Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med 1 domare

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2009-01-01 11:00 210888022 Tortuna SK (D3RH) - Härnevi BK (D7H) Inst. Råby IP
2009-01-01 13:00 210888030 Romfartuna GIF (D3HR) - IF Eker (D7H) Romfartuna IP
2009-01-01 15:00 210888029 Irsta IF (D2RH) - Medåkers IF (DR3H) 0 - 0 Råby IP
2009-01-01 17:00 210888007 Arboga Södra IF (D5D) - Julita GoIF (D5D) Gäddgårdsvallens IP
2009-02-28 15:00 210888021 IK Franke (D4D) - Heby AIF (D4D) 0 - 0 Råby IP
2009-03-01 15:00 210888036 Rynninge IK (D4D) - Frövi IK (D3D) Kristinelunds Sportfält
2009-03-07 13:00 210888043 Wahlsta SK (DR3H) - Köping FF (DHJ) 4 - 3 Kristinelunds Sportfält
2009-03-08 13:00 210888044 Gideonsberg IF (D3D) - IFK Lindesberg (D3D) Solid Park Arena
2009-03-08 14:00 210888038 Hallstahammar SK (DHJ) - Arboga Södra IF (DHJ1) Trollebo IP
2009-03-08 15:00 210888037 Rynninge IK (D4D) - Vingåkers IF (D5D) Kristinelunds Sportfält
2009-03-09 12:00 210888023 Virsbo IF (D7H) - Söderbärke GoIF (D6H) 0 - 0 Virsbo IP
2009-03-14 09:00 210888053 Västerås IK (DHJ) - Wiggbyholm (DHJ) Solid Park Arena
2009-03-14 11:00 210888009 Västerås BK 30 (DHJ) - IK Franke (DHJ) Ringvallen
2009-03-14 15:00 210888047 Arboga Södra IF (D6D) - Munktorp BK, U (D5D) 2 - 3 Trollebo IP
2009-03-15 10:00 210888001 Rytterne IS (D4D) - Torshälla-Nyby IS (D4D) Trollebo IP
2009-03-15 13:00 210888054 Tillberga IK (D5D) - Västerås BK 30 (D4D) Solid Park Arena
2009-03-15 17:00 210888012 IK Franke (D4D) - Fanna BK, U (D5D) Råby IP
2009-03-17 18:00 210888052 Hallstahammar SK (DHJ) - Kungsör BK (DHJ) Trollebo IP
2009-03-18 21:00 210888045 Tillberga IK (D2R) - Romfartuna GIF (D3HR) Ringvallen
2009-03-21 11:00 210888028 Irsta IF (D2RH) - Tortuna SK (D3RH) 4 - 1 Ringvallen
2009-03-21 11:15 210888018 Sörstafors/Kolbäck (D3R) - Köping FF (DHJ) 8 - 1 Trollebo IP
2009-03-22 10:00 210888002 Rytterne IS (D4D) - Hällbybrunns IF (D3D) Trollebo IP
2009-03-22 11:00 210888006 Arboga Södra IF (D5D) - Rynninge IK (D4D) 3 - 1 Kristinelunds Sportfält
2009-03-22 11:00 210888033 Arboga Södra IF (DHJ1) - Skogstorps GoIF (DHJ) Gäddgårdsvallens IP
2009-03-22 11:00 210888046 Västerås IK (DHJ) - Romfartuna GIF (D3HR) Wenströmska IP
2009-03-22 14:00 210888039 Hallstahammar SK (DHJ) - Sala FF (DHJ) Trollebo IP
2009-03-22 15:00 210888013 IK Franke (D4D) - Enköpings SK, (D5D) Råby IP
2009-03-22 17:00 210888048 Tillberga IK (D5D) - Essinge IK (D5D) Ringvallen
2009-03-22 19:00 210888017 IFK Västerås FK (DHJ) - IFK Ekberga (D7H) Solid Park Arena
2009-03-25 17:00 210888024 Virsbo IF (D7H) - Riddarhytte SK (D8H) 0 - 0 Virsbo IP
2009-03-28 09:10 210888057 Kolsva IF (DHJ) - Arboga Södra IF (DHJ1) 0 - 5 Kristinelunds Sportfält
2009-03-28 13:00 210888014 IK Franke (D4D) - Ea United DFF (D4D) Råby IP
2009-03-28 15:00 210888060 Arboga Södra IF (D5D) - Kvicksunds SK (D5D) Kristinelunds Sportfält
2009-03-29 10:00 210888055 Rytterne IS (D4D) - Gamla Upsala SK (D4D) Trollebo IP
2009-03-29 14:00 210888031 Sala FF (DHJ) - IK Nordia (DHJ) Lärkans Sportfält
2009-03-29 14:00 210888040 Hallstahammar SK (DHJ) - Västerås IK (DHJ) Trollebo IP
2009-03-31 18:00 210888061 Sala FF (D3HR) - Runhällens BoIS (D6H) Lärkans Sportfält
2009-04-03 17:30 210888058 Tillberga IK (D5D) - Sala FF (D4D) Trollebo IP
2009-04-03 18:00 210888064 Rynninge IK (D4D) - Aros SK (D6D) Kristinelunds Sportfält
2009-04-04 11:15 210888019 Sörstafors/Kolbäck (D3R) - Medåkers IF (DR3H) 4 - 1 Trollebo IP
2009-04-05 10:00 210888004 Rytterne IS (D4D) - Fanna BK (D3D) Trollebo IP
