Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK (D3H) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK (DHA) AIK(Föreningen)
AIK (DJA) AIK(Föreningen)
AIK (DPA) AIK(Föreningen)
Akropolis IF (D2H) Georgios Gogas 0730701243 Vit/Vit/Vit
Al Salam SK (D7H) Alsalam United SK(Föreningen) Oliver grön, Svart, Oliver grön
Arboga Södra IF (D3H) Thomas Nilsson 022112564 0705429386 Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF (DERH) Conny Larsson 058917133 0701469867 Gul, Svart, Gul
Avesta DFK (D3D) Anders Lundberg 022612161 0701512845 Grön, Svart, Grön
Barkarö SK (D3D) Thomas Living 02150293 0707669601 Röd, Blå, Röd
Barkarö SK (D8H) Barkarö SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bele Barkarby IF (D3D) Bele Barkarby IF(Föreningen)
BK Forward (DERH) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward (DJA) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Kenty (D2H) AFK Linköping(Föreningen) Svart, Svart, Svart
BK Sport (D3D) Roger Hedlund 0702484290 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport (D4H) Roger Hedlund 0702484290 Gul, Svart, Gul/svart
BK Tinnis (D2D) Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bollstanäs SK (D1D) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Bro IK (D5H) Bro IK(Föreningen) Vita(Herr)Blå(Dam), Blå (Herr & Dam)
Bråtens IK (D3D) Bråtens IK(Föreningen) blå, blå, blå
Bäckby IF (D5H) Saer Pirow 0704245097 0704245097 lila, lila, Vit
Bälinge (DDA) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bälinge IF (D4H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bälinge IF (DHER) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dalarnas FF F16 Svanå IF(Föreningen)
Dalkurd FF (DJA) Elmostapha Elhachmi 024015715 0739781990 Grön, Grön, Grön
Danmarks IF (D1D) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Degerfors IF (DSE) Patrik Werner 058645020 0706048464 röd, vita, vita
Degerfors UFF Degerfors IF Ungdom(Föreningen) Röd, Vit, Vit
DFK Värmbol (D3D) Åke Pettersson 015018638 0704710916 Blå, Blå, Blå
Dingtuna GIF (D6H) Johnny Helli 021336254 0704258239 Svart, Svart, Svart
Djurgården IF (DAH) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF (DDJ) Djurgårdens IF DFF(Föreningen) Blårandig, Blå, Blå
Djurgårdens IF (DJA) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ea United DFF (D4D) Morgan Tuominen 016516192 0706793369 Blå, Blå, Blå
Eneby BK (D3D) Anders Berglund 01169841 0709698410 Grön, grön, grön
Enköping SK (D1H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings IS (D4H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Enköpings SK (DJA) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings SK (DPA) Göran Nyström 0171442422 0708823896 Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK (D2H) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna Babylon (D5H) Eskilstuna Babylon IF(Föreningen) Lila , Lila, Svart
Eskilstuna City (DJA) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City (DPA) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK (D2H) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna Södra (D4H) Johan Ludvigsson 016149259 0707451976 Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United (D1D) Pekka Hellmark 016143815 Blå, Blå, Blå
Fagersta Södra IK (D4H) Leif Rahkonen 0708593289 Blå, blå, Vit
Falu FK (D1H) Peter Moberg Röd, Röd, Röd
Falu FK (DJAD1) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Falu FK (DPA) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Fanna BK (D3D) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Fanna BK (D6H) Martin Sundelin 0702916235 Svart, Svart, Svart
FC Järfälla (D3H) FC Järfälla(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Fellingsbro GoIF (D5H) Fellingsbro GOIF(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit/Svart
Fjärdhundra SK (D6H) Fjärdhundra SK(Föreningen) Röd, Grön, Vit
Flens IF-Södra (D3D) Sten Söderberg 015713508 0733894918 svart, Svart, svart
Forsby FF (D2D) Joakim Segerstedt 0709198945 Blå/vit, Svart, Vita
Forsby FF (D7H) Ulf Blomdahl 022124782 0730957219 Blå/vit, Svart, Vita
Forssa BK (D3D) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Frövi IK (D3D) Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Frövi IK (D4H) Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
G/Hammarby IF (D3H) Gestrike-Hammarby IF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamlis FF (D4H) Gamlis FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gideonsberg IF (D3D) Jan Björkman 021336001 0706291148 Ljusblå,Vit,Ljusblåa
Gideonsbergs IF (D2D) Jan-Erik Tage Holm 022031794 0736201054 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF (D4H) Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gimo IF FK (D3H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Glanshammars IF (D2D) Glanshammars IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Grällsta IF (D5D) Grällsta IF(Föreningen) Orange, Vit, Orange
Grällsta IF (D5H) Lasse Nilsson 022420588 0735722424 Orange, Vit, Orange
Grönbo IF (D6H) Grönbo IF(Föreningen) Gul herr, gul dam , Svart herr, svart dam , Gul herr, gul dam
Gustafs GoIF (D2D) Tomas Hultgren 0243233592 0704564696 Röd, Röd, Röd
Götlunda IF (D3D) Håkan Dahl 058950391 mörkblå, mörkblå, mörkblå
Hagby IK (D5H) Thomas Holmström 018397208 0737107316 röd, svart, svart
Hallsbergs BK (D3D) Hallsbergs BK(Föreningen) Svart, Svart, svart
Hallstahammar SK (D4H) Sven Olov Lindborg 022015342 0736340958 Röd, Vit, Röd
Hallstahammar SK (DHJ) Leif Frisk 022012397 0701771658 Röd, Vit, Röd
Hammarby TFF (D2H) Boo FK(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Hampetorp-Odensbackens IF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hamre Skiljbo FC (D4H) Stig Sandberg 0703190162 Röd/svart, Svart
Harbo IF (D5H) Harbo IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röda, Röda
Hargs BK (D4H) Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Heby AIF (D2H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Heby AIF (D4D) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Himmeta IF (D6H) Mats Kögl 022116058 0706016058 Gul, blå, blå
Hovsta IF (D6H) Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Huddinge IF (D3D) Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Håbo FF (D3D) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Håbo FF (DPA) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Hällbybrunns IF (D3D) Tony Bird 016352112 0706467913 Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF (D5H) Christian Hultman 016123736 0704176848 Vit Svart inslag, Svart, vita
Härad IF (D4H) Tony Lööw 0739506332 Gul, Svart
Härnevi BK (D7H) Härnevi BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hässelby SK (D3D) Hässelby SK FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Högfors IF (D6H) Folke Persson 022322135 Gul, Grön
