SK 7 0
Berat Vinarci Dardania IF 6 0
Henrik Andersson Kinne-Vedums IF 6 0
Albin Andersson Falköpings FK 5 0
Alex Juhlén Sjötofta IF 5 0
Ashur Gewargis IFK Värsås 5 0
Jazdan Tabrizi Borås GIF 5 0
Joel Drotz Sandhults SK 5 1
Johan Apell Götene IF 5 0
Kristoffer Dahlberg Nossebro IF 5 1
Olle Sjåstad Sjöviks SK 5 0
Ali Hamidi IFK Örby 4 0
Anton Öttenius Våmbs IF 4 0
Bahram Daneshmand Abbaszadeh IK Friscopojkarna 4 0
Hannes Viklund Fristads GoIF (2), Fristads GoIF U (2) 4 0
Jonas Hulander Södra Vings IF 4 1
Kheri Habibu Salum Falköpings FK 4 0
Oscar Gustafsson Norrby IF P19 4 0
Sebastian Svensson Tvärred-Vegby FC 4 0
Simon Blomqvist Jula BK 4 0
William Skarin Vedums AIS U (3), Vedums AIS (1) 4 0
Abdikarim Dahir Mohamed IFK Trollhättan 3 0
Abdoulghdir Azene Moussa Råda BK 3 0
Ahmad Al Nis SK Mjörn 3 0
Albin Andersson Trollekis 3 0
Albin Gashi Larsson Skoftebyns IF 3 0
Alexandar Mutic Motala AIF FK A-lag 3 0
Alexander Nilsson Skultorps IF 3 1
Alexander Paulsson Länghems IF 3 0
Alfons Keymer IFK Mariestad 3 0
Andreas Friberg Axvalls IF 3 0
Andrew Neilson Elmer-Fåglum FK 3 0
Edvin Hallman Stuve Stora Mellby SK 3 0
Emil Sjöholm Kytöharju Skeppshults BK 3 1
Fredrik Sleeman Kinne-Vedums IF 3 0
Jens Högbom IFK Mariestad (1), IFK Mariestad U (2) 3 0
Jesper Blennermo Sätila SK 3 0
Joakim Ljungberg Grolanda/Floby 3 1
Johan Arvidsson Gullspångs IF 3 1
Jonas Mökander Stora Mellby SK 3 0
Kristoffer Johansson Ulricehamns IFK 3 0
Mahmoud Amiry Äspereds IF 3 0
Markus Frykén Tidavads IF 3 1
Markus Olsson Källby IF 3 1
Maxamed Axmed FC Skövde 3 0
Noah Tesfaye Berhane Varnhem/Lundsbrunn 3 0
Oliver Funk Råda BK 3 0
Oliver Strömfeldt Vara SK 3 0
Olle Carlsson BK Trix 3 0
Rasmus Karlsson Fagersanna IF 3 0
Robert Barkin Vara SK 3 0
Said Hussein Ismail Trollhättans IF 3 0
Simon Enyck Skepplanda BTK 3 0
Simon Odh Valtorps IF (2), Valtorps IF U (1) 3 0
Tim Edgren Limmareds IF 3 0
Viktor Johnsson Limmareds IF 3 0
Yonis Abdullah Somali FF 3 0
Aca Selimovic Sjuntorps IF 2 0
Adam Berg Fagersanna IF B 2 0
Adam Ismail Äspereds IF 2 0
Alaxander Ilic Syrianska FK Lidköping 2 0
Albin Brooks Vara SK U 2 0
Alexander Elmström Byttorps IF 2 0
Alfred Söderberg Vretens BK 2 0
Algot Påhlsson Tibro AIK FK 2 0
Amer Zaklan Tidavads IF 2 0
Anders Danielsson Skultorps IF U 2 0
Andreas Mann Grolanda/Floby 2 0
Andreas Nyberg Äspereds IF 2 0
Andreas Pettersson Sjöviks SK 2 0
Anton Lord Länghems IF 2 0
Axel Linder Tibro AIK FK U 2 0
Carl Edvard Natanael Eriksson Töllsjö IF 2 0
Carl Lext IK Gauthiod 2 0
Cevin Ziervogl Öxabäcks IF 2 0
