Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Domarklubbar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF P15 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK Fotboll AB AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Assyriska FF F16 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P04 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P05 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska United IK Assyriska United IK(Föreningen) Svart / Röd Randigt, Svart, svart
Barkarö SK F 05 Barkarö SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Barkarö SK F03/04 Barkarö SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
BK Forward P03 BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Sport F 05 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport F06 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P 06 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U15 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U16 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U19 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Bollstanäs SK P03 Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Bälinge IF F 01-02 Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dingtuna GIF U15 Dingtuna GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Djurgårdens IF FF P 03 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Dunkers IF Flickor 12 Dunkers IF(Föreningen) Svart/svart, Svart, Svart
Enhörna IF P05 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF F 16 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF F-02 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF F05 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF F06 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF Junior Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enskede IK P03 Grön Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna City FK P07 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F01-02 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fanna BK F-04 Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Kurdtuna FC Kurdtuna(Föreningen)
FC Somtuna Sanay Abdifatah Osman 0723986202 0723986202 Blå, Blå, Blå
Forsby FF F 17 Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Forsby FF F06 Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Gideonsbergs IF F 02 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gillberga-Lista IF Gillberga-Lista IF(Föreningen) vit, blå, blå
Hammarby IF FF F16 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P05 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P14 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF Pojkar 15 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Huddinge IF 1, Pojkar 15 (födda 2002) 2017 Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Huddinge IF P05 Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hällbybrunns IF F05 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P 11 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P 14 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hölö-Mörkö IF F05 Hölö-Mörkö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hölö-Mörkö IF P 03/04 Hölö-Mörkö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Brommapojkarna, Pojkar 15 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Stockholms Fotbollsakademi P15 IF Stockholms Fotbollsakademi(Föreningen) Svart vit Randigt, Svarta, Svarta
IFK Eskilstuna P 03 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 04 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 06 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 06 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 07 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 07 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P05 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Haninge P03 IFK Haninge(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Haninge P05 IFK Haninge(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Haninge P14 IFK Haninge(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lidingö FK Pojkar 15 IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Nyköping P03 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stockholm