IF Brommapojkarna (D1D) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (DJA) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (DSEH) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Eker (D4H) Peder Ståhl Svart, Svart, Svart
IF Eker Örebro (D3D) Mats Lindström 019246800 0705134200 Svart, Svart, Svart
IF Garparna FK (D6H) IF Garparna FK(Föreningen) tjejer=blå, killar=vit, tjejer=blå, killar=vit, tjejer=blå, killar=vit
IF Sylvia (D1H) IF Sylvia(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit
IFK Eskilstuna (D3H) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna (DJAD1) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Gävle (D2D) IFK Gävle(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hallsberg (D5H) IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hedemora (D3D) Mimmi Sundell 022530416 0738366456 Vit, Vit, Vit
IFK Hedemora FK (D5H) Anders Eriksson 0243254274 0736796968 Vit, Vit, Vit
IFK Kumla (D2D) Börje Kenneth Gustafsson 019580248 0708884862 Vit, Blå, Vit
IFK Kumla (D3H) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lindesberg (D3D) IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Mariehamn (D3D) Köping SK(Föreningen)
IFK Stockholm (JAD1) IFK Stockholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Uppsala (D4H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Västerås (D3D) Ronne Zackrisson 022037088 0705608709 Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås (D4H) Birger Brodahl 021188901 0703101700 Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås (DJAD1) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Ölme (D3H) IFK Ölme(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Örebro (D4H) IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Österåker (D3D) IFK Österåker FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Österåkers (D3H) IFK Österåker FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Brage (D1H) Jonas Björkgren Grön, Vit, Vit
IK Brage (DJA) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Brage (DPA) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Franke (D3D) Lilian Grankull 0709400672 Grön, Grön
IK Franke (D4H) Peter Markstedt 0707472140 Grön, Grön
IK Franke (DERH) Richard Degerlund 0707742735 Grön, Grön
IK Franke (DHJ) Magnus Hellström 021302183 0735851609 Grön, Grön
IK Frej (D2H) IK Frej Täby(Föreningen) Gul, Svart, gul
IK Fyris (D2D) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Fyris (D4H) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Nordia (D4H) Lasse Himanen 0708278955 vit, röd, röd
IK Oden (D5H) Michael Söderberg Blå-vit, Blå, Blå
IK Sirius FK (DPA) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sturehov (D3D) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D4H) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Viljan (DHJ) IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan (D3D) IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan (D4H) Niklas Lundin 015227618 0706890311 Blå, Blå, Blå
Irsta IF (D5H) Ulf Fredriksson 021137131 0703542747 Grön, Grön, Grön
Juventus IF (D4H) Jozo Pertunaj Svart/vit, Vit, Vita
Karlslunds IF (D1H) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF (DJA) Andreas Levi 0709985656 Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF (DPA) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF DFF (DDA) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Katrineholms SK (D3H) Lars Pettersson 0708701313
KB Karlskoga (D2H) Mark Selmer 0737070074 blå, blå, blå
KB Karlskoga (DJA) KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
Kolsva IF (D4H) Tomas Hahre 022160042 0703296533 Vit, Svart, Svart
Korsnäs IF (D2D) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Krylbo IF (D5H) Ingvar Abrahamsson Svart, Svart, Gul
Kungsgårdens SK (D4H) Kungsgårdens SK(Föreningen) Marinblå, Vit, Vit
Kungsör BK (D3H) Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kungsör BK (DERH) Kent Karlsson 022710232 0706613555 Röd, Svart, Svart
Kvarnsvedens IK (D2D) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kvicksunds SK (D3H) Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kälvesta IOFF (DJA) Kälvesta IOFF FK(Föreningen) Röd/Gul, Vinröd (ung) Gul (sen.), Vinröd/Gul (ung) Gul (sen)
Köping FF (D2H) Thord Gustavsson 022124023 0702285715 Röd/svart, Svart, Svart
Köping FF (DERH) Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Köping FF (DHJ) Leihf Hirvelä 022123122 0739443232 Röd/svart, Svart, Svart
Lekebergs IF (D4H) Lekebergs IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Linköping Kenty DFF (D1D) BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Linköpings FF (D2H) FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
Ludvika FK (D3H) Roger Karlsson 024019292 0708379705 Gul, Grön, Gul
Medåkers IF (D6H) Christos Giourgas 0589660366 0736000717 Svart-gul, Svart, Svart
Morgongåva SK (D5H) Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Motala AIF FK (D2H) Kurt Löfgren 0141212855 0735606262 Vit, Svart, Vit
Munktorp BK (D3D) Ola Westergren 0736570490 Svart-vit, Svart, Svart
Munktorps BK (D4H) Lars Åke Larsson 022140549 0763916475 Svart-vit, Svart, Svart
Möklinta IF (D6H) Tommy Lindh 022480106 0705931770 Grön/vit, svart, svart
Nora-Pershyttan (D4D) Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norberg BK (D5H) Fredrik Dömstedt 0730738036420 Röd, Röd, Röd
Norrby IK (D6H) Stellan Andersson 022013262 0730713262 Röd vit, svart, Svart
Norrby SK (D6H) Teppo Niemi Carlsson 022423097 0703491311 Blå, Blå, Blå
Norrköpings DFF (D2D) IFK Norrköping DFK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Norrstrands IF (D2D) Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Nyckelby IF (D6H) Nyckelby IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Nykvarns SK (D3D) Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS (D2H) Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Ransta IK (D5H) Roger Johansson 022420660 0706717092 Röd, Vit
Riddarhytte SK (D8H) Mats Jansson 022213588 Vit, Blå, Blå
Romfartuna GIF (D5H) Peter Fagerström 02124875 0708633453 Grön, Svart, Vit
Runhällens BoIS (D6H) Runhällens BOIS(Föreningen) RÖD-SVART RANDIG, SVART, SVART
Rynninge IK (D2H) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rynninge IK (D3D) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rytterne IS (D4D) Mats Johansson 022043287 0705435068 Röd, Vit, Vit
Rågsveds IF (D2D) Rågsveds IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Råsunda IS (D2H) Råsunda IS(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Råsunda IS (DJA) Råsunda IS(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Sala FF (D4D) Hans Sterner 022416624 0706020695 Röd, Röd, Röd
Sala FF (D4H) Tomas Johansson 022417289 0735675572 Röd, Röd, Röd
