Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Södra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK (D2D) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Anundsjö IF (D2H) Anundsjö IF(Föreningen) Röd/vit, röd, Röd
Betsele IF (D3H) Betsele IF(Föreningen) Röd, Röd, röd
Betsele IF Dam Betsele IF(Föreningen) Röd, Röd, röd
Bjurholms IF (D5H) Bjurholms IF(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
Björna IF (D5H) Björna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Burträsk FF (D2D) Burträsk FF(Föreningen) Lila, Svart, Lila
Bygdeå GOIF (D5H) Bygdeå GIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Ersboda FF Ersboda FF(Föreningen) Röd, Svart, röd
Ersboda FF (D4H) Ersboda FF(Föreningen) Röd, Svart, röd
Ersboda SK (D5D) Ersboda SK(Föreningen) röd, svart, röd
Ersmarks IK (D4H) Ersmarks IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
FC Marys Home (D4H) Jakob Mårtensson 0703308123 Grön, Vit, Vit
Flurkmarks IK (D3D) Flurkmarks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Flurkmarks IK (D4H) Flurkmarks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Friska Viljor FC (D3H) Friska Viljor FC(Föreningen) Svart/gul, Svart, Svart
Friska Viljor FC (Jun) Friska Viljor FC(Föreningen) Svart/gul, Svart, Svart
Furunäs/Bullmarks IK (D6H) Furunäs/Bullmarks IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Game Time BK (D6H) Game Time BK(Föreningen) ljus blå, Vita, vita
Gimonäs UIF (D3D) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs UIF (D4H) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF 2 (D6H) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF F-17 Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs Ungdoms IF (Jun) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs Ungdoms IF (P16) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gottne IF (D4H) Gottne IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Hås FF (D5H) Hås FF(Föreningen) Blå, Blå, svart
Höjdens BK (D5H) Höjdens BK(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Hörnefors IF/Sörmjöle IK (D6H) Hörnefors IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hörnsjö IF (D4D) Hörnsjö IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
IFK Luleå (D1H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Rundvik (D6H) IFK Rundvik(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Rundvik (P16) IFK Rundvik(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Timrå IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Timrå (D5H) IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Umeå (D3H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Umeå (D4D) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Umeå (P16 Elit) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Umeå (P16) Magnus Lönnberg 0706429567 Vit/Blå/Vit
IFK Umeå 2 (D5H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Åkullsjön (D2D) IFK Åkullsjön(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Klintarna (D4D) IK Klintarna(Föreningen) blå, blå, blå
KFUM Umeå FC Young Boys KFUM Umeå(Föreningen)
Luleå Damfotboll FC AFC Luleå(Föreningen) Vit, svart, Vit/svart
Luleå Damfotboll FC (D2D) AFC Luleå(Föreningen) Vit, svart, Vit/svart