FK IFK Stockholm FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IFK Stocksund F03 IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Vaxholm P 15 IFK Vaxholm(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Västerås FK F 05 IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Sirius FK P02 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Viljan Strängnäs DJ IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs F03 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs F04 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs F05/06 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U19 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Irsta IF F04 Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jäders IF F05 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Järna SK P03 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Karlslunds IF HFK P 04 Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF HFK P05 Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Katrineholms AIK P04 Katrineholms AIK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Katrineholms SK FK P 04 Katrineholms SK FK(Föreningen)
Katrineholms SK FK P01 Katrineholms SK FK(Föreningen)
Kvicksunds SK Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK F05-06 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK P 05 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
New Mill Indians SK F03-04 New Mill Indians SK(Föreningen) Svart, Svart
New Mill Indians SK F05 New Mill Indians SK(Föreningen) Svart, Svart
Nykvarns SK HJ Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 03 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 04 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 05 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Näshulta GoIF Näshulta GOIF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Pershagens SK P04 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Rönninge Salem Fotboll 1, Pojkar 16 2015 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge Salem Fotboll P 03 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Segeltorps IF 05 Segeltorps IF(Föreningen)
Segeltorps IF 1, Pojkar 13 2018 Segeltorps IF(Föreningen)
Segeltorps IF 1, Pojkar 16 (födda 2001) 2017 Segeltorps IF(Föreningen)
Skogstorps GoIF F03-04 Peter Lundh 0705307386 Grön/Vit/Grön
Skogstorps GOIF F05 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F06 Daniel Hanning +46709687223 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF P06 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF P07 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF P09 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF P09 grön Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF/IK Standard P01/P02 Tomas Ericsson +46700914014 Grön, Vit, Grön
Spånga IS FK P05 Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Stenkvista GOIF Ärla/Stenkvista P02 Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stigtomta IF F03 Stigtomta IF(Föreningen) Gult, Svart, Gult
Stureby SK Stureby SK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Syrianska Eskilstuna IF F06 Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska Eskilstuna IF P01 Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska FC Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P03 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P05 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P14 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC U15 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Södertälje FF Södertälje FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Södertälje FK F03 Leo Lundgren 0706692069 Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P02 Krister Johansson 0706555052 Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P03 Melek Mentes 0706996696 Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P04 Patrik Jonsson 0709718570 Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P05 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P05 Röd Zdenko Zecevic 0709154449 Röd, Svart, Svarta
