Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Herrar, Träningsmatcher 2019 Västergötland

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 10:00 200990235 Norrby IF U 19 - Byttorps IF 4 - 1 Borås Arena
2019-01-26 16:00 200990055 IF Elfsborg U21 - Skoftebyns IF 3 - 0 Borås Arena
2019-02-02 10:15 200990195 Halvorstorps IS - Upphärads IS Inst. Lyrfågel konstgräs
2019-02-02 13:00 200990223 FC Trollhättan - Sävedalens IF 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-02 15:00 200990124 Trollhättans Syrianska FK - IFK Trollhättan 0 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-02-02 16:00 200990056 IF Elfsborg U21 - Ullareds IK 3 - 1 Borås Arena
2019-02-03 17:00 200990146 Norrby IF U 19 - Hestrafors IF A 5 - 1 Borås Arena
2019-02-05 19:00 200990233 Dalstorps IF - Anderstorps IF 4 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-02-09 12:00 200990161 Vårgårda IK - IK Gauthiod 2 - 2 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-02-09 12:15 200990137 Gerdskens BK - Trollhättans Syrianska FK 7 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-09 13:00 200990028 FC Trollhättan - IK Oddevold 1 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-09 13:00 200990057 Skepplanda BTK - Lerums IS HerrA 1 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-02-09 13:00 200990236 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF 2 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2019-02-09 14:00 200990175 Vänersborgs FK - IFK Åmål 2 - 1 Vänersvallen Nord
2019-02-09 15:00 200990132 Skoftebyns IF - Skövde AIK 1 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-12 18:15 200990286 Limmareds IF - Grimsås IF 6 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-02-12 19:30 200990021 Wargöns IK - Halvorstorps IS 2 - 0 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-02-13 18:00 200990042 Trollhättans FK - Vänersborgs IF 1 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-13 19:00 200990303 Rydboholms SK - Hestrafors IF A 1 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-02-16 09:30 200990318 Kinna IF - Kronängs IF 4 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-16 11:00 200990098 Svenljunga IK - Hajoms IF 3 - 3 Högvalla IP A
2019-02-16 11:00 200990108 Alingsås IF FF - Stenkullen GoIK A Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-16 12:00 200990084 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF 4 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-02-16 12:00 200990189 Vårgårda IK - Dalstorps IF 1 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-02-16 12:00 200990196 Vänersborgs IF - Melleruds IF 1 - 2 Vänersvallen Nord
2019-02-16 12:15 200990138 Gerdskens BK - Holmalunds IF 1 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-16 13:00 200990029 FC Trollhättan - Skövde AIK 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-16 13:00 200990159 Mariedals IK - Rydboholms SK 1 - 5 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-16 13:00 200990176 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS 4 - 1 Vänersvallen Syd
2019-02-16 13:00 200990210 IFK Hjo - Ardala GoIF Inst. Guldkroksvallen Konstgräs
2019-02-16 13:00 200990212 Hestrafors IF A - Skepplanda BTK 1 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-02-16 14:00 200990014 Lockryd/Sexdrega - Äspereds IF 3 - 0 Högvalla IP A
2019-02-16 14:00 200990148 IFK Tidaholm - Ekedalens SK 0 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-16 14:00 200990151 Trollhättans Syrianska FK - Främmestads IK 0 - 3 Granngårdens Konstgräs
2019-02-16 14:00 200990293 Öxabäcks IF - Dardania IF 1 - 3 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-16 15:00 200990022 Wargöns IK - Trollhättans IF 5 - 2 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-02-16 15:00 200990133 Skoftebyns IF - IK Gauthiod 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-17 13:00 200990203 Skene IF - Åsa IF 3 - 4 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-17 13:00 200990298 Skara FC Junior - IFK Emtunga 1 - 4 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-17 14:00 200990150 Gullspångs IF - Jula BK 1 - 3 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-17 18:00 200990282 Råda BK - Saleby IF 5 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-02-19 19:00 200990166 Dalstorps IF U - Gällstads FK Inst. Dalshov Konstgräs
2019-02-19 19:30 200990322 Limmareds IF - Anderstorps IF 5 - 2 Tranehov B konstgräs
2019-02-22 19:15 200990118 Rävlanda AIS - Hyssna IF Herrar 4 - 0 Bråtaredsvallen 3
