Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher FDK

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2013-01-27 14:20 Åtvidabergs FF U17 - Tranås FF U17 Kopparvallen
2013-02-02 13:00 LSW IF A - Motala AIF FK U19 Idrottsparken Motala
2013-02-09 10:30 Åtvidabergs FF U17 - Värmbols FC U17 Kopparvallen
2013-02-10 13:00 Åtvidabergs FF U19 - Västerviks FF U19 Kopparvallen
2013-02-16 12:00 Åtvidabergs FF U19 - Kisa BK A Kopparvallen
2013-02-17 15:00 Borens IK Dam - Eneby BK Dam Idrottsparken Motala
2013-02-23 15:00 Drothems IK A - Tallboda IF A Vikingavallen Söderköping
2013-02-23 15:00 Chile Unido IF A - Kuddby IF A Sydvallen
2013-02-23 17:00 Norrköpings IF Bosna A - Svärtinge SK A Idrottsparken Södra
2013-02-24 13:00 Iball FC A - BK Hird A Idrottsparken Södra
2013-02-24 15:00 Åby IF A - Loddby IF A Fastighetsteknik Arena
2013-02-24 17:00 Västra Husby IF A - Gusums IF A Vikingavallen Söderköping
2013-02-24 18:00 Grebo IK A - Överums IK A Kopparvallen
2013-03-01 19:00 Lindö FC A - Kuddby IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-02 09:00 Dagsbergs IF A - IK Sleipner B Sydvallen
2013-03-02 09:00 Eneby BK Dam B - Peking Västra FC Dam Östgötaporten
2013-03-02 11:00 Mantorps FF A - Grebo IK A Klämmestorp konstgräs
2013-03-02 11:00 Väderstads IK A - Ödeshögs IK A Skänninge IP
2013-03-02 11:00 Drothems IK A - Borens IK A Vikingavallen Söderköping
2013-03-02 11:00 Eneby BK A - Hagahöjdens BK A Idrottsparken Södra
2013-03-02 12:00 Sturefors IF A - Loddby IF A Fredriksbergs IP
2013-03-02 12:00 Linghems SK Dam - Lindö FF Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-02 13:00 Mjölby AI FF A - Skeninge IK A Vifolkavallen
2013-03-02 13:00 Kristbergs IF A - Kristbergs IF A Idrottsparken Motala
2013-03-02 13:00 Lindö FF A - Assyriska IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-02 14:00 BK Ljungsbro A - Tannefors IF A Ryds Konstgräs
2013-03-02 17:00 Ringarums IF A - Skärblacka IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-02 17:00 IFK Norrköping Dam - IK Sirius FK Dam Östgötaporten
2013-03-02 18:00 BK Derby Junior - Tallboda IF Junior Ryds Konstgräs
2013-03-02 18:00 Norsholms IF A - BK Hird A Östgötaporten
2013-03-03 11:00 Väderstads IK B - Ödeshögs IK B Skänninge IP
2013-03-03 11:00 Lindö FF Junior Elit - Gusums IF Junior Fastighetsteknik Arena
2013-03-03 11:00 Skarphagens IK A - Hagahöjdens BK A Idrottsparken Södra
2013-03-03 12:00 AC Studenterna A - Västerlösa GoIF A Ryds Konstgräs
2013-03-03 13:00 Mjölby Turabdin FC A - IFK Wreta Kloster A Vifolkavallen
2013-03-03 13:00 Norrköpings IF Bosna A - LiU AIF FK A Idrottsparken Södra
2013-03-03 14:00 Malmslätts AIK A - Tallboda IF A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-03 15:00 Mjölby Södra IF P16 - Väderstads IK P16
2013-03-03 15:00 Åby IF A - Saltängens BK A Fastighetsteknik Arena
2013-03-03 16:00 Vadstena GIF A - Österstads IF A Idrottsparken Motala