Sörstafors-Kolbäck FK P05 Sörstafors-Kolbäck FK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Torshälla-Nyby IS Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS F03/04 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS F05/06 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS grön Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS grön P 9 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P 12 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P03 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P-09 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Triangelns IK F03 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P05 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P06 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK F 02-04 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P 05 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK 1, Pojkar 16 2018 Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön/Vit, Grön, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK F04 Jessica Marie Ekberg Grön/Vit, Grön, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK P05 Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön/Vit, Grön, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 13 Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön/Vit, Grön, Grön
Vasalunds IF Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Värmbols FC P01 Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 F03 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 F04 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK F05 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK FF P05 Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örebro SK FK P03 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-20 13:00 163102001 BK Sport U15 - Bollstanäs SK P03 Inst. Ekängens IP KG
2018-01-20 15:00 163102004 IFK Eskilstuna P 03 - IFK Haninge P03 Ekängens IP KG
2018-01-28 13:00 163102002 Skogstorps GoIF F03-04 - Tullinge Triangel Pojkar FK F04 2 - 3 Ekängens IP KG
2018-02-03 12:15 163102003 Skogstorps GoIF F03-04 - Irsta IF F04 Uppskj. Ekängens IP KG
2018-02-03 14:30 163102010 Syrianska FC - Vasalunds IF 5 - 4 Geneta Sportfält KG
2018-02-10 11:00 163102025 Assyriska FF P04 - Hammarby IF FF P14 Inst. Geneta Sportfält KG
2018-02-10 13:30 163102011 Syrianska FC - IK Sirius FK P02 4 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2018-02-11 11:15 163102021 Södertälje FK P05 Röd - Triangelns IK P05 1 - 8 Brunnsängs IP KG
2018-02-17 14:30 163102012 Syrianska FC - AIK Fotboll AB Inst. Geneta Sportfält KG
2018-02-18 11:15 163102022 Södertälje FK P05 Röd - AIK Fotboll AB Brunnsängs IP KG
2018-02-18 15:00 163102023 Södertälje FK P02 - Huddinge IF 1, Pojkar 15 (födda 2002) 2017 Brunnsängs IP KG
2018-02-18 17:00 163102005 IFK Eskilstuna P 03 - BK Forward P03 Inst. Ekängens IP KG
2018-02-24 10:00 163102037 Syrianska FC P14 - Hammarby IF FF P14 Brunnsängs IP KG
2018-02-24 13:30 163102013 Syrianska FC - Rönninge Salem Fotboll 1, Pojkar 16 2015 1 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2018-02-24 14:30 163102035 Assyriska FF P05 - IFK Haninge P05 Inst. Geneta Sportfält KG
2018-02-24 16:30 163102030 Syrianska Eskilstuna IF P01 - Värmbols FC P01 Inst. Ekängens IP KG
2018-02-25 12:00 163102036 Assyriska FF P04 - IFK Eskilstuna P 04 Geneta Sportfält KG
2018-03-03 09:00 163102026 BK Sport F 05 - Jäders IF F05 5 - 0 Ekängens IP KG
2018-03-04 13:00 163102014 Syrianska FC - Segeltorps IF 1, Pojkar 16 (födda 2001) 2017 Brunnsängs Idrottsplats
2018-03-07 19:00 163102045 Nykvarns SK HJ - IK Viljan Strängnäs U19 0 - 4 Nykvarns IP
2018-03-10 11:00 163102015 IK Viljan Strängnäs DJ - Eskilstuna United DFF F01-02 0 - 4 Vasavallen KG
2018-03-10 11:00 163102038 Hällbybrunns IF P 14 - Katrineholms SK FK P 04 1 - 5 Torshargs IP KG
2018-03-10 12:20 163102040 Nykvarns SK P 03 - Södertälje FK P03 2 - 1 Nykvarns IP 1
2018-03-10 13:15 163102042 Södertälje FK F03 - Enhörna IF F 16 4 - 1 Geneta Sportfält
2018-03-10 15:00 163102055 Kvicksunds SK F05-06 - Västerås IK F05 Torshargs Idrottsplats
2018-03-10 16:00 163102051 Assyriska FF F16 - Hammarby IF FF F16 Geneta Sportfält KG
2018-03-10 17:00 163102020 Södertälje FK P02 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1, Pojkar 16 2018 0 - 3 Östertälje IP B
