Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Damer, Träningsmatcher 2011

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2011-02-05 15:00 200230014 Dalsjöfors GoIF A - Östers IF 0 - 1 Borås Arena
2011-02-13 14:00 200230064 Vartofta SK A - Falköpings DIK A 2 - 6 Ållevi/Odenvi
2011-02-13 15:00 200230015 Dalsjöfors GoIF A - Kristianstads DFF 2 - 3 Borås Arena
2011-02-19 16:00 200230029 Skövde KIK A - Husqvarna FF 2 - 6 Södermalms IP konstgräs
2011-02-20 12:00 200230065 Kinnarp-Slutarps IF A - Valtorps IF A 1 - 5 Ållevi/Odenvi
2011-02-20 14:30 200230197 Wargöns IK A - Trollhättans BoIS A 2 - 1 Vänersvallen
2011-02-26 10:00 200230124 IF Olsfors A - Åsunden FK A 4 - 0 Eriksdalsparken, Olsfors
2011-02-26 10:00 200230203 Falköpings DIK A - Valtorps IF A 1 - 3 Ållevi/Odenvi
2011-02-26 10:30 200230159 Hemsjö IF A - Sollebrunns AIK A 1 - 5 Alströmervallen
2011-02-26 14:00 200230030 Skövde KIK A - Falköpings KIK A 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2011-02-26 14:00 200230096 Sils IF A - Dalsjöfors GoIF A 0 - 4 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-02-26 16:00 200230005 Mariestads BoIS FF A - IK Friscopojkarna A 2 - 0 Lekevi IP konstgräs
2011-02-26 16:00 200230063 Våmbs IF A - Vedums AIS A 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2011-02-26 18:00 200230056 Vänersborgs IF A - Frändefors IF 1 - 7 Vänersvallen
2011-02-27 10:00 200230130 Saleby IF A - Arentorp Helås FK 0 - 7 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-02-27 13:30 200230089 Trollhättans FK A - IF Viken 0 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2011-02-27 14:00 200230068 FC Gauthiod A - Kroppefjälls IF 0 - 1 Lunnevi konstgräs
2011-02-27 14:00 200230154 Kinne-Vedum/Källby A - Mellby IK A Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-02-27 18:00 200230139 Wargöns IK A - IK Rössö 1 - 10 Vänersvallen
2011-03-02 20:00 200230006 Mariestads BoIS DFF A - Töreboda IK A Lekevi IP konstgräs
2011-03-05 10:00 200230094 IFK Värsås A - Falköpings DIK A Södermalms IP konstgräs
2011-03-05 10:00 200230125 IF Olsfors A - Sandared/Sjömarken A Eriksdalsparken, Olsfors
2011-03-05 14:00 200230050 Sollebrunns AIK A - Lidköpings IF A Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2011-03-05 14:00 200230069 FC Gauthiod A - Vedums AIS A Lunnevi konstgräs
2011-03-05 14:00 200230097 Sils IF A - Falköpings KIK A Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-05 14:00 200230181 DIK Friscopojkarna - Arentorp Helås FK Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2011-03-05 15:00 200230016 Dalsjöfors GoIF A - IFK Kalmar 1 - 2 Borås Arena
2011-03-05 15:00 200230210 Åsunden FK A - Länghems IF A 5 - 0 Vistavallen
2011-03-05 16:00 200230057 Vänersborgs IF A - Herrestads AIF 1 - 5 Vänersvallen
2011-03-05 17:00 200230108 Bergdalens IK A - IK Friscopojkarna A 2 - 2 Borås Arena
2011-03-05 18:00 200230192 Rackeby IK A - Örslösa/Söne A 3 - 0 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-06 10:00 200230148 Råda DBK A - Lundsbrunns IF A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-06 10:00 200230212 Ulvåkers IF A - IF Tymer P 16 Södermalms IP konstgräs
2011-03-06 10:30 200230190 IFK Örby A - Valinge IF 1 - 2 Örby IP konstgräs
2011-03-06 12:00 200230031 Skövde KIK A - Ulricehamns IFK A 6 - 1 Södermalms IP konstgräs
2011-03-06 12:00 200230172 Fagersanna IF A - Våmbs IF U 3 - 1 Sportparken Tibro