Saltängens BK (D2D) Saltängens BK(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Sandvikens IF (D2H) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Skiljebo SK (D2H) Peter Viksten 021804172 0705208622 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (D3D) Kent Gustafsson 021331806 0739807277 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (DERH) Peter Viksten 021804172 0705208622 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (DJAD1) Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (DR2H) Anders Jansson 021841765 0763407763 Gul/svart, Svart, Svart
Skinnskattebergs SK (D4H) Stefan Holm 0702721443 Blå, Vit, Blå
Skogstorps GoIF (D4H) Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skultuna IS (D5H) Andreas Svensson 021123390 0735353185 Röd-svart, Svart, Svart
Sköllersta IF (D4D) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Sköllersta IF (D4H) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Slagsta United (D3D) Slagsta United DFF(Föreningen) Blå-vit-randig, Blå, Blå
Smedjebackens FK (D3D) Jenny Jansson Norén 024012210 0736416312 Röd, Röd, Röd
Smedjebackens FK (D4H) Sigge Scheir Röd, Röd, Röd
Spånga IS (DJAD1) Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Spårvägens FF (D2H) Spårvägens FF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Stenkvista GoIF (D6H) Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stensätra IF (D2D) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stora Sundby GoIF (D7H) Stora Sundby GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storvreta IK (D4H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strömsbergs IF (D3H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömtorps IK (D3H) Jimmy Andersson 0705239164 blå, blå, blå
Sunnersta AIF (D3D) Sunnersta AIF(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Surahammar FK (D5H) Carl-Erik Lindström 022031077 0705813042 Svart-vit, Svart, Svart-vit
Surahammars FK (D3D) Cecilia Andersson 022031337 0761676838 Svart-vit, Svart, Svart-vit
Syrianska Botkyrka IF (D1H) Arameiska-Syrianska KIF(Föreningen) Röd-gul radig, Röda, Röda
Syrianska FC (DJAD1) Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska Gerger IF (D6H) Mattias Acar 021333598 0736430751 Röd, Röd
Syrianska IF Kerbura (D1H) Mevlüt Erdis Röd, Röd, Röd
Syrianska IF/Kerbura (DERH) Melek Dag 0765500416 Röd, Röd, Röd
Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) Syrianska IF Kerburan(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Söderbärke GoIF (D6H) Söderbärke GOIF(Föreningen) vit, blå, vit
Södermanlands FF P 9 Svanå IF(Föreningen)
Södra Trögds IK (D6H) Södra Trögds IK(Föreningen) Grön/gul randigt, Grön, Gul
Sörstafors/Kolbäck (D5H) Sörstafors-Kolbäck FK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Tillberga IK (D5H) Anders Olsson 02160325 0765690013 Grön, Grön, Grön
Torsby IF (D4H) Torsby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Torshälla-Nyby IS (D4D) Morgan Tuominen 016516192 0706793369 Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS (D6H) Jaan Kuutmann 0735184200 Grön/Svart, svart, Grön
Tortuna SK (D6H) Thomas Ove Andersson 02165131 0702886939 Gul, Svart, Svarta
Triangelns IK (D2D) Hans Etzner 016422266 0703550891 Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK (D6H) Curt Calmhagen 016136961 0705928494 Grön, Svarta, Svarta
Tyresö FF (D1D) Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Tärnsjö IF (D5H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Upsala IF (D4H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (DJAD1) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vagnhärads SK (D3H) Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Wahlsta SK (D5H) Ulf Pettersson 022160036 Gul, Svart, Svart
Valskog IK (D6H) Valskogs IK(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Valsta Syrianska IK Valsta Syrianska IK(Föreningen) röd, röd, röd
Vasalunds IF (DSEH) Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vindhemspojkarna (D5H) IF Vindhemspojkarna Herrfotboll(Föreningen) Orange, Blå, blå
Virsbo IF (D7H) Anders Grankvist 0736811511 Blå, Vit, blå
VoIF Diana (D6H) Stefan Blomkvist 0165515447 0702040023 Lila, Svart, Svart
Vretstorps IF (D4H) Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värhulta AIS (D6H) Magnus Lindroos 058940345 0765634230 Vit, Blå, Vit
Värmbols FC (D2H) Mats Carlsson-Frölund 015039313 0733185542 Blå, Blå, Blå
Västanfors IF (D3D) Börje Nordin 0240650828 0704696570 Röd, Röd, Röd
Västerfärnebo AIK (D7H) Robert Pettersson 0706776609 Vit, Blå, Vit
Västerås BK 30 (D1D) Bengt Gustafsson 022014980 0705108781 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (D4H) Pär Olof Löfgren 021183904 0709459445 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (DERH) Maria Wiman 021180078 0737588126 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (DHJ) Maria Wiman 021180078 0737588126 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30, U (D3D) Bengt Gustafsson 022014980 0705108781 Vit, Svart, Vit
Västerås IK (D2H) Kurt Bäckström 021413860 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (D3D) Reijo Pajunen 021123158 021321650 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (DERH) Bo Gustafsson 021331634 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (P94) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK (DER) Patric Feltendahl 0701130313 Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK (DJAE) Hans Axelsson 021333307 0704332838 Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK (DPA) Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK FK (D1H) Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK, U (D6H) Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Åtvidabergs FF (DSE) Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Älvsjö AIK FF (D1D) Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Öfvre Adolfsberg FC(Föreningen) Vit-Grön, Grön, Vit
Önsta BK (D7H) Adnan Sadzak 0725548948 blå vit vit
Örebro SK Söder (D2D) Jonas Ask 0736972809 Svart, Svart, Svart
Örebro SK Söder (D4H) Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro Syrianska BK (D3H) Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
Östansbo IS (D4H) Peter Jansson 024013096 0703451409 Blå, Blå, Blå
Östervåla IF (D3D) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2009-01-01 00:00 210889029 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Örebro Syrianska BK (D3H)
2009-01-01 00:00 210889030 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Djurgården IF (DAH)
2009-01-01 00:00 210889063 Västerås SK (DJAE) - BK Forward (DJA)
2009-01-01 11:00 210889044 IFK Västerås (D4H) - Västerås SK (DJAE) Solid Park Arena
2009-01-01 11:00 210889133 Skiljebo SK (D3D) - BK Sport (D3D) Hamre IP
2009-01-01 11:00 210889141 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Norrby SK (D6H) Trollebo IP
2009-01-01 12:00 210889140 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Västerås SK, U (D6H)
2009-01-01 13:00 210889175 Värhulta AIS (D6H) - Nyckelby IF (D6H) Arunavallen
2009-01-01 14:00 210889194 Norberg BK (D5H) - Skinnskattebergs SK (D4H) Avestavallen
2009-01-01 15:00 210889103 Gideonsbergs IF (D2D) - Västerås BK 30 (D1D) Inst.