2018-03-10 17:00 163102027 BK Sport F 05 - Barkarö SK F 05 1 - 0 Ekängens IP KG
2018-03-11 10:00 163102047 IFK Eskilstuna P 04 - Karlslunds IF HFK P 04 6 - 2 Ekängens IP KG
2018-03-11 10:15 163102050 Syrianska FC P14 - IFK Haninge P14 Brunnsängs IP KG
2018-03-11 11:00 163102031 Torshälla-Nyby IS F03/04 - Västerås BK 30 F03 2 - 0 Torshargs IP KG
2018-03-11 12:00 163102033 Nykvarns SK P 04 - Katrineholms AIK P04 Nykvarns IP 1
2018-03-11 13:00 163102046 Torshälla-Nyby IS F05/06 - Enhörna IF F06 3 - 1 Torshargs IP KG
2018-03-11 13:30 163102034 Nykvarns SK P 05 - Trosa-Vagnhärad SK P 05 6 - 1 Nykvarns IP 1
2018-03-11 17:15 163102056 IK Viljan Strängnäs F03 - Triangelns IK F03 0 - 0 Vasavallen KG
2018-03-11 17:45 163102049 Södertälje FK P05 Röd - Spånga IS FK P05 5 - 1 Brunnsängs IP KG
2018-03-17 10:30 163102066 Eskilstuna City FK P07 - Hällbybrunns IF P 11 Årby IP, konstgräs
2018-03-17 11:15 163102043 Södertälje FK F03 - Trosa-Vagnhärad SK F 02-04 Inst. Östertälje IP B
2018-03-17 13:00 163102063 Syrianska FC P03 - AIK FF P15 8 - 0 Geneta Sportfält KG
2018-03-17 15:00 163102016 IK Viljan Strängnäs DJ - Enhörna IF F 16 3 - 0 Vasavallen KG
2018-03-17 15:00 163102039 Södertälje FK P04 - Enskede IK P03 Grön Östertälje IP B
2018-03-17 17:30 163102028 BK Sport F 05 - IFK Västerås FK F 05 0 - 3 Ekängens IP KG
2018-03-18 11:00 163102057 Södertälje FK P03 - Djurgårdens IF FF P 03 Inst. Östertälje IP B
2018-03-18 11:00 163102061 Assyriska FF P05 - Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 13 Geneta Sportfält KG
2018-03-18 13:00 163102008 Assyriska United IK - IFK Stockholm FK 0 - 4 Geneta Sportfält KG
2018-03-18 15:00 163102044 Skogstorps GOIF F06 - IK Viljan Strängnäs F05/06 Inst. Skogsängens IP KG
2018-03-18 15:00 163102053 IFK Eskilstuna P 03 - AIK FF P15 Ekängens IP KG
2018-03-18 15:00 163102067 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Skogstorps GOIF F05 4 - 0 Vasavallen KG
2018-03-21 18:20 163102059 IFK Eskilstuna P 03 - IFK Eskilstuna P 04 Ekängens IP KG
2018-03-24 11:00 163102069 IK Viljan Strängnäs F04 - Västerås BK 30 F04 Inst. Vasavallen KG
2018-03-24 13:00 163102024 Södertälje FK P02 - Segeltorps IF 1, Pojkar 16 (födda 2001) 2017 Geneta Sportfält
2018-03-24 13:00 163102064 Syrianska FC P03 - IF Stockholms Fotbollsakademi P15 Inst. Geneta Sportfält KG
2018-03-25 09:00 163102058 Södertälje FK P03 - Rönninge Salem Fotboll P 03 Geneta Sportfält
2018-03-25 10:00 163102048 IFK Eskilstuna P 03 - Järna SK P03 Inst. Ekängens IP KG
2018-03-25 10:15 163102054 IFK Eskilstuna P 03 - Örebro SK FK P03 0 - 6 Ekängens IP KG
2018-03-25 11:00 163102070 IK Viljan Strängnäs F03 - IFK Stocksund F03 4 - 2 Vasavallen KG
2018-03-25 14:00 163102068 Skogstorps GOIF F06 - Dunkers IF Flickor 12 1 - 3 Skogsängens IP KG
2018-03-25 14:30 163102052 Södertälje FK F03 - Stigtomta IF F03 1 - 4 Geneta Sportfält KG
2018-03-25 16:00 163102041 Södertälje FK P04 - Hölö-Mörkö IF P 03/04 0 - 4 Geneta Sportfält
2018-03-25 17:00 163102060 Nykvarns SK P 04 - Pershagens SK P04 Nykvarns IP
2018-03-25 17:00 163102062 Nykvarns SK P 04 - Pershagens SK P04 11 - 0 Nykvarns IP 1
2018-03-25 17:00 163102071 IFK Eskilstuna P 06 - BK Sport P 06 Ekängens IP KG
2018-03-31 13:00 163102065 Syrianska FC P03 - Södertälje FK P03 Geneta Sportfält KG
2018-04-07 10:30 163102081 IK Viljan Strängnäs F05/06 - New Mill Indians SK F05 1 - 5 Vasavallen KG
2018-04-07 11:00 163102080 IFK Eskilstuna P 04 - Karlslunds IF HFK P05 Skogsängens IP KG
2018-04-07 13:00 163102072 Enhörna IF F 16 - Hammarby IF FF F16 WW (-3 - -3) Friluftsgården, Enhörna KG
2018-04-07 15:00 163102018 IK Viljan Strängnäs DJ - Gideonsbergs IF F 02 2 - 5 Vasavallen KG
2018-04-07 17:00 163102076 Skogstorps GOIF F06 - Hällbybrunns IF F05 5 - 1 Skogsängens IP KG
2018-04-08 13:00 163102009 Assyriska United IK - Södertälje FF Inst. Geneta Sportfält KG
2018-04-08 17:00 163102074 IFK Eskilstuna P 06 - Triangelns IK P06 Ekängens IP KG
2018-04-08 18:00 163102079 IFK Eskilstuna P 06 - BK Sport P 06 Ekängens IP KG
2018-04-11 18:15 163102078 IFK Eskilstuna P 03 - BK Forward P03 Ekängens IP KG
2018-04-14 09:00 163102029 BK Sport F 05 - Skogstorps GOIF F05 Inst. Ekängens IP KG
2018-04-14 11:00 163102032 Torshälla-Nyby IS F03/04 - Barkarö SK F03/04 Torshargs IP KG