2011-03-06 12:45 200230035 Holmalunds IF A - Gislaveds IS 8 - 1 Alströmervallen
2011-03-06 14:00 200230046 Lidköpings DIF A - Råda BK A 2 - 0 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-06 14:00 200230164 Hörnebo SK A - Våmbs IF A 3 - 2 Sportparken Tibro
2011-03-06 16:00 200230001 Vretens BK - Jula BK A 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2011-03-06 17:30 200230201 Skoftebyns DIF A - Levene-Skogslunds IF A 7 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-06 18:00 200230194 Vartofta SK A - Tymer/Lerdala A 3 - 1 Ållevi/Odenvi
2011-03-08 17:30 200230205 IFK Örby A - Rävlanda AIS A 3 - 0 Örby IP konstgräs
2011-03-12 10:00 200230058 Vänersborgs IF A - Lilla Edets IF A 1 - 2 Vänersvallen
2011-03-12 12:00 200230032 Skövde KIK A - Nittorps IK A 4 - 1 Södermalms IP konstgräs
2011-03-12 12:00 200230051 Sollebrunns AIK A - Frändefors IF 3 - 0 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2011-03-12 12:00 200230126 IF Olsfors A - Borås GIF A Eriksdalsparken, Olsfors
2011-03-12 14:00 200230179 DIK Friscopojkarna - Levene-Skogslunds IF A Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2011-03-12 14:30 200230160 Hemsjö IF A - Arentorp Helås FK Alströmervallen
2011-03-12 15:00 200230151 Ardala GoIF A - Saleby IF A 1 - 3 Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-12 15:30 200230067 Skoftebyns IF A - Vallens IF 0 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-12 16:00 200230007 Mariestads BoIS FF A - Ulvåkers IF A Lekevi IP konstgräs
2011-03-12 17:00 200230165 Hörnebo FC A - Igelstorps IK A Sportparken Konstgräs
2011-03-12 17:30 200230090 Trollhättans FK A - H.E.F. Valbo BK 4 - 0 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-12 18:00 200230047 Lidköpings DIF A - Rackeby IK A 1 - 0 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-13 08:00 200230118 Kållandsö GoIF A - Kinne-Vedum/Källby A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-13 10:30 200230109 Bergdalens IK A - Ulricehamns IFK A 4 - 0 Borås Arena
2011-03-13 12:00 200230173 Fagersanna IF A - Igelstorps IK A 6 - 0 Sportparken Konstgräs
2011-03-13 12:15 200230213 IFK Öxnevalla A - Kindaholms FF A 0 - 5 Gymnasieplan
2011-03-13 12:45 200230036 DIF Holmalund A - Alingsås KIK A 3 - 3 Alströmervallen
2011-03-13 14:00 200230098 Sils DIF A - Vara SK A Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-13 14:00 200230115 Skultorps IF A - Moholms SK A 3 - 0 Södermalms IP konstgräs
2011-03-13 14:15 200230214 IFK Örby A - Ubbhult/Hällingsjö/Sätila A 2 - 0 Örby IP konstgräs
2011-03-13 15:00 200230134 Rackeby KIK A - Tymer/Lerdala A 0 - 1 Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-13 15:00 200230222 Byttorps IF A - IK Gauthiod A 3 - 0 Borås Arena
2011-03-13 16:00 200230070 FC Gauthiod A - Skoftebyns DIF A 4 - 1 Lunnevi konstgräs
2011-03-13 16:00 200230131 Jula BK A - Våmbs IF A 0 - 4 Lekevi IP konstgräs
2011-03-13 16:00 200230198 Ulvåkers FC A - Mariestads BoIS DFF A 0 - 2 Södermalms IP konstgräs
2011-03-13 17:00 200230166 Hörnebo SK A - Skara FC A Sportparken Konstgräs
2011-03-13 18:00 200230042 Vinninga AIF A - Floby IF A 4 - 6 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-13 18:00 200230215 Trollhättans BoIS A - IFK Emtunga A 5 - 0 Lunnevi konstgräs
2011-03-14 18:45 200230228 Skövde KIK A - IFK Värsås A 10 - 0 Södermalms IP konstgräs