Lövånger-Uttersjöbäcken (D6H) Lövånger-Uttersjöbäcken AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Mariehem SK Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Mariehem SK (D2D) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Mariehem SK (D2H) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Mariehem SK (P16) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Mariehem SK 2 (D3D) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Mariehem SK 2 (D4H) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Molidens IK (D3D) Molidens IK(Föreningen) Blå/vit, blå, vit
Morön BK (D2H) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Nysätra IF (D4D) Nysätra IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Nysätra IF (D6H) Nysätra IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Obbola IK/IFK Holmsund (D4H) Obbola IK(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Piteå IF (D Allsv) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Puttes Friends Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Robertsfors IK (D3H) Jan Olof Hemmervall 0702721327 Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Robertsfors IK (P16) Fredrik Lundström 0706765293 Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Robertsfors IK /Bygdeå GOIF (D5H) Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Röbäcks IF Röbäcks IF(Föreningen) Röd/Blå, Blå, Röd
Röbäcks IF (D4D) Fernando Pontes 090146157 0706912247 Röd/Blå, Blå, Röd
Röbäcks IF (D4H) Röbäcks IF(Föreningen) Röd/Blå, Blå, Röd
Rödåbygdens IK (D5H) Rödåbygdens IK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Rönnskär Railcare IF (D4D) Rönnskär Railcare IF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Rönnskär Railcare IF (D6H) Rönnskär Railcare IF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Sandviks IK Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Sandviks IK (D4D) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Sandviks IK (D4H) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Sandviks IK (Jun) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Sandåkerns SK (D4D) Sandåkerns SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sandåkerns SK (D4H) Sandåkerns SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Själevads IK (D2D) Själevads IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Skellefteå FF (D2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF Torgny Gustafsson 093520836 0705887957 Vit/Svart/Vit
Spöland Vännäs IF (P16) Spöland Vännäs IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF 2 (D4D) Spöland Vännäs IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF 2 (D6H) Örjan Strandberg 0705310621 Gul, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF Damer Spöland Vännäs IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF Herrar Spöland Vännäs IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Spöland/Vännäs IF (D3H) Torgny Gustafsson 093520836 0705887957 Gul, Svart, Svart
Spölands Vännäs IF (D2D) Carola Nyström 0731817758 Gul, Svart, Svart
