Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Herr 3 domare

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2016-01-30 14:15 FC Arlanda (D4H) - Ekerö IK (D3H) Midgårdsvallen
2016-02-06 14:15 FC Arlanda (D4H) - Wollmars FF (D5H) Midgårdsvallen
2016-02-06 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Mälarhöjdens IK (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-02-09 18:30 Gamla Upsala SK (D2H) - IK Sirius FK U19 Lötens IP Konstgräs
2016-02-13 12:00 Riala GoIF (D3H) - Sollentuna Fotboll IF (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-02-13 13:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Enskede IK (D1H) Österängens IP
2016-02-13 14:15 FC Arlanda (D4H) - Bollstanäs SK (D5H) Midgårdsvallen
2016-02-13 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Djurgårdens U19 Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-02-14 14:00 Gimo IF FK (D4H) - Funbo IF (D5H) Gimo Konstgräs
2016-02-14 18:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Upsala IF (D3H) Ekebydalen Konstgräs
2016-02-14 20:00 Upsala IF (D3H) - Procyon BK (D4H) Österängens IP
2016-02-20 09:30 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Månkarbo IF (D5H) Österängens IP
2016-02-20 12:00 Tärnsjö IF (D5H) - Procyon BK (D4H) Tegelvallen
2016-02-20 13:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Upsala IF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2016-02-20 14:15 FC Arlanda (D4H) - Ingarö IF (D4H) Midgårdsvallen
2016-02-20 16:00 (Inst.) Håbo FF (D2H) - FOC Farsta (D3H) Korsängen Konstgräs
2016-02-20 16:00 Riala GoIF (D3H) - Ekerö IK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-02-20 18:30 (Inst.) IFK Uppsala (D4H) - Sala FF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2016-02-21 14:00 Gimo IF FK (D4H) - Knivsta IK (D5H) Gimo Konstgräs
2016-02-21 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - IFK Lidingö FK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-02-27 11:00 Rimbo IF (D4H) - Skuttunge SK (D5H) Mullevallen Konstgräs
2016-02-27 13:00 Brottby SK (D5H) - Atlético Stockholm FF (D4H) Vallentuna IP 2
2016-02-27 14:00 (Inst.) Bälinge IF (D4H) - Årsunda IF (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2016-02-27 14:00 Upsala IF (D3H) - Heby AIF (D4H) Ekebydalen Konstgräs
2016-02-27 14:15 FC Arlanda (D4H) - Olympiacos FC (D4H) Midgårdsvallen
2016-02-27 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Huddinge IF (D2H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-02-28 12:00 Enköpings SK FK (D3H) - Märsta IK (D3H) Korsängen Konstgräs
2016-02-28 15:00 Uppsala-Kurd FK (D4H) - Järlåsa Vittinge FF (D5H) Sävja IP
2016-02-28 15:30 Gimo IF FK (D4H) - Upsala IF 2 (D5H) Gimo Konstgräs
2016-03-05 10:00 Bälinge IF (D4H) - Västerås BK 30 (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2016-03-05 13:00 Heby AIF (D4H) - IF VP Uppsala (D3H) Tegelvallen
2016-03-05 14:00 Upsala IF (D3H) - Sala FF (D3H) Ekebydalen Konstgräs
2016-03-05 14:15 FC Arlanda (D4H) - Sollentuna Fotboll IF (D4H) Midgårdsvallen
2016-03-05 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Enskede IK (D1H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-03-05 17:15 IFK Uppsala (D4H) - Vaksala SK (D4H) Österängens IP
2016-03-06 16:00 (Inst.) Uppsala-Kurd FK (D4H) - Gamla Upsala SK 2 (D4H) Sävja IP
2016-03-12 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Österängens IP
2016-03-12 13:00 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Aspudden (D2H) Österängens IP
2016-03-12 13:00 Brottby SK (D5H) - Vallentuna BK (D3H) Vallentuna IP 2
2016-03-12 14:00 Bälinge IF (D4H) - Strömsbergs IF (D2H) Bälinge IP Konstgräs
2016-03-12 14:15 BKV Norrtälje (D2H) - Täby FK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-03-12 15:15 IFK Uppsala (D4H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) Österängens IP
2016-03-12 16:00 Riala GoIF (D3H) - Spånga IS FK (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-03-12 16:10 Fanna BK (D5H) - Procyon BK (D4H) Korsängen Konstgräs
2016-03-13 18:15 IF VP Uppsala (D3H) - Upsala IF (D3H) Ekebydalen Konstgräs
2016-03-15 20:00 Håbo FF (D2H) - IFK Aspudden (D2H) Håbo Konstgräs
2016-03-19 11:15 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Harg-Östhammar FF (D5H) Österängens IP
2016-03-19 12:00 Brottby SK (D5H) - FF Täby City (D4H) Vallentuna IP 2
2016-03-19 12:00 Fanna BK (D5H) - Bosnisk SK (D4H) Korsängen Konstgräs
2016-03-19 13:00 Heby AIF (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Tegelvallen
2016-03-19 13:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Valbo FF (D2H) Österängens IP