2013-03-03 16:30 IFK Motala FK A - Fågelsta AIF A Idrottsparken Motala
2013-03-03 17:00 Åtvidabergs FF U19 - Tjust IF FF A Kopparvallen
2013-03-03 17:00 Västra Husby IF A - Stegeborgs IF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-03 18:00 Gammalkils IF A - Tannefors IF A Ryd konstgräsplan
2013-03-03 18:30 Vadstena GIF Dam - Ej bestämt Idrottsparken Motala
2013-03-06 19:00 Motala AIF FK U19 - LSW IF A Idrottsparken Motala
2013-03-08 19:00 Lindö FC A - Finspångs FK A Fastighetsteknik Arena
2013-03-08 19:15 Boxholms IF Junior - Kisa BK Junior Svartåvallen
2013-03-09 09:00 Eneby BK Junior - Söderköpings IK Junior Östgötaporten
2013-03-09 11:00 Norsholms IF A - Gusums IF A Idrottsparken Södra
2013-03-09 11:00 Drothems IK A - Sonstorps IK A Vikingavallen Söderköping
2013-03-09 12:00 Skarphagens IK A - Åbackarna BK A Östgötaporten
2013-03-09 13:00 Tjällmo IF A - Grytgöls IK A Tjällmo IP
2013-03-09 13:00 Mjölby AI FF A - Grebo IK A Vifolkavallen
2013-03-09 13:00 Västra Harg IF A - Väderstads IK A Klämmestorps IP
2013-03-09 13:00 Lindö FF A - Hagahöjdens BK A Fastighetsteknik Arena
2013-03-09 15:00 Motala AIF FK U19 - Skeninge IK A Idrottsparken Motala
2013-03-09 15:00 Eneby BK A - Torstorps IF A Idrottsparken Södra
2013-03-09 15:00 IK Klockaretorpet A - Simonstorps IF A Sydvallen
2013-03-09 17:00 LSW IF B - Kristbergs IF A Idrottsparken Motala
2013-03-09 17:00 Hannäs IF A - Kvarsebo IK A Vikingavallen Söderköping
2013-03-09 17:00 Norrköpings IF Bosna A - AFK Linköping Idrottsparken Södra
2013-03-09 18:00 Hjulsbro IK A - Ledbergs IF A Fredriksbergs IP
2013-03-10 09:00 Iball FC A - FF Jaguar A Idrottsparken Södra
2013-03-10 11:00 Mantorps FF A - Rimforsa IF A Klämmestorp konstgräs
2013-03-10 11:00 LSW IF Dam - Västra Harg IF Dam Idrottsparken Motala
2013-03-10 11:00 Hagahöjdens BK A - Linghems SK A Idrottsparken Södra
2013-03-10 11:00 Lindö FF Junior Elit - Västerviks FF Junior Fastighetsteknik Arena
2013-03-10 11:30 BK Hird A - Loddby IF A Sydvallen
2013-03-10 12:00 BK Tinnis Dam - Boo FF Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-10 13:00 Mjölby Turabdin FC A - Dagsbergs IF A Vifolkavallen
2013-03-10 13:00 Mjölby AI FF B - Borensbergs IF FK A Vifolkavallen
2013-03-10 13:00 Lindö FF Dam - Västra Harg IF Dam Fastighetsteknik Arena
2013-03-10 15:00 Eneby BK Dam B - Ej bestämt Idrottsparken Södra
2013-03-10 15:00 Åby IF A - Skärblacka IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-10 15:00 Stegeborgs IF A - Norrköpings FF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-10 17:00 Motala AIF FK Junior - Linköpings FF Junior Idrottsparken Motala
2013-03-10 17:00 Mjölby AI FF Junior - Ej bestämt Vifolkavallen
2013-03-10 17:00 Bråvalla IK A - Kuddby IF A Idrottsparken Södra
2013-03-10 17:00 Västra Husby IF A - Valdemarsviks IF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-10 18:00 AC Studenterna A - IFK Wreta Kloster A Ryds Konstgräs
2013-03-10 18:00 Hjulsbro IK A - Sturefors IF A Fredriksbergs IP
