Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Skytteliga - Träningsmatcher Damer

Visa för ett lag
Skytteliga
Spelare Lag Mål Varav straffmål
Isa Thor Ström Vänersborgs FK (9), Vänersborgs FK U (1) 10 0
Tilda Brodén Toarpsalliansen 8 0
Gabriella Gucci Vänersborgs FK 5 0
Jennie Dahlqvist Götene FK (4), Götene FK U (1) 5 0
Aneska Lagos Escudero Trollhättans IF 4 0
Fanny Frisk Wargöns IK 4 0
Minny Persson Töreboda IK 4 0
Moa Rylén Wargöns IK (1), Wargöns IK U (3) 4 0
Sandra Petersson Vänersborgs IF 4 0
Wilma Andersson Nittorps IK (2), Nittorps IK U (2) 4 0
Vilma Linusson Vårgårda IK 4 0
Åsa Svensson Mellby IK 4 0
Clara Johansson Hyssna IF 3 0
Ella Assarsson Götene FK U (1), Götene FK (2) 3 0
Emelie Johnsson Töreboda IK 3 0
Filippa Kindbom Skultorps IF 3 0
Hilda Waldefeldt Skara FC 3 0
Jennie Wennerdal Götene FK U (2), Götene FK (1) 3 0
Kamilla Nylén Lundquist Mellby IK 3 0
Linn Falk Axvalls IF 3 0
Linnea Agorelius IF Tymer 3 0
Linnea Enyck Skepplanda BTK 3 0
Lisa Sundvall Sollebrunn/Långared 3 0
Liv Ydrén Vara SK 3 0
Melinda Aqvilin Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 3 0
Nadja Carlman Vårgårda IK 3 0
Sandra Jaballah Levene-Skogslunds IF 3 1
Sara Sjöström Rackeby/Kållandsö 3 0
Susanna Karlsson Mellby IK 3 0
Therese Josefsson Södra Ving/Timmele 3 0
Agnes Österberg IK Gauthiod 2 0
Albina Sadikovic Gullspång/Hova/Weimer 2 0
Alice Ryberg Fristad/Borgstena/Sparsör 2 0
Andrea Lindh Vartofta SK 2 0
Anna Pettersson Skara FC 2 1
Anny Göransson Vedums AIS 2 0
Antonia Ferm Sandberg Alingsås KIK 2 0
Clara Gustavsson Ulvåkers IF 2 0
Clara Palmgren Sjötofta IF 2 0
Dhurata Peci Trollhättans IF 2 0
Ebba Berglund Nittorps IK 2 0
Ebba Svensson Jula BK (1), Jula BK A (1) 2 0
Elin Hallqvist Falköpings KIK 2 0
Elin Ljungquist Våmbs IF 2 0
Elin Sernekvist Vara SK 2 0
Ellen Emanuelsson Axvalls IF 2 0
Ellen Hellsén Toarpsalliansen 2 0
Elma Huremovic Mariedals IK 2 0
Elsa Anglid Herrestads AIF 2 0
Felicia Brander Jörkander Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 2 1
Isabelle Asplund Alingsås FC United 2 0
Isabelle Nilsson Sollebrunn/Långared 2 0
Jedidah Hjalmarsson Svenljunga IK 2 0
Linnéa Eklund Mellby IK 2 0
Linnéa Fredriksson Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 2 0
Lisa Jensen Wargöns IK 2 0
Lisa Kiviharju Södra Ving/Timmele 2 0
Maja Hansson IK Frisco 2 0
Maja Nilsson Mariestads BoIS FF 2 0
Malin Wallgren Vänersborgs FK 2 0
Malva Wallin Falköpings KIK 2 0
Matilda Andersson Skultorps IF 2 0
Mia Johansson Trollhättans BoIS 2 0
Moa Hellsten Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 2 0
Natalia Andersson Mariestads BoIS FF 2 0
Nathalie Nilsson Åsarp-Trädet FK U (1), Åsarp-Trädet FK (1) 2 0
Philippa Blomqvist Wargöns IK (1), Wargöns IK U (1) 2 0
Saga Klasson IFK Örby U (1), IFK Örby (1) 2 0
Sandra Alvenby Skepplanda BTK 2 0
Sara Jensen Sollebrunn/Långared (1), Långareds BoIS/ Sollebrunns AIK U (1) 2 0
Seyde Daniella Dal Skultorps IF 2 0
Sofie Axelsson Åsarp-Trädet FK U (1), Åsarp-Trädet FK (1) 2 1
Stella Svenningsson Toarpsalliansen 2 0
Tilda Ricci Tollereds IF Dam 2 0
Wilma Karlsson Vänersborgs FK 2 1
Agnes Björnberg Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 1 0
Agnes Dahlgren Töreboda IK 1 0
Agnes Ingemarsson Axvalls IF 1 0
Alexandra Gustafsson IF Tymer 1 0
Alice Fredriksson Sils IF Utveckling 1 0
