Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Medelpad Herr

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-01-28 12:00 GIF Sundsvall U-17 - IFK Umeå U-17 Nordichallen
2017-01-29 12:30 GIF Sundsvall U-17 - IFK Umeå U-17 Nordichallen
2017-01-29 15:00 GIF Sundsvall U-19 - Svartviks IF Nordichallen
2017-02-12 16:00 GIF Sundsvall U-17 - Hälsinglands FF Nordichallen
2017-02-12 18:30 GIF Sundsvall U-19 - IFK Timrå Herr Nordichallen
2017-02-25 12:00 Svartviks IF - Vakant borta Nordichallen
2017-02-25 17:00 Kubikenborgs IF - Sund IF Nordichallen
2017-03-04 11:00 Alnö IF Herr - Essviks AIF Västhagen IP
2017-03-04 13:00 Matfors IF - Norrala IF Västhagen IP
2017-03-04 13:00 IFK Sundsvall - IFK Sundsvall P 17 Nordichallen
2017-03-04 15:00 Kubikenborgs IF - Östavalls IF Västhagen IP
2017-03-05 12:30 Svartviks IF - IFK Timrå Herr Nordichallen
2017-03-05 13:00 Sund IF - Sollefteå GIF FF Västhagen IP
2017-03-11 13:00 IFK Timrå Herr - Ytterhogdals IK Västhagen IP
2017-03-18 10:00 IFK Timrå Herr - Anundsjö IF Baldershovs IP Konstgräs
2017-03-18 12:00 Östavalls IF - Tandsbyns FK Ånge IP
2017-03-18 13:20 IFK Sundsvall P 17 - IFK Timrå P-00/01 Nya HK Vallen 2
2017-03-18 14:00 Ljunga/Fränsta - Kovlands IF Ånge IP
2017-03-18 16:30 Svartviks IF U-17 - Bollnäs GIF FF U17 Idrottsparken
2017-03-25 11:00 Sund IF - Östavalls IF Västhagen IP
2017-03-25 12:00 GIF Sundsvall U-19 - Gottne IF Idrottsparken
2017-03-25 12:00 Torpshammars IF - Kubikenborgs IF Ånge IP
2017-03-25 13:20 IFK Sundsvall P 17 - Kubikenborgs IF P-00/01 Nya HK Vallen 2
2017-03-25 14:00 Söråkers FF A-lag - KB 65 IF Timrå IP Konstgräs
2017-03-25 14:00 Ljunga/Fränsta - Nedansjö IK Ånge IP
2017-03-25 15:00 Hassels IF - Holms SK A Västhagen IP
2017-03-25 16:00 Ljustorps IF - Essviks AIF Timrå IP Konstgräs
2017-03-25 16:00 Alnö IF 2 - Essviks AIF Div 6 Baldershovs IP Konstgräs
2017-03-25 17:00 Matfors IF - Stöde IF Idrottsparken
2017-03-25 17:05 Matfors IF Herr div 6 - IFK Gnarp DIV 6 Västhagen IP
2017-03-26 13:00 Söråkers FF Herr U - Viskans IF Baldershovs IP Konstgräs
2017-03-26 13:15 Svartviks IF - Sollefteå GIF FF Västhagen IP
2017-03-26 15:00 Sidsjö-Böle IF - Alnö IF Herr Västhagen IP
2017-03-31 19:30 (Inst.) Östavalls IF - IFK Östersund Ånge IP
2017-03-31 19:30 Östavalls IF - Essviks AIF Ånge IP
2017-04-01 11:00 Torpshammars IF - Lucksta IF Ånge IP
2017-04-01 15:00 Kubikenborgs IF - IF Älgarna Div 4 senior Västhagen IP
2017-04-01 16:20 IFK Sundsvall P 17 - Strands IF P-17 Nya HK Vallen 2
2017-04-01 16:30 Ljustorps IF - IFK Sundsvall Timrå IP Konstgräs
2017-04-01 17:05 Matfors IF Herr div 6 - Holms SK A Västhagen IP
2017-04-02 11:00 Matfors IF - Alnö IF Herr Nya HK Vallen 1
2017-04-02 14:00 Ljunga/Fränsta - Stugsunds IK Ånge IP
2017-04-02 17:05 Matfors IF Herr div 6 - Strömsbruks IF Västhagen IP
2017-04-07 19:15 Östavalls IF - Matfors IF Ånge IP