2011-03-16 19:00 200230074 IK Gauthiod A - IK Friscopojkarna A Lunnevi konstgräs
2011-03-17 20:00 200230224 IF Olsfors A - Azalea BK 4 - 1 Eriksdalsparken, Olsfors
2011-03-18 19:00 200230113 Lundsbrunns IF A - Tymer/Lerdala A 1 - 2 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-19 10:00 200230059 Vänersborgs IF A - Lödöse Nygård IK A 1 - 11 Vänersvallen
2011-03-19 12:00 200230086 Falköpings KIK A - Tidaholms GoIF P 16 Ållevi
2011-03-19 12:45 200230037 Holmalunds IF A - IK Friscopojkarna A 0 - 1 Alströmervallen
2011-03-19 14:00 200230099 Sils IF A - Skövde KIK A Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-19 15:00 200230017 Dalsjöfors GoIF A - Tölö IF Borås Arena
2011-03-19 15:30 200230091 Trollhättans FK A - Skepplanda BTK A 3 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-19 16:00 200230009 Mariestads BoIS FF A - Örebro SK Söder 2 - 2 Lekevi IP konstgräs
2011-03-19 16:00 200230075 IK Gauthiod A - Skoftebyns IF A 6 - 2 Lunnevi konstgräs
2011-03-19 17:00 200230110 Bergdalens IK A - Lidköpings IF A 4 - 1 Borås Arena
2011-03-19 18:00 200230119 Edsvära-Norra Vånga FF A - Kinne-Vedum/Källby A 0 - 2 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-19 18:00 200230226 Falköpings DIK A - Råda BK A 5 - 0 Ållevi/Odenvi
2011-03-20 10:00 200230196 IFK Hjo A - Jula BK A 3 - 0 Sportparken Konstgräs
2011-03-20 10:00 200230225 Vartofta SK A - Södra Vings IF A Ållevi/Odenvi
2011-03-20 10:30 200230216 Alingsås KIK A - Töllsjö IF 3 - 0 Alströmervallen
2011-03-20 12:00 200230223 Kållandsö GoIF A - Örslösa/Söne A 0 - 2 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-20 14:00 200230048 Lidköpings DIF A - FC Gauthiod A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-20 14:00 200230095 IFK Värsås A - Valtorps IF A Södermalms IP konstgräs
2011-03-20 14:00 200230100 Sils DIF A - Våmbs IF A 1 - 0 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-20 14:00 200230143 Wargöns IK A - Henåns IF Vänersvallen
2011-03-20 14:00 200230167 Hörnebo SK A - Norra Fågelås IF A Sportparken Tibro
2011-03-20 14:00 200230208 Borås GIF A - Rävlanda AIS A Dalsjöhov Konstgräs
2011-03-20 15:00 200230019 Skara KIK A - Floby IF A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-20 15:00 200230082 Lödöse Nygård IK A - Älvängens IK 5 - 1 Alevi
2011-03-20 16:00 200230052 Sollebrunns AIK A - Mariestads BoIS FF A 4 - 3 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2011-03-20 16:00 200230174 Fagersanna IF A - Skultorps IF A 2 - 1 Sportparken Konstgräs
2011-03-20 17:00 200230020 Skara FC A - Floby IF A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-20 18:45 200230038 DIF Holmalund A - DIK Friscopojkarna 1 - 1 Alströmervallen
2011-03-20 19:00 200230206 Skarke KIK Varnhem - Tidavads IF A 7 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-24 18:00 200230227 Dalsjöfors GoIF A - Hammarby IF DFF 0 - 1 Borås Arena
2011-03-25 19:00 200230132 Jula BK A - Ulvåkers FC A Lekevi IP konstgräs
2011-03-26 09:00 200230092 Trollhättans FK A - Lödöse Nygård IK A 2 - 0 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-26 11:00 200230234 Saleby IF A - Skarke KIK Varnhem 1 - 1 Lidåker
2011-03-26 12:00 200230127 IF Olsfors A - Fristads GoIF A Eriksdalsparken, Olsfors
2011-03-26 14:00 200230116 Skultorps IF A - IFK Hjo A 6 - 0 Södermalms IP konstgräs
2011-03-26 14:00 200230161 Hemsjö IF A - Borgstena IF A Byvallen