2018-04-14 12:00 163102019 IK Viljan Strängnäs DJ - Forsby FF F 17 Vasavallen KG
2018-04-14 12:00 163102073 Enhörna IF F 16 - Trosa-Vagnhärad SK F 02-04 Friluftsgården, Enhörna KG
2018-04-14 15:00 163102075 IFK Vaxholm P 15 - Nykvarns SK P 03 Rosvalla IP
2018-04-14 16:45 163102007 Skogstorps GoIF F03-04 - Fanna BK F-04 6 - 0 Ekängens IP KG
2018-04-15 11:00 163102087 Enhörna IF F05 - Hölö-Mörkö IF F05 Friluftsgården, Enhörna
2018-04-15 13:00 163102086 Enhörna IF P05 - Syrianska FC P05 Friluftsgården, Enhörna
2018-04-15 14:00 163102077 Skogstorps GOIF F06 - Forsby FF F06 5 - 1 Hammargärdet
2018-04-15 16:00 163102082 Torshälla-Nyby IS grön - Kvicksunds SK P 05 3 - 1 Torshargs Idrottsplats
2018-04-15 19:00 163102084 Skogstorps GOIF/IK Standard P01/P02 - Stenkvista GOIF Ärla/Stenkvista P02 4 - 4 Triangelborg KG
2018-04-19 19:00 163102085 Nykvarns SK HJ - Enhörna IF Junior Nykvarns IP
2018-04-20 19:00 163102088 Syrianska Eskilstuna IF P01 - Skogstorps GOIF/IK Standard P01/P02 5 - 0 Skogsängens IP KG
2018-04-22 11:00 163102083 Torshälla-Nyby IS F03/04 - New Mill Indians SK F03-04 Torshargs Idrottsplats
2018-04-22 11:00 163102089 BK Sport F 05 - Skogstorps GOIF F05 Skogsängens IP KG
2018-04-22 16:30 163102017 IK Viljan Strängnäs DJ - Bälinge IF F 01-02 Vasavallen KG
2018-04-29 15:00 163102090 Triangelns IK P05 - Sörstafors-Kolbäck FK P05 1 - 5 Triangelborg
2018-05-10 11:00 163102091 Nykvarns SK P 05 - Segeltorps IF 1, Pojkar 13 2018 ICA Vallen 3
2018-06-04 18:00 163102092 Torshälla-Nyby IS P 12 - IFK Eskilstuna P 06 blå Torshargs Idrottsplats
2018-06-12 19:30 163102093 IFK Nyköping P03 - Katrineholms SK FK P01 1 - 2 Rosvalla IP KG C
2018-06-26 18:00 163102094 Kvicksunds SK F05-06 - Skogstorps GOIF F05 2 - 0 Kvicksunds Idrottsplats
2018-07-21 17:00 163102095 FC Somtuna - FC Kurdtuna 1 - 1 Lagersbergs KG
2018-08-06 19:00 163102096 Näshulta GoIF - Kvicksunds SK 0 - 8 Ekhammarens Idrottsplats
2018-08-08 19:00 163102097 Torshälla-Nyby IS - Gillberga-Lista IF 1 - 1 Torshargs Idrottsplats
2018-08-18 14:00 163102098 Skogstorps GOIF P07 - Skogstorps GOIF P06 Orrlidens IP
2018-08-25 11:00 163102099 Torshälla-Nyby IS grön P 9 - Skogstorps GOIF P09 grön Torshargs Idrottsplats
2018-08-25 13:00 163102100 Torshälla-Nyby IS P-09 - Skogstorps GOIF P09 Torshargs Idrottsplats
2018-08-30 18:30 163102101 Kvicksunds SK F05-06 - Skogstorps GOIF F06 Kvicksunds Idrottsplats
2018-09-09 10:00 163102103 IFK Eskilstuna P 07 blå - IFK Eskilstuna P 07 vit Balsta IP B
2018-09-09 17:30 163102102 IFK Eskilstuna P05 - Kvicksunds SK P 05 Balsta IP A
2018-09-26 17:30 163102104 Kvicksunds SK F05-06 - Västerås IK F05 3 - 2 Kvicksunds Idrottsplats
2018-09-29 15:00 163102109 Syrianska FC P03 - Södertälje FK P03 Inst. Geneta Sportfält
2018-09-29 15:00 163102110 Syrianska FC P03 - Södertälje FK P02 Inst. Geneta Sportfält
2018-10-02 17:30 163102105 IFK Eskilstuna P 06 blå - Skogstorps GOIF P06 Balsta IP
2018-10-07 14:00 163102111 Skogstorps GOIF F06 - Syrianska Eskilstuna IF F06 Orrlidens IP
2018-10-07 16:00 163102108 Syrianska FC P03 - IFK Lidingö FK Pojkar 15 Geneta Sportfält
2018-10-13 14:00 163102112 Skogstorps GOIF F06 - BK Sport F06 Hållsta IP
2018-10-21 12:00 163102107 Syrianska FC P03 - IF Brommapojkarna, Pojkar 15 3 - 3 Geneta Sportfält
2018-10-27 15:00 163102106 Syrianska FC P03 - Hammarby IF FF Pojkar 15 Geneta Sportfält
2018-10-28 12:00 163102115 IFK Eskilstuna P 04 - IFK Nyköping P03 3 - 8 Ekängens IP KG
2018-10-28 14:20 163102114 BK Sport U15 - Dingtuna GIF U15 1 - 2 Ekängens IP KG
2018-11-03 12:00 163102116 Syrianska FC U15 - IF Stockholms Fotbollsakademi P15 2 - 8 Geneta Sportfält KG
2018-11-08 19:00 163102117 Torshälla-Nyby IS P03 - IFK Eskilstuna P 03 2 - 2 Torshargs IP KG
2018-11-10 12:00 163102113 Enhörna IF F 16 - Stureby SK Friluftsgården, Enhörna
2018-11-10 12:00 163102118 Södertälje FK P05 - Älvsjö AIK FF P05 Östertälje IP
2018-11-11 13:00 163102119 Södertälje FK P05 - Tullinge Triangel Pojkar FK P05 Östertälje IP
2018-11-17 13:00 163102120 Södertälje FK P05 - Huddinge IF P05 Östertälje IP
2018-11-18 13:00 163102121 Södertälje FK P05 - Hammarby IF FF P05 Östertälje IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info