Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher herrar div 1-4

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 4
2012-01-24 19:30 012001001 Asarums IF FK U17 - Mörrums GoIS FK 2 - 3 Asarums IP konstgräs
2012-01-28 12:00 012001002 Mjällby AIF U19 - Lunds BK U19 2 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-01-28 14:00 012001003 Mjällby AIF U17 - Lyckeby GoIF U17 6 - 0 Svarta Led konstgräs
Omgång 6
2012-02-08 19:30 012001004 Hörvikens IF - Åsums BK 0 - 5 Svarta Led konstgräs
2012-02-10 18:00 012001005 Sölvesborgs GoIF U - Ifö Bromölla IF B 3 - 3 Svarta Led konstgräs
2012-02-10 18:30 012001006 Lyckeby GoIF - Lindås/Långasjö 6 - 1 Jämjö IP
2012-02-11 12:00 012001007 Mjällby AIF U19 - Östers IF U19 1 - 4 Svarta Led konstgräs
2012-02-11 13:00 012001008 Svängsta IF - Hörvikens IF 2 - 1 Marieborg konstgräs
2012-02-11 14:00 012001009 Mjällby AIF U17 - Östers IF U17 5 - 1 Svarta Led konstgräs
Omgång 7
2012-02-13 18:00 012001010 Sölvesborgs GoIF - Hässleholms IF 4 - 2 Svarta Led konstgräs
2012-02-14 18:00 012001011 Mjällby AIF U21 - Lunds BK 2 - 0 Asarums IP konstgräs
2012-02-17 13:00 012001012 Mjällby AIF U21 - Malmö FF U21 2 - 2 Asarums IP konstgräs
2012-02-17 18:00 012001013 Sölvesborgs GoIF U - Jämshögs IF 1 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-02-18 10:00 012001014 Sölvesborgs GoIF - Saxemara IF 3 - 0 Svarta Led konstgräs
2012-02-18 10:30 012001015 Jämjö GoIF - Bergkvara AIF 0 - 2 Jämjö IP
2012-02-18 11:00 012001016 IFK Karlshamn - Hällaryds IF 3 - 1 Marieborg konstgräs
2012-02-18 12:30 012001017 Lyckeby GoIF - Karlskrona AIF 1 - 2 Jämjö IP
2012-02-18 14:00 012001018 Mjällby AIF U17 - Vinslövs IF 4 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-02-18 14:30 012001019 IF Trion - FK Älmeboda/Linneryd 0 - 6 Jämjö IP
2012-02-18 15:00 012001020 Asarums IF FK - Ifö Bromölla IF 3 - 0 Asarums IP konstgräs
2012-02-18 16:00 012001021 Hörvikens IF - Högadals IS 2 - 3 Svarta Led konstgräs
2012-02-19 12:00 012001022 Asarums IF FK U17 - Lyckeby GoIF U17 3 - 7 Asarums IP konstgräs
Omgång 8
2012-02-21 12:00 012001023 Asarums IF FK U17 - Mjällby AIF U17 1 - 3 Asarums IP konstgräs
2012-02-21 19:00 012001024 Asarums IF FK - Mjällby AIF U19 1 - 1 Asarums IP konstgräs
2012-02-23 19:15 012001025 Lyckeby GoIF - Saxemara IF 1 - 2 Jernvallen
2012-02-24 18:00 012001026 Sölvesborgs GoIF U - IFK Karlshamn 2 - 0 Svarta Led konstgräs
2012-02-25 10:00 012001027 Hällaryds IF - Tosteberga/Nymölla IF 3 - 2 Marieborg konstgräs
2012-02-25 10:00 012001028 Hörvikens IF - Näsums IF 0 - 0 Svarta Led konstgräs
2012-02-25 10:00 012001029 Jämshögs IF - Bj/Pukaviks IF 1 - 0 Brunnsängen IP