2011-03-26 14:30 200230211 Åsunden FK A - Hössna IF A Vistavallen
2011-03-26 15:00 200230185 Vedums AIS A - Vara SK A 2 - 2 Nordvalla
2011-03-26 15:00 200230241 Rävlanda AIS A - Töllsjö IF 1 - 1 Bråtaredsvallen
2011-03-26 16:00 200230101 Sils DIF A - Mariestads BoIS DFF A Lekevi IP konstgräs
2011-03-26 17:00 200230022 Skara FC A - Mellby IK A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-26 18:00 200230055 Valtorps IF A - Norra Fågelås IF A Ållevi/Odenvi
2011-03-26 18:00 200230168 Hörnebo FC A - Töreboda IK Sportparken Tibro
2011-03-27 10:00 200230060 Vänersborgs IF A - Skoftebyns IF A 1 - 2 Vänersvallen
2011-03-27 10:00 200230175 Fagersanna IF A - Moholms SK A Sportparken Konstgräs
2011-03-27 10:30 200230191 IFK Örby A - Borås GIF A Örby IP konstgräs
2011-03-27 12:00 200230071 FC Gauthiod A - IFK Emtunga A Lunnevi konstgräs
2011-03-27 12:00 200230199 Ulvåkers FC A - Lidköpings DIF A Södermalms IP konstgräs
2011-03-27 12:00 200230202 Nittorps IK A - Byttorps IF A Dalsjöhov Konstgräs
2011-03-27 12:00 200230235 Brämhults IK A - Borås AIK A Brämhults IP konstgräs
2011-03-27 13:00 200230155 Kinne-Vedum/Källby A - Råda BK A 2 - 4 Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-27 13:30 200230066 Skoftebyns IF A - Lidköpings IF A 4 - 5 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-27 14:00 200230120 Edsvära-Norra Vånga FF A - Floby IF A 2 - 1 Edsvallen
2011-03-27 15:00 200230083 Lödöse Nygård IK A - Ahlafors IF 3 - 1 Alevi
2011-03-27 16:00 200230081 Igelstorps IK A - Valtorps IF A 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2011-03-27 16:00 200230219 Sandared/Sjömarken A - Sexdrega/Aplared Eriksdalsparken, Olsfors
2011-03-27 17:00 200230135 Rackeby IK A - Jung/Kvänum 10 IF A 3 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-03-27 17:00 200230169 Hörnebo SK A - Töreboda IK A Sportparken Tibro
2011-03-27 18:00 200230144 Wargöns IK A - Sollebrunns AIK A Vänersvallen
2011-03-27 18:00 200230195 Vartofta SK A - Hudene GOIF A Ållevi/Odenvi
2011-03-27 18:00 200230242 Trollhättans BoIS A - Kållandsö GoIF A 1 - 1 Lunnevi konstgräs
2011-03-30 18:30 200230021 Skara KIK A - Rackeby KIK A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-04-02 10:30 200230218 Alingsås KIK A - Äspereds IF A Alströmervallen
2011-04-02 11:00 200230244 Rackeby IK U - IFK Emtunga A Ängevi
2011-04-02 12:00 200230087 Falköpings KIK A - Falköpings FK P 16 Ållevi
2011-04-02 13:00 200230245 IFK Emtunga A - Rackeby KIK A Ängevi
2011-04-02 14:00 200230033 Skövde KIK A - IFK Skövde FK 0 - 3 Södermalms IP konstgräs
2011-04-02 14:45 200230248 Hemsjö IF B - Alingsås KIK B Alströmervallen
2011-04-02 16:00 200230061 Vänersborgs IF A - H E F Valbo BK 0 - 5 Vänersvallen
2011-04-02 18:00 200230023 Skara KIK A - Vinninga AIF A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-04-02 18:00 200230049 Lidköpings DIF A - Vara SK A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-02 18:00 200230170 Hörnebo FC A - Rackeby KIK A Sportparken Tibro
2011-04-03 10:00 200230111 Bergdalens IK A - Borås GIF A Borås Arena
2011-04-03 12:00 200230044 Lidköpings IF A - Ulvåkers IF A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-03 12:00 200230171 Hörnebo SK A - Rackeby IK A Sportparken Tibro
2011-04-03 12:00 200230193 Örby FC A - Torslanda FC 0 - 1 Örby IP konstgräs
2011-04-03 12:00 200230236 Brämhults IK A - FC Kabel Åttio A 1 - 3 Brämhults IP konstgräs
