Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Övriga serier Damer

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
071017006 IF Norvalla Dam - Tofta GIF 2 Norvalla IP
2015-02-08 10:00 071017003 Snöstorp Nyhem FF - Trönninge IF Skedalaheds IP
2015-02-22 12:00 071017004 Snöstorp Nyhem FF - Vapnö IF Inst. Skedalaheds IP
2015-02-22 12:00 071017027 Kvibille BK - BK Astrio Tranevall Konstgräs
2015-02-22 13:30 071017017 Tölö IF Dam U - Jitex BK F97-99 WW (-3 - -3) TB Konstgräs
2015-02-22 14:00 071017044 Vinbergs IF Dam - Arvidstorps IK Kristineslätts IP
2015-03-01 10:00 071017005 Snöstorp Nyhem FF - Kvibille BK Skedalaheds IP
2015-03-01 10:30 071017018 Tölö IF Dam U - Frillesås FF 0 - 0 TB Konstgräs
2015-03-01 15:30 071017015 Lerkils IF - Vinbergs IF 0 - 2 Ängåsvallen Konstgräs 11-manna
2015-03-07 12:00 071017013 IF Centern - VGLT 3 - 0 Halmstad Arena
2015-03-07 14:00 071017024 Löftadalens IF Dam - Hus FF 1 - 2 Ögärdets konstgräs
2015-03-08 11:00 071017043 Laholms FK 2 - Kullabygdens DFF A 6 - 0 Glänninge Konstgräs
2015-03-08 11:00 071017047 Tölö IF Dam U - Onsala BK P01 0 - 9 Kaparevallen
2015-03-08 12:00 071017009 Skrea IF - Kvibille BK Falkenbergs IP konstgräs
2015-03-14 10:00 071017048 Stafsinge IF - Vapnö IF 2 - 0 Kristineslätt Konstgräs 11-manna
2015-03-15 14:00 071017030 Löftadalens IF Dam - IFK Öxnevalla 2 - 1 Ögärdets konstgräs
2015-03-17 19:30 071017051 Trönninge IF - Ängelholms FF 1 - 6 Sannarps IP konstgräs
2015-03-21 14:00 071017010 Skrea IF - IF Centern Falkenbergs IP konstgräs
2015-03-21 15:00 071017028 Kvibille BK 2 - Våxtorp/Hasko Skedalahed
2015-03-21 16:00 071017042 Arvidstorps IK - Gärds Köpinge IF 5 - 1 Kristineslätt IP
2015-03-22 15:30 071017049 Lerkils IF - Hajom/Björketorp 8 - 0 Ängåsvallen Konstgräs 11-manna
2015-03-27 19:15 071017052 Torup/Rydö FF Dam - Burseryds IF 5 - 1 Örnvallen
2015-03-28 11:00 071017038 Våxtorp/Hasko - Trönninge IF Våxtorps IP
2015-03-29 10:00 071017041 Frillesås FF - Löftadalens IF Dam 7 - 3 Hedevi IP
2015-03-29 12:00 071017025 Valinge IF/Derome BK - Sandareds IF 1 - 2 Veddige IP
2015-03-29 14:00 071017011 Skrea IF - Vapnö IF 11 - 0 Falkenbergs IP konstgräs
2015-03-29 16:00 071017037 Arvidstorps IK - Stafsinge IF 0 - 2 Falkenbergs IP konstgräs
2015-03-29 17:00 071017001 Åsa IF U - Jitex BK F97-99 Åsa C naturgräs
2015-03-30 19:00 071017039 Våxtorp/Hasko - Västra Karups IF Våxtorps IP
2015-04-01 18:30 071017045 WRY - Kornhult/Hishult FF Munkavallen
2015-04-01 19:30 071017053 Torup/Rydö FF Dam - Långaryds IF 9 - 2 Örnvallen
2015-04-03 12:00 071017014 IF Centern - Kvibille BK 1 - 1 Halmstad Arena
2015-04-03 14:00 071017054 IF Norvalla Dam - Tofta GIF 2 0 - 4 Norvalla IP
2015-04-06 15:00 071017035 Vinbergs IF Dam - Vapnö IF 3 - 0 Falkenbergs IP konstgräs
2015-04-06 15:00 071017046 Kornhult/Hishult FF - Treby IF 4 - 1 Kornhults IP
2015-04-06 15:00 071017050 Laholms FK 2 - Västra Karups IF Glänninge Konstgräs
2015-04-06 17:00 071017040 Våxtorp/Hasko - VGLT Våxtorps IP
2015-04-11 15:00 071017031 Löftadalens IF Dam - Hajom/Björketorp Ögärdets konstgräs
2015-04-12 13:00 071017008 IF Norvalla Dam - Frillesås FF 0 - 0 Norvalla IP
2015-04-12 13:00 071017036 Vinbergs IF Dam - Tvärred/Vegby FC 1 - 3 Vinåvallen
2015-04-12 13:30 071017016 Lerkils IF - Älvsborg FF Inst. Ängåsvallen Konstgräs 11-manna
2015-04-12 13:30 071017023 Tölö IF Dam U - Lindome GIF Inst. TB Konstgräs
2015-04-12 16:00 071017026 Valinge IF/Derome BK - IFK Öxnevalla 5 - 0 Valinge IP
2015-04-12 17:00 071017055 Kvibille BK 2 - Laholms FK 2 Björkevi IP
2015-10-17 15:00 071017056 Vinbergs IF Dam - Mölnlycke IF 6 - 2 Vinåvallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info