2019-02-23 10:00 200990162 Kronängs IF - Äspereds IF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-23 11:00 200990345 Ardala GoIF - Vinninga AIF 1 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-23 11:15 200990281 Tranemo IF - Bergdalens IK 1 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-02-23 11:30 200990109 Alingsås IF FF - Vänersborgs IF Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990050 IFK Falköping FF - IFK Hjo 4 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990074 Töreboda IK - Värings GoIF 1 - 3 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990105 Brämhults IK - Gånghester/Målsryd 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-23 12:00 200990147 Ekedalens SK - Ulvåkers IF 2 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990207 Rydboholms SK - Dalsjöfors GoIF 5 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-02-23 12:00 200990252 Fristads GoIF - Herrljunga SK FK 2 - 3 Mörlanda B konstgräs
2019-02-23 12:00 200990276 Råda BK - Trollhättans Syrianska FK Inst. Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-02-23 12:15 200990139 Gerdskens BK - Stenkullen GoIK A 3 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-23 13:00 200990016 Vårgårda IK FK - Sätila SK 2 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-02-23 13:00 200990030 FC Trollhättan - Qviding FIF 4 - 4 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-23 13:00 200990177 Vänersborgs FK - Melleruds IF 1 - 2 Vänersvallen Syd
2019-02-23 13:00 200990213 Hestrafors IF A - Skoftebyns IF 3 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-02-23 13:30 200990066 Länghems IF - Stora Mellby SK Tranehov B konstgräs
2019-02-23 13:30 200990222 IK Gauthiod - Grebbestads IF A-lag 0 - 3 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990005 Falköpings FK - Borgunda IK 4 - 2 Odenvi Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990067 Fagersanna IF - Korsberga IF 3 - 2 Sportparken Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990145 Tidaholms GoIF - Lidköpings FK 1 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990214 Mariestads BK - Tidans IF 4 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-23 14:00 200990248 Moholms SK - Jula BK 1 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990253 Fristads GoIF U - Herrljunga SK FK B 1 - 5 Mörlanda B konstgräs
2019-02-23 14:00 200990346 Högvads BK - Björketorps IF 2 - 2 Högvalla IP A
2019-02-23 14:15 200990297 Edet FK - Göta BK 2 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-02-23 14:15 200990316 Holmalunds IF - Götene IF 2 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-23 15:00 200990152 Sandared/Sjömarken - Sandhults SK 8 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-02-23 15:00 200990274 Skultorps IF - IFK Värsås 4 - 0 Södermalms IP konstgräs
2019-02-23 15:00 200990285 Sjuntorps IF - Groheds IF 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-23 16:00 200990226 IFK Tidaholm - IFK Skövde FK 3 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-23 16:00 200990263 IFK Mariestad - IF Tymer 0 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-23 17:00 200990019 Lockryd/Sexdrega - Horreds IF 3 - 3 Högvalla IP A
2019-02-24 12:00 200990287 Lödöse Nygård IK - Nödinge SK A-lag herrar 0 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2019-02-24 14:00 200990234 Tidaholms GoIF U - Tibro AIK FK 1 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-24 15:00 200990179 Trollhättans IF - Ellenö IK 3 - 2 Skogshöjden Konstgräs
2019-02-24 15:30 200990290 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ 2018 - Melleruds IF lag 2 0 - 2 Vänersvallen Nord
2019-02-24 16:00 200990225 Gullspångs IF - Finnerödja IF 3 - 1 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-25 18:30 200990099 Svenljunga IK - Öxabäcks IF Högvalla IP A
2019-02-26 18:30 200990058 Skepplanda BTK - Edet FK 0 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-02-26 19:00 200990167 Dalstorps IF U - Grimsås IF 2 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-02-26 20:30 200990321 IFK Mariestad - Tidavads IF 1 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-27 19:00 200990341 Bergdalens IK - Sparsörs AIK 2 - 2 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-02-28 19:00 200990254 Fristads GoIF - Rydboholms SK 0 - 8 Hedens IP Konstgräs
2019-02-28 19:30 200990010 Vårgårda IK FK - Töllsjö IF 5 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-03-01 19:00 200990337 Sjötofta IF - Skeppshults BK 3 - 4 Tranehov B konstgräs
2019-03-01 19:00 200990355 FC Skövde - Borgunda IK 2 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-02 10:00 200990343 Dardania IF - Hedareds BK 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-02 11:00 200990013 Lockryd/Sexdrega - Brämhults IK 8 - 0 Högvalla IP A
2019-03-02 11:00 200990125 Tvärred-Vegby FC - Äspereds IF 1 - 1 Lassalyckan B-plan
2019-03-02 12:00 200990033 Trollhättans Syrianska FK - Göta BK 0 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990043 Trollhättans FK - Trollhättans BoIS 1 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990072 Fröjereds IF - Våmbs IF 3 - 4 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990091 Lidköpings FK - IFK Falköping FF 3 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-02 12:00 200990164 Åsarp-Trädet FK - Vara SK 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990168 Dalstorps IF - Råslätts SK Dalshov Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990197 Vänersborgs IF - IK Gauthiod 1 - 1 Vänersvallen Nord