2016-03-19 14:00 (Inst.) Bälinge IF (D4H) - Riala GoIF (D3H) Bälinge IP Konstgräs
2016-03-19 14:00 Upsala IF (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) Ekebydalen Konstgräs
2016-03-19 14:00 Strömsbergs IF (D2H) - Sala FF (D3H) Länsförsäkringar Arena
2016-03-19 15:00 Rimbo IF (D4H) - FC Djursholm (D4H) Mullevallen Konstgräs
2016-03-19 17:45 IFK Uppsala (D4H) - IF VP Uppsala (D3H) Lötens IP Konstgräs
2016-03-23 19:00 Heby AIF (D4H) - Västerfärnebo AIK (D5H) Tegelvallen
2016-03-24 19:30 IF VP Uppsala (D3H) - Procyon BK (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2016-03-24 19:30 Uppsala-Kurd FK (D4H) - Danmarks IF (D6H) Sävja IP
2016-03-25 12:00 Gimo IF FK (D4H) - Månkarbo IF (D5H) Gimo Konstgräs
2016-03-25 12:00 BKV Norrtälje (D2H) - Vallentuna BK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-03-26 13:45 IFK Uppsala (D4H) - Enköpings SK FK (D3H) Lötens IP Konstgräs
2016-03-28 12:00 Enköpings IS (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Korsängen Konstgräs
2016-03-28 13:30 Gamla Upsala SK (D2H) - Värmdö IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2016-03-28 14:15 FC Arlanda (D4H) - Danderyds SK (D4H) Midgårdsvallen
2016-03-28 14:30 Bälinge IF (D4H) - Upsala IF (D3H) Bälinge IP Konstgräs
2016-03-29 19:30 Rimbo IF (D4H) - Riala GoIF (D3H) Mullevallen Konstgräs
2016-03-31 19:30 IF VP Uppsala (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2016-04-01 19:15 Strömsbergs IF (D2H) - Valbo FF (D2H) Länsförsäkringar Arena
2016-04-01 19:30 IFK Uppsala (D4H) - Sollentuna Fotboll IF (D4H) Österängens IP
2016-04-02 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Åkersberga BK (D5H) Österängens IP
2016-04-02 11:30 GoIF Kåre (D5H) - Rydbo IF (D5H) Bällstabergs BP 1
2016-04-02 12:00 Månkarbo IF (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Länsförsäkringar Arena
2016-04-02 12:00 Unik FK - Uppsala-Kurd FK (D4H) Valsätra Konstgräs
2016-04-02 13:00 Heby AIF (D4H) - Västerås BK 30 (D4H) Tegelvallen
2016-04-02 13:00 Rimbo IF (D4H) - IFK Vaxholm (D4H) Mullevallen Konstgräs
2016-04-02 13:00 Sala FF (D3H) - IFK Västerås FK (D4H) Lärkan (konstgräs)
2016-04-02 14:00 Bälinge IF (D4H) - IF VP Uppsala (D3H) Bälinge IP Konstgräs
2016-04-02 14:00 Vaksala SK (D4H) - Riala GoIF (D3H) Årsta IP
2016-04-02 14:00 Upsala IF (D3H) - IK Sätra (D4H) Ekebydalen Konstgräs
2016-04-02 14:15 FC Arlanda (D4H) - Kista SC (D4H) Midgårdsvallen
2016-04-03 14:00 (Inst.) GoIF Kåre (D5H) - Sollentuna Fotboll IF (D4H) Vallentuna IP 2
2016-04-09 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Vattholma IF (D5H) Österängens IP
2016-04-09 12:00 Vaksala SK (D4H) - IF VP Uppsala (D3H) Årsta IP
2016-04-09 13:00 Heby AIF (D4H) - Enköpings SK FK (D3H) Tegelvallen
2016-04-09 13:00 Uppsala-Kurd FK (D4H) - Newroz FC (D4H) Sävja IP
2016-04-09 14:15 (Inst.) FC Arlanda (D4H) - Bele Barkarby FF (D3H) Midgårdsvallen
2016-04-10 14:00 GoIF Kåre (D5H) - Rimbo IF (D4H) Vallentuna IP 2
2016-04-10 14:00 Riala GoIF (D3H) - Spårvägens FF (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2016-04-11 19:30 IFK Uppsala (D4H) - Upsala IF (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2016-04-16 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Rasbo IK (D5H) Österängens IP
2016-04-16 12:00 Rimbo IF (D4H) - Vretstorps IF (D4H) Mullevallen Konstgräs
2016-04-16 12:00 Vaksala SK (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) Årsta IP
2016-04-16 13:00 Heby AIF (D4H) - IFK Västerås FK (D4H) Tegelvallen
2016-04-16 14:00 Månkarbo IF (D5H) - Procyon BK (D4H) Länsförsäkringar Arena
2016-04-16 14:15 FC Arlanda (D4H) - Fanna BK (D5H) Midgårdsvallen
2016-04-16 15:15 IFK Uppsala (D4H) - IK Sätra (D4H) Österängens IP
2016-04-16 16:00 Gimo IF FK (D4H) - Fagersta Södra IK (D4H) Gimo Konstgräs
2016-04-17 14:00 GoIF Kåre (D5H) - Börje SK (D5H) Vallentuna IP 2
2016-04-17 15:00 Skuttunge SK (D5H) - Rimbo IF (D4H) Årsta IP
2016-07-16 14:00 Strömsbergs IF (D2H) - Håbo FF (D2H) Strömsbergs IP , Heden
2016-07-16 15:00 Enköpings SK FK (D3H) - IK Franke (D2H) Enavallen
2016-07-27 19:00 Vaksala SK (D4H) - Skuttunge SK (D5H) Årsta IP
2016-07-29 19:00 Hallsta IK (D5H) - Rimbo IF (D4H) Sparbankens IP
2016-07-30 14:00 Månkarbo IF (D5H) - IK Huge (D4H) Tallparken
2016-07-30 15:00 Bälinge IF (D4H) - Ursvik IK (D4H) Bälinge IP
2016-08-02 19:00 Brottby SK (D5H) - FF Täby City (D4H) Össeby IP
2016-10-16 13:00 Skuttunge SK (D5H) - Procyon BK (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2016-11-17 19:00 Upsala IF (D3H) - IK Sirius FK U19 Ekebydalen Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info