Charlie Fagerlund Mariestads BK 2 1
Christopher Solberg Sjöviks SK 2 0
David Andersson Mariestads BK 2 0
David Hermansson Töreboda IK 2 0
David Lind Horreds IF 2 0
Emil Lundin Råda BK 2 0
Emil Odqvist Högvads BK 2 1
Emil Olsson Sandhults SK 2 0
Felix Johansson Edet FK 2 0
Felix Stegemann Lödöse Nygård IK 2 0
Filip Sofeski Sandareds IF U 2 0
Fredrik Johansson Björketorps IF 2 0
George Mako Tibro AIK FK (1), Tibro AIK FK U (1) 2 1
Gustav Kjellén Åsarp-Trädet FK A 2 0
Gustav Lyckehem Skultorps IF U 2 0
Hampus Gartzell Sandareds IF (1), Sandareds IF U (1) 2 0
Henrik Jason Bollebygds SK 2 1
Isak Tellander Bollebygds SK 2 0
Jhimmy Svantesson Edsvära-Norra Vånga FF 2 0
Johan Colliander Tibro AIK FK 2 0
Johan Marklund Torestorp-Älekulla FF 2 0
Johan Siggesson IFK Falköping FF 2 0
Johan Öst IFK Värsås 2 0
Johannes Gül Skultorps IF U (1), Skultorps IF (1) 2 0
Johannes Sunnemar Wargöns IK 2 0
Johannes Ung IFK Falköping FF 2 0
Kamal Echebbati Grolanda/Floby U 2 0
Kamer Preteni Marbäcks IF 2 0
Kenan Mulahusic Vretens BK 2 0
Linus Broberg Östadkulle SK 2 0
Lucas Hadén Fogsgaard Hjärtums IS 2 0
Mahdi Amiri IFK Örby 2 0
Majid Husseini Jung/Kvänum 10 IF 2 0
Marcus Månsson Partille IF FK 2 0
Markus Bolin Torsö BIF 2 0
Markus Dahlin Götene IF (1), Götene IF U (1) 2 0
Max Glans Bergdalens IK 2 0
Milad Tahiri Vara SK (1), Vara SK U (1) 2 0
Mohammed Abdulrahman Vårgårda IK 2 0
Oliver Persengård Kinna IF 2 0
Oliver Östlind Alingsås IF FF 2 0
Olle Kalén Åsarp-Trädet FK A 2 0
Oscar De Bourgh Norrmalms IK 2 0
Oscar Werner Arentorp/Helås FK 2 0
Oskar Karlsson Rackeby IK 2 0
Oskar Odh Valtorps IF 2 0
Oskar Sund Sandareds IF (1), Sandareds IF U (1) 2 0
Patrik Petersson Järpås IS 2 0
Philip Hjelmgren Nissafors IS 2 0
Rasmus Glansberg Länghems IF 2 0
Rasmus Hallberg Tråvad/Larv 2 0
Rasmus Johansson Töllsjö IF 2 1
Samiullah Mehri Levene-Skogslunds IF 2 0
Sebastian Selkälä IFK Värsås 2 0
Sebastian Valenzuela Ubbhult/Hällingsjö 2 0
Selami Sinani Trollhättans IF 2 0
Simon Johnson Stenstorps IF 2 0
Teddy Froh Lilja Norra Fågelås IF 2 0
Valdemar Linnarsson Grolanda/Floby U 2 0
Victor Svedberg Järpås IS 2 0
Viktor Thomée Länghems IF 2 0
William Jensen Skoftebyns IF 2 0
William Johansson Östadkulle SK 2 0
William Lindberg Sjöviks SK 2 0
Youel Warda Tibro AIK FK 2 0
Zacharias Persson Sparsörs AIK 2 0
Zaidan Badal Khadeeda Kållandsö GoIF (1), Kållandsö GoIF Herr U (1) 2 0
Zsolt Gergely Kroatiska Kf Tomislav 2 0
Abdiukazi Axmed Mohamud Gnosjö IF 1 0
Abdulaziz Mendy Bergdalens IK 1 0
Abdullah Bezreh Sandareds IF U 1 0
