Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 7B Pojkar Medelpad 2022 Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P12 RÖD Linda Nilsson +46702406902 Röd/Röd/Röd
Alnö IF P12 VIT Linda Nilsson +46702406902 Röd/Röd/Röd
IFK Timrå P 12 Blå Ida Sidén 0702705295 Vit/blåa/Vit
Kubikenborgs IF P 12 Gul Pia Nilzén 0703043221 gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Njurunda SK PF12 Ulrika Lindén 0703173031 Röd/Vit/Röd
Selånger SK P12 LAG 2 Johanna Asp 0703654621 röd-blå randig/marinblå/röda
Selånger SK P12 LAG 3 Johanna Asp 0703654621 röd-blå randig/marinblå/röda
Stöde IF P12 Jonas Öberg 0738049695 röd/röd/röda
Sundsvalls FF 3 Daniel Stattin Persson 0701737827 Blå, Blå, blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-14 09:30 IFK Timrå P 12 Blå - Selånger SK P12 LAG 2 Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2022-08-14 11:00 Kubikenborgs IF P 12 Gul - Alnö IF P12 RÖD Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2022-08-14 12:30 Njurunda SK PF12 - Sundsvalls FF 3 Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2022-08-14 14:00 Selånger SK P12 LAG 3 - Stöde IF P12 Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2022-08-21 10:00 Selånger SK P12 LAG 2 - Alnö IF P12 VIT Äppellunda IP konstgräs
2022-08-21 11:30 Alnö IF P12 RÖD - IFK Timrå P 12 Blå Äppellunda IP konstgräs
2022-08-21 13:00 Stöde IF P12 - Njurunda SK PF12 Äppellunda IP konstgräs
2022-08-21 14:30 Sundsvalls FF 3 - Kubikenborgs IF P 12 Gul Äppellunda IP konstgräs
September
2022-09-04 10:00 Stöde IF P12 - IFK Timrå P 12 Blå Stöde IP skola 7-manna
2022-09-04 11:15 Sundsvalls FF 3 - Alnö IF P12 VIT Stöde IP skola 7-manna
2022-09-04 12:30 Alnö IF P12 RÖD - Selånger SK P12 LAG 2 Stöde IP skola 7-manna
2022-09-04 13:45 Selånger SK P12 LAG 3 - Kubikenborgs IF P 12 Gul Stöde IP skola 7-manna
2022-09-11 09:00 Kubikenborgs IF P 12 Gul - Njurunda SK PF12 Baldershovs IP
2022-09-11 10:15 Selånger SK P12 LAG 2 - Sundsvalls FF 3 Baldershovs IP
2022-09-11 11:30 Alnö IF P12 VIT - Stöde IF P12 Baldershovs IP
2022-09-11 12:45 IFK Timrå P 12 Blå - Selånger SK P12 LAG 3 Baldershovs IP
2022-09-18 12:00 Njurunda SK PF12 - IFK Timrå P 12 Blå Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-09-18 12:00 Selånger SK P12 LAG 3 - Alnö IF P12 VIT Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-09-18 13:30 Stöde IF P12 - Selånger SK P12 LAG 2 Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-09-18 13:30 Sundsvalls FF 3 - Alnö IF P12 RÖD Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-09-25 16:00 Alnö IF P12 RÖD - Stöde IF P12 Äppellunda IP konstgräs
2022-09-25 16:00 IFK Timrå P 12 Blå - Kubikenborgs IF P 12 Gul Äppellunda IP konstgräs
2022-09-25 17:30 Alnö IF P12 VIT - Njurunda SK PF12 Äppellunda IP konstgräs
2022-09-25 17:30 Selånger SK P12 LAG 2 - Selånger SK P12 LAG 3 Äppellunda IP konstgräs
Oktober
2022-10-02 10:00 Selånger SK P12 LAG 3 - Alnö IF P12 RÖD Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-10-02 10:00 Stöde IF P12 - Sundsvalls FF 3 Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-10-02 11:30 Kubikenborgs IF P 12 Gul - Alnö IF P12 VIT Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2022-10-02 11:30 Njurunda SK PF12 - Selånger SK P12 LAG 2 Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info