2019-03-02 12:00 200990255 Fristads GoIF U - Rydboholms SK B 3 - 3 Hedens IP Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990347 Mariestads BK - Moholms SK 1 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-02 12:00 200990349 Tibro AIK FK U - IFK Värsås Jun 2 - 0 Sportparken Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990354 Sils IF - Hampetorp-Odensbackens IF 0 - 0 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-02 12:15 200990140 Gerdskens BK - Hestrafors IF A 2 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-03-02 12:15 200990250 Södra Härene IF - Elmer-Fåglum FK 1 - 4 Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2019-03-02 12:40 200990351 Bollebygd/Olsfors - Rångedala IK 3 - 2 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-03-02 13:00 200990035 Främmestads IK - Kungsbacka IF 5 - 2 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-02 13:00 200990059 Skepplanda BTK - Halvorstorps IS 8 - 0 Forsvallen Konstgräs
2019-03-02 13:00 200990077 Annelunds IF - Arentorp/Helås FK 4 - 3 Mörlanda B konstgräs
2019-03-02 13:00 200990095 Ulricehamns IFK - Skultorps IF 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-02 13:00 200990185 Ardala GoIF - IFK Skövde FK 2 - 5 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-02 13:00 200990266 Skövde AIK - Husqvarna FF Herr 1 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-02 13:30 200990260 Edet FK - Älvängens IK A herr 0 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-02 13:30 200990294 Öxabäcks IF - Torestorp-Älekulla FF Inst. Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-02 14:00 200990006 Falköpings FK - Södra Vings IF 1 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-03-02 14:00 200990023 Wargöns IK - Sjuntorps IF 2 - 1 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-03-02 14:00 200990032 Jula BK - Värings GoIF 4 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-02 14:00 200990068 Fagersanna IF - Tidaholms GoIF 1 - 2 Sportparken Konstgräs
2019-03-02 14:00 200990100 Svenljunga IK - Norrmalms IK 2 - 0 Högvalla IP A
2019-03-02 14:00 200990134 Skoftebyns IF - Vårgårda IK 0 - 3 Nysätra IP
2019-03-02 14:00 200990178 Vänersborgs FK - Sävedalens IF 3 - 0 Vänersvallen Syd
2019-03-02 14:00 200990232 Töreboda IK - Finnerödja IF 3 - 8 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-02 14:15 200990049 Säven/Hol - Sollebrunns AIK 5 - 1 Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2019-03-02 14:15 200990174 SK Mjörn - Stora Mellby SK 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-03-02 15:00 200990046 Marbäcks IF - Ljungsarps IF 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-02 15:00 200990358 Trollhättans IF - IFK Trollhättan 1 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2019-03-02 15:15 200990088 Horreds IF - Sätila SK 2 - 3 Örby IP B konstgräs
2019-03-02 16:00 200990180 BK Trix - Igelstorps IK 1 - 3 Sportparken Konstgräs
2019-03-02 16:00 200990183 Råda BK - Skara FC 0 - 4 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-03 11:00 200990113 Alingsås IF FF U - Östadkulle SK 2 - 2 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-03 11:00 200990296 Ulvåkers IF - IFK Värsås 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
2019-03-03 11:30 200990231 Limmareds IF - Dalsjöfors GoIF 0 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-03-03 12:00 200990082 Borås AIK - Mariedals IK 1 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-03 12:00 200990265 Tomtens IF - Kinnarp-Slutarps IF 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-03-03 12:30 200990086 Nossebro IF - FC Corner 1 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990106 Vedums AIS - Jung/Kvänum 10 IF 4 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990129 Tidaholms GoIF U - Korsberga IF 3 - 3 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990206 Dalstorps IF J - Månstads IF 1 - 2 Dalshov Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990264 Tibro AIK FK - Tidavads IF 2 - 1 Sportparken Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990313 IK Friscopojkarna - Åsaka SK 5 - 0 Mörlanda B konstgräs
2019-03-03 15:00 200990315 Hössna/Timmele - Grolanda IF 0 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-03 16:00 200990324 Folkabo IK - Ekedalens SK U 0 - 6 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-03 16:00 200990361 Alvhems IK - Hjärtums IS 2 - 0 Forsvallen Konstgräs
2019-03-03 17:00 200990205 FC Skövde - Tidans IF 1 - 2 Södermalms IP konstgräs
2019-03-04 20:30 200990103 Fritsla IF - Torestorp-Älekulla FF 0 - 0 Örby IP B konstgräs