Alma Jungner Trollhättans IF 1 0
Alma Sundén Vinninga AIF 1 0
Alma Sveide Våmbs IF 1 0
Alva Ekdahl Ulvåkers IF Dam U 1 0
Alva Jern Götene FK 1 0
Alva Mårtensson Nittorps IK U 1 0
Amalia Schmachtl Munkedals IF 1 0
Amanda Ekström FC Kabel Åttio/Borås AIK 1 0
Amanda Fält Vinninga AIF 1 0
Amy Iserhills Andersson Munkedals IF 1 0
Anja Fridlund Saleby/Järpås 1 0
Anna Furusköld Rackeby/Kållandsö 1 0
Anna Lundstedt IFK Örby 1 0
Annelie Carli IK Frisco 1 0
Arlinda Recaj FC Kabel Åttio/Borås AIK 1 1
Bailey Danille Carlsson IK Frisco 1 0
Beatrice Stenmark FC Kabel Åttio/Borås AIK 1 1
Belinda Mogren Våmbs IF 1 0
Carolina Brolin Vara SK 1 0
Carolina Holm Jula BK A 1 0
Cecilia Aspgren Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 1 0
Christin Gidstedt Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 1 0
Christina Larsen Jula BK A 1 0
Clara Müllerström Hyssna IF 1 0
Clara Sunnergren Sils IF 1 0
Ebba Andersson Vänersborgs IF 1 0
Ebba Cleverup Toarpsalliansen 1 0
Ebba Fors IK Rössö Uddevalla U-lag 1 0
Ebba Karlsson Levene-Skogslunds IF 1 0
Edisa Dinaj Skoftebyns IF U 1 1
Effie Schüler Skultorps IF 1 0
Elin Larsson Alingsås KIK 1 0
Elin Nilsen BK Häcken Dam 1 0
Elin Steen Nittorps IK U 1 0
Elise Ljunggren Nittorps IK 1 0
Ella Fridolfsson Herrestads AIF 1 1
Ella Pålsson Trollhättans BoIS 1 0
Ella Ryhr Hyssna IF 1 0
Ellen Bengtsson Skoftebyns IF 1 0
Ellen Ernelin Trollhättans BoIS 1 0
Ellen Lindqvist Stenstorps IF 1 0
Ellen Vestlund Mariestads BoIS FF 1 0
Elsa Breman Skultorps IF 1 0
Elvira Hasanovic Carlborg Vänersborgs FK 1 0
Elvira Johanzon Södra Ving/Timmele U 1 0
Emelie Jälmeneng Åsarp-Trädet FK 1 0
Emma Berntsson Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Emma Carlsson Vartofta SK 1 0
Emma Grönbäck Kabel Åttio/Byttorp 1 1
Emma Högberg Södra Ving/Timmele 1 0
Emma Karlsson IF Viken 1 0
Emma Karnström IK Rössö Uddevalla U-lag 1 0
Emma Sundqvist Tollereds IF Dam 1 0
Emma Wollecki Ulvåkers IF Dam U 1 0
Emmelie Flodmark Junckerfelt Skultorps IF 1 0
Erika Lindström Falköpings KIK 1 0
Evelina Adenvall Töreboda IK 1 0
Evelina Borglin Töreboda IK 1 0
Evelina Brink IF Elfsborg 1 0
Fang Höglund Vara SK 1 0
Felicia Källberg Alingsås KIK 1 0
Felicia Svensson Södra Ving/Timmele 1 0
Felicia Söderberg IFK Örby 1 0
Filippa Berglund Skoftebyns IF U 1 0
Filippa Johansson Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 1 0
Frida Inedahl Vedums AIS 1 0
Frida Karlsson Götene FK 1 0
Frida Rosenqvist Mariedals IK 1 0
Frida Rångemyr Södra Ving/Timmele U 1 0
Gabriella Björk Hyssna IF 1 0
Hanna Backlund Sjömarkens IF A Dam 1 0
Hanna Christensson Vara SK 1 0
Hanna Gunnarsson Bergdalens IK 1 0
Hanna Moilanen BK Häcken Dam 1 1
Hanna Olsson Munkedals IF 1 0
Hilda Ljungkvist Jula BK A 1 0
Ida Jansson Frändefors IF 1 0
Ida Jonasson Saleby/Järpås 1 0
Ida Karlsson Falköpings KIK 1 0
Ida Mörk IK Gauthiod 1 0
Ida Nyström Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 1 0
Ida Olsson IK Gauthiod 1 0
Isabelle Eriksson Skövde KIK 1 0
Jehona Hoti Vedums AIS 1 0
Jenny Grylin Vara SK 1 0
Jenny Wallgren Ulvåkers IF Dam U 1 0
Jessica Aronsson Munkedals IF 1 0
Johanna Gustafsson Mellby IK 1 0
Johanna Lundstedt Mariestads BoIS FF 1 0
Jonna Abrahamsson Vartofta SK 1 0
Jonna Stridh Gustavsson Vartofta SK 1 0
Josefin Classon Skepplanda BTK 1 0
Josefin Johansson IFK Örby 1 0