Abuzar Noori Våmbs IF 1 0
Adam Bark Motala AIF FK A-lag 1 0
Adam Boensson Stora Mellby SK 1 0
Adam Friberg Ulvåkers IF 1 0
Adam Johansson Skene IF A 1 0
Adam Landquist Arentorp/Helås FK 1 0
Adam Lundahl Äspereds IF 1 0
Adam Oskarsson Sandhults SK 1 0
Adam Sjöberg Åsarp-Trädet FK A 1 0
Adeek Galleyr IFK Uddevalla Fotboll Herrar Träningsmatcher 1 0
Adis Gibanica Jonsereds IF HERR 1 0
Ahmed Khadora Norrmalms IK 1 0
Akram Saif Edawla Abdisalam Vårgårda IK 1 0
Albijan Alija Grimsås IF 1 0
Albin Adolfsson Nossebro IF 1 0
Albin Lundholm Hangelösa IF 1 0
Albin Stridh Fritsla IF 1 0
Alen Buljubasic Månstads IF 1 0
Alex Lundh Bergdalens IK 1 1
Alexander Almqvist FC Trollhättan 1 0
Alexander Aminoff Skultorps IF 1 0
Alexander Larsson Vara SK U 1 0
Alexander Roth IFK Mariestad 1 0
Alexander Thysell Öxabäcks IF 1 0
Alexander Tönnäng Trollhättan Syrianska FK 1 0
Alexander Vredin Arentorp/Helås FK 1 0
Alfred Andersson Vedums AIS 1 0
Alfred Elofsson IFK Mariestad 1 0
Alfred Larsson IFK Emtunga 1 0
Ali Chehail IFK Trollhättan 1 0
Alin Filip Lödöse Nygård IK 1 0
Amadeus Karlgren Källby IF 1 0
Amer Fejzic Hjärtums IS 1 0
Anders Hötomt Edsvära-Norra Vånga FF 1 0
Andreas Bengtsson Torestorp-Älekulla FF 1 0
Andreas Blom FC Corner 1 0
Andreas Gustavsson Tomtens IF 1 0
Andreas Roos Hemsjö IF 1 0
Andreas Svanström Halvorstorps IS 1 0
Andro Touma Khoushaba FC Skövde 1 0
Anes Isic Dardania IF 1 0
Anid Bijedic Borås GIF 1 0
Anton Johansson Åsarp-Trädet FK A 1 0
Anton Kindbom Skultorps IF 1 0
Anton Millesson Nilsson IFK Fjärås 1 0
Anton Olsson Trollhättans FK 1 0
Anton Olsson Fritsla IF 1 1
Anton Pettersson Skoftebyns IF 1 0
Anton Schlink Öxabäcks IF 1 0
Anton Svensson Sandhults SK 1 0
Arjan Mostafa Äspereds IF 1 0
Arvid Lidholm Vinninga AIF 1 0
Arvid Persson Stora Mellby SK 1 0
Asmir Topic Äspereds IF 1 0
Axel Axelsson Tidaholms GoIF 1 0
Axel Lidholm Vinninga AIF 1 0
Aziz Al-Yafeei Främmestads IK 1 0
Bendik Sletten Mariestads BK 1 0
Benjamin Hacker Alingsås IF FF 1 0
Benjamin Parlic Tibro AIK FK 1 0
Benny Nyman Stenstorps IF 1 0
Bilal Harahsheh Falköpings FK 1 0
Boye Isaac Edegware IF Karlstad Fotboll 1 0
Cabdullahi Abdi Somali FF 1 0
Carl Hallin Ekedalens SK 1 0
Carl Johansson Tranemo IF 1 0
Carl Mann Jung/Kvänum 10 IF B 1 0
Carl Rajala Pettersson Fritsla IF 1 0
Casper Andersson Åsarp-Trädet FK A 1 0
Casper Eriksson Trollhättans FK 1 0
Casper Kjellström Sparsörs AIK 1 0
Chakdar Ali Syrianska FK Lidköping 1 0
Chedi Fatnassi IF Karlstad Fotbollutveckling 1 0
Chris Norberg Göta BK 1 0