2009-01-01 15:00 210889134 Skiljebo SK (D3D) - Sala FF (D4D) Hamre IP
2009-01-01 15:00 210889173 Värhulta AIS (D6H) - Hovsta IF (D6H) Arunavallen
2009-01-01 15:00 210889188 Forsby FF (D2D) - Slagsta United (D3D)
2009-01-01 15:00 210889192 Götlunda IF (D3D) - Sköllersta IF (D4D) Gäddgårdsvallens IP
2009-01-01 15:00 210889201 Romfartuna GIF (D5H) - IF Eker (D4H) Romfartuna IP
2009-01-01 15:00 210889243 Valskog IK (D6H) - Munktorps BK (D4H) 0 - 0 Björlidens IP
2009-01-01 17:00 210889199 Västerås IK (D3D) - Åkersberga DFF (D3D) Inst.
2009-01-01 18:00 210889174 Värhulta AIS (D6H) - Grönbo IF (D6H) Arunavallen
2009-01-01 18:00 210889232 IFK Västerås (DJAD1) - Hallstahammar SK (DHJ)
2009-01-01 19:00 210889084 Köping FF (D2H) - Heby AIF (D2H)
2009-01-24 13:00 210889001 Skiljebo SK (D2H) - Gamla Upsala SK (D2H) Hamre IP
2009-01-24 13:00 210889200 Västerås SK (DJAE) - Enköpings SK (DJA) Solid Park Arena
2009-02-07 13:00 210889167 IFK Västerås (D4H) - IFK Uppsala (D4H) Solid Park Arena
2009-02-10 19:30 210889202 Västerås SK (DJAE) - Gideonsbergs IF (D4H) Wenströmska IP
2009-02-13 19:30 210889205 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Skiljebo SK (D2H) Solid Park Arena
2009-02-14 13:00 210889054 Västerås SK FK (D1H) - AIK (DHA) Solid Park Arena
2009-02-14 13:00 210889061 Västerås SK (DJAE) - AIK (DJA) Hamre IP
2009-02-14 15:15 210889203 VFF/P94 - Västerås IK (P94) Solid Park Arena
2009-02-14 17:00 210889124 Skiljebo SK (DJAD1) - IK Brage (DJA) Hamre IP
2009-02-15 15:00 210889206 Gideonsbergs IF (D2D) - Gideonsberg IF (D3D) Solid Park Arena
2009-02-21 11:00 210889062 Västerås SK (DJAE) - Eskilstuna City (DJA) Solid Park Arena
2009-02-21 11:30 210889125 Skiljebo SK (DJAD1) - BK Forward (DJA) Hamre IP
2009-02-21 13:00 210889048 IK Oden (D5H) - Eskilstuna Babylon (D5H) 0 - 1 Hamre IP
2009-02-21 13:00 210889159 Västerås IK (D2H) - Strömsbergs IF (D3H) Solid Park Arena
2009-02-21 15:00 210889015 Hamre Skiljbo FC (D4H) - IK Nordia (D4H) 0 - 0 Hamre IP
2009-02-21 15:00 210889102 Gideonsbergs IF (D2D) - Bollstanäs SK (D1D) Solid Park Arena
2009-02-21 17:00 210889002 Skiljebo SK (D2H) - Arboga Södra IF (D3H) 8 - 0 Solid Park Arena
2009-02-22 13:00 210889055 Västerås SK FK (D1H) - IK Frej (D2H) Solid Park Arena
2009-02-22 13:00 210889213 Munktorps BK (D4H) - Värhulta AIS (D6H) Kristinelunds Sportfält
2009-02-22 15:00 210889075 Västerås BK 30 (D1D) - Norrköpings DFF (D2D) Solid Park Arena
2009-02-23 19:15 210889026 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Karlslunds IF (D1H) Solid Park Arena
2009-02-26 19:30 210889066 Västerås BK 30 (D4H) - Tillberga IK (D5H) Ringvallen
2009-02-28 11:00 210889027 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Köping FF (D2H) Solid Park Arena
2009-02-28 13:00 210889160 Västerås IK (D2H) - Enköping SK (D1H) Solid Park Arena
2009-02-28 13:00 210889214 Munktorps BK (D4H) - Nyckelby IF (D6H) Kristinelunds Sportfält
2009-02-28 15:00 210889011 Skiljebo SK (D3D) - Avesta DFK (D3D) Hamre IP
2009-02-28 15:00 210889067 Västerås BK 30 (D4H) - IK Franke (D4H) Ringvallen
2009-02-28 15:00 210889207 Romfartuna GIF (D5H) - Ransta IK (D5H) Solid Park Arena
2009-02-28 17:00 210889118 IFK Västerås (DJAD1) - Tortuna SK (D6H) Solid Park Arena
2009-03-01 13:00 210889076 Västerås BK 30 (D1D) - Rågsveds IF (D2D) Solid Park Arena
2009-03-01 13:00 210889109 Hallstahammar SK (D4H) - Arboga Södra IF (DERH) Trollebo IP
2009-03-01 13:00 210889161 Västerås IK (D2H) - Heby AIF (D2H) Wenströmska IP
2009-03-01 13:00 210889186 Forsby FF (D2D) - DFK Värmbol (D3D) 3 - 0 Kristinelunds Sportfält
2009-03-01 15:00 210889016 Hamre Skiljbo FC (D4H) - Köping FF (DERH) 3 - 0 Hamre IP
2009-03-01 15:00 210889042 IFK Västerås (D4H) - Vindhemspojkarna (D5H) Solid Park Arena
2009-03-01 15:00 210889049 IK Oden (D5H) - Irsta IF (D5H) 2 - 2 Råby IP
2009-03-01 15:00 210889221 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - IFK Västerås (DJAD1) Wenströmska IP
2009-03-01 17:00 210889089 IK Franke (D3D) - Fanna BK (D3D) Råby IP
2009-03-01 17:00 210889096 Gideonsbergs IF (D4H) - Enköpings IS (D4H) 0 - 2 Solid Park Arena
2009-03-01 18:00 210889222 Fagersta Södra IK (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 1 - 2 Avestavallen
2009-03-04 19:15 210889028 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Hammarby TFF (D2H) 0 - 3 Solid Park Arena
2009-03-06 18:30 210889218 Munktorp BK (D3D) - Torshälla-Nyby IS (D4D) Kristinelunds Sportfält
2009-03-07 09:15 210889220 Fellingsbro GoIF (D5H) - IFK Hallsberg (D5H) 2 - 2 Kristinelunds Sportfält
2009-03-07 11:00 210889014 Rytterne IS (D4D) - Västerås IK (D3D) Trollebo IP
