Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Herrar, Träningsmatcher 2018 Västergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Ahlafors IF Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Alingsås IF FF Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås IF FF A Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås IF FF U Alingsås IF FF(Föreningen)
Alvhems IK A Alvhems IK(Föreningen) blå, blå, blå
Annebergs IF Herr A Annebergs IF(Föreningen) Blå, vita, Blå
Annelunds IF A Kristoffer Holmén 0733619322 Grön, Vit, Grön
Annelunds IF U Kristoffer Holmén 0733619322 Grön, Vit, Grön
Ardala GoIF A Jörgen Rydén 0733319470 Röd, Blå, Röd
Ardala GoIF B August Brodén 0730635250 Röd, Blå, Röd
Arentorp Helås FK A Arentorp Helås FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Arentorp Helås FK U Arentorp Helås FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Assyriska Turab. IK JKP. Assyriska Turab.ik JKP.(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Axvalls IF A Michael Rosén 0702868706 Grön, Grön, Grön
Axvalls IF U Mathias Klang 0511710499 0721681678 Grön, Grön, Grön
Azalea BK Jan Juhlin 0707555768 Orange, Svart, Orange
Bergdalens IK A Thomas Andersson 0703464071 Röd, Vit, Röd
Björketorps IF A Fredrik Larsson 032033457 0702471997 Svart, Svart, Svart
Björndammens BK Herr Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Björneborgs IF Björneborgs IF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Björsäters IF A Anders Walldén 0763077128 Vit, Svart, Svart
BK Forward BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Spark A BK Spark(Föreningen) Lila, Vit, Vit
BK Trix A Per-Olof Andersson 0739841438 Vit/svart, Svart, Svart
Bollebygd/Olsfors Patrik Eliasson 0708938868 0708938868 Vit-blå-vit
Borgstena IF A Johanna Hernvall 0733263193 Gul , Grön , Gul
Borgunda IK A Tony Hansen 0728889161 Vit/blå randigt, Blå, Blå
Borgunda IK B Tony Hansen 0728889161 Vit/blå randigt, Blå, Blå
Borås AIK A Borås AIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borås AIK B Borås AIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borås GoIF A Ulf Fransén 033201488 0706218049 Blå, Vit, Blå
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Brämhults IK A Kamil Amin-Zada Svart, Svart, Svart
Burseryds IF Herr-A Burseryds IF(Föreningen) gul, grön, gul
Byttorps IF A Alexander Jonsson Ekström 0765151632 Grön, Vit, Grön
Bäckhammars SK Bäckhammars SK(Föreningen) röd-svart, svart, röda
Carlstad United BK Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Dalsjöfors GOIF A Stefan Engström 0702192028 Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF A Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dalstorps IF Dalstorp/Grimsås/Limmared Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dalstorps IF U Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dannike IK A Dannike IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Dardania IF A Dardania IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Derome BK /Åskloster A-Lag Derome BK(Föreningen) röd, blå, röd
Edet FK A Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Edsvära/N.Vånga FF A Edsvära/N.Vånga FF(Föreningen) Svart-röd, Svart, Svart
Edsvära-Norra Vånga FF B Edsvära/N.Vånga FF(Föreningen) Svart-röd, Svart, Svart
Egnahems BK Egnahems BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Ekedalens SK A Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Ekedalens SK B Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Ellenö IK Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Elmer-Fåglum FK Elmer-Fåglum FK(Föreningen) Röd-Svart, Svart, Svart
Elmer-Fåglum FK A Elmer-Fåglum FK(Föreningen) Röd-Svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF Josip Baric 0707612257 Blå/Vit, Blå, Blå
Fagersanna IF A Robin Valtersson 0733095540 Gul, Svart, Gul
Falköpings FK A Falköpings FK(Föreningen) Röd-svart, svarta, svarta
FC Corner A FC Corner(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Diaspora FC Diaspora(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Gauthiod A FC Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
FC Lockryd A FC Lockryd(Föreningen) Blå, Vit, Vit
FC Peking Karl Johan Björnlund 037075133 0703015548 Ljusblå, Ljusblå, Ljusblå
FC Skövde FC Skövde(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FC Trollhättan A FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Finnerödja IF Finnerödja IF(Föreningen) Grön/vit, Grön, Vit
Floby IF A Floby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Floby IF U Floby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Floda BoIF Herrar A Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Folkabo IK A Folkabo IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Forshaga IF Forshaga IF(Föreningen) svart, svart, svarta
Forsviks IF A Åke Engvall 050544687 0733125178 Röd, Röd, Röd
Fristads GoIF A Andreas Holmén 0705518703 Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF U Marcus Winberg 0703127816 Grön, Vit, Grön
Fritsla IF A Lasse Broman Orange, Svart, Svart
Främmestads IK A Peter Falkebäck 051422071 0706622071 vit vit vit
Främmestads IK B Främmestads IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Frändefors IF Erik Öqvist 0701809522 Röd/svart, Svart, Röda
Fröjereds IF A Fröjereds IF(Föreningen) Royalblå, Vit, Royalblå
Fröjereds IF B Fröjereds IF(Föreningen) Royalblå, Vit, Royalblå
Färgelanda IF Sören Henriksson 0707509421 R�d/vit, R�d/vit, R�d/vit
Gerdskens BK A Lars-Petter Björk 0709243317 Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK U Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gislaveds IS Herr A Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Grebbestads IF A-lag Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Grimsås IF A Grimsås IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Grolanda IF A Claes Hallin 051540189 0705140189 Gul, Svart, Gul