Christian Landén Götene IF U 1 1
Christoffer Lidberg Norra Härene BK 1 0
Christopher Brorsson Ulricehamns IFK 1 0
Daniel Andersson Igelstorps IK 1 0
Daniel Bobolinski Kroatiska Kf Tomislav 1 0
Daniel Fredriksson Arentorp/Helås FK 1 0
Daniel Hallin Grolanda/Floby 1 0
Daniel Johansson Vartofta SK 1 0
Daniel Johansson Sätila SK 1 0
Daniel Jonasson Råda BK 1 0
Daniel Nilsson Brämhults IK 1 0
Danielle Alfsson Horreds IF 1 0
Dario Jozic Kroatiska Kf Tomislav 1 0
David Andersson Södra Härene IF 1 0
David Andersson Rävlanda AIS 1 0
David Axell Tvärred-Vegby FC 1 0
David Edvinsson Sandareds IF 1 0
David Grundberg Skepplanda BTK 1 0
David Johannesson IF Karlstad Fotboll 1 0
David Källgård Blomkvist Torsö BIF 1 0
David Lindh Götene IF 1 0
David Winberg Sätila SK 1 0
Dennis Ivar Valtorps IF 1 0
Diego Sebastian Navarro Cancino Göta BK 1 0
Douglas Eduardo Souza Da Silva IFK Trollhättan 1 0
Edgar Espinoza Holmgren Sils IF U-lag 1 0
Edvard Davidsson Säven/Hol 1 0
Edvin Boström Norra Härene BK 1 0
Edwin Johansson Södra Härene IF 1 0
Edwin Svenungsson Eklund Hjärtums IS 1 0
Egzon Llapashtica Råda BK 1 0
Elias Eriksson Norra Härene BK 1 0
Elias Jonsson Falköpings FK 1 0
Elias Josefsson Skoftebyns IF 1 0
Elias Nyman Vara SK 1 0
Elias Sletten Mariestads BK 1 0
Elias Särnbäck Hjärtums IS 1 0
Elliot Sköld Dalsjöfors GoIF 1 0
Elvedin Kusturica Folkabo IK 1 0
Elvin Cuni Bergdalens IK 1 0
Elvis Djopa FC Corner 1 0
Emil Hellsén Brämhults IK 1 1
Emil Johansson Åsaka SK 1 0
Emil Johansson Hjärtums IS 1 0
Emil Kallin Kareby IS 1 0
Emil Karlsson Grimsås IF 1 0
Emil Koivisto IFK Värsås 1 0
Emil Larsson Tråvad/Larv 1 0
Emil Larsson Levene-Skogslunds IF 1 0
Emil Larsson Sjötofta IF 1 0
Emil Lundin Bergdalens IK 1 0
Emil Pettersson Sils IF U-lag 1 0
Emilio Melin Stora Mellby SK 1 0
Emin Imamovic Våmbs IF 1 0
Emrik Skoglund Jula BK B 1 0
Eric Carlsson Fagersanna IF 1 0
Erik Bergstrand Lödöse Nygård IK 1 0
Erik Borg Gröndin IFK Mariestad U 1 0
Erik Borre Norrby IF P19 1 0
Erik Colliander Fagersanna IF 1 0
Erik Fredriksson Norrmalms IK 1 0
Erik Hjalmarsson Tvärred-Vegby FC 1 1
Erik Jonåker Trollekis 1 0
Erik Josefsson Sexdrega/Lockryd 1 0
Erik Lilja Bankeryds SK 1 0
Fabian Andersson Fritsla IF 1 0
Fabian Börjesson Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 1 0
Fawad Zemarai Bergdalens IK 1 0
Felix Füredi Bergdalens IK 1 0
Felix Gustafsson Norrby IF P19 1 0
Felix Hedman IF Karlstad Fotbollutveckling 1 0
Felix Wassenius Wargöns IK 1 1
Filip Briland IFK Värsås 1 0
Filip Gabrielsson IFK Falköping FF 1 0