Stöcke IF (D5H) Stöcke IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (D1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (D3H) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sävar IK (P16) Sävar IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sävar/Täfteå IK (P16 Elit) Sävar IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sävar/Täfteå IK (P96) Sävar IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Södra Ungdom FF (D3D) Södra Ungdom FF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Sörfors IF (D4D) Sörfors IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Sörfors IF (D4H) Sörfors IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Sörmjöle IK/Hörnefors IF (D4H) Sörmjöle IK(Föreningen) Vit-Blå, Blå, Blå
Tegs SK (D2H) Tegs SK(Föreningen) Vinröd
Tegs SK (P16) Tegs SK(Föreningen) Vinröd
Tegs SK 2 (D5H) Tegs SK(Föreningen) Vinröd
Täfteå IK Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Täfteå IK (D4H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Umedalens IF Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umedalens IF (D2H) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umedalens IF (D3D) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umedalens IF/SSK (P16) Ulf Lundqvist 0703230276 Svart, Svart, Svart
Umeå FC (JAllsv) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC (PAllsv) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC (S1H) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF (D Allsv) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF (F17) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå Södra FF Tegsödra Umeå IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Umeå Södra FF (D1D) Tegsödra Umeå IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Umeå Södra FF 2 (D3D) Tegsödra Umeå IF(Föreningen) Gul/Blå/Blå
Umeå Vikings FF (D6H) Umeå Vikings FF(Föreningen) Blå, Svart, Svart
Vakant Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Östersunds DFF (D2D) Östersunds DFF(Föreningen) Blå med svarta ränder, svart, svart
Östersunds FK (D1H) Östersunds FK(Föreningen) Röd-Svart, Svart, Svart
Östersunds FK Ungdom Östersunds FK(Föreningen) Röd-Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
199002022 Tegs SK (D2H) - Anundsjö IF (D2H) 0 - 0
2012-01-01 12:00 199002141 Mariehem SK - Luleå Damfotboll FC 0 - 0
2012-03-03 14:00 199002096 Tegs SK (D2H) - Röbäcks IF 0 - 0 T3 Arena
2012-03-04 13:00 199002099 Umeå FC (S1H) - Mariehem SK (D2H) 4 - 2 T3 Arena
2012-03-04 15:00 199002097 Tegs SK (D2H) - Gimonäs UIF (D4H) 0 - 0 T3 Arena
2012-03-09 19:00 199002001 Umeå FC (PAllsv) - IFK Umeå (P16) 5 - 0 T3 Arena
2012-03-10 09:00 199002002 IFK Umeå 2 (D5H) - Höjdens BK (D5H) 3 - 1 T3 Arena
2012-03-10 11:00 199002003 Mariehem SK (D2H) - Robertsfors IK (D3H) 0 - 0 T3 Arena
2012-03-10 13:00 199002004 Umeå FC (S1H) - IFK Luleå (D1H) 0 - 0 T3 Arena
2012-03-10 15:00 199002005 Umeå IK FF (D Allsv) - Umeå Södra FF (D1D) 5 - 0 T3 Arena
2012-03-10 17:00 199002006 Tegs SK (D2H) - IFK Umeå (D3H) 0 - 0 T3 Arena
2012-03-11 09:00 199002102 Ersboda FF - Spöland Vännäs IF 0 - 0 T3 Arena
2012-03-11 11:00 199002008 Röbäcks IF (D4H) - Flurkmarks IK (D4H) 3 - 5 T3 Arena
2012-03-11 13:00 199002009 Tegs SK (D2H) - Umeå FC (S1H) 0 - 0 T3 Arena
2012-03-11 15:00 199002010 Umedalens IF (D2H) - Sörfors IF (D4H) 3 - 0 T3 Arena
2012-03-11 17:00 199002011 Umeå FC (JAllsv) - Mariehem SK 2 (D4H) 4 - 3 T3 Arena