Grolanda IF U Claes Hallin 051540189 0705140189 Gul, Svart, Gul
Gullspångs IF A Gullspångs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gullspångs IF B Gullspångs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gånghester/Målsryd A Jan Svensson 0709727164 svart/svart/svart
Gällstads FK A Ove Axengren 032171466 0705471466 Orange, Svart, Svart
Göta BK A Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Götene IF A Götene IF(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Habo IF Peter Vaim 0766320359 0766320359 Blå/vit, Blå, Blå
Hajoms IF A Hajoms IF(Föreningen) Svart, Svart, Vit
Halvorstorps IS Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS A Henrik Ohlsson 0520428857 0706528349 Svart, Svart, Svart
Hangelösa IF A Markus Sundén +46704040701 Svart, Svart, Svart
Hedareds BK A Hedareds BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Hemsjö IF Herr A Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Henåns IF Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrljunga SK FK A Herrljunga SK FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Hestrafors IF A Niklas Andersson 0708339099 Grön-vit, Vit, Grön
Hestrafors IF B Thomas Källström 033288143 0706316711 Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC André Anderson 0708229921 Svart, Svart, Svart
Hjärtums IS A Hjärtums IS(Föreningen) Röd, svart, Röda
Holmalunds IF A Rasmus Leo 0709678740 Röd, Vit, Röd
Holmalunds IF U Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Holmalunds IF U 2 Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Horreds IF A Horreds IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Hova IF A Hova IF(Föreningen) Svart/Blå, Svart, Blå
Hova/Weimer U Hova IF(Föreningen) Svart/Blå, Svart, Blå
Håfreströms IF Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Hägersten SK Seniorer Hägersten SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Hällstads IF A Hällstads IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Härlunda IF Härlunda IF(Föreningen) Svart, Svart, Vit
Härryda IF Senior Härryda IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Högvads BK A Hans Albinsson 032041182 0703222437 Gul, Blå, Gul
Hörnebo SK A Hörnebo SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna/Timmele A Hössna IF(Föreningen) Röd/Vit, Röd, Röd
IF Elfsborg U 19 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U21 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Haga Herr IF Haga(Föreningen) Svart, Svart, svart
IF Norvalla Herr Hans-Eric Bengtsson 0340660064 gul, blåa, gula
IF Tymer IF Tymer(Föreningen) Gul, Svart, Svart
IF Tymer A Ulf Bergqvist 051181522 0702460032 Gul, Svart, Svart
IFK Emtunga IFK Emtunga(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Emtunga A IFK Emtunga(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Falköping FF A IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF Junior Mikael Conradsson 0515711493 0708434515 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Fjärås IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Gislaved IFK Gislaved(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Hindås , Division 7 Herrar 2018 IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Hjo A IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Hjo B IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kristinehamn IFK Kristinehamn(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Lidingö FK IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Mariestad A Fredrik Ahlgren 050170207 0722314894 blå/blå/blå
IFK Mariestad U Göran Bjurenlind 0702051809 blå/blå/blå
IFK Norrköping FK U21 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Skövde FK A Fredrik Andersson 0737715377 Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U17 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm Herrar A Magnus Henriksson 0500429163 0723132456 Vit, Blå, Blå
IFK Tidaholm Herrar U IFK Tidaholm(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan A Sevdaim Hajra 0704734483 Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan C Aram Cicek 0739647278 0739647278 Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
IFK Värsås A Jens Larsson 0500420056 0735588458 Blå, Blå, Blå
IFK Åmål IFK Åmål(Föreningen) Blå-Vit randig, Blå, Blå
IFK Ölme IFK Ölme(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Örby A IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
Igelstorps IK A Igelstorps IK(Föreningen) Gulsvart, Svart, Svart
IK Friscopojkarna A Peter Pettersson 051312833 0733242205 Blå/Blå/Blå
IK Gauthiod IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Gauthiod Herr U IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Svane Christer Nyman 0734030405 0734030405 Vit , Grön, Vit
IK Tord IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Virgo IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
Jonsereds IF A-truppen Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jula BK A Claes Hummerhielm 0761187599 Blå, Vit, Blå
Jula BK B Jula BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Jung/Kvänum 10 IF A Jens Berntsson 051222041 0707663169 Blå-svart, Svart, Svart
Järpås IS A Järpås IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Jönköping Södra IF Jonas Larsson 0706958076 Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Karlstad BK Karlstads BK(Föreningen) blå, vita, blå
Kindaholms FF A Kindaholms FF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Kinna IF A Miroslav Mijatovic 0704615328 Röd, Blå, Röda
Kinna IF U Tomas Erlandsson 032016268 0705579589 Röd, Blå, Röda