Filip Johansson Alingsås IF FF 1 0
Filip Landegren Norrby IF P19 1 0
Filip Lundgren Tidaholms GoIF 1 0
Filip Magnusson Gnosjö IF 1 1
Filip Ramanovic Trollhättans FF 1 0
Filip Törnqvist IFK Mariestad 1 0
Fisnik Tahiri IK Friscopojkarna 1 0
Flamur Rrahmani Skoftebyns IF 1 0
Florent Rushiti IFK Falköping FF 1 0
Florian Brahimi Tidaholms GoIF 1 0
Frank Kristoffer Thorén Sjuntorps IF 1 0
Frederick Ofori Acheampong FC Trollhättan 1 0
Fredric Gustafsson Äspereds IF 1 0
Fredrik Söderqvist Högsäters GF 1 0
Gabriel Bilan Trollhättans FK 1 0
Gabriel Frilander Tvärred-Vegby FC 1 0
Gabriel Skarrie SK Mjörn 1 0
Gabriel Svensson Sandhults SK 1 0
Garth Carlton Töllsjö IF 1 0
Gustaf Johansson Södra Vings IF 1 0
Gustaf Tigerberg Götene IF 1 0
Gustav Apelkvist Rydboholms SK 1 0
Gustav Carlsson Annelunds IF 1 0
Gustav Fuxling Thorsson Våmbs IF 1 0
Gustav Liljedahl Hemsjö IF 1 0
Gustav Martins Stora Mellby SK 1 0
Gustav Moberg Norrby IF P19 1 0
Gustav Östermyr Östadkulle SK 1 0
Göran Hedén IK Friscopojkarna 1 0
Hampus Carlsson Skultorps IF U 1 0
Hampus Ohlin Fagersanna IF 1 0
Hampus Olander Sätila SK 1 0
Hampus Sikström Skoftebyns IF 1 0
Hannes Gustavsson Sollebrunns AIK 1 0
Harrys Muminovic Våmbs IF 1 0
Hassan Najafi Vårgårda IK 1 0
Hassan Soleymani Tranemo IF 1 0
Haval Othman Varnhem/Lundsbrunn 1 0
Henrik Larsson Jula BK 1 0
Herman Gilbertsson Tomtens IF 1 0
Hugo Gustafsson Grolanda/Floby 1 0
Hugo Zander Norra Fågelås IF 1 0
Idrissa Diame Borås GIF 1 0
Isaac Gadaan IFK Trollhättan 1 0
Isac Ahlqvist Fridfelt Åsaka SK 1 0
Isac Falk Norrby IF P19 1 0
Isak Sellén Hova/Weimer Lyrestad 1 0
Ismajl Restelica FC Corner 1 0
Iuri Alexandre Dos Santos Viana Fernandes Jonsereds IF HERR 1 0
Ivar Leden Östadkulle SK 1 1
Jacob Keymer IFK Mariestad 1 0
Jakob Tengskog Sparsörs AIK 1 0
Jakob Tillström Hemsjö IF 1 0
Jesper Ekvall Tomtens IF 1 0
Jesper Holmberg Trässbergs BK 1 0
Jesper Karlsson Gällstad/ Dalstorp U 1 0
Jesper Rintakoski IF Tymer 1 0
Jesper Skogman Björketorps IF 1 0
Jesper Svensson Sils IF U-lag 1 0
Jesse Zaza Svensson Jackson Varnhem/Lundsbrunn 1 0
Joakim Hagberg Sandareds IF 1 0
Joakim Henriksson Sätila SK 1 0
Joakim Jansson Mariestads BK 1 1
Joel Allen Trollekis 1 0
Joel Johansson IFK Mariestad 1 0
Joel Karlsson Alingsås IF FF 1 0
Joel Rådberg Trässbergs BK 1 0
Johan Freij IFK Mariestad 1 0
Johan Hedeberg Norrmalms IK 1 0
Johan Hermansson Wargöns IK 1 0
Johan Kortekangas Trollhättans BoIS A 1 1
Johan Lundmark Arentorp/Helås FK 1 0
Johan Molin Vartofta SK 1 0
Johannes Eriksson Sätila SK 1 0