2017-04-08 11:00 Nedansjö IK - Hudiksvalls SK Senior, Division 7 Herrar 2016 Västhagen IP
2017-04-08 12:00 Söråkers FF Herr U - Medskogsbrons BK Timrå IP Konstgräs
2017-04-08 15:00 Kovlands IF - Nätra GIF Västhagen IP
2017-04-08 15:00 Lucksta IF - Alnö IF Herr Idrottsparken
2017-04-08 16:00 Ljustorps IF - Holms SK A Timrå IP Konstgräs
2017-04-08 17:00 Kubikenborgs IF - Essviks AIF Idrottsparken
2017-04-09 10:00 GIF Sundsvall U-17 - GIF Sundsvall 01 Nya HK Vallen 2
2017-04-09 12:00 Torpshammars IF - Tallåsens IF Ånge IP
2017-04-09 12:15 Svartviks IF - Strands IF Idrottsparken
2017-04-09 14:00 Ljunga/Fränsta - Stöde IF Ånge IP
2017-04-09 14:00 Medelpad P 02 - Kubikenborgs IF P-00/01 Nya HK Vallen 2
2017-04-09 14:30 Söråkers FF A-lag - Alnö IF Herr Timrå IP Konstgräs
2017-04-09 18:00 Sidsjö-Böle IF - IFK Sundsvall Idrottsparken
2017-04-12 21:00 Kubikenborgs IF - Svartviks IF Baldershovs IP Konstgräs
2017-04-15 13:00 Svartviks IF U-17 - Sollefteå GIF FF U17 Västhagen IP
2017-04-17 14:15 Svartviks IF - Forsa IF Idrottsparken
2017-04-17 19:30 Ånge IF - Bräcke SK Ånge IP
2017-04-21 19:00 Matfors IF Herr div 6 - Söråkers FF Herr U Baldershovs IP Konstgräs
2017-04-22 11:00 Torpshammars IF - Lillhärdals IF Ånge IP
2017-04-22 11:00 Hassels IF - Granlo BK Västhagen IP
2017-04-22 13:00 Essviks AIF - Domsjö IF Västhagen IP
2017-04-22 15:00 Kubikenborgs IF - Matfors IF Västhagen IP
2017-04-22 16:30 Söråkers FF A-lag - IFK Sundsvall Timrå IP Konstgräs
2017-04-22 16:30 Ljunga/Fränsta - Brunflo FK Ånge IP
2017-04-23 11:00 Sidsjö-Böle IF - Selånger FK Herr Västhagen IP
2017-04-23 13:00 Kovlands IF - Ljustorps IF Västhagen IP
2017-04-23 13:00 Fränsta IK Div 6 herrar - Tandsbyns FK B Ånge IP
2017-04-23 15:00 (Uppskj.) Sund IF - IF Älgarna Div 4 senior Västhagen IP
2017-04-23 15:00 Ånge IF - Tandsbyns FK B Ånge IP
2017-04-23 17:00 Nedansjö IK - Viskans IF Baldershovs IP Konstgräs
2017-04-28 19:00 Sidsjö-Böle IF - Torpshammars IF Baldershovs IP Konstgräs
2017-04-28 19:30 Kubikenborgs IF - Vakant borta Idrottsparken
2017-04-29 16:00 (Inst.) Ljustorps IF - Alnö IF Herr Timrå IP Konstgräs
2017-05-01 15:05 Matfors IF Herr div 6 - Selånger FK Herr Baldershovs IP Konstgräs
2017-07-22 14:00 Kubikenborgs IF - Kramfors-Alliansen Kubikenborgs IP
2017-07-24 19:00 Östavalls IF - Ljusdals IF Skogsvallens IP
2017-07-25 19:00 Alnö IF - Kovlands IF Släda IP
2017-07-26 19:00 Alnö IF - Kubikenborgs IF Släda IP
2017-07-27 19:00 Matfors IF - Essviks AIF Junior Thulevallen
2017-07-27 19:00 Nedansjö IK - IFK Sundsvall Nedansjö IP
2017-10-04 15:00 GIF Sundsvall U16 - FK Bodö Glimt Idrottsparken
2017-10-17 19:45 Medelpad P 01 - Essviks AIF U17 Idrottsparken
2017-12-11 08:30 Medelpad NIU - Vakant borta Nordichallen
2017-12-18 11:30 Medelpad NIU - NIU Ångermanland Nordichallen
2017-12-18 14:30 Medelpad NIU - NIU Ångermanland Nordichallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info