2009-03-07 11:00 210889043 IFK Västerås (D4H) - Sköllersta IF (D4H) Solid Park Arena
2009-03-07 12:00 210889017 Hamre Skiljbo FC (D4H) - Enköpings IS (D4H) 0 - 2 Hamre IP
2009-03-07 13:00 210889034 Barkarö SK (D3D) - IFK Lindesberg (D3D) 4 - 0 Ringvallen
2009-03-07 13:00 210889110 Hallstahammar SK (D4H) - Kungsör BK (D3H) Trollebo IP
2009-03-07 13:00 210889147 IK Franke (D4H) - IK Viljan (D4H) Råby IP
2009-03-07 13:00 210889162 Västerås IK (D2H) - Köping FF (D2H) Solid Park Arena
2009-03-07 13:00 210889225 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - Örebro Syrianska BK (D3H) Wenströmska IP
2009-03-07 15:00 210889068 Västerås BK 30 (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) Ringvallen
2009-03-07 15:00 210889119 IFK Västerås (DJAD1) - Ransta IK (D5H) Solid Park Arena
2009-03-07 15:00 210889168 Gideonsbergs IF (D4H) - Krylbo IF (D5H) 0 - 3 Råby IP
2009-03-07 16:00 210889126 Skiljebo SK (DJAD1) - IK Franke (DHJ) Hamre IP
2009-03-07 16:00 210889226 Skultuna IS (D5H) - Bäckby IF (D5H) Wenströmska IP
2009-03-08 11:00 210889148 IK Franke (D4H) - Örebro Syrianska BK (D3H) Råby IP
2009-03-08 11:00 210889190 Götlunda IF (D3D) - Frövi IK (D3D) 0 - 3 Kristinelunds Sportfält
2009-03-08 13:00 210889077 Västerås BK 30, U (D3D) - Forsby FF (D2D) Ringvallen
2009-03-08 13:00 210889209 Arboga Södra IF (DERH) - Örebro SK Söder (D4H) 3 - 1 Gäddgårdsvallens IP
2009-03-08 13:00 210889215 Munktorps BK (D4H) - Köping FF (DERH) Kristinelunds Sportfält
2009-03-08 15:00 210889038 Tillberga IK (D5H) - Surahammar FK (D5H) Råby IP
2009-03-08 15:00 210889056 Västerås SK FK (D1H) - Falu FK (D1H) Solid Park Arena
2009-03-08 15:00 210889224 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - Falu FK (DJAD1) Wenströmska IP
2009-03-08 17:00 210889050 IK Oden (D5H) - Fagersta Södra IK (D4H) 2 - 2 Solid Park Arena
2009-03-08 19:00 210889208 Romfartuna GIF (D5H) - Norrby SK (D6H) Solid Park Arena
2009-03-09 15:00 210889153 IK Franke (DERH) - Arboga Södra IF (DERH) Inst. Råby IP
2009-03-13 20:00 210889233 Himmeta IF (D6H) - Forsby FF (D7H) Kristinelunds Sportfält
2009-03-14 10:30 210889231 Irsta IF (D5H) - IF Eker (D4H) 10 - 2 Wenströmska IP
2009-03-14 11:00 210889111 Hallstahammar SK (D4H) - IK Oden (D5H) Trollebo IP
2009-03-14 11:00 210889130 Skiljebo SK (D3D) - Götlunda IF (D3D) Hamre IP
2009-03-14 11:00 210889163 Västerås IK (D2H) - Rynninge IK (D2H) Solid Park Arena
2009-03-14 11:00 210889169 Tortuna SK (D6H) - Södra Trögds IK (D6H) Råby IP
2009-03-14 11:00 210889216 Munktorps BK (D4H) - Värhulta AIS (D6H) Kristinelunds Sportfält
2009-03-14 13:00 210889003 Skiljebo SK (D2H) - Köping FF (D2H) Hamre IP
2009-03-14 13:00 210889035 Barkarö SK (D3D) - Glanshammars IF (D2D) Ringvallen
2009-03-14 13:00 210889057 Västerås SK FK (D1H) - Enköping SK (D1H) Solid Park Arena
2009-03-14 13:00 210889135 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Kolsva IF (D4H) 1 - 4 Trollebo IP
2009-03-14 13:00 210889149 IK Franke (D4H) - Enköpings IS (D4H) Råby IP
2009-03-14 13:00 210889158 Kungsör BK (D3H) - IK Viljan (D4H) 3 - 1 Kristinelunds Sportfält
2009-03-14 15:00 210889018 Hamre Skiljbo FC (D4H) - IFK Västerås (D4H) 2 - 5 Hamre IP
2009-03-14 15:00 210889069 Västerås BK 30 (D4H) - Romfartuna GIF (D5H) Ringvallen
2009-03-14 15:00 210889078 Västerås BK 30 (D1D) - Linköping Kenty DFF (D1D) Solid Park Arena
2009-03-14 15:00 210889223 Västerås IK (DERH) - Wiggbyholm (D4H) Råby IP
2009-03-14 15:30 210889234 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - Syrianska FC (DJAD1) Wenströmska IP
2009-03-14 17:00 210889009 Skiljebo SK (DJAD1) - IFK Eskilstuna (DJAD1) Hamre IP
2009-03-14 17:00 210889120 IFK Västerås (DJAD1) - VFF/P93 Solid Park Arena
2009-03-14 17:00 210889180 Surahammar FK (D5H) - IK Sturehov (D4H) Trollebo IP
2009-03-15 13:00 210889039 Tillberga IK (D5H) - Bro IK (D5H) 1 - 2 Ringvallen
2009-03-15 13:00 210889187 Forsby FF (D2D) - Hällbybrunns IF (D3D) Kristinelunds Sportfält
2009-03-15 14:00 210889091 Surahammars FK (D3D) - Sala FF (D4D) Trollebo IP
2009-03-15 15:00 210889083 Köping FF (DERH) - Skinnskattebergs SK (D4H) 5 - 2 Kristinelunds Sportfält
2009-03-15 15:00 210889204 Västerås BK 30, U (D3D) - Fanna BK (D3D) Ringvallen
2009-03-15 15:00 210889235 Norrby SK (D6H) - Sala FF (D4H) Solid Park Arena
2009-03-15 17:00 210889098 Gideonsbergs IF (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 2 - 2 Wenströmska IP
2009-03-15 17:00 210889198 Västerås IK (D3D) - IFK Hedemora (D3D) Solid Park Arena
2009-03-18 18:00 210889240 VFF/P93 - IFK Västerås (DJAD1) Wenströmska IP