2012-02-25 12:00 012001030 Svängsta IF - Hasslö GoIF 7 - 0 Marieborg konstgräs
2012-02-25 13:00 012001031 Nättraby GoIF - Kristianopels GoIF 1 - 1 Arena Rosenholm
2012-02-25 13:00 012001032 Ronneby BK - Sillhövda AIK 2 - 1 Jernvallen
2012-02-25 14:00 012001033 Jämjö GoIF - Listerby IK 5 - 2 Jämjö IP
2012-02-25 16:00 012001034 Sölvesborgs GoIF - FC Gute 1 - 3 Svarta Led konstgräs
2012-02-25 16:00 012001035 AIK Atlas - Rödeby AIF 0 - 5 Jämjö IP
2012-02-26 13:00 012001036 Lyckeby GoIF - FC Gute 3 - 0 Arena Rosenholm
2012-02-26 16:30 012001037 Mjällby AIF U21 - Karlskrona AIF 2 - 2 Asarums IP konstgräs
Omgång 9
2012-02-28 18:00 012001038 Sölvesborgs GoIF - Ifö Bromölla IF 2 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-02-29 19:30 012001039 Hörvikens IF - IK Kamp 1 - 0 Svarta Led konstgräs
2012-03-03 12:00 012001040 Mjällby AIF U19 - IFK Hässleholm 1 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-03-03 13:00 012001041 Karlskrona AIF - Nybro IF 5 - 0 Arena Rosenholm
2012-03-04 16:00 012001042 Hanö IF - Näsums IF 1 - 5 Svarta Led konstgräs
Omgång 10
2012-03-06 18:00 012001043 Mjällby AIF U21 - LB07 2 - 1 Asarums IP konstgräs
2012-03-06 18:00 012001044 Sölvesborgs GoIF - Karlskrona AIF 2 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-03-09 18:30 012001045 Asarums IF FK - Sölvesborgs GoIF 2 - 1 Asarums IP konstgräs
2012-03-10 10:00 012001046 Jämshögs IF - Näsums IF 1 - 1 Brunnsängen IP
2012-03-10 12:00 012001047 Jämjö GoIF - IF Trion 7 - 1 Jämjö IP
2012-03-10 12:00 012001048 Mjällby AIF U19 - Trelleborgs FF U19 4 - 1 Svarta Led konstgräs
2012-03-10 16:00 012001049 Hörvikens IF - IFK Karlshamn 3 - 3 Svarta Led konstgräs
2012-03-10 17:00 012001050 AIK Atlas - Backaryd SK 1 - 1 Jernvallen
2012-03-11 13:00 012001051 Karlskrona AIF - Sillhövda AIK 0 - 1 Arena Rosenholm
2012-03-11 14:00 012001052 Svängsta IF - Nättraby GoIF 2 - 1 Marieborg konstgräs
Omgång 11
2012-03-14 18:00 012001053 Mjällby AIF U19 - Lyckeby GoIF 5 - 0 Guavallen
2012-03-16 18:00 012001054 Sölvesborgs GoIF U - Hanö IF 3 - 0 Svarta Led konstgräs
2012-03-17 10:00 012001055 AIK Atlas - Hasslö GoIF 6 - 3 Jämjö IP
2012-03-17 11:00 012001056 Ronneby BK - Ifö Bromölla IF 1 - 2 Jernvallen
2012-03-17 12:00 012001057 Jämjö GoIF - Gullabo/Gullaboås 2 - 1 Jämjö IP
2012-03-17 13:00 012001058 Saxemara IF - Nybro IF 1 - 0 Jernvallen
2012-03-17 14:00 012001059 IFK Karlshamn - Sillhövda AIK 5 - 2 Asarums IP konstgräs
2012-03-17 14:00 012001060 Mjällby AIF U17 - Landskrona BoIS U17 1 - 5 Svarta Led konstgräs
2012-03-17 16:00 012001061 Hörvikens IF - Hällaryds IF 1 - 2 Svarta Led konstgräs
2012-03-17 17:00 012001062 Nättraby GoIF - Lyckå FF 2 - 2 Arena Rosenholm
