Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Svenska Cupen, Herrar

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2003-03-27 19:00 Enskede IK - Valsta Syrianska IK
2003-03-30 13:00 Hamre MM - Degerfors IF Hamre 10
2003-04-01 19:00 Nässjö FF - Linköpings FF
2003-04-06 13:00 Bälinge IF - BK Forward Bälinge IP 2
2003-04-08 18:00 IFK Trollhättan - Qviding FIF
2003-04-08 18:00 Eneby BK - IFK Ölme
2003-04-08 19:30 IFK Lidingö FK - Vallentuna BK
2003-04-09 18:00 Rydboholms SK - IFK Värnamo
2003-04-09 19:00 IFK Mora FK - Ytterhogdals IK Prästholmens IP
2003-04-12 10:40 Gagnefs IF A - G/Hammarby IF
2003-04-12 11:30 Husqvarna FF - Hjulsbro IK
2003-04-12 13:00 Bjärreds IF - Myresjö IF
2003-04-12 13:00 IFK Sundsvall - Robertsfors IK
2003-04-12 14:00 Smedby BoIK - Kristianstads FF
2003-04-12 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Växjö BK
2003-04-12 14:00 Trönninge IF - Åkarps IF
2003-04-12 14:00 Bara GoIF - Ljungby IF
2003-04-12 14:00 Skövde AIK - FC Trollhättan
2003-04-12 14:00 Fårösund GoIK - Topkapi IK
2003-04-12 14:00 Sörfors IF - IFK Luleå Sandåkerns IP
2003-04-12 15:00 AIK Atlas - Ystads IF FF
2003-04-12 15:00 Kulladals FF - IFK Hässleholm Kulladals IP A-Plan
2003-04-12 15:00 Gerdskens BK - Jonsereds IF
2003-04-12 15:00 IFK Åmål - Floda BoIF
2003-04-12 16:00 Älekulla IF - GAIS
2003-04-13 13:00 Hudiksvalls ABK - Friska Viljor FC
2003-04-13 14:00 IFK Skövde FK - Skärhamns IK
2003-04-13 15:00 Östra Ryds IF - Oxelösunds IK
2003-04-13 15:00 Kolsva IF - Carlstad United BK
2003-04-13 17:00 Uppsala City FC - Väsby IK FK
2003-04-13 17:00 Hargs BK - Vasalund/Essinge IF
2003-04-14 17:30 Nyköpings BIS - Rynninge IK
2003-04-14 19:30 Helsingborgs Södra - Höllvikens GIF
2003-04-18 16:00 Arameiska-Syrianska - Spårvägens FF
Omgång 2
2003-04-29 18:00 Höllvikens GIF - BK Häcken Höllvikens IP plan 3
2003-04-29 18:00 Ljungby IF - Ängelholms FF
2003-04-29 18:00 IFK Ölme - Enköpings SK FK
2003-04-29 19:00 IFK Luleå - Mjällby AIF
2003-04-29 19:00 GAIS - IK Brage
2003-04-29 19:00 Topkapi IK - Gefle IF
2003-04-30 14:00 Skärhamns IK - Vasalund/Essinge IF
2003-04-30 17:00 BK Forward - Helsingborgs IF
2003-04-30 17:30 Rynninge IK - Västra Frölunda IF
2003-04-30 18:00 Floda BoIF - Örgryte IS Flodala IP 1 Gräs
2003-04-30 18:00 IFK Sundsvall - Assyriska Fören.
2003-05-01 13:00 Spårvägens FF - Halmstads BK Kristinebergs IP 1
2003-05-01 14:00 Vallentuna BK - Örebro SK Vallentuna IP 1
2003-05-01 15:00 Valsta Syrianska IK - Kalmar FF
2003-05-01 15:00 Kristianstads FF - IFK Norrköping
2003-05-01 15:00 Qviding FIF - Landskrona BoIS Torpavallen 1 Gräs
2003-05-01 15:00 Åkarps IF - Östers IF
2003-05-01 15:00 G/Hammarby IF - IF Brommapojkarna Hammarby IP
2003-05-01 15:00 FC Trollhättan - FC Café Opera
2003-05-01 15:00 Ytterhogdals IK - Hammarby Svedjevallen
2003-05-01 16:00 Ystads IF FF - GIF Sundsvall
2003-05-01 16:00 Friska Viljor FC - IFK Göteborg Skyttis IP
2003-05-01 16:00 Gerdskens BK - IF Elfsborg
2003-05-01 16:00 IFK Värnamo - Västerås SK FK
2003-05-01 17:00 Myresjö IF - IF Sylvia
2003-05-01 17:00 Husqvarna FF - Malmö FF
2003-05-01 17:00 Linköpings FF - Degerfors IF Folkungavallen
2003-05-01 18:00 Växjö BK - IFK Malmö FK
2003-05-01 18:00 IFK Hässleholm - Trelleborgs FF Österås IP C-plan
2003-05-02 18:00 Oxelösunds IK - Djurgården
2003-05-07 19:00 Väsby IK FK - Åtvidabergs FF Vilundavallen 1
2003-05-07 19:00 Carlstad United BK - AIK
Omgång 3
2003-05-20 17:30 Ljungby IF - IF Elfsborg
2003-05-20 19:00 Rynninge IK - Skärhamns IK
2003-05-23 18:00 Örgryte IS - Helsingborgs IF Gamla Ullevi
2003-05-28 18:00 GAIS - Kalmar FF Gamla Ullevi
2003-05-28 18:00 Väsby IK FK - FC Café Opera
2003-05-28 18:30 Östers IF - Västerås SK FK
2003-05-28 19:00 Degerfors IF - Örebro SK
2003-05-29 14:00 AIK - BK Häcken
2003-05-29 15:00 Qviding FIF - Trelleborgs FF
2003-05-29 16:00 IFK Luleå - Malmö FF
2003-05-29 16:00 Myresjö IF - Assyriska Fören.
2003-05-29 17:00 Gefle IF - Djurgården
2003-05-29 18:00 IFK Norrköping - IF Brommapojkarna
2003-05-29 19:00 IFK Göteborg - IFK Malmö FK
2003-06-04 19:00 GIF Sundsvall - Hammarby
2003-06-05 18:30 Enköpings SK FK - Halmstads BK
Omgång 4
2003-06-18 19:00 Väsby IK FK - GIF Sundsvall Vilundavallen 1
2003-06-25 19:00 Trelleborgs FF - Kalmar FF
2003-06-26 19:00 AIK - Östers IF Råsunda
2003-06-26 19:00 IFK Göteborg - IFK Norrköping Gamla Ullevi
2003-06-26 19:00 Skärhamns IK - IF Elfsborg Röavallen
2003-06-26 20:30 Malmö FF - Djurgården
2003-07-09 19:00 Örebro SK - Assyriska Fören.
2003-08-07 19:00 Halmstads BK - Örgryte IS
Omgång 5
2003-08-07 19:00 Väsby IK FK - IF Elfsborg Vilundavallen 1
2003-08-07 19:00 Assyriska Fören. - IFK Göteborg
2003-08-28 19:00 Halmstads BK - Trelleborgs FF Örjans Vall
2003-10-02 20:00 Djurgården - AIK Stockholms Stadion 1
Omgång 6
2003-09-25 19:00 Halmstads BK - IF Elfsborg Örjans Vall
2003-10-16 20:00 Djurgården - Assyriska Fören. Stockholms Stadion 1
Omgång 7
2003-11-01 15:30 IF Elfsborg - Assyriska Fören. Råsunda

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info