Kinnahults IF A Kinnahults IF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Kinnarp-Slutarps IF A Kinnarp-Slutarps IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Kinne-Vedums IF A Kinne-Vedums IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Korsberga IF A Mats Karlsson 0705848431 0705848431 Röd, Blå, Blå
Kronängs IF A Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kållandsö GoIF A Kållandsö GoIF(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Kållandsö GoIF Herr U Kållandsö GoIF(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Kållered SK A-lag Herrar Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Källby IF A Källby IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Landvetter IS Senior Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Laxå IF Laxå IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Lerums IS HerrA Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Levene-Skogslunds IF A Levene/Skogslunds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Levene-Skogslunds IF B Levene/Skogslunds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Lidköpings FK Jonas Lugner 0709323130 Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK U 17 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Limmareds IF A Limmareds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Limmareds IF B Limmareds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Lindome GIF Herr Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungsarps IF A Ljungsarps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lundsbrunns IF A Lundsbrunns IF(Föreningen) Gul, Svart, svart
Lundsbrunns IF B Lundsbrunns IF(Föreningen) Gul, Svart, svart
Långareds BoIS A Långareds BoIS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Länghems IF A Länghems IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Länghems IF U Länghems IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Lödöse Nygård IK A Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Lödöse Nygård IK B Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Löftadalens IF Herr A Löftadalens IF(Föreningen) vit , röd, vita
Marbäcks IF Marbäcks IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Marbäcks IF A Marbäcks IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Marbäcks IF reservlag Marbäcks IF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Mariebo IK Hans Karlsson 0708120946 Gul, Svart, Svart
Mariedals IK A Ingrid Lundkvist 0702378280 Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariestads BK A Mariestads BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Mariestads BK U Mariestads BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Mellby IK A Anton Van de Velde 0736542815 Blå-vit, Blå, Blå
Mellby IK B Mellby IK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Melleruds IF lag 3 Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Moholms SK A Moholms SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Myresjö/Vetlanda FK Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Månstads IF Månstads IF(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Mölltorp-Breviks AIF A Ulf Fritzson Blå, Svart, svart
Nol IK Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Norra Fågelås IF A Norra Fågelås IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Norra Härene BK A Lag Norra Härene BK(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Norrby IF A-laget David Kryssman Blå, Vit, Blå
Norrby IF U Peter Jekler 0730529234 Blå, Vit, Blå
Norrby IF U 19 Peter Jekler 0730529234 Blå/vit/blå
Norrmalms IK A Niclas Hultén Lindgren 0707901187 Svartvit/Svart/Svar
Nossebro IF A Patrik Widell 051250547 0701687150 Blå-vit / röd-svart, Blå / svart, Vit/Blå /svart
Nossebro IF U Robert Gunterberg 051250979 0705703860 Blå-vit / röd-svart, Blå / svart, Vit/Blå /svart
Oranje FK Oranje FK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Qviding FIF Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rackeby IK A Rackeby IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Real Maskin BK Real Maskin BK(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Redvägs FK A Oscar Ingström 0708946444 svart, svart, svart
Redvägs FK B Oscar Ingström 0708946444 svart, svart, svart
Reftele GoIF Reftele GOIF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Rosseröds IK Ronny Eriksson 0703233809 grön, vit, gröna
Rydboholms SK A Rydboholms SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Råda BK A Håkan Lindeberg 0708869902 Vit-Grön, Grön, Vit
Råda BK U Anders Andersson 0763190219 0763190219 Vit-Grön, Grön, Vit
Rångedala IK A Rångedala IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Råslätts SK Råslätt SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Råtorps IK Råtorps IK(Föreningen) blå, blå, blå
Rävlanda AIS A Christian Skytting 0736327316 Vitblårandig/blå/blå
Rönnängs FF Rönnängs FF(Föreningen) blå, vit, blå
Saleby IF A Saleby IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Saleby IF U Saleby IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sandared/Sjömarken U Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandared/Sjömarkens IF A Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandhems IF A Stefan Svennevid 0763169911 Gul, Svart, Gul
Sandhems IF B Christer Härnborg 0706040808 0706040808 Gul/Svart/Gul
Sandhults SK A Shahram Bozarjomehrian 0707459503 A-Gul, B=Svart, Svart, Svart
Sils IF A Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF U Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF A Alexander Karlström 0735057758 Blå, Blå, Blå
Sjötofta IF A Sjötofta IF(Föreningen) Gul, Gul, Gul
Sjöviks SK Sjöviks SK(Föreningen) Röd, Blå, Blå
SK Mjörn A SK Mjörn(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön-vit-svart