Johannes Lövqvist Fristads GoIF U 1 0
John Bengtsson Annelunds IF 1 0
Johnny Bengtsson Redvägs FK 1 1
Jonas Andersson Säven/Hol 1 1
Jonas Aronsson Vara SK 1 0
Jonas Müller Sjötofta IF 1 0
Jonas Olsson Valtorps IF 1 0
Jonatan Almberg Valtorps IF 1 1
Jonatan Ugrell Åsebro IF 1 0
Jonathan Bergenwall Kållandsö GoIF 1 0
Jonathan Edman Brämhults IK 1 0
Jonathan Gunnarsson IFK Fjärås 1 0
Josef Andersson Redvägs FK B-lag 1 0
Josef Issa Våmbs IF 1 0
Julius Dimitrievski Sandareds IF U 1 0
Julius Kaljo Södra Vings IF 1 0
Julius Lundqvist Trollhättans FK 1 0
Kaj Nordtømme Fagersanna IF B 1 0
Kamel Shaar Forsviks IF 1 0
Karl Strid Svensson Götene IF 1 0
Karl Åström Örslösa-Söne IK 1 0
Kasper Nilmad Trollhättans FF 1 0
Kelvin Bruno Elfsten SK Mjörn 1 1
Kenan Amza Skoftebyns IF 1 0
Kenan Viden Fröjereds IF 1 0
Kevin Andersson Sjötofta IF 1 0
Kevin Blom Länghems IF 1 0
Kevin Ivarsson Hjärtums IS 1 0
Kevin Korpås IK Friscopojkarna 1 0
Klaivi Vukaj Vänersborgs FK 1 0
Korab Berisha Skara FC 1 0
Krister Andersson Skoftebyns IF 1 0
Kristoffer Bohrén Örslösa-Söne IK 1 0
Kristoffer Stridh-Andersson Grolanda/Floby 1 0
Lavdim Azemi IFK Trollhättan 1 0
Leon Lejondahl Rävlanda AIS 1 0
Leutrim Jahaj Öxabäcks IF 1 0
Linus Björnalm Mariedals IK A 1 0
Linus Bohlin Hemsjö IF 1 0
Linus Dalman Främmestads IK 1 0
Linus Håkansson Gällstad/ Dalstorp U 1 0
Linus Hägg Gnosjö IF 1 0
Linus Johansson Hedareds BK 1 0
Linus Land Åsarp-Trädet FK A 1 0
Linus Odén Kinnarp-Slutarps IF B 1 0
Linus Sandin Ekedalens SK 1 0
Linus Svensson Redvägs FK 1 0
Lucas Jonsson Vallens IF 1 0
Lucas Olausson Tvärred-Vegby FC 1 0
Ludvig Hansson Frillesås FF 1 0
Lukas Beischer Töllsjö IF 1 0
Lukas Koivula Fagersanna IF B 1 0
Lukas Svensson Sils IF 1 0
Magnus Bernhardsson Hemsjö IF 1 0
Mahamed Abdirahaman Abdullahi Vartofta SK 1 0
Mahdi Salihi Hemsjö IF 1 0
Marco Chamon Tibro AIK FK U 1 0
Marcus Andersson Svenljunga IK 1 1
Marcus Berglund IFK Värsås 1 0
Marcus Furhoff Skultorps IF 1 0
Marcus Hermansson Sjöviks SK 1 0
Marcus Knutsen Högsäters GF 1 0
Marcus Lindén Svenljunga IK 1 0
Marcus Rydberg Vänersborgs FK 1 0
Marjan Ceku Tvärred-Vegby FC 1 0
Markus Wangfelt Johansson Rydboholms SK 1 1
Martin Blennow Valtorps IF 1 0
Martin Eliasson Kinnarp-Slutarps IF 1 0
Martin Johansson Bollebygds SK 1 0
Martin Johansson Hangelösa IF 1 0
Martin Kozma Norrmalms IK 1 0
Martin Upper Åsaka SK 1 0
Mattias Johansson Skepplanda BTK 1 0
Mattias Johansson Gällstad/ Dalstorp U 1 0
Mattias Martinsson Säven/Hol 1 0
Mattias Wallin Ekedalens SK 1 0