2009-03-19 19:30 210889236 Surahammar FK (D5H) - IK Oden (D5H) Trollebo IP
2009-03-19 21:00 210889239 IFK Västerås (D4H) - Musensalamaporri (D2H) Solid Park Arena
2009-03-21 09:15 210889228 Wahlsta SK (D5H) - Skinnskattebergs SK (D4H) 1 - 0 Kristinelunds Sportfält
2009-03-21 10:00 210889010 Skiljebo SK (DJAD1) - Västerås BK 30 (DHJ) Hamre IP
2009-03-21 11:00 210889164 Västerås IK (D2H) - Kungsör BK (D3H) Solid Park Arena
2009-03-21 11:00 210889237 Munktorps BK (D4H) - Tillberga IK (D5H) Kristinelunds Sportfält
2009-03-21 12:00 210889004 Skiljebo SK (D2H) - Karlslunds IF (D1H) Hamre IP
2009-03-21 13:00 210889036 Barkarö SK (D3D) - Smedjebackens FK (D3D) Ringvallen
2009-03-21 13:00 210889113 Hallstahammar SK (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) Trollebo IP
2009-03-21 13:00 210889150 IK Franke (D4H) - Eskilstuna Södra (D4H) Råby IP
2009-03-21 15:00 210889070 Västerås BK 30 (D4H) - Enköpings IS (D4H) Ringvallen
2009-03-21 15:00 210889080 Västerås BK 30 (D1D) - IF Brommapojkarna (D1D) Solid Park Arena
2009-03-21 15:00 210889090 IK Franke (D3D) - IK Viljan (D3D) Råby IP
2009-03-21 15:00 210889241 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - IK Brage (DJA) Wenströmska IP
2009-03-21 16:00 210889019 Hamre Skiljbo FC (D4H) - Gideonsbergs IF (D4H) 3 - 1 Hamre IP
2009-03-21 17:00 210889104 Gideonsbergs IF (D2D) - Gustafs GoIF (D2D) Solid Park Arena
2009-03-21 17:00 210889156 Skultuna IS (D5H) - Smedjebackens FK (D4H) Ringvallen
2009-03-21 17:00 210889211 IFK Västerås (DJAD1) - Spånga IS (DJAD1) Wenströmska IP
2009-03-22 08:00 210889242 Valskog IK (D6H) - Forsby FF (D7H) 1 - 7 Kristinelunds Sportfält
2009-03-22 10:00 210889238 Skiljebo SK (D3D) - Frövi IK (D3D) Hamre IP
2009-03-22 13:00 210889031 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Eskilstuna City FK (D2H) Wenströmska IP
2009-03-22 15:00 210889166 Kolsva IF (D4H) - Arboga Södra IF (DERH) 1 - 2 Kristinelunds Sportfält
2009-03-22 19:00 210889195 Irsta IF (D5H) - Romfartuna GIF (D5H) 3 - 2 Ringvallen
2009-03-25 18:00 210889197 Västerås BK 30 (D4H) - Västerås SK (DJAE) Ringvallen
2009-03-26 19:30 210889179 Surahammar FK (D5H) - Skogstorps GoIF (D4H) Trollebo IP
2009-03-27 18:15 210889219 Munktorp BK (D3D) - Fanna BK (D3D) 1 - 2 Kristinelunds Sportfält
2009-03-27 19:30 210889045 IFK Västerås (D4H) - Kungsgårdens SK (D4H) Solid Park Arena
2009-03-28 09:00 210889217 Munktorps BK (D4H) - Wahlsta SK (D5H)
2009-03-28 11:00 210889040 Tillberga IK (D5H) - Skinnskattebergs SK (D4H) Råby IP
2009-03-28 11:00 210889131 Skiljebo SK (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) Hamre IP
2009-03-28 11:00 210889165 Västerås IK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) Solid Park Arena
2009-03-28 13:00 210889005 Skiljebo SK (D2H) - Nyköpings BIS (D2H) Hamre IP
2009-03-28 13:00 210889058 Västerås SK FK (D1H) - Värmbols FC (D2H) Solid Park Arena
2009-03-28 13:00 210889064 Västerås SK (DJAE) - Enköpings SK (DJA) Wenströmska IP
2009-03-28 13:00 210889085 Köping FF (D2H) - Arboga Södra IF (D3H) 3 - 0 Kristinelunds Sportfält
2009-03-28 13:00 210889114 Hallstahammar SK (D4H) - Kolsva IF (D4H) Trollebo IP
2009-03-28 13:00 210889157 Skultuna IS (D5H) - Härad IF (D4H) Ringvallen
2009-03-28 15:00 210889020 Hamre Skiljbo FC (D4H) - Kungsgårdens SK (D4H) 1 - 3 Hamre IP
2009-03-28 15:00 210889071 Västerås BK 30 (D4H) - IK Viljan (D4H) Ringvallen
2009-03-28 15:00 210889092 Surahammars FK (D3D) - Nora-Pershyttan (D4D) Trollebo IP
2009-03-28 15:00 210889099 Gideonsbergs IF (D4H) - Bro IK (D5H) Wenströmska IP
2009-03-28 15:00 210889105 Gideonsbergs IF (D2D) - Korsnäs IF (D2D) Solid Park Arena
2009-03-29 11:00 210889086 Köping FF (DERH) - Fagersta Södra IK (D4H) 5 - 0 Kristinelunds Sportfält
2009-03-29 12:00 210889142 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Kungsör BK (DERH) 3 - 5 Trollebo IP
2009-03-29 13:00 210889081 Västerås BK 30, U (D3D) - IK Franke (D3D) Ringvallen
2009-03-29 13:00 210889127 Skiljebo SK (DJAD1) - IFK Stockholm (JAD1) Hamre IP
2009-03-29 13:00 210889189 Forsby FF (D2D) - Bråtens IK (D3D) Kristinelunds Sportfält
2009-03-29 15:00 210889021 Hamre Skiljbo FC (D4H) - IK Franke (D4H) 1 - 2 Hamre IP
2009-03-29 15:00 210889037 Barkarö SK (D3D) - IFK Hedemora (D3D) Solid Park Arena
2009-03-29 15:00 210889196 Irsta IF (D5H) - Smedjebackens FK (D4H) 1 - 1 Råby IP
2009-03-29 16:00 210889246 VFF/F 93 lag 1 - Gestrikland F 93 Trollebo IP
2009-03-29 17:00 210889051 IK Oden (D5H) - Surahammar FK (D5H) Hamre IP
2009-03-29 17:00 210889170 Tortuna SK (D6H) - Tillberga IK (D5H) Solid Park Arena