2011-04-03 12:00 200230251 Våmbs IF A - Tidaholm A 1 - 1 Södermalms IP konstgräs
2011-04-03 14:00 200230003 Vretens BK - Moholms SK A 3 - 2 Södermalms IP konstgräs
2011-04-03 14:00 200230102 Sils DIF A - FC Gauthiod A Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-04-03 14:00 200230121 Edsvära-Norra Vånga FF A - Jung/Kvänum 10 IF A 2 - 1 Edsvallen
2011-04-03 14:00 200230176 Fagersanna IF A - IFK Hjo A Sportparken Konstgräs
2011-04-03 14:00 200230233 Ardala GoIF A - Valtorps IF A Vinköl
2011-04-03 15:00 200230146 Tymer/Lerdala A - Saleby IF A 5 - 0 Timmersdala IP
2011-04-03 16:00 200230018 Hudene GOIF A - IFK Öxnevalla A 3 - 2 Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2011-04-03 16:00 200230133 Jula BK A - Åtorps IF 2 - 1 Lekevi IP konstgräs
2011-04-03 16:00 200230220 Sandared/Sjömarken A - Södra Vings IF A Eriksdalsparken, Olsfors
2011-04-03 16:00 200230232 Edsvära-Norra Vånga FF U - Jung/Kvänum 10 IF B Edsvallen
2011-04-03 16:45 200230039 Holmalunds IF A - Kinnarp-Slutarps IF A 12 - 0 Alströmervallen
2011-04-03 17:00 200230024 Skara FC A - Råda BK A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-04-03 18:00 200230078 Mellby IK A - Örslösa/Söne A 5 - 3 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-04 19:00 200230250 Skövde KIK A - Skultorps IF A 8 - 1 Södermalms IP konstgräs
2011-04-07 19:00 200230246 Sexdrega/Aplared - FC Kabel Åttio A Aplareds IP
2011-04-09 10:00 200230122 Edsvära-Norra Vånga FF A - Råda BK A 1 - 3 Edsvallen
2011-04-09 12:00 200230239 Norra Fågelås IF A - Skultorps IF A Landbyvallen
2011-04-09 12:30 200230138 Borgstena IF A - Hudene GOIF A 1 - 0 Tånga hed konstgräs
2011-04-09 12:45 200230040 Holmalunds IF A - Skövde KIK A 4 - 1 Alströmervallen
2011-04-09 14:15 200230145 Wargöns IK U - Skoftebyns DIF A Vänersvallen
2011-04-09 15:00 200230238 Vedums AIS U - Södra Härene IF U 1 - 2 Nordvalla
2011-04-09 18:00 200230254 Falköpings DIK A - IFK Falköping FF Ållevi
2011-04-10 12:00 200230204 Örby FC A - Kindaholms FF A Örby IP konstgräs
2011-04-10 13:00 200230255 Lundsbrunns IF A - Råda BK A Sörbovallen
2011-04-10 14:00 200230043 Vinninga AIF A - Mellby IK A 0 - 3 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-10 14:00 200230053 Sollebrunns AIK A - Skoftebyns IF A Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2011-04-10 14:00 200230088 Falköpings KIK A - Mallbackens IF Ållevi
2011-04-10 14:00 200230104 Sils DIF A - IFK Emtunga A Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-04-10 14:00 200230162 Hemsjö IF A - IFK Öxnevalla A 2 - 2 Byvallen
2011-04-10 14:00 200230207 Skarke KIK Varnhem - Moholms SK A 3 - 3 Axevalla IP
2011-04-10 15:00 200230156 Kinne-Vedum/Källby A - Örslösa/Söne A Kinnevallen
2011-04-10 16:00 200230084 Lödöse Nygård IK A - Wargöns IK A Alevi
2011-04-10 16:00 200230153 Kinnarp-Slutarps IF A - Floby IF A 3 - 1 Kinnemo
2011-04-10 16:00 200230187 Vedums AIS A - Skara FC A 5 - 0 Nordvalla
2011-04-10 16:00 200230221 Sandared/Sjömarken A - Bergdalens UIK A Eriksdalsparken, Olsfors
2011-04-10 18:15 200230209 DIF Holmalund A - IF Olsfors A 5 - 2 Tånga hed konstgräs
2011-04-12 18:30 200230025 Skara KIK A - Valtorps IF A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-04-12 18:30 200230158 Källby/Kinne-Vedum B - Råda DBK A Kinnevallen
2011-04-13 19:30 200230076 IK Gauthiod A - Sils IF A 0 - 1 Lunnevi konstgräs
