Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra B5, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-20 10:00 Ystads IF FF blå - FC Trelleborg vit Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
2022-08-20 11:15 Skanör Falsterbo IF röd - Spjutstorps IF röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-08-20 11:30 Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-08-21 11:00 Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF grön Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2022-08-21 12:00 BK Höllviken svart - Vellinge IF blå Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-08-27 10:00 Trelleborgs FF grön - Ystads IF FF blå Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
2022-08-27 10:30 Vellinge IF blå - Svedala IF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-08-28 09:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Skanör Falsterbo IF röd Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-08-28 13:45 Spjutstorps IF röd - Västra Ingelstad IS Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-08-28 16:00 FC Trelleborg vit - BK Höllviken svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
September
2022-09-03 10:00 Ystads IF FF blå - Spjutstorps IF röd Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
2022-09-04 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Svedala IF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-09-04 10:30 Vellinge IF blå - FC Trelleborg vit Vanningens IP, Vellinge konstgräs 5-manna 2
2022-09-04 11:00 Västra Ingelstad IS - IF Limhamn Bunkeflo L2 Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2022-09-04 12:00 BK Höllviken svart - Trelleborgs FF grön Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-09-10 10:00 Trelleborgs FF grön - FC Trelleborg vit Söderslättshallens IP plan 1
2022-09-10 14:00 Spjutstorps IF röd - BK Höllviken svart Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-09-11 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Vellinge IF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-09-11 11:30 Svedala IF vit - Västra Ingelstad IS Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-09-11 16:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Ystads IF FF blå Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-09-13 18:00 Ystads IF FF blå - Svedala IF vit Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2022-09-17 14:00 FC Trelleborg vit - Spjutstorps IF röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-09-17 14:00 BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-09-18 10:00 Västra Ingelstad IS - Skanör Falsterbo IF röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2022-09-23 18:30 Vellinge IF blå - Trelleborgs FF grön Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2022-09-24 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - FC Trelleborg vit Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-09-24 10:00 Spjutstorps IF röd - Trelleborgs FF grön Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-09-24 11:15 Skanör Falsterbo IF röd - Ystads IF FF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-09-24 11:30 Svedala IF vit - BK Höllviken svart Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-09-25 11:00 Västra Ingelstad IS - Vellinge IF blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2022-10-01 10:00 Trelleborgs FF grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 Söderslättshallens IP plan 1
2022-10-01 10:00 Ystads IF FF blå - Västra Ingelstad IS Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
2022-10-01 14:00 FC Trelleborg vit - Svedala IF vit Köpingeskolan 7-manna 1
2022-10-02 12:00 Vellinge IF blå - Spjutstorps IF röd Vanningens IP, Vellinge konstgräs 5-manna 2
2022-10-02 14:00 BK Höllviken svart - Skanör Falsterbo IF röd Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-10-08 10:00 Västra Ingelstad IS - BK Höllviken svart Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2022-10-08 10:00 Ystads IF FF blå - Vellinge IF blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
2022-10-09 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - FC Trelleborg vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-10-09 11:30 Svedala IF vit - Trelleborgs FF grön Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Spjutstorps IF röd Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-10-15 10:00 Spjutstorps IF röd - Svedala IF vit Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2022-10-15 10:00 Trelleborgs FF grön - Skanör Falsterbo IF röd Söderslättshallens IP plan 1
2022-10-15 12:00 BK Höllviken svart - Ystads IF FF blå Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-10-15 14:00 FC Trelleborg vit - Västra Ingelstad IS Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-10-16 10:00 Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Vellinge IP Östranplan 7-manna 3

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info