2019-03-08 19:00 200990308 Ekedalens SK - Mullsjö IF A 4 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-09 10:30 200990198 Vänersborgs IF - Säffle FF 3 - 1 Vänersvallen Nord
2019-03-09 12:00 200990227 IFK Tidaholm - Råslätts SK 2 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-09 13:00 200990036 Främmestads IK - IFK Falköping FF 2 - 4 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-09 14:00 200990092 Lidköpings FK - Skövde AIK 1 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-09 14:00 200990169 Dalstorps IF - Assyriska Turab. IK JKP. 3 - 2 Dalshov Konstgräs
2019-03-10 14:00 200990240 Trollhättans BoIS J - Halvorstorps IS 1 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2019-03-12 18:00 200990200 Ardala GoIF - Ulvåkers IF 3 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-12 18:30 200990131 Tidaholms GoIF - Ekedalens SK 0 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-12 19:00 200990170 Dalstorps IF - Gnosjö IF 3 - 1 Dalshov Konstgräs
2019-03-14 19:00 200990078 Annelunds IF U - Fristads GoIF U 1 - 6 Mörlanda B konstgräs
2019-03-15 19:00 200990051 IFK Falköping FF - Skoftebyns IF 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-15 19:00 200990261 Edets FK U - Surte IS FK 3 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-03-16 12:00 200990093 Lidköpings FK - IK Gauthiod 1 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-16 13:00 200990031 FC Trollhättan - Ljungskile SK Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-16 13:00 200990037 Främmestads IK - Vänersborgs IF 0 - 4 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-16 14:00 200990171 Dalstorps IF U - Hestrafors IF A Dalshov Konstgräs
2019-03-16 14:00 200990188 IFK Tidaholm - Husqvarna FF Herr 0 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-16 17:10 200990237 Trollhättans BoIS - Gerdskens BK 1 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2019-03-19 19:45 200990219 Saleby IF - Rackeby IK 0 - 0 Framnäs IP Konstgräs
2019-03-20 20:15 200990300 Valtorps IF - Åsarp-Trädet FK 2 - 3 Odenvi Konstgräs
2019-03-22 19:00 200990370 Sjötofta IF - Gislaveds IS 1 - 2 Tranehov B konstgräs
2019-03-23 11:00 200990211 Vårgårda IK - Jonsereds IF A-truppen 3 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-03-23 11:30 200990111 Alingsås IF FF - Hestrafors IF A 3 - 1 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-23 12:00 200990228 IFK Falköping FF - IFK Tidaholm 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-03-23 13:00 200990238 Trollhättans BoIS - Högsäters GF 2 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2019-03-23 14:00 200990172 Dalstorps IF - Åtvidabergs FF 1 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-03-23 15:00 200990369 Azalea BK - IFK Skövde FK J 3 - 0 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-23 16:00 200990135 Skoftebyns IF - IFK Uddevalla 3 - 0 Nysätra IP
2019-03-24 17:00 200990360 IFK Skövde FK J - IFK Falköping FF Junior 0 - 7 Södermalms IP konstgräs
2019-03-26 20:00 200990392 Skepplanda BTK C - Vänersborgs FK C 3 - 3 Forsvallen A-plan
2019-03-27 18:00 200990366 Ardala GoIF - Falköpings FK 1 - 2 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-27 19:00 200990194 Elmer-Fåglum FK - Främmestads IK B Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-27 19:30 200990269 Skepplanda BTK - Alingsås IF FF 2 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-03-27 19:30 200990272 Ekedalens SK U - Kinnarp-Slutarps IF 8 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-27 19:45 200990096 Ulricehamns IFK - Åsarp-Trädet FK 4 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-27 20:00 200990184 Skara FC - Tidaholms GoIF 0 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-27 20:00 200990273 IFK Falköping FF U - Borgunda IK 6 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-03-28 17:45 200990340 Torestorp-Älekulla FF - Högvads BK 6 - 1 Örby IP B konstgräs
2019-03-28 19:30 200990024 Wargöns IK - Edet FK 2 - 1 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-03-28 19:30 200990319 Byttorps IF - Sandared/Sjömarken 1 - 3 Byttorps IP A Konstgräs
2019-03-29 18:00 200990380 Borås GIF Senior - Solängens BK A-lag 0 - 3 Sjöbo Arena B konstgräs
2019-03-29 19:00 200990038 Främmestads IK - Trollhättans FK 1 - 0 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-29 19:30 200990371 Sjötofta IF - Norra Härene BK 4 - 0 Tranehov B konstgräs
2019-03-30 09:00 200990047 Marbäcks IF - Dannike IK 6 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-30 10:00 200990242 Halvorstorps IS - Åsebro IF 3 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-30 10:00 200990352 Örslösa-Söne IK - Hangelösa IF 1 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-30 10:00 200990388 Viskafors IF - Norrmalms IK 1 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-03-30 11:00 200990009 Sparsörs AIK - Äspereds IF 1 - 1 Trollevi C konstgräs