2011-04-16 10:00 200230004 Vretens BK - Skarke KIK Varnhem 0 - 6 Södermalms IP konstgräs
2011-04-16 10:00 200230079 Mellby IK A - Saleby IF A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-16 10:00 200230249 Falköpings DIK A - Kinnarp-Slutarps IF A Ållevi/Odenvi
2011-04-16 11:00 200230243 Järpås IS A - Ekedalens SK A 10 - 0 Järpåsvallen
2011-04-16 12:00 200230085 Lödöse Nygård IK A - Skoftebyns IF A 2 - 4 Alevi
2011-04-16 12:00 200230129 IF Olsfors A - Alingsås KIK A Eriksdalsparken, Olsfors
2011-04-16 12:00 200230258 IK Friscopojkarna A - Vara SK A 2 - 1 Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2011-04-16 12:45 200230041 DIF Holmalund A - Töllsjö IF 3 - 0 Alströmervallen
2011-04-16 13:00 200230117 Töreboda IK A - Laxå IF 1 - 1 Töreshov
2011-04-16 16:00 200230013 Mariestads BoIS FF A - Lidköpings IF A 14 - 0 Lekevi IP konstgräs
2011-04-16 16:00 200230252 Vedums AIS A - Borås GIF A 0 - 0 Nordvalla
2011-04-17 10:00 200230247 Hörnebo SK B - Lekeryd-Svarttorps SK Sportparken Konstgräs
2011-04-17 12:00 200230045 Lidköpings IF A - Holmalunds IF A Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-17 12:00 200230077 IK Gauthiod A - Trollhättans FK A Lunnevi konstgräs
2011-04-17 12:00 200230177 Fagersanna IF A - BK Trix Damlag Sportparken Konstgräs
2011-04-17 12:30 200230163 Hemsjö IF A - Sandared/Sjömarken A Alströmervallen
2011-04-17 14:00 200230105 Sils DIF A - Sils IF P 16 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-04-17 14:00 200230123 Edsvära-Norra Vånga FF A - Vinninga AIF A Edsvallen
2011-04-17 14:00 200230157 Kinne-Vedum/Källby A - Skoftebyns IF A 2 - 2 Eolsborg
2011-04-17 14:00 200230259 Igelstorps IK A - Valtorps IF A 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2011-04-17 15:30 200230257 Floby IF Dam B - Falköping United FC A 1 - 0 Volvoplan Floby
2011-04-17 16:00 200230027 Skara KIK A - Arentorp Helås FK Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-04-17 18:00 200230028 Skara FC A - Vårgårda IK A Sparbanken Arena Konstgräs 7-manna
2011-04-17 18:00 200230256 FC Gauthiod A - Sils DIF A Lunnevi konstgräs
2011-04-18 18:30 200230260 IFK Emtunga A - Jung/Kvänum 10 IF B Mossbrotts IP
2011-04-20 18:00 200230261 IFK Emtunga A - IK Friscopojkarna A 4 - 0 Mossbrotts IP
2011-04-22 13:00 200230253 Kållandsö GoIF A - Saleby IF A Hagavallen, Kållandsö
2011-06-08 19:45 200230262 Dalsjöfors GoIF A - Jitex BK 1 - 1 Borås Arena
2011-07-16 15:00 200230265 Dalsjöfors GoIF A - Vittsjö GIK 1 - 1 Borås Arena
2011-07-27 19:00 200230263 IK Friscopojkarna A - Sollebrunns AIK A 5 - 2 Katebovallen
2011-07-29 19:00 200230264 IK Friscopojkarna A - IK Gauthiod A 0 - 3 Katebovallen
2011-08-05 18:30 200230272 Nittorps IK A - Gislaveds IS 4 - 1 Åsavallen, Nittorp
2011-08-05 19:00 200230267 Trollhättans FK A - Råda BK A Stavrelunds IP
2011-08-05 19:00 200230268 Vedums AIS A - Våmbs IF A 4 - 2 Nordvalla
2011-08-06 13:00 200230271 Skultorps IF A - Ulvåkers IF A 1 - 5 Orkanvallen
2011-08-07 15:00 200230270 Sollebrunns AIK A - Skoftebyns IF A 2 - 6 Nya Bjärkevi
2011-08-07 17:00 200230274 Holmalunds IF A - Vara SK A 5 - 0 Holmalyckan
2011-08-07 18:00 200230276 Kinne-Vedum/Källby A - Råda BK A 0 - 3 Eolsborg
2011-08-08 19:30 200230275 Vänersborgs IF A - Skoftebyns DIF A 7 - 1 Vänersvallen
2011-08-09 19:00 200230273 Wargöns IK A - Henåns IF 0 - 0 Hallevi IP, Wargön

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info