2013-03-10 18:00 LBK Gottfridsberg A - Slätmons BK A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-10 20:00 Hjulsbro IK P16 - Linköpings FF P16 Fredriksbergs IP
2013-03-13 20:00 Bråvalla IK A - Azech SF A Östgötaporten
2013-03-15 19:00 Linghems SK Dam B - LIU AIF Dam
2013-03-15 19:00 Lindö FF A - Fardhem IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-16 09:00 Bråvalla IK A - IK Klockaretorpet A Sydvallen
2013-03-16 11:00 Mantorps FF A - Kurdiska FF A Klämmestorp konstgräs
2013-03-16 11:00 Drothems IK A - Norrköpings FF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-16 11:30 BK Tinnis Dam - Örebro SK Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-16 12:00 Hjulsbro IK A - Grebo IK A Fredriksbergs IP
2013-03-16 12:00 BK Derby Junior - IK Sleipner Junior Ryds Konstgräs
2013-03-16 13:00 Tjällmo IF A - Garphyttans IF A Tjällmo IP
2013-03-16 13:00 Mjölby AI FF A - Aneby SK A Vifolkavallen
2013-03-16 13:00 Västra Harg IF A - Ledbergs IF A Klämmestorps IP
2013-03-16 13:00 Lindö FF Dam - Kuddby IF Dam Fastighetsteknik Arena
2013-03-16 13:00 Norsholms IF A - Kuddby IF A Sydvallen
2013-03-16 15:00 Motala AIF FK U19 - Malmslätts AIK A Idrottsparken Motala
2013-03-16 15:00 Mjölby Turabdin FC A - Skeninge IK A Vifolkavallen
2013-03-16 15:00 Västra Harg IF Dam - IFK Österbymo Dam Klämmestorps IP
2013-03-16 15:00 Loddby IF A - Sonstorps IK A Sydvallen
2013-03-16 17:00 IFK Wreta Kloster A - Rimforsa IF A Klämmestorps IP
2013-03-16 17:00 Hannäs IF A - AC Studenterna A Vikingavallen Söderköping
2013-03-16 18:00 IFK Norrköping Dam - Mariebo IK Dam Östgötaporten
2013-03-17 09:00 Eneby BK Dam B - Ej bestämt Östgötaporten
2013-03-17 10:00 Åtvidabergs FF Junior Elit - Lindö FF Junior Elit
2013-03-17 11:00 Borens IK A - Dagsbergs IF A Idrottsparken Motala
2013-03-17 11:00 Lindö FF Junior Elit - Värmbols FC Junior Fastighetsteknik Arena
2013-03-17 12:00 LBK Gottfridsberg A - Örtomta GoIS A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-17 12:00 AC Studenterna Dam - Tallboda IF Dam Ryds Konstgräs
2013-03-17 13:00 LSW IF A - Chile Unido IF A Idrottsparken Motala
2013-03-17 13:00 Eneby BK Dam - Ej bestämt Idrottsparken Södra
2013-03-17 13:00 Iball FC A - Hageby IF A Sydvallen
2013-03-17 13:00 IK Österviking A - BK Vingen A Vikingavallen Söderköping
2013-03-17 13:00 Skeninge IK B - Vallerstads IF A
2013-03-17 14:00 BK Tinnis Dam - Nyköpings BIS Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-17 14:30 BK Hird A - Krokeks IF A Sydvallen
2013-03-17 15:00 IFK Motala FK A - BK Ljungsbro A Idrottsparken Motala
2013-03-17 15:00 Boxholms IF B - Sommens AIF A Svartåvallen
2013-03-17 15:00 Mjölby Södra IF P16 - Mantorps FF P15
2013-03-17 15:00 Skeninge IK Dam - BK Zeros Dam Skänninge IP
2013-03-17 15:00 Åby IF A - Svärtinge SK A Fastighetsteknik Arena
2013-03-17 15:00 Stegeborgs IF A - Simonstorps IF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-17 17:00 Motala AIF FK Junior - Vadstena GIF A Idrottsparken Motala