2019-03-30 11:00 200990017 Lockryd/Sexdrega - Borås AIK 1 - 3 Högvalla IP A
2019-03-30 11:00 200990083 Brämhults IK - Hovslätts IK 1 - 4 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-30 11:00 200990087 Nossebro IF - Arentorp/Helås FK 5 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-30 11:00 200990126 Tvärred-Vegby FC - Ulricehamns IFK U 0 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-30 11:00 200990155 Axvalls IF - IFK Värsås 1 - 4 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-30 11:00 200990320 Kinna IF - Askims IK 4 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 11:00 200990362 Saleby IF - Källby IF 3 - 4 Framnäs IP Konstgräs
2019-03-30 11:00 200990373 Ulvåkers IF - Skövde AIK U 19 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2019-03-30 12:00 200990001 Jung/Kvänum 10 IF - Grolanda IF 2 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990075 Töreboda IK - BK Trix 2 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990094 Lidköpings FK - Vårgårda IK 5 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-30 12:00 200990163 Skepplanda BTK - Östadkulle SK 5 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990208 Trollhättans IF - Mariestads BK 1 - 3 Skogshöjden Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990304 Rydboholms SK - Bergdalens IK 7 - 0 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-03-30 13:00 200990003 Korsberga IF - Värings GoIF 3 - 0 Guldkroksvallen Konstgräs
2019-03-30 13:00 200990079 Annelunds IF - Vedums AIS 1 - 3 Mörlanda B konstgräs
2019-03-30 13:00 200990101 Svenljunga IK - IFK Örby Högvalla IP A
2019-03-30 13:00 200990199 Vänersborgs IF - IFK Åmål Inst. Vänersvallen Nord
2019-03-30 13:00 200990204 Skene IF - Tölö IF Herr A 3 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 13:00 200990267 Skövde AIK - Ljungskile SK 1 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-30 13:00 200990310 Södra Vings IF - Sandared/Sjömarken 0 - 0 Lassalyckan B-plan
2019-03-30 13:30 200990221 IK Gauthiod - Dalstorps IF 2 - 2 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-30 13:30 200990367 Länghems IF - Mariedals IK Tranehov B konstgräs
2019-03-30 14:00 200990073 Vara SK - Säven/Hol 4 - 2 Bendersvallen Konstgräs
2019-03-30 14:00 200990115 FC Corner - Trollekis 4 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-30 14:00 200990275 Hova/Weimer Lyrestad - Jula BK 0 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-30 14:30 200990122 Göta BK - Herrestads AIF Strömsvallen A konstgräs
2019-03-30 15:00 200990069 Fagersanna IF - Björndammens BK Herr Sportparken Konstgräs
2019-03-30 15:00 200990312 IFK Hjo - Habo IF 2 - 2 Guldkroksvallen Konstgräs
2019-03-30 15:20 200990154 Hyssna IF Herrar - Gånghester/Målsryd 0 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 16:00 200990277 Råda BK - Edsvära-Norra Vånga FF 4 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 10:00 200990158 Rackeby IK - Kållandsö GoIF 4 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 11:00 200990270 Tidans IF - Stenstorps IF 4 - 1 Södermalms IP konstgräs
2019-03-31 11:00 200990295 Öxabäcks IF - Björketorps IF 5 - 4 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-31 11:10 200990390 Forsviks IF - Hörnebo SK Sportparken Konstgräs
2019-03-31 13:00 200990338 Våmbs IF - IF Tymer 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2019-03-31 14:00 200990130 Tidaholms GoIF U - Skultorps IF 0 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-31 14:00 200990329 Vinninga AIF - Lidköpings FK U 4 - 3 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 14:15 200990288 Lödöse Nygård IK - SK Mjörn 1 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-03-31 15:00 200990143 Levene-Skogslunds IF - Åsarp-Trädet FK 1 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2019-03-31 16:00 200990306 Skepplanda BTK C - Bergums IF Forsvallen Konstgräs
2019-03-31 16:00 200990363 Gullspångs IF - IFK Kristinehamn 4 - 0 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-31 17:00 200990201 FC Skövde - Borgunda IK U Inst. Södermalms IP konstgräs
2019-04-03 19:00 200990229 IFK Tidaholm - IFK Hjo Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-04-03 19:00 200990393 Herrljunga SK FK - Falköpings FK 0 - 2 Mörlanda B konstgräs
2019-04-04 18:00 200990284 Tråvad/Larv - Elmer-Fåglum FK 0 - 2 Hedensborg A
2019-04-04 18:15 200990379 Levene-Skogslunds IF B - Jung/Kvänum 10 IF B Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-04-04 19:00 200990292 Byttorps IF - Sparsörs AIK 5 - 0 Byttorps IP A Konstgräs
2019-04-04 19:00 200990400 Norrby IF U 19 - Rydboholms SK 0 - 6 Ramnavallen konstgräs
2019-04-04 20:15 200990332 Vinninga AIF U-herr - Saleby IF 6 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-04 20:30 200990368 Äspereds IF - Dalsjöfors GoIF 2 - 4 Borås Arena
2019-04-05 18:00 200990090 Trässbergs BK - Järpås IS 2 - 0 Trässbergsvallen A
