Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra C4, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-20 10:00 Trelleborgs FF röd - Klågerups GoIF Söderslättshallens IP plan 1
2022-08-20 10:30 Vellinge IF vit - BK Höllviken röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 3
2022-08-20 10:30 Wollsjö AIF - Bunkeflo FF svart Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2022-08-20 11:30 Gislövs IF - Malmö City FC svartvit Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2022-08-21 11:15 Skanör Falsterbo IF rödvit - Kulladals FF gul Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-08-21 13:30 Beddingestrands IF - Svedala IF svart Klagstorps IP A-plan
2022-08-27 11:30 Bunkeflo FF svart - Vellinge IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-08-27 14:30 Klågerups GoIF - Wollsjö AIF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2022-08-28 11:30 Svedala IF svart - Gislövs IF Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 5-manna 2
2022-08-28 11:30 Kulladals FF gul - Trelleborgs FF röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-08-28 12:00 BK Höllviken röd - Beddingestrands IF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
September
2022-09-03 10:00 Beddingestrands IF - Bunkeflo FF svart Klagstorps IP A-plan
2022-09-03 10:00 Trelleborgs FF röd - Malmö City FC svartvit Söderslättshallens IP plan 1
2022-09-03 10:00 Skanör Falsterbo IF rödvit - Gislövs IF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-09-03 10:30 Wollsjö AIF - Kulladals FF gul Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2022-09-03 11:30 Svedala IF svart - BK Höllviken röd Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-09-03 12:00 Vellinge IF vit - Klågerups GoIF Vellinge IP Östranplan 7-manna 3
2022-09-09 18:30 Klågerups GoIF - Beddingestrands IF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2022-09-10 11:15 Skanör Falsterbo IF rödvit - Svedala IF svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-09-10 11:30 Malmö City FC svartvit - Wollsjö AIF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2022-09-11 10:30 Kulladals FF gul - Vellinge IF vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-09-11 11:30 Bunkeflo FF svart - BK Höllviken röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-09-11 11:30 Gislövs IF - Trelleborgs FF röd Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2022-09-17 10:00 Beddingestrands IF - Kulladals FF gul Klagstorps IP A-plan
2022-09-17 10:30 Vellinge IF vit - Malmö City FC svartvit Vellinge IP Östranplan 7-manna 3
2022-09-17 10:30 Wollsjö AIF - Gislövs IF Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-09-17 13:30 Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF rödvit Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
2022-09-18 11:30 Svedala IF svart - Bunkeflo FF svart Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-09-18 15:30 BK Höllviken röd - Klågerups GoIF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-09-24 09:30 Kulladals FF gul - BK Höllviken röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-09-24 10:00 Trelleborgs FF röd - Svedala IF svart Söderslättshallens IP plan 1
2022-09-24 11:30 Gislövs IF - Vellinge IF vit Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2022-09-25 11:00 Malmö City FC svartvit - Beddingestrands IF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-09-25 12:45 Skanör Falsterbo IF rödvit - Wollsjö AIF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-09-30 18:30 BK Höllviken röd - Malmö City FC svartvit Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
Oktober
2022-10-01 10:00 Malmö City FC svartvit - Skanör Falsterbo IF rödvit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2022-10-01 10:00 Beddingestrands IF - Gislövs IF Klagstorps IP A-plan
2022-10-01 10:30 Vellinge IF vit - Skanör Falsterbo IF rödvit Vellinge IP Östranplan 7-manna 3
2022-10-01 10:30 Wollsjö AIF - Trelleborgs FF röd Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-10-01 11:30 Bunkeflo FF svart - Kulladals FF gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-10-02 11:30 Svedala IF svart - Klågerups GoIF Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-10-08 10:00 Trelleborgs FF röd - Vellinge IF vit Söderslättshallens IP plan 1
2022-10-08 10:30 Wollsjö AIF - Svedala IF svart Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2022-10-08 11:15 Skanör Falsterbo IF rödvit - Beddingestrands IF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-10-08 11:30 Kulladals FF gul - Klågerups GoIF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 09:30 Malmö City FC svartvit - Bunkeflo FF svart Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 11:30 Gislövs IF - BK Höllviken röd Gislövs IP C-plan 7-manna 1
2022-10-15 10:00 Beddingestrands IF - Trelleborgs FF röd Klagstorps IP A-plan
2022-10-15 10:30 Vellinge IF vit - Wollsjö AIF Vellinge IP Östranplan 7-manna 3
2022-10-15 11:30 Bunkeflo FF svart - Gislövs IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-10-16 10:00 Klågerups GoIF - Malmö City FC svartvit Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 2
2022-10-16 10:00 BK Höllviken röd - Skanör Falsterbo IF rödvit Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-10-16 10:30 Svedala IF svart - Kulladals FF gul Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
2022-10-22 10:00 Klågerups GoIF - Bunkeflo FF svart Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info