2013-03-17 17:00 Mjölby AI FF Junior - Ej bestämt Vifolkavallen
2013-03-17 17:00 Västra Husby IF A - KFUM Trix A Vikingavallen Söderköping
2013-03-17 17:00 Norrköpings IF Bosna A - Torstorps IF A Idrottsparken Södra
2013-03-17 18:00 Sturefors IF A - Grebo IK A Fredriksbergs IP
2013-03-17 19:00 Lindö FC A - Ringarums IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-17 20:00 Hjulsbro IK A - AFK Linköping Junior Fredriksbergs IP
2013-03-20 19:00 Borens IK Dam - LSW IF Dam Idrottsparken Motala
2013-03-22 18:15 Norrköpings FF A - BK Hird A Sydvallen
2013-03-23 09:00 Norsholms IF B - KFUM Trix B Sydvallen
2013-03-23 09:00 Loddby IF A - Skärblacka IF A Idrottsparken Södra
2013-03-23 10:00 Västerlösa GoIF A - Vikingstads SK A
2013-03-23 11:00 Mjölby Södra IF Dam - Nässjö FF Dam
2013-03-23 11:00 Drothems IK A - Kimstad GoIF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-23 11:45 Tallboda IF Dam - Malmslätts AIK Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-23 12:00 Krokeks IF Dam - IK Östria Lambohov Dam Idrottsparken Södra
2013-03-23 13:00 Tjällmo IF A - LBK Gottfridsberg A Tjällmo IP
2013-03-23 13:00 Mjölby Turabdin FC A - Grebo IK A Vifolkavallen
2013-03-23 13:00 Skeninge IK A - IFK Motala FK A Skänninge IP
2013-03-23 13:00 Västra Harg IF A - Strålsnäs FF A Klämmestorps IP
2013-03-23 13:00 Ringarums IF A - Åbackarna BK A Ringvallen
2013-03-23 15:00 Borens IK A - Aneby SK A Idrottsparken Motala
2013-03-23 15:00 Boxholms IF Dam - Tranås FF Dam Svartåvallen
2013-03-23 15:00 Västra Harg IF Dam - Skeninge IK Dam Klämmestorps IP
2013-03-23 15:00 Bråvalla IK A - Lindö FC A Sydvallen
2013-03-23 17:00 Motala AIF FK U19 - Hjulsbro IK A Idrottsparken Motala
2013-03-23 17:00 IFK Norrköping Dam - IFK Kalmar Dam Östgötaporten
2013-03-24 10:00 Vikingstads SK A - Ledbergs IF A Ryds Konstgräs
2013-03-24 11:00 Vadstena GIF Dam - Ej bestämt Idrottsparken Motala
2013-03-24 13:00 LSW IF A - Dagsbergs IF A Idrottsparken Motala
2013-03-24 13:00 Borensbergs IF FK A - Österstads IF A Idrottsparken Motala C
2013-03-24 13:00 Lindö FF Dam - IK Tun Dam Fastighetsteknik Arena
2013-03-24 13:00 Norsholms IF A - KFUM Trix A Sydvallen
2013-03-24 14:00 Tallboda IF A - Chile Unido IF A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-24 15:00 Borens IK Dam - Linköping Kenty Dam Idrottsparken Motala
2013-03-24 15:00 Boxholms IF B - Gripenbergs BK A Svartåvallen
2013-03-24 15:00 Mjölby Södra IF P16 - Tranås FF P16
2013-03-24 15:00 Åby IF A - Ej bestämt Fastighetsteknik Arena
2013-03-24 16:00 Linghems SK A - Malmslätts AIK A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-24 16:00 Linghems SK A - Malmslätts AIK A
2013-03-24 17:00 Mjölby AI FF Junior - Ej bestämt Vifolkavallen
2013-03-24 17:00 Medevi IF A - Fornåsa IF A Idrottsparken Motala A
2013-03-24 17:00 Iball FC A - Grytgöls IK A Sydvallen
2013-03-24 17:00 Norrköpings IF Bosna A - Skarphagens IK A Idrottsparken Södra