2019-04-05 18:30 200990279 Tranemo IF - Hössna/Timmele Tranehov B konstgräs
2019-04-05 18:30 200990374 Hestrafors IF A - Skene IF 0 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-04-05 18:30 200990377 Hyssna IF Seniorer - Hajoms IF 1 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-04-05 19:00 200990044 Trollhättans FK - Herrestads AIF 1 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-05 19:00 200990127 Tvärred-Vegby FC - Dannike IK 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-05 19:00 200990314 IK Friscopojkarna - Stora Mellby SK 1 - 1 Mörlanda B konstgräs
2019-04-05 20:00 200990405 Floby IF U-lag - Tomtens IF U Odenvi Konstgräs
2019-04-06 10:00 200990165 Åsarp-Trädet FK - IF Haga Herr 2 - 2 Odenvi Konstgräs
2019-04-06 11:00 200990102 Svenljunga IK - Limmareds IF Högvalla IP A
2019-04-06 11:00 200990112 Alingsås IF FF - Kållered SK A-lag Herrar 2 - 4 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-06 11:00 200990333 Edsvära-Norra Vånga FF - Nossebro IF 3 - 3 Edsvallen A
2019-04-06 11:00 200990344 Dardania IF - Borås GIF 7 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-06 12:00 200990053 IFK Falköping FF - Skara FC 5 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990060 Skepplanda BTK - Sjuntorps IF 5 - 2 Forsvallen Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990202 Valtorps IF - Sils IF 3 - 1 Brovalla A
2019-04-06 12:00 200990243 Halvorstorps IS - Råda BK 0 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990256 Fristads GoIF - Sandared/Sjömarken 0 - 1 Hedens IP Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990323 Tidaholms GoIF - IFK Hjo 1 - 1 Nyborg A-plan
2019-04-06 12:00 200990385 Sjöviks SK - Alvhems IK LP Idrottsplats 1
2019-04-06 12:00 200990402 Forsviks IF - Tidans IF 4 - 2 Sportparken Konstgräs
2019-04-06 12:15 200990123 Göta BK - Henåns IF 1 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-04-06 12:15 200990251 Södra Härene IF - Lödöse Nygård IK 0 - 3 Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2019-04-06 13:00 200990039 Främmestads IK - Högsäters GF 4 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-06 13:00 200990191 Norra Fågelås IF - BK Trix Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-06 13:00 200990327 Torestorp/Älekulla FF - Kung Karl BK Inst. Kungsäter IP A
2019-04-06 13:30 200990065 Kinnahults IF - Hedareds BK 1 - 2 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-04-06 14:00 200990002 Jung/Kvänum 10 IF - Källby IF 3 - 1 Nya IP A
2019-04-06 14:00 200990008 Falköpings FK - Vara SK 0 - 2 Odenvi Konstgräs
2019-04-06 14:00 200990070 Fagersanna IF - Värings GoIF 8 - 1 Sportparken Konstgräs
2019-04-06 14:00 200990136 Skoftebyns IF - Jönköpings Södra IF 3 - 1 Nysätra IP
2019-04-06 14:00 200990406 Lundsbrunns IF - Örslösa-Söne IK 6 - 1 Sörbovallen
2019-04-06 14:30 200990257 Fristads GoIF U - Sandared/Sjömarken U 1 - 4 Hedens IP Konstgräs
2019-04-06 15:15 200990317 Holmalunds IF - Landvetter IS Senior Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-06 15:15 200990350 Bollebygd/Olsfors - Borgstena IF 9 - 0 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-04-06 16:00 200990220 Grolanda IF - Vedums AIS 2 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-04-06 16:00 200990245 Mellby IK - Trollekis 6 - 1 Såtavallen
2019-04-06 16:15 200990397 Gerdskens BK J - Hemsjö IF 6 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-07 10:00 200990289 IFK Falköping FF U - Tomtens IF 0 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-04-07 12:00 200990356 Norra Härene BK - Kinnarp-Slutarps IF 0 - 2 Framnäs IP Konstgräs
2019-04-07 12:00 200990383 IFK Mariestad - Töreboda IK 4 - 1 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-07 13:00 200990187 Ardala GoIF - Kronängs IF 5 - 2 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-07 13:00 200990384 Mariedals IK U - Kronängs IF B 6 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-07 14:00 200990025 Wargöns IK - Åsebro IF 1 - 2 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-04-07 14:00 200990114 Mölltorp-Breviks AIF - Moholms SK 2 - 1 Sportparken Konstgräs
2019-04-07 14:00 200990241 Björsäters IF - Rackeby IK 1 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-07 14:15 200990141 Gerdskens BK - Götene IF Gerdskenvallen A-plan
2019-04-07 15:00 200990064 Igelstorps IK - Våmbs IF 0 - 2 Södermalms IP konstgräs
2019-04-07 16:00 200990160 Mariedals IK - Södra Vings IF 3 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-07 17:00 200990249 FC Skövde - IFK Skövde FK U 1 - 1 Södermalms IP konstgräs
2019-04-07 18:00 200990407 Torsö BIF - Mariestads Ungdom 0 - 2 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-08 18:30 200990307 Borås AIK - Sparsörs AIK 3 - 3 Bodavallen C konstgräs
2019-04-09 18:30 200990413 Björsäters IF - Ulvåkers IF 03 Inst. Björsäters IP B
