Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11/12 (7mot7) 2 höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Röd Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
Adolfsbergs IK Svart Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
BK Forward Gul Tomas Furustam 0705529175 Gul, Svart, Gul
Fjugesta IF Peder Öhrn 0722317276 Röd, Svart, Svart
Glanshammars IF Patrik Karlsson 0706880386 Gul/Svart/Gul
IF Eker Örebro 1 Stefan Ärnsved 0732611699 Svart/Svart/Svart
IF Eker Örebro 2 Peter Karlsson 0704528580 Svart/Svart/Svart
IFK Askersund Stina Larsson 0705935083 vit/blå/vit
IFK Kumla Vit Jonas Karlsson 019275005 Vit/Blå/Vit
IK Sturehov Blå Johan Nygren 0733184189 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Blå Michael Thörn 0739607657 Röd/Blå/Röd
Kopparberg BK Henrik Karlsson 0705399979 Svart/Svart/Svart
Latorps IF 2 Svart Niclas Källberg 0708454778 Vit/Svart/Vit
Laxå IF Fredrik Bichis 0703655980 Röd/Vit/Röd
Nora BK Petra Silfver 0706513031 Röd, Röd, Röd
Rynninge IK Blå Björn Bratt 0729972281 Vit/Blå/Vit
Skyllbergs IK Sanjin Kozomara 0709383439 vit/blå/vit/
Vivalla SK Sukran Jasaraj 0735634435 SvartVit/Svart/Svart
Vretstorps IF Andreas Birgersson 0702278892 Röd/Röd/Röd
Örebro SK FK Vit 3 Martin Zakrisson 0709192006 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-24 18:00 Adolfsbergs IK Svart - Glanshammars IF Lugnets IP 7-3
2018-08-24 18:00 Adolfsbergs IK Röd - Vivalla SK Lugnets IP 7-4
2018-08-24 18:00 IK Sturehov Blå - IF Eker Örebro 2 Sörbyvallen Örebro 7-1
2018-08-24 18:00 Nora BK - IF Eker Örebro 1 Sörbyvallen Örebro 7-2
2018-08-24 19:15 Vivalla SK - Adolfsbergs IK Svart Lugnets IP 7-3
2018-08-24 19:15 Glanshammars IF - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-4
2018-08-24 19:15 IF Eker Örebro 1 - IK Sturehov Blå Sörbyvallen Örebro 7-1
2018-08-24 19:15 IF Eker Örebro 2 - Nora BK Sörbyvallen Örebro 7-2
2018-08-25 10:00 BK Forward Gul - IFK Kumla Vit Trängens IP 7-1
2018-08-25 10:00 Laxå IF - Kopparberg BK Trängens IP 7-2
2018-08-25 10:00 Vretstorps IF - Fjugesta IF Fredriksberg 7-1
2018-08-25 10:00 IFK Askersund - Latorps IF 2 Svart Fredriksberg 7-2
2018-08-25 10:00 Örebro SK FK Vit 3 - Rynninge IK Blå Ekängs IP 7-3
2018-08-25 10:00 Skyllbergs IK - Karlslunds IF HFK Blå Ekängs IP 7-4
2018-08-25 11:15 Kopparberg BK - BK Forward Gul Trängens IP 7-1
2018-08-25 11:15 IFK Kumla Vit - Laxå IF Trängens IP 7-2
2018-08-25 11:15 Latorps IF 2 Svart - Vretstorps IF Fredriksberg 7-1
2018-08-25 11:15 Fjugesta IF - IFK Askersund Fredriksberg 7-2
2018-08-25 11:15 Karlslunds IF HFK Blå - Örebro SK FK Vit 3 Ekängs IP 7-3
2018-08-25 11:15 Rynninge IK Blå - Skyllbergs IK Ekängs IP 7-4
September
2018-09-01 10:00 Vivalla SK - Kopparberg BK Vivalla IP 7-1
2018-09-01 10:00 IK Sturehov Blå - BK Forward Gul Vivalla IP 7-2
2018-09-01 11:15 BK Forward Gul - Vivalla SK Vivalla IP 7-1
2018-09-01 11:15 Kopparberg BK - IK Sturehov Blå Vivalla IP 7-2
2018-09-09 10:00 IF Eker Örebro 2 - Rynninge IK Blå Lundby IP 7-1
2018-09-09 10:00 IF Eker Örebro 1 - Karlslunds IF HFK Blå Lundby IP 7-2
2018-09-09 10:00 IFK Askersund - Adolfsbergs IK Röd Solberga IP 7-1
2018-09-09 10:00 Vretstorps IF - Adolfsbergs IK Svart Solberga IP 7-2
2018-09-09 10:00 Nora BK - Örebro SK FK Vit 3 Norvalla 7-1
2018-09-09 10:00 Glanshammars IF - Skyllbergs IK Norvalla 7-2
2018-09-09 10:00 Latorps IF 2 Svart - IFK Kumla Vit Björkvallen 7-1