2013-03-24 17:00 Fågelsta AIF A - BK Zeros A Idrottsparken Motala
2013-03-24 18:00 Linghems SK Dam - Kisa BK Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-03-24 19:00 Åtvidabergs FF Dam - Hjorteds GoIF Dam Kopparvallen
2013-03-26 20:15 Norrköpings FF A - Simonstorps IF A Sydvallen
2013-03-27 19:00 Lindö FF A - Smedby AIS A Idrottsparken Södra
2013-03-29 Tjällmo IF A - Kristbergs IF A
2013-03-29 09:00 IK Sleipner Junior - Skärblacka IF A Östgötaporten
2013-03-29 11:00 Norrköpings FF A - Krokeks IF A Fastighetsteknik Arena
2013-03-29 11:00 Drothems IK A - Valdemarsviks IF A Vikingavallen Söderköping
2013-03-29 12:30 Boxholms IF Dam - Tallboda IF Dam Svartåvallen
2013-03-29 13:00 Motala AIF FK U19 - Österstads IF A Idrottsparken Motala
2013-03-29 13:00 Skeninge IK A - LSW IF A Skänninge IP
2013-03-29 13:00 Västra Harg IF A - Sommens AIF A Klämmestorps IP
2013-03-29 15:00 Mjölby Turabdin FC A - Tallboda IF A
2013-03-29 15:00 Iball FC A - Västra Husby IF A Idrottsparken Södra
2013-03-29 16:00 Gammalkils IF A - Malmens FF A Ryds Konstgräs
2013-03-30 11:00 IK Klockaretorpet A - Sonstorps IK A Sydvallen
2013-03-30 13:00 Vadstena GIF A - Medevi IF A Idrottsparken Motala
2013-03-30 17:00 Skarphagens IK A - Azech SF A Idrottsparken Södra
2013-03-31 11:00 Norrköpings IF Bosna A - Chile Unido IF A Idrottsparken Södra
2013-03-31 15:00 Åby IF B - Kuddby IF B Fastighetsteknik Arena
2013-03-31 17:00 Västra Husby IF A - Kvarsebo IK A
2013-04-01 11:00 Sturefors IF A - IFK Wreta Kloster A Fredriksbergs IP
2013-04-01 11:00 Borens IK Dam - Kisa BK Dam Idrottsparken Motala
2013-04-01 11:00 IK Österviking A - Grytgöls IK A Vikingavallen Söderköping
2013-04-01 11:00 Loddby IF A - Gusums IF A Idrottsparken Södra
2013-04-01 13:00 Bråvalla IK A - FC Riverside A Östgötaporten
2013-04-01 13:00 Hjulsbro IK A - Hagahöjdens BK A Fredriksbergs IP
2013-04-01 13:00 Mjölby Södra IF P16 - Ej bestämt
2013-04-01 13:00 Mjölby Turabdin FC A - Ej bestämt Vifolkavallen
2013-04-01 13:00 Iball FC A - Åbackarna BK A
2013-04-01 14:00 BK Ljungsbro A - Kimstad GoIF A Ryds Konstgräs
2013-04-01 14:00 LBK Gottfridsberg A - Ledbergs IF A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-01 15:00 Borens IK A - Grebo IK A Idrottsparken Motala
2013-04-01 15:00 Stegeborgs IF A - Kvarsebo IK A Vikingavallen Söderköping
2013-04-01 15:00 Åtvidabergs FF Dam - Tjust IF FF Dam Kopparvallen
2013-04-01 17:00 IFK Motala FK A - LSW IF A Idrottsparken Motala
2013-04-01 17:00 Mjölby Södra IF Dam - Ej bestämt
2013-04-01 17:00 Norsholms IF A - Simonstorps IF A Sydvallen
2013-04-01 18:00 Brokinds IF A - Västerlösa GoIF A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-04 22:00 BK Ljungsbro A - Ledbergs IF A
2013-04-05 19:00 Lindö FC A - Eriksbergs IF A Fastighetsteknik Arena
2013-04-06 09:00 IK Klockaretorpet A - Syrianska KF A Sydvallen
2013-04-06 11:00 Mantorps FF A - Skeninge IK A Klämmestorp konstgräs