Max Olsson Tråvad/Larv 1 0
Max Persson Tidaholms GoIF 1 0
Maximus Skiöld BK Trix 1 0
Melat Ahmad Vartofta SK 1 0
Melker Stranne Lödöse Nygård IK 1 0
Melvin Berg Örslösa-Söne IK 1 0
Mentor Mehmeti IFK Trollhättan 1 0
Meriton Bislimi Östadkulle SK 1 0
Merlin Domic Ubbhult/Hällingsjö 1 0
Michée Falk Skara FC 1 0
Mikael Björkberg Björketorps IF 1 0
Mikael Eriksson Falköpings FK 1 0
Mikael Zachrisson Bollebygds SK 1 0
Milton Vikander Sandareds IF U 1 0
Mohamad Omar Alhajji Åtorps IF 1 0
Mohamed I M Elhalabi Tranemo IF 1 0
Mohamed Ridha Hussein Borgunda IK 1 0
Mohammad Reza Yacubi BK Trix 1 0
Mohammed Abdulhalim Ellenö IK 1 0
Mohammed Reza Gholami Norra Fågelås IF 1 0
Muhamet Rrahmani Syrianska FK Lidköping 1 0
Måns Berglöf Sollebrunns AIK 1 0
Måns Jonsson Tråvad/Larv 1 0
Månz Lindholm IF Tymer 1 0
Natanael Linnarsson Grolanda/Floby U 1 0
Nevzad Dulovic IFK Trollhättan 1 0
Niclas Johnsson Skeppshults BK 1 0
Niklas Andersson Svenljunga IK 1 1
Niklas Jakobsson Wargöns IK 1 0
Niklas Jorås Axvalls IF 1 0
Niklas Mathiasson Levene-Skogslunds IF 1 0
Nils Liljebo IFK Värsås 1 0
Nils Sjögren IFK Mariestad U 1 0
Ninos Gewargis Tibro AIK FK 1 0
Ninos Kanoun FC Skövde 1 0
Noah Bernhardsson Hemsjö IF 1 0
Oden Cardell Skepplanda BTK 1 0
Ola Eriksen Kareby IS 1 0
Oliver Gunnarsson Åsarp-Trädet FK A 1 0
Oliver Kronander Tranemo IF 1 0
Oliwer Modin Åsarp-Trädet FK B 1 1
Oliver Pettersson Ekedalens SK 1 0
Oliver Sandoff Frillesås FF 1 0
Oliver Wettergren IF Tymer 1 0
Olle Nyberg Rackeby IK 1 0
Oscar Almgren Hyssna IF 1 0
Oscar Andersson Gullspångs IF 1 0
Oscar Böröy Vinninga AIF 1 0
Oscar Christensson Vara SK 1 0
Oscar Hansson Trollhättans IF 1 0
Oscar Hendén Rackeby IK 1 0
Oscar Karlsson Norra Härene BK 1 0
Oscar Kihlgren IF Karlstad Fotboll 1 0
Oscar Strid Götene IF 1 0
Oscar Wennberg Hangelösa IF 1 0
Oscar Vilhelmsson IFK Göteborg 1 0
Oskar Orrbén Kållandsö GoIF 1 0
Oskar Stenberg Mariestads BK 1 1
Oskar Sörensen Ekedalens SK 1 0
Ossian Danielson Kållandsö GoIF 1 0
Patrick Johansson Ubbhult/Hällingsjö 1 1
Patrik Arvidsson Trässbergs BK 1 0
Patrik Fogelqvist Trässbergs BK 1 0
Patrik Hultgren Axvalls IF 1 0
Patrik Svensson Stora Mellby SK 1 0
Paulo Younan Tibro AIK FK 1 0
Pawan Aldosky Brämhults IK 1 0
Peter Dahlin Kinne-Vedums IF 1 0
Petrit Preniqi Dardania IF 1 0
Petter Holgersson Edet FK 1 0
Petter Öberg Skeppshults BK 1 0
Philip Koppelo Gnosjö IF 1 0
Pierre Hallin Gällstads FK 1 0
Pierre Holm Sjöviks SK 1 0
Pierre Kamkian Fritsla IF 1 0
Pontus Holmsten Sollebrunns AIK 1 0
Pontus Tisell Norén Åsebro IF 1 0