Skara FC A Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skara FC U Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skene IF Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Skene IF A Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Skepplanda BTK A Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skoftebyns IF A Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF U Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF/Trollhättans BOIS J Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skredsviks SK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 Skredsviks SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skultorps IF A Bengt Gisslén 0733095608 Gul, Svart, Svart
Skultorps IF U Bengt Gisslén 0733095608 Gul, Svart, Svart
Skärhamns IK Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skövde AIK A Mikael Thorvald 0709349791 Röd, Röd, Röd
Skövde AIK A-Träningsmatch Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Skövde AIK U 19 Johan Ekstrand 0736203690 0736203690 Röd, Röd, Röd
Smålandsstenars GOIF Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Solberga GoIF Solberga GOIF(Föreningen) Röd, svart, Röda
Sollebrunns AIK A Jesper Persson 0766232083 Vit, Blå, Vit
Somali FF Somali FF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Sparsörs AIK A Peder Elf 0732049125 0732049125 Svart/vit/gul
Stala IF/Myckleby IK Stala IF(Föreningen) Svart, Gul, MARIN BLÅ
Stenstorps IF A Stenstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Stenstorps IF U Stenstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Stjärnhovs IK Stjärnhovs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Stora Mellby SK A Börje Andersson 032241459 0703552355 Röd, Röd, Röd
Surte IS FK Surte IS FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenljunga IK A Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Svenljunga IK U Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Särö IK 1, DM Herrar 2017 Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sätila SK A Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Säven/Hol A Sävens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Södra Härene IF A-lag David Andersson 0763397220 Grön, Svart, Grön
Södra Vings IF A Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Vings IF B Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Tenhults IF Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vita
Tibro AIK FK A Magnus Lagerin 0735420689 Gul, Svart, Svart
Tibro AIK FK junior Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tibro AIK FK U Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tidaholms GoIF Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidaholms GoIF A Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidaholms GoIF U Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidans IF A Tidans IF(Föreningen) Röd -blå-röd
Tidavads IF A Jimmy Almered 0735323251 Herr:Vit Dam:Vit, Blå, Herr:Vit Dam Vit
Toarps BK A Toarps BK(Föreningen)
Tomtens IF A Rasmus Kristensen 0760496950 Gul-svart, Svart, Gul
Torestorp-Älekulla FF A Lars Karlsson 032055427 0702392347 vit
Torslanda IK Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torsö Bygdegårds och IF Torsö Bygdegårds och IF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Tranemo IF A Glenn Persson 032577497 0702243405 Röd, Vit, Röd
Trollekis A Hällekis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Trollekis B Hällekis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Trollhättans BoIS /Skoftebyns IF Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS A Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF Trollhättans FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Trollhättans FK A Kjell Korshavn 0705780476 vit/röd/röd
Trollhättans FK U Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF A Visar Gerbeshi 0736493405 Gul, Svart, Gul
Trollhättans Syrianska Föreningen Trollhättan Syrianska FK(Föreningen) Gul, Röd, Röd
Tråvad/Larv A Tråvads IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Tråvad/Larv B Tråvads IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Trässbergs BK A Trässbergs BK(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Trässbergs BK B Trässbergs BK(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tvärred/Vegby FC A Tvärred-Vegby FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Töllsjö IF Töllsjö IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Töllsjö IF Senior Töllsjö IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Töreboda IK A Magnus Olofsson 0723185199 0707707822 Röd, Röd, Röd
Ubbhults IF Johan Andersson 0703298196 Svart/vit, Svart, Svart
Ulricehamns IFK A Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK J Adam Roth 0730561687 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK U Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF A Ulvåkers IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Upphärads IS A Upphärads IS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Waggeryds IK Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Valtorps IF A Valtorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Valtorps IF U Valtorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vara SK A Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK U Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wargöns IK A Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Wargöns IK C Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Varnhems IF A Niclas Schöld 051160139 0702118751 Vit, Vit, Röd
Vartofta SK A Vartofta SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vedums AIS A Vedums AIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vedums AIS U Vedums AIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vinninga AIF A-herr Michael Caspersson 0762071682 Grön, Grön, Grön