2013-04-06 11:00 Åby IF B - Katrineholms AIK B Sydvallen
2013-04-06 11:00 Drothems IK A - BK Hird A Vikingavallen Söderköping
2013-04-06 12:00 Hjulsbro IK A - Högsby IK A Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-06 12:00 Hannäs IF A - Saltängens BK A Kopparvallen
2013-04-06 13:00 Motala AIF FK Junior - IK Östria Lambohov Junior Idrottsparken Motala
2013-04-06 13:00 Mjölby Turabdin FC A - Linghems SK A Vifolkavallen
2013-04-06 13:00 Ringarums IF A - Bråvalla IK A Sydvallen
2013-04-06 14:00 BK Tinnis Dam - Fagersanna Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-06 14:00 Västerlösa GoIF A - AC Studenterna A Ryds Konstgräs
2013-04-06 15:00 Åtvidabergs FF Dam - Västerviks FF Dam Kopparvallen
2013-04-06 15:00 Chile Unido IF A - Västra Husby IF A Sydvallen
2013-04-06 16:00 Vikingstads SK A - Sturefors IF A Ryds Konstgräs
2013-04-06 17:00 Skarphagens IK A - KFUM Trix A Idrottsparken Södra
2013-04-07 11:00 Medevi IF A - Fågelsta AIF A Idrottsparken Motala
2013-04-07 13:00 IFK Motala FK A - Motala AIF FK U19 Idrottsparken Motala
2013-04-07 13:00 Norrköpings IF Bosna A - Loddby IF A Idrottsparken Södra
2013-04-07 15:00 Borens IK A - Kristbergs IF A Idrottsparken Motala
2013-04-07 15:00 Boxholms IF Junior - Örtomta GoIS A Svartåvallen
2013-04-07 15:00 Åby IF A - Skarphagens IK A Fastighetsteknik Arena
2013-04-07 15:00 Iball FC A - Loddby IF A Idrottsparken Södra
2013-04-07 15:00 Stegeborgs IF A - Kättinge IF A Vikingavallen Söderköping
2013-04-07 15:00 Chile Unido IF B - FF Jaguar B Sydvallen
2013-04-07 17:00 Norrköpings FF A - Norsholms IF A Idrottsparken Södra
2013-04-07 17:00 Västra Husby IF A - Söderköpings IK C Vikingavallen Söderköping
2013-04-07 18:00 Linghems SK Dam B - BK Ljungsbro Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-13 09:00 IK Klockaretorpet A - Lotorps IF A Idrottsparken Södra
2013-04-13 11:00 Hagahöjdens BK A - Enköpings IS A Fastighetsteknik Arena
2013-04-13 11:00 Drothems IK A - Gusums IF A Vikingavallen Söderköping
2013-04-13 12:00 Bråvalla IK A - BK Hird A Östgötaporten
2013-04-13 13:00 Lindö FF A - Borens IK A Fastighetsteknik Arena
2013-04-13 14:00 BK Tinnis Dam - Kisa BK Dam Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-13 15:00 IK Sleipner Junior - Linköpings FF Junior Idrottsparken Södra
2013-04-13 16:30 Svärtinge SK A - Malmslätts AIK A Östgötaporten
2013-04-13 17:00 Norrköpings FF A - Saltängens BK A Fastighetsteknik Arena
2013-04-13 17:00 Norrköpings IF Bosna A - FF Jaguar A Idrottsparken Södra
2013-04-14 09:30 Kättinge IF A - Kvarsebo IK A Östgötaporten
2013-04-14 11:00 Medevi IF A - Vallerstads IF A Idrottsparken Motala
2013-04-14 11:00 Lindö FF Junior Elit - Söderköpings IK Junior Fastighetsteknik Arena
2013-04-14 12:00 LBK Gottfridsberg A - Hjulsbro IK B Anders Ljungstedts gymnasium
2013-04-14 13:00 IK Österviking A - Hannäs IF B Vikingavallen Söderköping

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info