Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra A, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-20 11:45 Malmö FF - IFK Malmö FK Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-08-21 10:15 Limhamns FF vit - Oxie SK svart Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2022-08-21 11:30 Bara GoIF svart - Torns IF orange Bara IP A-plan
2022-08-21 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Åkarps IF 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-08-21 16:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Landskrona BoIS Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2022-08-21 16:30 FC Bellevue vit - FC Rosengård 1917 vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-08-27 10:00 Åkarps IF 2 - IF Limhamn Bunkeflo L1 Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-08-27 13:15 FC Rosengård 1917 vit - Limhamns FF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2022-08-28 10:00 IFK Malmö FK - Bara GoIF svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2022-08-28 10:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B1 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-08-28 10:00 Oxie SK svart - Malmö FF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2022-08-28 12:30 Landskrona BoIS - FC Bellevue vit Landskrona IP D-plan 7-manna
September
2022-09-03 10:00 Bara GoIF svart - Oxie SK svart Bara IP A-plan
2022-09-04 09:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - IF Limhamn Bunkeflo B1 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-09-04 10:00 Torns IF orange - IFK Malmö FK Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-09-04 10:00 Limhamns FF vit - Landskrona BoIS Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-09-04 11:45 Malmö FF - FC Rosengård 1917 vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-09-04 12:00 FC Bellevue vit - Åkarps IF 2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-09-10 10:00 Åkarps IF 2 - Limhamns FF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-09-10 11:00 Oxie SK svart - IFK Malmö FK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2022-09-10 13:45 FC Rosengård 1917 vit - Bara GoIF svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2022-09-11 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Torns IF orange Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-09-11 12:30 Landskrona BoIS - Malmö FF Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-09-11 13:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Bellevue vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-09-16 18:30 FC Bellevue vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2022-09-17 09:00 Limhamns FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-09-17 10:00 IFK Malmö FK - FC Rosengård 1917 vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2022-09-17 10:00 Bara GoIF svart - Landskrona BoIS Bara IP A-plan
2022-09-17 16:00 Malmö FF - Åkarps IF 2 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-09-18 10:00 Torns IF orange - Oxie SK svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-09-24 10:00 Åkarps IF 2 - Bara GoIF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-09-25 10:00 FC Bellevue vit - Torns IF orange Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-09-25 11:15 FC Rosengård 1917 vit - Oxie SK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2022-09-25 11:30 Landskrona BoIS - IFK Malmö FK Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-09-25 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Limhamns FF vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
Oktober
2022-10-01 09:00 Limhamns FF vit - FC Bellevue vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-10-01 10:00 Torns IF orange - FC Rosengård 1917 vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-10-01 13:00 Bara GoIF svart - IF Limhamn Bunkeflo B1 Bara IP A-plan
2022-10-02 09:30 Malmö FF - IF Limhamn Bunkeflo L1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-10-02 10:00 IFK Malmö FK - Åkarps IF 2 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
2022-10-02 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2022-10-02 12:00 Oxie SK svart - Landskrona BoIS Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2022-10-08 11:30 FC Bellevue vit - Malmö FF Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-10-09 10:00 Åkarps IF 2 - Oxie SK svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-10-09 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - IFK Malmö FK Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 11:30 Landskrona BoIS - FC Rosengård 1917 vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-10-09 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Bara GoIF svart Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-10-09 15:00 Limhamns FF vit - Torns IF orange Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-10-14 19:00 FC Rosengård 1917 vit - Åkarps IF 2 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2022-10-15 10:00 Torns IF orange - Landskrona BoIS Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-10-16 10:00 IFK Malmö FK - IF Limhamn Bunkeflo L1 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2022-10-16 13:00 Oxie SK svart - IF Limhamn Bunkeflo B1 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2022-10-20 17:45 Bara GoIF svart - FC Bellevue vit Bara IP A-plan
2022-10-22 11:30 Malmö FF - Limhamns FF vit Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info