2009-04-05 11:00 210888016 IK Franke (D4D) - Skiljebo SK (D6D) Råby IP
2009-04-05 13:00 210888050 Kungsör BK (DHJ) - Hällbybrunns IF (DHJ)
2009-04-05 14:00 210888041 Hallstahammar SK (DHJ) - IK Franke (DHJ) Trollebo IP
2009-04-05 15:00 210888020 Önsta BK (D7H) - Al Salam SK (D7H) 3 - 5 Råby IP
2009-04-05 16:00 210888062 Sala FF (D4D) - Fjärdhundra SK (D5D) Lärkans Sportfält
2009-04-05 17:00 210888025 Virsbo IF (D7H) - Ramnäs IF (D8H) 3 - 2 Virsbo IP
2009-04-12 10:00 210888034 Munktorp BK, U (D5D) - Spånga IS (D4D) Kristinelunds Sportfält
2009-04-12 14:00 210888042 Hallstahammar SK (DHJ) - Köping FF (DHJ) Trollebo IP
2009-04-13 13:00 210888056 Västerås IK (D4D) - KIF Örebro DFF (D4D) Apalby IP
2009-04-13 14:00 210888032 Sala FF (DHJ) - Heby AIF (DHJ) Lärkans Sportfält
2009-04-13 16:00 210888063 Sala FF (D4D) - Morgongåva SK (D5D) Lärkans Sportfält
2009-04-13 17:00 210888059 Tillberga IK (D5D) - Gideonsberg IF (D4D) Ringvallen
2009-04-17 18:00 210888066 Munktorp BK, U (D5D) - Kolsva IF (D5D) Kristinelunds Sportfält
2009-04-18 09:00 210888003 Rytterne IS (D4D) - Ea United DFF (D4D) Trollebo IP
2009-04-18 11:00 210888010 Köping FF (DHJ) - Arboga Södra IF (DHJ1) 4 - 0 Kristinelunds Sportfält
2009-04-18 11:00 210888027 IK Franke (D4D) - IFK Mariefred (D4D) Råby IP
2009-04-18 11:00 210888051 Kungsör BK (DHJ) - Örebro SK (DP16)
2009-04-18 14:00 210888070 Arboga Södra IF (D5D) - BK Sport (D4D) 3 - 1 Arunavallen
2009-04-19 11:00 210888035 Munktorp BK, U (D5D) - Tillberga IK (D5D) Kristinelunds Sportfält
2009-04-19 12:00 210888068 Ramnäs IF (D8H) - Råby BK (D7H) Virsbo IP
2009-04-19 14:00 210888049 Hallstahammar SK (DHJ) - Juventus IF (DHJ) Trollebo IP
2009-04-19 15:00 210888008 Arboga Södra IF (D5D) - HOIF (D4D) 5 - 0 Gäddgårdsvallens IP
2009-04-19 17:00 210888026 Virsbo IF (D7H) - Riddarhytte SK (D8H) 3 - 0 Virsbo IP
2009-04-19 18:00 210888067 Tuna/Ekeby BK (D5D) - Kolsva IF (D5D) 3 - 2 Trollebo IP
2009-04-21 18:00 210888069 Hallstahammar SK (DHJ) - Sörstafors-Kolbäck (DHJ) Trollebo IP
2009-04-21 18:00 210888072 Kungsör BK (DERH) - Forsby FF (D7H) Björlidens IP
2009-04-22 18:30 210888073 Romfartuna GIF (D3HR) - Västerås BK 30 (DHJ) Romfartuna IP
2009-04-23 18:00 210888071 Hallstahammar SK (DHJ) - Romfartuna GIF (DHJ) Trollebo IP
2009-04-23 19:00 210888074 Götlunda IF (D6D) - IFK Arboga (D5D) Götvallen
2009-04-25 13:00 210888075 Götlunda IF (D3D) - Mullhyttans IF (D4D) Götvallen
2009-04-25 15:00 210888076 Tuna/Ekeby BK (D5D) - Sala FF (D4D) Trollebo IP
2009-04-26 12:00 210888005 Rytterne IS (D4D) - Djurgårdens IF (DUD) Rytterne IP
2009-04-26 12:00 210888077 Tuna/Ekeby BK (D5D) - Irsta IF (D5D) Trollebo IP
2009-04-26 16:00 210888065 Götlunda IF (D6D) - Surahammars FK (D6D) Götvallen
2009-08-01 12:00 210888078 Tortuna SK (D3RH) - Romfartuna GIF (D3HR) Tortuna IP
2009-08-04 19:00 210888080 Arboga Södra IF (D5D) - Forsby FF (D5D) 1 - 4 Ekbackens IP
2009-08-06 19:00 210888079 IFK Västerås FK (DHJ) - Irsta IF (DHJ) x planen finns ej som anläggning
2009-10-11 09:00 210888081 VFF/P 94 lag 1 - VFF/P 94 lag 2 Wenströmska IP
2009-10-11 10:00 210888082 VFF/P 94 lag 2 - VFF/P 94 lag 3 Wenströmska IP
2009-10-11 11:00 210888083 VFF/P 94 lag 3 - VFF/P 94 lag 1 Wenströmska IP
2009-10-11 13:00 210888084 VFF/F 94 lag 1 - VFF/F 94 lag 2 Wenströmska IP
2009-10-11 14:00 210888085 VFF/F 94 lag 2 - VFF/F 94 lag 3 Wenströmska IP
2009-10-11 15:00 210888086 VFF/F 94 lag 3 - VFF/F 94 lag 1 Wenströmska IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info