2018-09-09 10:00 Fjugesta IF - Laxå IF Björkvallen 7-2
2018-09-09 11:15 Karlslunds IF HFK Blå - IF Eker Örebro 2 Lundby IP 7-1
2018-09-09 11:15 Rynninge IK Blå - IF Eker Örebro 1 Lundby IP 7-2
2018-09-09 11:15 Adolfsbergs IK Röd - Vretstorps IF Solberga IP 7-1
2018-09-09 11:15 Adolfsbergs IK Svart - IFK Askersund Solberga IP 7-2
2018-09-09 11:15 Skyllbergs IK - Nora BK Norvalla 7-1
2018-09-09 11:15 Örebro SK FK Vit 3 - Glanshammars IF Norvalla 7-2
2018-09-09 11:15 Laxå IF - Latorps IF 2 Svart Björkvallen 7-1
2018-09-09 11:15 IFK Kumla Vit - Fjugesta IF Björkvallen 7-2
2018-09-15 10:00 IF Eker Örebro 1 - Vretstorps IF Lundby IP 7-1
2018-09-15 10:00 IF Eker Örebro 2 - Kopparberg BK Lundby IP 7-2
2018-09-15 11:15 Kopparberg BK - IF Eker Örebro 1 Lundby IP 7-1
2018-09-15 11:15 Vretstorps IF - IF Eker Örebro 2 Lundby IP 7-2
2018-09-16 10:00 Rynninge IK Blå - BK Forward Gul Pettersbergs IP 7-3
2018-09-16 10:00 Latorps IF 2 Svart - Vivalla SK Pettersbergs IP 7-4
2018-09-16 10:00 Karlslunds IF HFK Blå - IK Sturehov Blå Rosta Gärde 7-5
2018-09-16 10:00 Nora BK - IFK Askersund Rosta Gärde 7-6
2018-09-16 11:15 IFK Kumla Vit - Adolfsbergs IK Röd Kumla IP 7-1
2018-09-16 11:15 Örebro SK FK Vit 3 - Adolfsbergs IK Svart Kumla IP 7-2
2018-09-16 11:15 Vivalla SK - Rynninge IK Blå Pettersbergs IP 7-3
2018-09-16 11:15 BK Forward Gul - Latorps IF 2 Svart Pettersbergs IP 7-4
2018-09-16 11:15 IFK Askersund - Karlslunds IF HFK Blå Rosta Gärde 7-5
2018-09-16 11:15 IK Sturehov Blå - Nora BK Rosta Gärde 7-6
2018-09-16 12:30 Adolfsbergs IK Svart - IFK Kumla Vit Kumla IP 7-1
2018-09-16 12:30 Adolfsbergs IK Röd - Örebro SK FK Vit 3 Kumla IP 7-2
2018-09-22 10:00 Laxå IF - Glanshammars IF Ramundervallen 7-1
2018-09-22 10:00 Fjugesta IF - Skyllbergs IK Ramundervallen 7-2
2018-09-22 11:15 Skyllbergs IK - Laxå IF Ramundervallen 7-1
2018-09-22 11:15 Glanshammars IF - Fjugesta IF Ramundervallen 7-2
2018-09-22 14:00 Kopparberg BK - Örebro SK FK Vit 3 Olofsvallen 7-1
2018-09-22 14:00 BK Forward Gul - Nora BK Olofsvallen 7-2
2018-09-22 15:15 Nora BK - Kopparberg BK Olofsvallen 7-1
2018-09-22 15:15 Örebro SK FK Vit 3 - BK Forward Gul Olofsvallen 7-2
2018-09-30 10:00 Fjugesta IF - Latorps IF 2 Svart Bergavallen 7-1
2018-09-30 10:00 Karlslunds IF HFK Blå - Vivalla SK Bergavallen 7-2
2018-09-30 10:00 Skyllbergs IK - IFK Kumla Vit Skyllbergsvallen 7-1
2018-09-30 10:00 Rynninge IK Blå - IFK Askersund Skyllbergsvallen 7-2
2018-09-30 11:15 Vivalla SK - Fjugesta IF Bergavallen 7-1
2018-09-30 11:15 Latorps IF 2 Svart - Karlslunds IF HFK Blå Bergavallen 7-2
2018-09-30 11:15 IFK Askersund - Skyllbergs IK Skyllbergsvallen 7-1
2018-09-30 11:15 IFK Kumla Vit - Rynninge IK Blå Skyllbergsvallen 7-2
2018-09-30 18:00 Adolfsbergs IK Röd - IF Eker Örebro 2 Lugnets IP 7-1
2018-09-30 18:00 Adolfsbergs IK Svart - IF Eker Örebro 1 Lugnets IP 7-2
2018-09-30 19:15 IF Eker Örebro 1 - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-1
2018-09-30 19:15 IF Eker Örebro 2 - Adolfsbergs IK Svart Lugnets IP 7-2
Oktober
2018-10-06 10:00 Glanshammars IF - IK Sturehov Blå Skölvboslätt IP 7-1
2018-10-06 10:00 Laxå IF - Vretstorps IF Skölvboslätt IP 7-2
2018-10-06 11:15 Vretstorps IF - Glanshammars IF Skölvboslätt IP 7-1
2018-10-06 11:15 IK Sturehov Blå - Laxå IF Skölvboslätt IP 7-2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info