Josefin Korkis Våmbs IF 1 0
Josefine Magnisson Ulvåkers IF Dam U 1 0
Josefine Thunborg Larsson Vedums AIS 1 0
Julia Andersson Sils IF Utveckling 1 0
Julia Digerstedt Rackeby/Kållandsö 1 0
Julia Fredriksson Wargöns IK 1 0
Julia Jansson Vänersborgs FK U 1 1
Julia Kjellberg BK Häcken Dam 1 0
Julia Lindahl Jönköpings Södra IF 1 0
Julia Malmgren Axvalls IF 1 0
Julia Tarassu Södra Ving/Timmele 1 0
Kajsa Carlsson Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Kajsa Fransson Toarpsalliansen 1 0
Kajsa Johansson Södra Ving/Timmele U 1 0
Kaltrina Brahimaj Skoftebyns IF 1 0
Karin Alsterlund Stenstorps IF 1 0
Karin Gustafsson Jönköpings Södra IF 1 0
Karin Kronberg Skultorps IF 1 0
Klara Davet Vartofta SK 1 0
Lea Häggsjö IK Friscopojkarna U 1 0
Leia Wall Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Lena Carlsson Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 1 0
Lena Jespersen Tollereds IF Dam 1 0
Lina Ekman Ulricehamns IFK 1 0
Lina Karlsson IF Tymer 1 0
Linn Jakobsson Stenstorps IF 1 0
Linn Velander Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Linnea Bloom Ulvåkers IF 1 0
Linnéa Eriksson Hyssna IF 1 0
Linnea Karjalainen Skepplanda BTK 1 0
Lisa Johansson Vinninga AIF 1 0
Lisa Johansson Alingsås FC United 1 0
Louise Ehn Levene-Skogslunds IF 1 0
Madeleine Björkqvist Vårgårda IK 1 0
Maido Muhdiin Omar Trollhättans IF 1 0
Maja Andersson Levene-Skogslunds IF 1 0
Maja Johansson Sjötofta IF 1 0
Maja Persson Svenljunga IK 1 0
Malin Kall Götene FK 1 0
Marielle Friberg Trollhättans IF 1 0
Matilda Wiberg Vänersborgs FK 1 0
Melissa Davin Alingsås FC United 1 0
Milla Pilquist Kinna IF 1 0
Minou Adriansson Alingsås KIK 1 0
Miranda Andersson Åsarp-Trädet FK U 1 0
Miriam Madestam IFK Hjo 1 0
Mjova Walander Ulvåkers IF 1 0
Moa Jarl Alingsås FC United 1 0
Moa Thorsell Gustavsson Töreboda IK 1 0
Molly Fernebrand Svenljunga IK 1 0
Mona Alizadeh Sjömarkens IF A Dam 1 0
Nellie Karlsson Skövde KIK 1 0
Nora Boensson Sollebrunn/Långared 1 0
Olivia Almqvist Trollhättans IF 1 0
Rangin Danish Vårgårda IK 1 0
Rebecca Kronberg IF Tymer 1 0
Rebecka Tengbom Rackeby/Kållandsö 1 0
Rusne Gomuliauskaite Toarpsalliansen 1 0
Saga Eriksson IF Viken 1 0
Saga Gustafsson Nittorps IK 1 0
Saga Kasselstrand Kronängs IF U 1 0
Saga Sandberg Skövde KIK 1 0
Samantha Claesson IFK Örby 1 1
Sanna Romell Vänersborgs FK 1 0
Sara Barakovic Falköpings KIK U 1 0
Sara Jardving IF Elfsborg 1 0
Sara Jedrzejewska FC Kabel Åttio/Borås AIK 1 0
Sigrid Hallén Svenljunga IK 1 0
Silvia Lawanhomi Skövde KIK 1 0
Sofia Brinck Falköpings KIK U 1 0
Sofia Ekblom IFK Värsås 1 0
Sofia Eriksson Arentorp Helås FK 1 0
Sofia Larsson Alingsås KIK 1 0
Sofia Welin Ulvåkers IF Dam U 1 1
Stina Andersson Mariestads BoIS FF 1 0
Stina Blomkvist Ulvåkers IF Dam U 1 0
Stina Jensen Alingsås FC United 1 0
Tess Dahlgren Töreboda IK 1 0
Thea Nordström Jönköpings Södra IF 1 0
Theres Billing Ulvåkers IF Dam U 1 0
Therese Lindkvist IFK Värsås 1 0
Tilda Holmén IK Frisco 1 0
Tilda Isaksson Bergdalens IK 1 0
Tilda Sköldeborg Wargöns IK 1 0
Tindra Bryfors Skepplanda BTK 1 0
Tuva-Lisa Carlsson Vänersborgs FK 1 0
Vanessa Lopez Kronängs IF U 1 0
Viktoria Friberg Götene FK U 1 0
Wilma Gustafsson Nittorps IK U 1 0
Wilma Johannesson IF Viken 1 0
Vilma Ryhr Hyssna IF 1 0
393 14

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info