2012-03-18 11:00 012001063 IF Trion - Kristianopels GoIF 0 - 4 Arena Rosenholm
2012-03-18 16:00 012001064 Hanö IF - Åsums BK 2 - 3 Svarta Led konstgräs
Omgång 12
2012-03-20 17:30 012001065 Asarums IF FK - IFK Karlshamn 3 - 0 Asarums IP konstgräs
2012-03-20 19:30 012001066 Asarums IF FK U17 - Kristianstads FF U17 3 - 5 Asarums IP konstgräs
2012-03-24 11:00 012001067 Saxemara IF - Bergkvara AIF 0 - 2 Jernvallen
2012-03-24 12:00 012001068 Jämjö GoIF - Torsås GoIF 4 - 0 Jämjö IP
2012-03-24 13:00 012001069 Karlskrona AIF - Ronneby BK 8 - 0 Arena Rosenholm
2012-03-24 14:00 012001070 Nättraby GoIF - IF Trion 0 - 3 Jämjö IP
2012-03-25 13:00 012001071 Jämshögs IF - Tingsryd United FC 4 - 3 Öllervallen
2012-03-25 16:00 012001072 Hanö IF - Ryds SK 3 - 1 Svarta Led konstgräs
Omgång 13
2012-03-29 18:30 012001073 Svängsta IF - Hoby GIF 9 - 0 Marieborg konstgräs
2012-03-29 19:15 012001074 Asarums IF FK - Saxemara IF 1 - 2 Asarums IP konstgräs
2012-03-30 17:30 012001075 Sölvesborgs GoIF - Lyckeby GoIF 2 - 1 Svarta Led
2012-03-31 11:00 012001076 Ronneby BK - FK Älmeboda/Linneryd 3 - 3 Jernvallen
2012-03-31 12:00 012001077 Mjällby AIF U19 - Kristianstads FF U19 6 - 1 Strandvallen
2012-03-31 13:00 012001078 Hanö IF - Räppe GoIF 1 - 1 Lörby Park
2012-03-31 13:00 012001079 Lyckå FF - IF Trion 2 - 1 Arena Rosenholm
2012-03-31 14:00 012001080 Hällaryds IF - Tingsryd United FC 1 - 4 Asarums IP konstgräs
2012-03-31 14:00 012001081 Jämjö GoIF - Växjö BK 1 - 3 Jämjö IP
2012-03-31 14:00 012001082 Mjällby AIF U17 - Åhus Horna BK 0 - 3 Strandvallen
2012-04-01 11:00 012001083 Hörvikens IF - Mjällby AIF U19 1 - 2 Gröna Vallen
Omgång 14
2012-04-03 18:00 012001084 Sölvesborgs GoIF U - Åhus Horna BK 1 - 2 Pukaviks IP
2012-04-06 13:00 012001085 Jämshögs IF - Högadals IS 2 - 0 Dannfältet
2012-04-06 13:00 012001086 Ronneby BK - Räppe GoIF 4 - 1 Jernvallen
2012-04-06 14:00 012001087 Asarums IF FK - Moheda IF 1 - 0 Asarums IP konstgräs
2012-04-09 12:00 012001088 Jämjö GoIF - Kristianopels GoIF 4 - 0 Jämjö IP
2012-04-09 12:00 012001089 Nättraby GoIF - Ramdala IF 6 - 0 Rydsplanen
2012-04-09 14:00 012001090 IFK Karlshamn - IFK Lammhult 1 - 3 Pukaviks IP
2012-04-09 15:00 012001091 Svängsta IF - BK Union 4 - 1 Marieborg konstgräs
Omgång 18
2012-07-27 17:30 012001092 Karlskrona AIF - Sölvesborgs GoIF 3 - 2 Västra Mark IP
2012-07-27 19:00 012001093 Jämshögs IF - Glimåkra IF 4 - 2 Motorpavallen
2012-07-28 13:00 012001094 Listerby IK - Nättraby GoIF 3 - 3 Åsavallen
2012-07-30 19:00 012001095 Jämshögs IF - Mörrums GoIS FK 3 - 2 Motorpavallen
Omgång 20
012001098 AIK Atlas - Gullabo/Gullaboås Inst.

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info