Pontus Wigholm Kinnarp-Slutarps IF B 1 0
Rasmus Börjesson Öxabäcks IF 1 0
Rasmus Hammarström IF Tymer 1 0
Rasmus Hidgård Grimsås IF 1 0
Rasmus Larsson Levene-Skogslunds IF 1 0
Rasmus Olsson Källby IF 1 0
Rasmus Persson Norra Härene BK 1 0
Rasmus Petersson Ulvåkers IF 1 0
René Göthe Sils IF U-lag 1 0
Richard Hermansson Främmestads IK 1 0
Richard Wartmark Herrljunga SK FK 1 0
Rickard Edman Trässbergs BK 1 0
Rickard Fritsch Levene-Skogslunds IF 1 0
Robert McDermott Azalea BK Herrsenior 1 0
Robin Andersson Skepplanda BTK 1 0
Robin Andersson Valtorps IF 1 0
Robin Fasth IF Tymer 1 0
Robin Hamic Skeppshults BK 1 0
Robin Häger Halvorstorps IS 1 0
Robin Iglicar Trollhättans BoIS A 1 0
Robin Larsson Trollhättan Syrianska FK 1 1
Robin Lygnelid Gånghester/Målsryd 1 0
Samuel Berglund Fröjereds IF 1 0
Sargon Koljana Tibro AIK FK 1 0
Sebastian Björklund Sparsörs AIK 1 0
Sebastian Folke Grimsås IF 1 0
Sebastian Fransson Sjöviks SK 1 0
Sebastian Groth Gamlestaden FF 1 0
Sebastian Gustavsson Gullspångs IF 1 1
Sebastian Holmgren Vinninga AIF 1 0
Sebastian Krantz Trollekis 1 0
Simon Berntsson Limmareds IF 1 0
Simon Brage Skultorps IF 1 0
Simon Lundell Tidaholms GoIF 1 0
Simon Petersson Nissafors IS 1 0
Simon Samano Tibro AIK FK 1 0
Simon Törnqvist Ardala GoIF 1 0
Simon Vasic Östadkulle SK 1 0
Stevan Suleiman Tidavads IF 1 0
Thabo Elvis Letlole Redvägs FK B-lag 1 0
Theo Johansson Rackeby IK 1 0
Theodor Hofbauer Norra Härene BK 1 0
Thim Landegren Rävlanda AIS 1 0
Tim Wingfors Sollebrunns AIK 1 0
Tobias Broman Hangelösa IF 1 0
Tobias Enqvist Sandhults SK 1 0
Tobias Holmén Herrljunga SK FK 1 0
Tobias Tobrant Äspereds IF 1 0
Tobias Torstensson Borås GIF 1 0
Tom Blomberg Kållandsö GoIF 1 0
Tom Lundgren Hangelösa IF 1 0
Tor Ellnefors Torestorp-Älekulla FF 1 0
Torbjörn Lund Östadkulle SK 1 1
Valdemar Landgren IFK Mariestad U 1 1
Walid Bahri Borås GIF 1 0
Victor Adamsson Örslösa-Söne IK 1 0
Victor Johansson Jula BK 1 0
Victor Karlsson Fristads GoIF U 1 0
Victor Sullano Björketorps IF 1 0
Vidar Hallberg Sjöviks SK 1 0
Viktor Forsberg Ardala GoIF 1 0
Viktor Fredriksson Skepplanda BTK 1 0
Viktor Granath Skövde AIK 1 0
Viktor Levin Andersson Skepplanda BTK 1 0
Viktor Merigo Stenstorps IF 1 0
Viktor Mollapolci Göta BK 1 0
Viktor Sjöö Sollebrunns AIK 1 1
Viktor Touma Norrmalms IK 1 0
Vilhelm Bäckström Bergman Torsö BIF 1 0
Wilhelm Verngren Främmestads IK 1 0
William Gullbrandsson Örslösa-Söne IK 1 1
Zaid Hanawe Stenstorps IF 1 0
829 40

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info