2012-03-11 19:00 199002012 Sandviks IK (D4H) - Gimonäs UIF (D4H) 2 - 4 T3 Arena
2012-03-16 19:00 199002013 Gimonäs UIF (D4H) - Obbola IK/IFK Holmsund (D4H) 3 - 1 T3 Arena
2012-03-17 09:00 199002110 Tegs SK 2 (D5H) - Rödåbygdens IK (D5H) 4 - 3 T3 Arena
2012-03-17 11:00 199002015 Umedalens IF (D2H) - Morön BK (D2H) 4 - 3 T3 Arena
2012-03-17 13:00 199002016 Mariehem SK (D2H) - Skellefteå FF (D2H) 1 - 1 T3 Arena
2012-03-17 15:00 199002017 Umeå IK FF (D Allsv) - Sunnanå SK (D1D) 3 - 2 T3 Arena
2012-03-17 15:30 199002091 Spölands Vännäs IF (D2D) - Umedalens IF (D3D) 0 - 1 Vännäs IP
2012-03-17 17:00 199002018 Mariehem SK (D2D) - Östersunds DFF (D2D) 0 - 1 T3 Arena
2012-03-18 09:00 199002019 IFK Umeå (P16) - Sävar IK (P16) 1 - 1 T3 Arena
2012-03-18 10:30 199002020 IFK Umeå (D3H) - Spöland/Vännäs IF (D3H) 4 - 3 T3 Arena
2012-03-18 15:30 199002021 Umeå Södra FF (D1D) - Östersunds DFF (D2D) 4 - 3 T3 Arena
2012-03-18 19:00 199002023 Sandviks IK (D4H) - Sandåkerns SK (D4H) 1 - 1 T3 Arena
2012-03-24 09:00 199002112 IFK Umeå 2 (D5H) - Bygdeå GOIF (D5H) 2 - 0 T3 Arena
2012-03-24 11:00 199002024 Mariehem SK 2 (D4H) - FC Marys Home (D4H) 1 - 0 T3 Arena
2012-03-24 12:00 199002027 Ersboda FF (D4H) - Sörfors IF (D4H) 3 - 2 Nolia IP 1
2012-03-24 13:00 199002113 Tegs SK 2 (D5H) - Stöcke IF (D5H) 5 - 3 T3 Arena
2012-03-24 14:00 199002028 IFK Umeå (D3H) - Robertsfors IK (D3H) 2 - 4 Nolia IP 1
2012-03-24 14:00 199002093 Spöland/Vännäs IF (D3H) - Friska Viljor FC (D3H) 0 - 0 Vännäs IP
2012-03-24 15:00 199002026 Mariehem SK (D2H) - Tegs SK (D2H) 1 - 0 T3 Arena
2012-03-24 16:00 199002029 IFK Umeå (P16) - Robertsfors IK (P16) 14 - 0 Nolia IP 1
2012-03-25 10:00 199002034 Sörfors IF (D4D) - Sandviks IK (D4D) 0 - 0 Nolia IP 1
2012-03-25 11:00 199002025 Umeå IK FF (F17) - Södra Ungdom FF (D3D) 4 - 0 T3 Arena
2012-03-25 12:00 199002035 Obbola IK/IFK Holmsund (D4H) - FC Marys Home (D4H) 4 - 3 Nolia IP 1
2012-03-25 13:00 199002031 Umeå FC (JAllsv) - Sandviks IK (Jun) 3 - 2 T3 Arena
2012-03-25 14:00 199002036 Sandåkerns SK (D4H) - Gottne IF (D4H) 0 - 1 Grubbevallen
2012-03-25 15:00 199002032 Röbäcks IF (D4H) - Ersmarks IK (D4H) 6 - 2 T3 Arena
2012-03-25 16:00 199002092 Spölands Vännäs IF (D2D) - IFK Åkullsjön (D2D) 3 - 1 Vännäs IP
2012-03-25 17:00 199002033 Täfteå IK (D4H) - Flurkmarks IK (D4H) 2 - 1 T3 Arena
2012-03-25 18:00 199002038 IFK Umeå 2 (D5H) - Hörnefors IF/Sörmjöle IK (D6H) 0 - 0 Nolia IP 1
2012-03-30 19:00 199002039 Mariehem SK (D2H) - Anundsjö IF (D2H) 3 - 0 T3 Arena
2012-03-31 09:00 199002040 IFK Umeå (P16) - Mariehem SK (P16) 1 - 0 T3 Arena
2012-03-31 10:00 199002046 Sörfors IF (D4H) - Täfteå IK (D4H) 1 - 1 Nolia IP 1
2012-03-31 11:00 199002115 Mariehem SK 2 (D3D) - Umedalens IF (D3D) 1 - 6 T3 Arena
2012-03-31 12:00 199002116 Röbäcks IF (D4H) - FC Marys Home (D4H) 3 - 3 Nolia IP 1
2012-03-31 13:00 199002048 Umeå Södra FF (D1D) - Själevads IK (D2D) 5 - 0 T3 Arena
2012-03-31 15:00 199002043 Umeå FC (S1H) - Östersunds FK (D1H) 2 - 1 T3 Arena
2012-03-31 17:00 199002044 Umedalens IF (D2H) - Tegs SK (D2H) 0 - 1 T3 Arena
2012-04-01 09:00 199002118 Ersboda SK (D5D) - IFK Umeå (D4D) 2 - 1 T3 Arena
2012-04-01 10:00 199002055 Sörfors IF (D4D) - Röbäcks IF (D4D) 0 - 6 Nolia IP 1