2009-03-29 19:00 210889121 IFK Västerås (DJAD1) - Romfartuna GIF (D5H) Solid Park Arena
2009-03-31 19:00 210889210 Arboga Södra IF (DERH) - Eskilstuna Södra (D4H) 3 - 3 Gäddgårdsvallens IP
2009-04-01 18:00 210889006 Skiljebo SK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) Hamre IP
2009-04-02 16:30 210889249 Västerås SK (DJAE) - Västerås IK (DERH) Ringvallen
2009-04-03 19:00 210889248 Arboga Södra IF (D3H) - Juventus IF (D4H) 2 - 5 Trollebo IP
2009-04-04 11:00 210889106 Gideonsbergs IF (D2D) - Norrstrands IF (D2D) Solid Park Arena
2009-04-04 11:00 210889132 Skiljebo SK (D3D) - IK Sturehov (D3D) Hamre IP
2009-04-04 11:00 210889171 Tortuna SK (D6H) - Romfartuna GIF (D5H) Råby IP
2009-04-04 13:00 210889059 Västerås SK FK (D1H) - Vasalunds IF (DSEH) Solid Park Arena
2009-04-04 13:00 210889065 Västerås SK (DJAE) - IF Brommapojkarna (DJA) Hamre IP
2009-04-04 13:00 210889082 Västerås BK 30 (D1D) - Danmarks IF (D1D) Ringvallen
2009-04-04 13:00 210889087 Köping FF (D2H) - Kungsör BK (D3H) 2 - 2 Kristinelunds Sportfält
2009-04-04 13:00 210889115 Hallstahammar SK (D4H) - IK Nordia (D4H) Trollebo IP
2009-04-04 13:00 210889151 IK Franke (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) Råby IP
2009-04-04 13:00 210889191 Götlunda IF (D3D) - IF Eker Örebro (D3D) Gäddgårdsvallens IP
2009-04-04 13:00 210889250 Riddarhytte SK (D8H) - Högfors IF (D6H) Virsbo IP
2009-04-04 13:00 210889251 Gideonsberg IF (D3D) - Forsby FF (D2D) Wenströmska IP
2009-04-04 14:00 210889032 Syrianska IF Kerbura (D1H) - IF Sylvia (D1H) Solid Park Arena
2009-04-04 15:00 210889022 Hamre Skiljbo FC (D4H) - Västerås BK 30 (D4H) 2 - 1 Hamre IP
2009-04-04 15:00 210889093 Surahammars FK (D3D) - Torshälla-Nyby IS (D4D) Trollebo IP
2009-04-04 15:00 210889100 Gideonsbergs IF (D4H) - Eskilstuna Södra (D4H) Wenströmska IP
2009-04-04 15:00 210889252 Sala FF (D4H) - Hägersten SK (D5H) 1 - 2
2009-04-04 17:00 210889013 Skiljebo SK (DJAD1) - Köping FF (DHJ) Hamre IP
2009-04-04 17:00 210889181 Surahammar FK (D5H) - Skinnskattebergs SK (D4H) Trollebo IP
2009-04-05 11:00 210889046 IFK Västerås (D4H) - Köping FF (DERH) Solid Park Arena
2009-04-05 11:00 210889072 Västerås BK 30 (DERH) - IK Franke (DERH) Ringvallen
2009-04-05 12:00 210889143 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Wahlsta SK (D5H) 3 - 2 Trollebo IP
2009-04-05 15:00 210889052 IK Oden (D5H) - Morgongåva SK (D5H) 5 - 3 Hamre IP
2009-04-05 17:00 210889122 IFK Västerås (DJAD1) - Upsala IF (DJAD1) Solid Park Arena
2009-04-06 18:00 210889117 Västanfors IF (D3D) - Smedjebackens FK (D3D) 3 - 3 Per-Ols IP
2009-04-07 18:00 210889259 Kungsör BK (DERH) - Värhulta AIS (D6H) 2 - 0 Björlidens IP
2009-04-07 18:30 210889254 Arboga Södra IF (D3H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) 2 - 1 Gäddgårdsvallens IP
2009-04-07 19:30 210889255 IFK Västerås (D4H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2009-04-08 19:00 210889184 Virsbo IF (D7H) - Norberg BK (D5H) 0 - 3 Virsbo IP
2009-04-09 18:00 210889112 Västerås SK FK (D1H) - Köping FF (D2H) Solid Park Arena
2009-04-09 19:00 210889152 IK Franke (D4H) - Arboga Södra IF (D3H) Råby IP
2009-04-10 11:00 210889182 Surahammar FK (D5H) - Munktorps BK (D4H) Trollebo IP
2009-04-10 13:00 210889007 Skiljebo SK (D2H) - Eskilstuna City FK (D2H) Hamre IP
2009-04-10 13:00 210889060 Västerås SK FK (D1H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2009-04-10 13:00 210889144 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Tortuna SK (D6H) 7 - 1 Trollebo IP
2009-04-10 13:00 210889176 Värhulta AIS (D6H) - Hovsta IF (D6H) Arunavallen
2009-04-10 13:00 210889212 Kungsör BK (D3H) - Heby AIF (D2H) 4 - 1 Björlidens IP
2009-04-10 13:30 210889229 Wahlsta SK (D5H) - Fagersta Södra IK (D4H) Kristinelunds Sportfält
2009-04-10 15:00 210889023 Hamre Skiljbo FC (D4H) - Tillberga IK (D5H) 0 - 0 Hamre IP
2009-04-10 17:00 210889128 Skiljebo SK (DJAD1) - Enköpings SK (DJA) Hamre IP
2009-04-11 15:00 210889088 Köping FF (DHJ) - Himmeta IF (D6H) 5 - 0 Kristinelunds Sportfält
2009-04-12 15:00 210889258 IFK Västerås (DJAD1) - Stora Sundby GoIF (D7H) Solid Park Arena
2009-04-13 11:00 210889172 Tortuna SK (D6H) - Virsbo IF (D7H) Råby IP
2009-04-13 13:00 210889008 Skiljebo SK (D2H) - IK Brage (D1H) Hamre IP
2009-04-13 13:00 210889116 Hallstahammar SK (D4H) - Eskilstuna Babylon (D5H) 1 - 0 Trollebo IP
2009-04-13 13:00 210889177 Värhulta AIS (D6H) - Al Salam SK (D7H) Arunavallen
2009-04-13 13:00 210889260 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - IK Franke (D4H) Solid Park Arena
2009-04-13 15:00 210889053 IK Oden (D5H) - Romfartuna GIF (D5H) Hamre IP