2019-04-09 19:00 200990173 Dalstorps IF U - Limmareds IF 0 - 2 Dalshov Konstgräs
2019-04-09 19:15 200990097 Ulricehamns IFK U - Åsarp-Trädet FK B Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-10 18:00 200990401 Trässbergs BK - Örslösa-Söne IK 2 - 0 Trässbergsvallen A
2019-04-10 19:30 200990378 IFK Trollhättan C - Åsaka SK A 2 - 9 Torsbovallen Konstgräs
2019-04-10 19:30 200990381 Brämhults IK U - Gånghesters SK/Målsryds IF B 1 - 3 Bodavallen C konstgräs
2019-04-10 19:30 200990409 IFK Örby - Svenljunga IK 4 - 6 Örby IP B konstgräs
2019-04-12 18:00 200990107 Herrljunga SK FK - IK Friscopojkarna Nordvalla A-plan
2019-04-12 18:15 200990192 Norra Fågelås IF - Fröjereds IF 0 - 2 Landbyvallen
2019-04-12 18:30 200990396 Kronängs IF - Äspereds IF Kronäng Arena konstgräs 1
2019-04-12 19:00 200990080 Annelunds IF - Nossebro IF 1 - 5 Mörlanda B konstgräs
2019-04-12 19:00 200990081 Lockryd/Sexdrega - Öxabäcks IF 7 - 0 Högvalla IP A
2019-04-12 19:00 200990230 Skara FC - Borgunda IK 9 - 0 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-12 19:00 200990244 Gällstads FK - Säven/Hol 0 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-12 19:00 200990262 Edets FK U - Hjärtums IS 3 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-04-12 19:00 200990328 Torestorp/Älekulla FF - Sätila SK 2 - 0 Svansjövallen B
2019-04-12 19:00 200990375 Saleby IF - Södra Härene IF 4 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2019-04-13 10:00 200990389 Viskafors IF - Hedareds BK 1 - 0 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-04-13 11:00 200990119 Rävlanda AIS - Töllsjö IF 3 - 5 Bråtaredsvallen 3
2019-04-13 11:00 200990311 Södra Vings IF - Dalsjöfors GoIF 2 - 2 Skyttevallen
2019-04-13 11:00 200990334 Edsvära-Norra Vånga FF - Sils IF 3 - 3 Edsvallen A
2019-04-13 11:30 200990217 Mariestads BK - Ulvåkers IF 2 - 3 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-13 11:30 200990386 Fritsla IF - Sjötofta IF 11 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-04-13 12:00 200990011 Stenstorps IF - Tråvad/Larv 3 - 4 Odenvi Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990040 Götene IF - Vara SK 0 - 2 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990071 Fagersanna IF - Jula BK 3 - 5 Sportparken Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990076 Töreboda IK - Rackeby IK Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990144 Levene-Skogslunds IF - Grolanda IF 4 - 0 Björkevi A
2019-04-13 12:00 200990181 BK Trix - Moholms SK 3 - 1 Molidens IP Lusharpan
2019-04-13 12:00 200990247 Halvorstorps IS - Lödöse Nygård IK 1 - 0 Halvorstorps IP B-plan
2019-04-13 12:00 200990258 Fristads GoIF - Mariedals IK 0 - 7 Hedens IP Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990305 Rydboholms SK - Horreds IF 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-04-13 12:00 200990309 IFK Trollhättan - Skultorps IF 1 - 2 Granngårdens Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990382 Borås AIK - Dardania IF 11 - 3 Bodavallen C konstgräs
2019-04-13 12:00 200990398 Sandared/Sjömarken - Bergdalens IK 6 - 1 Sandevi B konstgräs
2019-04-13 13:00 200990004 Korsberga IF - Järpås IS 2 - 2 Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-13 13:00 200990268 Sollebrunns AIK - Hemsjö IF Inst. Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-04-13 13:00 200990336 IFK Emtunga - Elmer-Fåglum FK 5 - 3 Mossbrotts IP A-plan
2019-04-13 13:00 200990403 IFK Skövde FK - Ulricehamns IFK 2 - 2 Södermalms IP konstgräs
2019-04-13 14:00 200990020 Jung/Kvänum 10 IF - FC Corner 1 - 0 Nya IP A
2019-04-13 14:00 200990041 Trollhättans Syrianska FK - Vårgårda IK FK 3 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-04-13 14:00 200990193 Arentorp/Helås FK - Stora Mellby SK 2 - 0 Almesåsen A
2019-04-13 14:00 200990353 Örslösa-Söne IK - Axvalls IF 0 - 3 Sönevallen A
2019-04-13 14:00 200990399 Kinne-Vedums IF - Falköpings FK Kinnevallen A-plan
2019-04-13 14:00 200990417 Gullspångs IF - Björneborgs IF Gullmovallen A-plan
2019-04-13 14:10 200990089 Trässbergs BK - Hällekis/Trolmen A 3 - 3 Trässbergsvallen A
2019-04-13 15:00 200990359 Trollhättans IF - Frändefors IF 7 - 0 Skogshöjden Konstgräs
2019-04-13 16:00 200990063 Tibro AIK FK - Värings GoIF 4 - 1 Sportparken A
2019-04-14 10:00 200990246 Mellby IK - Norra Härene BK 3 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-14 11:00 200990418 SK Mjörn - Norrmalms IK 9 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-14 12:00 200990414 Sjuntorps IF - Skoftebyns IF U19 4 - 1 Sjuntorpsvallen A
2019-04-14 13:00 200990372 Hangelösa IF - Sils IF 0 - 1 Skogevi A-plan
2019-04-14 14:00 200990278 Råda BK - Vinninga AIF 1 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-14 14:00 200990416 Trollhättans BoIS J - Åsaka SK A 1 - 3 Torsbovallen Konstgräs