2012-04-01 11:00 199002050 Umeå FC (PAllsv) - Gimonäs Ungdoms IF (P16) 3 - 2 T3 Arena
2012-04-01 12:00 199002056 Obbola IK/IFK Holmsund (D4H) - Tegs SK 2 (D5H) WO (3 - 0) Nolia IP 1
2012-04-01 13:00 199002098 Umeå FC (JAllsv) - Ersmarks IK (D4H) 0 - 4 T3 Arena
2012-04-01 14:00 199002057 Gimonäs UIF (D4H) - Puttes Friends 0 - 0 Nolia IP 1
2012-04-01 17:00 199002053 Mariehem SK 2 (D4H) - IFK Umeå 2 (D5H) 0 - 0 T3 Arena
2012-04-01 18:00 199002117 Hörnefors IF/Sörmjöle IK (D6H) - Stöcke IF (D5H) 0 - 0 Nordahlsvallen
2012-04-01 19:00 199002107 Spöland Vännäs IF 2 (D6H) - Bjurholms IF (D5H) 0 - 0 Vännäs IP
2012-04-04 17:30 199002052 Umeå FC (S1H) - Mariehem SK (D2H) 4 - 0 T3 Arena
2012-04-04 19:10 199002125 Umeå Södra FF - Umeå FC (PAllsv) 1 - 6 T3 Arena
2012-04-04 20:30 199002121 Tegs SK 2 (D5H) - Obbola IK/IFK Holmsund (D4H) 1 - 0 T3 Arena
2012-04-05 20:00 199002111 Spöland Vännäs IF 2 (D6H) - FC Marys Home (D4H) 0 - 0 Vännäs IP
2012-04-09 10:00 199002120 Bygdeå GOIF (D5H) - Nysätra IF (D6H) 2 - 2 Stantorsvallen
2012-04-09 11:00 199002062 Mariehem SK (D2H) - IFK Umeå (D3H) 0 - 0 T3 Arena
2012-04-09 12:00 199002064 Gimonäs UIF (D3D) - Burträsk FF (D2D) 3 - 4 Nolia IP 1
2012-04-09 13:00 199002103 Robertsfors IK (D3H) - Betsele IF (D3H) 0 - 0 Stantorsvallen
2012-04-09 14:00 199002065 Umedalens IF (D2H) - Obbola IK/IFK Holmsund (D4H) 7 - 0 Nolia IP 1
2012-04-09 16:00 199002066 Umeå Södra FF (D1D) - Alviks IK (D2D) 0 - 0 Nolia IP 1
2012-04-09 16:00 199002094 Spöland/Vännäs IF (D3H) - Röbäcks IF (D4H) 3 - 2 Vännäs IP
2012-04-11 20:00 199002126 Hörnefors IF/Sörmjöle IK (D6H) - Stöcke IF (D5H) 3 - 3 Nordahlsvallen
2012-04-13 19:00 199002067 Ersboda FF (D4H) - IFK Timrå (D5H) 0 - 1 Nolia IP 1
2012-04-13 19:00 199002109 Spöland Vännäs IF 2 (D6H) - Umeå Vikings FF (D6H) 9 - 0 Vännäs IP
2012-04-13 19:00 199002131 Sandviks IK - IFK Umeå (D3H) 1 - 3 Storsjö Arena
2012-04-14 09:00 199002072 IFK Umeå (P16) - Gimonäs Ungdoms IF (P16) WO (3 - 0) T3 Arena
2012-04-14 11:00 199002069 Umeå FC (JAllsv) - Friska Viljor FC (Jun) 7 - 1 T3 Arena
2012-04-14 13:00 199002070 Mariehem SK (D2H) - Umedalens IF (D2H) 5 - 1 T3 Arena
2012-04-14 13:00 199002104 Robertsfors IK (D3H) - Morön BK (D2H) 0 - 1 Stantorsvallen
2012-04-14 13:00 199002135 FC Marys Home (D4H) - Tegs SK 2 (D5H) 6 - 0 MSK Arena
2012-04-14 14:00 199002075 IFK Umeå (D3H) - Sandviks IK (D4H) 1 - 2 Nolia IP 1
2012-04-14 15:00 199002071 Mariehem SK (D2D) - Umedalens IF (D3D) 1 - 2 T3 Arena
2012-04-14 15:00 199002114 Spöland/Vännäs IF (D3H) - Sunnanå SK (D3H) 4 - 3 Vännäs IP
2012-04-15 08:00 199002130 IFK Umeå 2 (D5H) - IFK Timrå (D5H) 7 - 0 Nolia IP 1
2012-04-15 13:00 199002133 Robertsfors IK /Bygdeå GOIF (D5H) - Lövånger-Uttersjöbäcken (D6H) 3 - 0 Stantorsvallen
2012-04-15 14:00 199002068 Mariehem SK 2 (D4H) - IFK Timrå (D5H) 1 - 4 MSK Arena
2012-04-15 15:00 199002132 Nysätra IF (D6H) - Stöcke IF (D5H) 0 - 4 Stantorsvallen
2012-04-15 15:30 199002058 Gimonäs UIF (D3D) - Hörnsjö IF (D4D) 3 - 2 Ålidhem Arena
2012-04-15 16:00 199002077 Umeå IK FF (F17) - Mariehem SK 2 (D3D) 3 - 0 T3 Arena
2012-04-15 17:15 199002123 Sävar IK (P16) - IFK Rundvik (P16) 3 - 4 Skogsvallen IP