Vinninga AIF U-herr Michael Caspersson 0762071682 Grön, Grön, Grön
Viskafors IF A Viskafors IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Woodys FC Woody's FC(Föreningen) svart-röd, svart, Röd
Vrångö IF Vrångö IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Våmbs IF A Slavko Mijic 0500483817 0736416615 Grön-vit, Grön, Grön
Vårgårda IK A Vårgårda IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Vårgårda IK FK A Vårgårda IK FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK A Henrik Fridolvsson 0763209924 0763209924 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF A Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF J Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Värings GoIF A Peder Hummerhielm 0500440288 0706321092 Röd, Röd, Röd
Värings GoIF B Lars-Göran Andren 0709140608 0709140608 Röd/röd/röd
Västerljungs IF Västerljungs IF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Västerås SK FK A-lag Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västra Frölunda IF Håkan Glimvert 0707299603 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Åsa IF Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Åsa IF B Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Åsaka SK Åsaka SK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åsarp-Trädet FK A Åsarp-Trädet FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Åsarp-Trädet FK B Åsarp-Trädet FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Åtorps IF Åtorps IF(Föreningen) blå, blå, blå
Älvsborg FF Peter Westlund 0762953117 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK A-herrlag Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Äspereds IF A Äspereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Vit
Ödsmåls IK Stefan Lindqvist 0705935692 0705935692 grön/vit randiga, vita
Öjersjö IF Herr Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Örebro SK FK U19 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örslösa-Söne IK Örslösa-Söne IK(Föreningen) Vinröd-Svart, Svart, Svart
Örslösa-Söne IK A Örslösa-Söne IK(Föreningen) Vinröd-Svart, Svart, Svart
Örslösa-Söne IK J Örslösa-Söne IK(Föreningen) Vinröd-Svart, Svart, Svart
Örslösa-Söne IK U Örslösa-Söne IK(Föreningen) Vinröd-Svart, Svart, Svart
Östadkulle SK A Östadkulle SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Öxabäcks IF A Öxabäcks IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-20 11:00 200990181 Norrby IF A-laget - Norrby IF U 7 - 2 Borås Arena
2018-01-27 13:00 200990135 Skoftebyns IF U - Sollebrunns AIK A 7 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2018-01-27 13:00 200990246 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS A 0 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2018-01-28 11:00 200990180 IF Elfsborg U21 - IFK Lidingö FK 2 - 3 Borås Arena
2018-01-31 19:00 200990166 Dalstorps IF A - IK Tord 4 - 0 Dalshov Konstgräs
2018-02-02 18:00 200990069 FC Trollhättan A - Trollhättans BoIS A Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-03 12:00 200990212 Brämhults IK A - Bergdalens IK A 2 - 4 Borås Arena 2 konstgräs
2018-02-04 15:30 200990175 IF Elfsborg U21 - IFK Norrköping FK U21 5 - 0 Borås Arena
2018-02-06 17:30 200990330 FC Trollhättan A - Trollhättans BoIS A 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-08 19:00 200990207 Äspereds IF A - Bergdalens IK A Borås Arena 2 konstgräs
2018-02-08 19:30 200990298 Töreboda IK A - Finnerödja IF Inst. Töreshov B-plan Konstgräs
2018-02-09 18:30 200990349 IFK Hjo A - Värings GoIF A 3 - 0 Guldkroksvallen Konstgräs
2018-02-10 10:00 200990101 Redvägs FK A - Åsa IF B 1 - 8 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-10 11:00 200990036 Rävlanda AIS A - Härryda IF Senior 0 - 1 Bråtaredsvallen 3
2018-02-10 11:00 200990096 Kronängs IF A - Hestrafors IF A 3 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-10 12:00 200990336 Skene IF A - Åsa IF 2 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-10 12:15 200990183 Göta BK A - Trollhättans FK A 2 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2018-02-10 13:00 200990012 Vänersborgs FK A - Melleruds IF 3 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-02-10 13:00 200990230 Trollhättans BoIS A - IK Gauthiod 1 - 4 Torsbovallen Konstgräs
2018-02-10 14:00 200990334 IFK Skövde FK A - Råslätts SK Inst. Södermalms IP konstgräs
2018-02-10 14:15 200990114 Edet FK A - IFK Trollhättan A 2 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2018-02-10 15:00 200990216 Dardania IF A - FC Lockryd A 3 - 6 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-11 12:30 200990213 Brämhults IK A - Limmareds IF A 3 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2018-02-11 15:00 200990087 Trollhättans IF A - Groheds IF 2 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2018-02-13 18:30 200990315 Råda BK A - Vara SK A 5 - 4 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-02-13 19:00 200990204 Dalstorps IF U - Limmareds IF A 3 - 1 Dalshov Konstgräs
2018-02-17 10:00 200990102 Lidköpings FK - Fagersanna IF A 4 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-02-17 10:15 200990061 Öxabäcks IF A - Fritsla IF A 2 - 3 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-17 10:30 200990089 Halvorstorps IS A - Sollebrunns AIK A 3 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-17 11:00 200990084 Rävlanda AIS A - IFK Hindås , Division 7 Herrar 2018 Bråtaredsvallen 3
2018-02-17 11:00 200990097 Kronängs IF A - Kinna IF A 1 - 0 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-17 11:00 200990229 Gällstads FK A - Limmareds IF A Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-02-17 11:00 200990238 Skara FC A - IFK Falköping FF A 2 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2018-02-17 11:30 200990208 Äspereds IF A - Reftele GoIF 5 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2018-02-17 12:00 200990001 Gerdskens BK A - IK Gauthiod 1 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2018-02-17 12:00 200990115 Edet FK A - Sjuntorps IF A 2 - 5 Strömsvallen A konstgräs