2019-04-14 15:30 200990404 Ekedalens SK - IFK Tidaholm Herrar U 2 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-04-14 17:00 200990291 FC Skövde - Hörnebo SK 1 - 7 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-04-14 19:00 200990394 Valtorps IF - IFK Falköping FF U 3 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-04-15 18:30 200990280 Tranemo IF - Dalstorps IF U 1 - 3 Tranehov B konstgräs
2019-04-16 19:00 200990391 Brämhults IK - Rångedala IK 4 - 3 Borås Arena
2019-04-16 20:00 200990149 Tibro AIK FK - Tidans IF 3 - 1 Sportparken Konstgräs
2019-04-16 20:00 200990420 Folkabo IK - Ekedalens SK U 3 - 3 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-04-17 18:15 200990411 Hangelösa IF - Tråvad/Larv 0 - 1 Skogevi B-plan
2019-04-17 20:00 200990357 Wargöns IK - Frändefors IF 9 - 1 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-04-18 18:00 200990348 Vårgårda IK FK U - Södra Härene IF U Inst. Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-04-18 18:00 200990364 Gullspångs IF - IFK Mariestad 1 - 2 Gullmovallen A-plan
2019-04-18 18:30 200990415 Hössna/Timmele - Ljungsarps IF 1 - 3 Granvalla A
2019-04-18 18:30 200990425 Högvads BK - Björketorps IF 2 - 1 Stråvi A
2019-04-19 11:00 200990128 Tidaholms GoIF U - Fröjereds IF 0 - 2 Ulvesborg B-plan
2019-04-19 11:00 200990342 Marbäcks IF - Norrmalms IK Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-19 11:00 200990421 Björsäters IF - Torsö BIF 4 - 0 Björsäters IP B
2019-04-19 12:00 200990012 Stenstorps IF - Igelstorps IK 1 - 4 Odenvi Konstgräs
2019-04-19 12:00 200990387 IFK Falköping FF U - IFK Skövde FK U Inst. Ållevi Konstgräs
2019-04-19 12:00 200990408 Mariestads BK - Tibro AIK FK 3 - 3 Norra Vägen 1
2019-04-19 13:00 200990048 Östadkulle SK - Stora Mellby SK 0 - 4 Lenavallen A-plan
2019-04-19 13:00 200990156 Axvalls IF - Tomtens IF 1 - 0 Axevalla IP, B-plan
2019-04-19 18:00 200990426 IFK Trollhättan C - Trollhättans FF 0 - 5 Slätthult
2019-04-22 11:00 200990419 Öxabäcks IF - Hyssna IF Herrar 1 - 0 Hagavallen, Öxabäck
2019-04-22 12:00 200990218 Källby IF - Tidans IF 3 - 0 Eolsborg A-plan
2019-04-22 12:00 200990427 Forsviks IF - Mölltorp-Breviks AIF 0 - 2 Mölltorps IP Svevia
2019-04-22 14:00 200990026 Jung/Kvänum 10 IF - Lundsbrunns IF 4 - 1 Nya IP A
2019-04-22 14:00 200990182 BK Trix - Hova/Weimer Lyrestad 1 - 5 Molidens IP Lusharpan
2019-04-22 14:00 200990283 Tråvad/Larv - Järpås IS 2 - 1 Hedensborg A
2019-04-22 14:00 200990422 Tidavads IF - Våmbs IF 2 - 0 Skogsbovallen A-plan
2019-04-22 17:00 200990423 Fröjereds IF - Ekedalens SK U 1 - 3 Fröjevi B
2019-04-23 18:30 200990412 Valtorps IF U - Tomtens IF U 5 - 2 Brovalla B
2019-07-27 13:00 200990431 Skoftebyns IF - Hestrafors IF A Inst. Nysätra IP
2019-07-27 14:00 200990435 Fritsla IF - Kinnahults IF 2 - 2 Kungaberg A
2019-07-27 14:00 200990438 Skövde AIK - BK Forward 5 - 0 Timmersdala A
2019-07-27 14:00 200990450 Trollhättans BoIS - Kållered SK A-lag Herrar 2 - 5 Torsbovallen A-plan
2019-07-27 16:00 200990439 Alingsås IF FF - Västra Frölunda IF 2 - 2 Mjörnvallen, A-plan
2019-07-29 19:15 200990442 Lidköpings FK - Tidaholms GoIF 3 - 0 Framnäs IP A-plan
2019-07-30 19:00 200990432 FC Trollhättan - Vänersborgs IF 5 - 0 Edsborgs IP A-plan
2019-08-01 19:00 200990428 Skultorps IF - Bankeryds SK 4 - 2 Orkanvallen A
2019-08-01 19:00 200990436 Skepplanda BTK - Ytterby IS 2 - 3 Forsvallen A-plan
2019-08-02 18:30 200990455 Jung/Kvänum 10 IF - Vedums AIS 4 - 1 Jungavallen 1
2019-08-02 19:00 200990429 Götene IF - Vinninga AIF 2 - 3 Västerby IP A-plan
2019-08-02 19:00 200990445 IFK Mariestad - IFK Skövde FK 0 - 3 Lekevi IP A-plan
2019-08-03 11:00 200990433 Vårgårda IK - Vänersborgs FK 3 - 1 Tånga Hed A-plan
2019-08-03 12:00 200990449 Moholms SK - Åtorps IF 2 - 3 Mogårdsvallen A-plan
2019-08-03 13:00 200990365 Falköpings FK - Råda BK 6 - 1 Odenplan A-plan
2019-08-03 14:00 200990430 Sätila SK - Vårgårda IK FK 2 - 2 Lygnevi A
2019-08-03 15:00 200990434 Stora Mellby SK - Nossebro IF 3 - 9 Brynet
2019-08-04 15:00 200990451 Sollebrunns AIK - Töllsjö IF 4 - 2 Nya Bjärkevi
2019-08-04 17:00 200990453 FC Skövde - Skövde AIK U 19 1 - 6 Rydsplanen
2019-08-05 19:00 200990440 Äspereds IF - Sparsörs AIK 1 - 1 Lundavallen A
2019-08-05 19:00 200990441 Vara SK - Åsarp-Trädet FK 0 - 1 Torsvallen A-plan
2019-08-05 19:00 200990443 Trässbergs BK - Örslösa-Söne IK 4 - 0 Trässbergsvallen A
2019-08-05 19:00 200990452 IFK Hjo - Skara FC Inst. Guldkroksvallen A-plan
2019-08-06 18:30 200990454 FC Skövde - IFK Skövde FK 0 - 18 Rydsplanen
2019-08-06 19:00 200990437 Halvorstorps IS - Brålanda IF Halvorstorps IP A
2019-08-06 19:15 200990448 Råda BK - Lundsbrunns IF Inst. Rådavallen A-plan
2019-08-07 18:30 200990446 Edet FK - Åsaka SK A Ekaråsen A
2019-08-08 19:00 200990444 Saleby IF - Vinninga AIF U-herr 2 - 4 Salebyvallen A-plan
2019-08-08 19:00 200990456 Jung/Kvänum 10 IF - Råda BK 1 - 3 Jungavallen 1
2019-08-11 17:00 200990447 Grolanda IF - Våmbs IF 1 - 1 Björkåsen A

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info