2012-04-15 18:00 199002078 Gimonäs Ungdoms IF (P16) - Umeå FC (PAllsv) 1 - 3 T3 Arena
2012-04-17 17:30 199002137 Umeå FC (S1H) - Mariehem SK (D2H) 0 - 0 T3 Arena
2012-04-19 18:30 199002138 Mariehem SK (D2D) - IFK Åkullsjön (D2D) 0 - 3 Campus Arena
2012-04-21 10:00 199002100 IFK Umeå 2 (D5H) - Björna IF (D5H) 0 - 0 Nolia IP 1
2012-04-22 11:00 199002082 Gimonäs Umeå IF 2 (D6H) - Puttes Friends 0 - 9 T3 Arena
2012-04-22 11:30 199002139 Spöland Vännäs IF - Betsele IF (D3H) 7 - 0 Vännäs IP
2012-04-22 12:00 199002085 Sörfors IF (D4D) - IFK Umeå (D4D) 0 - 0 Nolia IP 1
2012-04-22 12:00 199002105 Robertsfors IK (D3H) - Gimonäs UIF (D4H) 2 - 1 Stantorsvallen
2012-04-22 13:00 199002080 IFK Umeå (D3H) - Umeå FC (JAllsv) 0 - 0 T3 Arena
2012-04-22 13:00 199002140 IFK Umeå (P16) - Umeå FC (JAllsv) 0 - 4 T3 Arena
2012-04-22 14:00 199002095 Spöland Vännäs IF 2 (D4D) - Röbäcks IF (D4D) 3 - 1 Vännäs IP
2012-04-22 15:30 199002119 Ersboda SK (D5D) - Hörnsjö IF (D4D) 2 - 2 Ålidhem Arena
2012-04-22 16:00 199002087 Höjdens BK (D5H) - Stöcke IF (D5H) 2 - 2 Nolia IP 1
2012-04-22 18:00 199002108 Spöland Vännäs IF 2 (D6H) - Game Time BK (D6H) 5 - 2 Vännäs IP
2012-04-23 19:00 199002127 Sävar/Täfteå IK (P16 Elit) - IFK Umeå (P16 Elit) 2 - 1 Täfteborg
2012-04-27 18:30 199002142 Hörnefors IF/Sörmjöle IK (D6H) - IFK Rundvik (D6H) 5 - 0 Nordahlsvallen
2012-04-28 12:00 199002088 Umedalens IF (D3D) - Mariehem SK (D2D) 1 - 1 Nolia IP 1
2012-04-28 12:15 199002145 Spöland Vännäs IF (P16) - Umeå Vikings FF (D6H) 5 - 4 Vännäs IP
2012-04-28 14:00 199002090 Höjdens BK (D5H) - Bjurholms IF (D5H) 5 - 0 Ålidhem Arena
2012-04-29 12:00 199002089 IFK Umeå (P16) - Tegs SK (P16) 5 - 0 Nolia IP 1
2012-04-29 14:00 199002128 Sävar/Täfteå IK (P16 Elit) - Umeå FC (PAllsv) 1 - 8 Täfteborg
2012-04-29 14:00 199002143 Nysätra IF (D6H) - Furunäs/Bullmarks IK (D6H) 6 - 1 Stantorsvallen
2012-04-29 16:00 199002101 Tegs SK 2 (D5H) - Robertsfors IK /Bygdeå GOIF (D5H) 5 - 1 Nolia IP 1
2012-04-29 16:00 199002106 Spöland Vännäs IF 2 (D6H) - IFK Rundvik (D6H) Inst. Vännäs IP
2012-04-29 18:00 199002146 Täfteå IK - IFK Umeå (D3H) 2 - 5 Täfteborg
2012-05-03 21:30 199002148 Sandviks IK - KFUM Umeå FC Young Boys 3 - 1 Storsjö Arena
2012-05-04 19:00 199002147 Rödåbygdens IK (D5H) - Furunäs/Bullmarks IK (D6H) 4 - 2 Campus Arena
2012-06-03 10:30 199002149 Gimonäs UIF (D4H) - Umeå FC (JAllsv) 0 - 6 T3 Arena
2012-07-21 14:00 199002150 Umedalens IF - IFK Umeå (D3H) 5 - 1 Umedalens IP
2012-07-21 16:30 199002151 Spöland Vännäs IF Herrar - Tegs SK (D2H) 2 - 1 Olofsborgs IP
2012-07-23 19:30 199002152 Spöland Vännäs IF Damer - Betsele IF Dam 10 - 0 Vännäs IP
2012-07-24 19:00 199002153 Röbäcks IF - Tegs SK 2 (D5H) 4 - 0 Röbäcks IP
2012-07-24 19:00 199002155 Tegs SK (D2H) - IFK Umeå 2 (D5H) 3 - 2 Tegs IP
2012-07-25 19:00 199002154 Ersboda FF - Flurkmarks IK (D4H) 7 - 3 Flurkmark IP
2012-07-25 19:00 199002156 Umeå Södra FF - IFK Umeå (P16) 0 - 0 T3 Arena
2012-10-19 19:00 199002158 Västerbotten Flickor - Gimonäs Umeå IF F-17 2 - 0 Umedalens IP
2012-10-20 11:00 199002157 Västerbotten Flickor - Umeå IK FF (F17) 1 - 2 Umedalens IP
2012-10-21 11:30 199002159 Västerbotten Pojkar - Internmatch T3 Arena

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info