2018-02-17 12:00 200990253 Ekedalens SK B - Folkabo IK A Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-02-17 13:00 200990013 Vänersborgs FK A - Trollhättans BoIS A 2 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2018-02-17 13:00 200990024 Främmestads IK A - Hestrafors IF A Inst. Sparbanksvallen Konstgräs
2018-02-17 13:00 200990043 Kinnahults IF A - IF Norvalla Herr 1 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-17 13:00 200990070 FC Trollhättan A - Grebbestads IF A-lag 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-17 13:00 200990247 Främmestads IK A - Nossebro IF A 5 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2018-02-17 13:00 200990358 Vänersborgs IF A - IFK Uddevalla 1 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-02-17 13:30 200990187 Länghems IF A - FC Lockryd A 2 - 3 Tranehov B konstgräs
2018-02-17 13:45 200990171 IFK Örby A - Hajoms IF A 2 - 2 Örby IP B konstgräs
2018-02-17 14:00 200990022 Mariestads BK A - Trollekis A Inst. Lekevi IP Konstgräsplan
2018-02-17 14:00 200990035 Falköpings FK A - IFK Skövde FK A 0 - 2 Odenvi Konstgräs
2018-02-17 14:00 200990053 Trollhättans Syrianska Föreningen - Göta BK A 0 - 3 Granngårdens Konstgräs
2018-02-17 14:00 200990082 Skultorps IF A - IFK Värsås A 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2018-02-17 14:00 200990136 Skoftebyns IF A - Melleruds IF 3 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2018-02-17 14:00 200990150 Ekedalens SK A - IFK Tidaholm Herrar A 1 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-02-17 14:00 200990167 Dalstorps IF A - Vårgårda IK A 2 - 0 Dalshov Konstgräs
2018-02-17 15:00 200990063 Trollhättans FK A - IFK Trollhättan A 0 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-17 15:00 200990145 Gånghester/Målsryd A - Redvägs FK A 2 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-18 12:00 200990111 Wargöns IK A - Frändefors IF 2 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2018-02-18 16:00 200990225 Vänersborgs IF J - Ellenö IK 3 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-02-19 18:00 200990353 IFK Hjo B - Korsberga IF A 2 - 1 Guldkroksvallen Konstgräs
2018-02-20 19:00 200990169 Dalstorps IF U - Södra Vings IF A Inst. Dalshov Konstgräs
2018-02-20 19:00 200990361 Dalstorps IF U - Ulricehamns IFK U 2 - 1 Dalshov Konstgräs
2018-02-20 19:30 200990066 Mariedals IK A - Tvärred/Vegby FC A 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-21 18:30 200990279 Tranemo IF A - FC Peking 2 - 0 Tranehov B konstgräs
2018-02-21 19:00 200990176 IF Elfsborg U21 - Kronängs IF A 2 - 0 Borås Arena
2018-02-21 19:00 200990195 Skövde AIK A - Vårgårda IK A 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2018-02-22 18:30 200990045 Annelunds IF A - Säven/Hol A 3 - 5 Mörlanda B konstgräs
2018-02-24 10:30 200990090 Halvorstorps IS A - Sjuntorps IF A 2 - 5 Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-24 11:00 200990072 Skepplanda BTK A - Trollhättans BoIS A 2 - 1 Forsvallen Konstgräs
2018-02-24 11:00 200990132 Vårgårda IK FK A - Töllsjö IF 4 - 3 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2018-02-24 11:00 200990209 Äspereds IF A - Brämhults IK A 3 - 4 Ramnavallen konstgräs
2018-02-24 11:00 200990245 Gällstads FK A - Tvärred/Vegby FC A 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-02-24 12:00 200990037 Rävlanda AIS A - Real Maskin BK WW (-3 - -3) Bråtaredsvallen 3
2018-02-24 12:00 200990119 IFK Falköping FF A - Södra Vings IF A Inst. Odenvi Konstgräs
2018-02-24 12:00 200990184 Göta BK A - Henåns IF 2 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2018-02-24 12:00 200990211 Vara SK A - Götene IF A 2 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2018-02-24 12:00 200990215 Skoftebyns IF A - Lidköpings FK 1 - 0 Torsbovallen Konstgräs
2018-02-24 12:00 200990262 Fristads GoIF A - Herrljunga SK FK A 2 - 1 Hedens IP Konstgräs
2018-02-24 12:00 200990299 Töreboda IK A - Värings GoIF A 1 - 3 Töreshov B-plan Konstgräs
2018-02-24 12:00 200990302 Fritsla IF A - Bollebygd/Olsfors Inst. Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-24 12:00 200990310 IFK Skövde FK U17 - Tidans IF A 3 - 0 Södermalms IP konstgräs
2018-02-24 12:00 200990357 Vänersborgs IF A - IK Gauthiod 1 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-02-24 12:00 200990371 IFK Falköping FF A - Gerdskens BK A 1 - 2 Odenvi Konstgräs
2018-02-24 12:15 200990343 Tidaholms GoIF A - Fagersanna IF A 4 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-02-24 13:00 200990025 Främmestads IK A - Levene-Skogslunds IF A 2 - 0 Sparbanksvallen Konstgräs
2018-02-24 13:00 200990067 Mariedals IK A - Borås AIK A 1 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-24 13:00 200990071 FC Trollhättan A - Lindome GIF Herr 0 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2018-02-24 13:00 200990173 SK Mjörn A - Stora Mellby SK A Alströmervallen konstgräs
2018-02-24 13:00 200990242 Sollebrunns AIK A - Lödöse Nygård IK A 3 - 1 Nya Bjärkevi Konstgräs
2018-02-24 13:00 200990273 IFK Hjo A - IFK Värsås A 3 - 0 Guldkroksvallen Konstgräs
2018-02-24 13:00 200990305 Ulricehamns IFK A - Skene IF A 1 - 5 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-02-24 13:30 200990058 Länghems IF A - Sjötofta IF A Inst. Tranehov B konstgräs
2018-02-24 13:30 200990127 Hössna/Timmele A - Grimsås IF A 12 - 0 Lassalyckan B-plan
2018-02-24 13:45 200990172 IFK Örby A - Torestorp-Älekulla FF A 3 - 0 Örby IP B konstgräs