2009-04-13 15:00 210889073 Västerås BK 30 (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) Ringvallen
2009-04-13 15:00 210889094 Surahammars FK (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) Trollebo IP
2009-04-13 15:00 210889107 Gideonsbergs IF (D2D) - Kvarnsvedens IK (D2D) Solid Park Arena
2009-04-13 15:00 210889244 Valskog IK (D6H) - Kungsör BK (DERH) 1 - 3 Björlidens IP
2009-04-13 17:00 210889041 Tillberga IK (D5H) - Enköpings IS (D4H) Solid Park Arena
2009-04-13 17:00 210889047 IFK Västerås (D4H) - IK Nordia (D4H) Solid Park Arena
2009-04-13 17:00 210889129 Skiljebo SK (DJAD1) - IF Brommapojkarna (DJA) Hamre IP
2009-04-14 19:30 210889033 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Linköpings FF (D2H) Solid Park Arena
2009-04-16 19:00 210889257 Hallstahammar SK (D4H) - Tillberga IK (D5H) Trollebo IP
2009-04-16 19:30 210889256 Barkarö SK (D3D) - Forsby FF (D2D) Ringvallen
2009-04-16 21:00 210889253 IFK Västerås (D4H) - Enköpings IS (D4H) Solid Park Arena
2009-04-18 09:00 210889137 VFF/P93 - Södermanland P 16 Hamre IP
2009-04-18 11:00 210889136 VFF/P93 - Södermanland P 16 Hamre IP
2009-04-18 13:00 210889074 Västerås BK 30 (D4H) - IK Nordia (D4H) Ringvallen
2009-04-18 13:00 210889101 Gideonsbergs IF (D4H) - Västerås IK (DERH) Solid Park Arena
2009-04-18 13:00 210889145 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Värhulta AIS (D6H) 3 - 0 Trollebo IP
2009-04-18 13:00 210889154 IK Franke (DERH) - Bälinge IF (DHER) Råby IP
2009-04-18 13:00 210889262 Syrianska IF/Kerburan (DJAD1) - Enköpings SK (DJA) Wenströmska IP
2009-04-18 15:00 210889108 Gideonsbergs IF (D2D) - IFK Gävle (D2D) 3 - 0 Solid Park Arena
2009-04-18 15:00 210889230 Wahlsta SK (D5H) - Nyckelby IF (D6H) Kristinelunds Sportfält
2009-04-18 17:00 210889024 Hamre Skiljbo FC (D4H) - BK Sport (D4H) 4 - 2 Hamre IP
2009-04-18 17:00 210889123 IFK Västerås (DJAD1) - Möklinta IF (D6H) Solid Park Arena
2009-04-19 10:00 210889146 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Torshälla-Nyby IS (D6H) 7 - 4 Trollebo IP
2009-04-19 13:00 210889193 Götlunda IF (D3D) - IFK Lindesberg (D3D) Gäddgårdsvallens IP
2009-04-19 15:00 210889155 Önsta BK (D7H) - Tortuna SK (D6H) Råby IP
2009-04-19 15:00 210889245 Valskog IK (D6H) - Kungsör BK (DERH) 3 - 1 Björlidens IP
2009-04-19 15:00 210889247 Skultuna IS (D5H) - IFK Hedemora FK (D5H) Kvarnbackavallen
2009-04-19 16:00 210889183 Surahammar FK (D5H) - Köping FF (DERH) Trollebo IP
2009-04-19 17:00 210889261 Romfartuna GIF (D5H) - Ransta IK (D5H) Romfartuna IP
2009-04-20 18:30 210889178 Värhulta AIS (D6H) - Nyckelby IF (D6H) Arunavallen
2009-04-21 18:30 210889264 Värhulta AIS (D6H) - Grönbo IF (D6H) 3 - 3 Arunavallen
2009-04-21 19:00 210889263 Västanfors IF (D3D) - IFK Hedemora (D3D) 5 - 5 Per-Ols IP
2009-04-25 11:00 210889138 VFF/P94 - Södermanland P 15 Hamre IP
2009-04-25 13:00 210889095 Surahammars FK (D3D) - Smedjebackens FK (D3D) Trollebo IP
2009-04-25 13:00 210889139 VFF/P94 - Södermanland P 15 Hamre IP
2009-07-15 19:00 210889268 Skiljebo SK (D2H) - Eskilstuna City FK (D2H) Hamre IP
2009-07-18 13:00 210889266 Kungsör BK (D3H) - IFK Eskilstuna (D3H) 3 - 0 Runevallen
2009-07-21 19:00 210889269 Skiljebo SK (D2H) - Hammarby TFF (D2H) Hamre IP
2009-07-21 19:00 210889272 Köping FF (D2H) - Adolfsbergs IK (D3H) 4 - 0 Vargheden IP
2009-07-25 10:30 210889274 Västerås SK FK (D1H) - IFK Västerås (D4H) Solid Park Arena
2009-07-26 13:00 210889270 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Sandvikens IF (D2H) Solid Park Arena
2009-07-26 16:00 210889273 Gideonsbergs IF (D2D) - Gustafs GoIF (D2D) Solid Park Arena
2009-07-26 18:30 210889271 Västerås SK (DJAE) - IK Franke (D4H) Blåsbo IP
2009-07-27 19:00 210889267 Arboga Södra IF (DERH) - Vretstorps IF (D4H) 2 - 1 Ekbackens IP
2009-07-31 18:30 210889265 Hallstahammar SK (D4H) - Irsta IF (D5H) Trollebo IP
2009-08-01 13:00 210889275 Högfors IF (D6H) - Skinnskattebergs SK (D4H) Högfors IP
2009-08-02 17:00 210889276 Tillberga IK (D5H) - IK Franke (D4H) 2 - 1 Hubbovallen
2009-08-04 19:00 210889277 Norrby SK (D6H) - Ransta IK (D5H) Norrbyliden
2009-09-27 12:30 210889280 VFF/F 93 lag 1 - Gestrikland F 93 Hamre IP
2009-10-18 16:00 210889281 VFF/F 93 lag 1 - Södermanland F 16 Trollebo IP
2009-10-20 18:00 210889278 VFF/P93 - Uppland ( P 93 ) Hamre IP
2009-10-25 12:00 210889284 Västerås BK 30 (D1D) - Västerås BK 30, U (D3D) Ringvallen
2009-10-25 17:00 210889279 VFF/P93 - Södermanland P 16 Solid Park Arena
2009-11-09 14:30 210889283 Talanger div 1 Norra - Talanger div 1 Södra Solid Park Arena

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info