2018-02-24 14:00 200990077 IFK Tidaholm Herrar A - Skultorps IF A 2 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-02-24 14:00 200990128 Våmbs IF A - Borgunda IK A Inst. Södermalms IP konstgräs
2018-02-24 14:00 200990137 Skoftebyns IF U - Munkedals IF Torsbovallen Konstgräs
2018-02-24 14:00 200990141 Jung/Kvänum 10 IF A - Källby IF A 7 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2018-02-24 14:00 200990206 Råda BK A - Lundsbrunns IF A 5 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-02-24 14:00 200990281 Rydboholms SK A - Hestrafors IF A 0 - 0 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2018-02-24 14:00 200990291 IK Friscopojkarna A - Åsaka SK 2 - 3 Björkvallen, Konstgräs
2018-02-24 14:30 200990112 Wargöns IK A - Håfreströms IF 2 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2018-02-24 14:45 200990314 Hjärtums IS A - Groheds IF 1 - 7 Strömsvallen A konstgräs
2018-02-24 15:00 200990008 Korsberga IF A - Mariestads BK A 1 - 7 Guldkroksvallen Konstgräs
2018-02-24 15:00 200990044 Kinnahults IF A - Derome BK /Åskloster A-Lag 2 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-24 15:00 200990140 Gånghester/Målsryd A - Solberga GoIF Inst. Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-02-24 15:00 200990148 Alingsås IF FF A - Holmalunds IF A 2 - 2 Alströmervallen konstgräs
2018-02-24 15:00 200990218 Redvägs FK A - Dardania IF A Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-02-24 15:00 200990370 Redvägs FK A - Ulricehamns IFK J 1 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-02-24 16:00 200990093 FC Corner A - Axvalls IF A 2 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-02-24 16:00 200990228 IFK Skövde FK A - Trollhättans Syrianska Föreningen 4 - 1 Södermalms IP konstgräs
2018-02-24 16:30 200990220 Bergdalens IK A - FC Lockryd A 7 - 3 Ramnavallen konstgräs
2018-02-25 10:15 200990062 Öxabäcks IF A - Svenljunga IK A 7 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-02-25 11:00 200990188 Fröjereds IF A - Tidaholms GoIF U Inst. Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-02-25 11:45 200990233 BK Trix A - Forsviks IF A 5 - 0 Guldkroksvallen Konstgräs
2018-02-25 12:00 200990027 Stenstorps IF A - IFK Falköping FF U 0 - 3 Odenvi Konstgräs
2018-02-25 14:00 200990055 Ekedalens SK A - Grolanda IF A 2 - 0 Ållevi Konstgräs
2018-02-25 14:00 200990118 FC Skövde - Folkabo IK A 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
2018-02-25 14:00 200990364 Dalstorps IF Dalstorp/Grimsås/Limmared - Ljungsarps IF A 1 - 1 Dalshov Konstgräs
2018-02-25 15:00 200990177 Hemsjö IF Herr A - Azalea BK 0 - 0 Alströmervallen konstgräs
2018-02-25 15:00 200990368 Trollhättans IF A - Ellenö IK 5 - 4 Skogshöjden Konstgräs
2018-02-25 16:00 200990147 Lidköpings FK U 17 - Örslösa-Söne IK A 2 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-02-25 16:00 200990285 IFK Trollhättan C - Upphärads IS A Inst. Granngårdens Konstgräs
2018-02-25 16:00 200990289 Moholms SK A - Jula BK A 0 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2018-02-27 20:00 200990306 Ulricehamns IFK U - Åsarp-Trädet FK B Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-02-28 18:00 200990179 IF Elfsborg U21 - Hestrafors IF A 6 - 0 Borås Arena
2018-02-28 18:00 200990365 Kållandsö GoIF A - Lidköpings FK U 17 Inst. Framnäs IP Konstgräs
2018-02-28 19:15 200990372 IFK Falköping FF U - Borgunda IK B Inst. Odenvi Konstgräs
2018-02-28 19:30 200990201 IFK Mariestad A - Ulvåkers IF A Inst. Lekevi IP Konstgräsplan
2018-03-01 19:00 200990379 Ulvåkers IF A - IFK Mariestad A 6 - 3 Ulvahallen
2018-03-02 18:45 200990374 Tidaholms GoIF U - Ekedalens SK B 2 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-03-02 19:00 200990126 IFK Skövde FK A - Skövde AIK A 0 - 2 Södermalms IP konstgräs
2018-03-03 11:15 200990113 Gerdskens BK A - Hestrafors IF A 0 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2018-03-03 13:00 200990068 Vänersborgs FK A - Grebbestads IF A-lag 3 - 4 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-03-03 13:00 200990232 Trollhättans BoIS A - Götene IF A 1 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2018-03-03 15:00 200990359 Vänersborgs IF A - Melleruds IF 3 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2018-03-03 15:00 200990369 Skoftebyns IF A - Holmalunds IF A Torsbovallen A-plan
2018-03-07 18:00 200990104 Lidköpings FK - IF Elfsborg U 19 2 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-03-07 18:30 200990078 IFK Tidaholm Herrar A - IFK Hjo A Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-03-07 19:00 200990156 IK Gauthiod - IFK Åmål 2 - 0 Sparbanksvallen Konstgräs
2018-03-07 19:00 200990196 Skövde AIK A - Dalstorps IF A 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2018-03-07 19:00 200990387 Marbäcks IF reservlag - Ulricehamns IFK J 4 - 0 Lassalyckan B-plan
2018-03-07 20:00 200990002 Gerdskens BK A - Herrljunga SK FK A 2 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2018-03-09 19:00 200990292 IK Friscopojkarna A - SK Mjörn A 4 - 3 Mörlanda B konstgräs
2018-03-09 19:00 200990375 Dalstorps IF Dalstorp/Grimsås/Limmared - Månstads IF 1 - 0 Dalshov Konstgräs
2018-03-10 12:00 200990004 Gerdskens BK A - Trollhättans BoIS A 3 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2018-03-10 12:00 200990120 IFK Falköping FF A - Vårgårda IK A 4 - 1 Odenvi Konstgräs
2018-03-10 12:00 200990277 Holmalunds IF A - Vänersborgs IF A 1 - 2 Noltorpsvallen B Konstgräs
2018-03-10 13:00 200990223 Vänersborgs FK A - Ljungskile SK 0 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2018-03-10 14:00 200990197 Skövde AIK A - FC Trollhättan A 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2018-03-11 15:00 200990382 Kinna IF A - Tidaholms GoIF 3 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-03-11 18:00 200990103 Lidköpings FK - Götene IF A 0 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-03-14 18:00 200990333 IF Elfsborg U21 - Dalstorps IF A 2 - 0 Borås Arena
2018-03-14 19:00 200990059 Marbäcks IF A - Norrmalms IK A Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-03-14 19:00 200990219 Redvägs FK B - Ulricehamns IFK J 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-03-14 19:00 200990234 Vårgårda IK A - Gerdskens BK A 2 - 0 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2018-03-16 18:00 200990388 Tidaholms GoIF U - Fröjereds IF A 8 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-03-16 19:00 200990307 Ulricehamns IFK A - IFK Falköping FF A 3 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-03-16 19:30 200990362 Trollhättans BoIS /Skoftebyns IF - IFK Trollhättan C 3 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2018-03-17 12:00 200990003 Gerdskens BK A - Älvsborg FF Inst. Gerdskenvallen A-plan
2018-03-17 12:00 200990079 IFK Tidaholm Herrar A - IFK Skövde FK A 1 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-03-17 12:00 200990105 Lidköpings FK - IK Gauthiod 0 - 4 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-03-17 12:00 200990198 Skövde AIK A - Karlstad BK 3 - 2 Södermalms IP konstgräs
2018-03-17 13:00 200990251 Trollhättans BoIS A - Åsarp-Trädet FK A 2 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2018-03-18 14:00 200990235 Vänersborgs IF J - Melleruds IF lag 3 5 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-03-19 18:00 200990401 Arentorp Helås FK U - Vara SK U 1 - 2 Bendersvallen Konstgräs
2018-03-19 20:00 200990165 Tibro AIK FK U - Tidans IF A 8 - 0 Sportparken Konstgräs
2018-03-20 18:45 200990344 Tidaholms GoIF A - Borgunda IK A 4 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-03-20 19:15 200990407 Säven/Hol A - Levene-Skogslunds IF A 2 - 1 Björkvallen, Konstgräs
2018-03-21 17:30 200990404 Lidköpings FK U 17 - Trässbergs BK A 1 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-03-21 19:00 200990060 Marbäcks IF A - Åsarp-Trädet FK B 0 - 9 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-03-21 19:00 200990236 Vårgårda IK FK A - Gerdskens BK U 1 - 0 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2018-03-21 19:00 200990395 IK Friscopojkarna A - Östadkulle SK A 1 - 4 Mörlanda B konstgräs
2018-03-21 19:00 200990422 Wargöns IK A - Trollhättans FF 3 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-03-23 18:00 200990403 Fröjereds IF B - Folkabo IK A 2 - 3 Tidavallen B-plan Konstgräs
2018-03-23 18:30 200990202 IFK Mariestad A - IFK Falköping FF A 1 - 3 Lekevi IP Konstgräsplan
2018-03-23 18:30 200990394 Skene IF A - Kronängs IF A 2 - 3 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-03-23 19:00 200990239 Skara FC A - IFK Skövde FK A 2 - 2 Sparbanken Arena F Konstgräs
2018-03-23 19:00 200990252 Hössna/Timmele A - Redvägs FK A 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2018-03-23 19:00 200990410 Dalstorps IF U - Tvärred/Vegby FC A Dalshov Konstgräs
2018-03-24 11:00 200990091 Halvorstorps IS A - Frändefors IF 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2018-03-24 11:00 200990149 Alingsås IF FF A - Hestrafors IF A 1 - 1 Noltorpsvallen B Konstgräs
2018-03-24 11:00 200990174 SK Mjörn A - Långareds BoIS A 2 - 2 Alströmervallen konstgräs
2018-03-24 11:00 200990244 Skepplanda BTK A - Öjersjö IF Herr Forsvallen Konstgräs
2018-03-24 11:15 200990390 Sjötofta IF A - Burseryds IF Herr-A 0 - 4 Tranehov B konstgräs
2018-03-24 12:00 200990005 Gerdskens BK A - Ahlafors IF 1 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2018-03-24 12:00 200990094 FC Corner A - Vedums AIS A 3 - 3 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-03-24 12:00 200990151 Götene IF A - Skultorps IF A 1 - 2 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2018-03-24 12:00 200990199 Skövde AIK A - IK Gauthiod 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2018-03-24 12:00 200990263 Fristads GoIF A - Sandared/Sjömarkens IF A Hedens IP Konstgräs
2018-03-24 12:00 200990303 Fritsla IF A - Hajoms IF A 1 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2018-03-24 12:00 200990420 Sollebrunns AIK A - Skoftebyns IF/Trollhättans BOIS J Nya Bjärkevi Konstgräs
2018-03-24 12:15 200990384 Södra Härene IF A-lag - Säven/Hol A 4 - 8 Björkvallen, Konstgräs
2018-03-24 13:00 200990011 IFK Trollhättan A - Forshaga IF 4 - 0 Granngårdens Konstgräs
2018-03-24 13:00 200990076 Herrljunga SK FK A - Grolanda IF A 2 - 1 Mörlanda B konstgräs
2018-03-24 13:00 200990107 Nossebro IF A - Levene-Skogslunds IF A 1 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2018-03-24 13:00 200990157 Mariedals IK A - Brämhults IK A 4 - 4 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2018-03-24 13:00 200990258 Bollebygd/Olsfors - Limmareds IF A 3 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2018-03-24 13:00 200990274 IFK Hjo A - Waggeryds IK 2 - 1 Guldkroksvallen Konstgräs
2018-03-24 13:45 200990249 IFK Örby A - Öxabäcks IF A 0 - 2 Örby IP B konstgräs
2018-03-24 14:00 200990016 Tibro AIK FK A - Värings GoIF A 1 - 5 Sportparken Konstgräs
2018-03-24 14:00 200990020 Mariestads BK A - Jula BK A 3 - 2 Lekevi IP Konstgräsplan
2018-03-24 14:00 200990191 Tidans IF A - Igelstorps IK A 0 - 8 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2018-03-24 14:00 200990400 Saleby IF A - Källby IF A 3 - 2 Framnäs IP Konstgräs
2018-03-24 14:15 200990185 Göta BK A - Sjuntorps IF A 5 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2018-03-24 15:00 200990133 Borås AIK A - Äspereds IF A 3 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2018-03-24 15:00 200990159 Ardala GoIF A - Eriksbergs IF