Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 2019 Herrar Bohuslän

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-19 14:45 310099022 Stenungsunds IF U15 - BK Häcken vit 0 - 5 Wosabplan
2019-02-02 14:00 310099056 IK Oddevold - Onsala BK 6 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2019-02-03 15:00 310099039 IFK Uddevalla U19 - Kvik Halden 4 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-02-09 12:00 310099064 Skärhamns IK - Kode IF 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-02-09 13:00 310099017 Grebbestads IF A-lag - Stenungsunds IF 1 - 5 Sparvallen Tanumshede
2019-02-09 13:00 310099059 IK Svane - Rosseröds IK 3 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-02-09 13:00 310099070 Groheds IF - Trollhättans FF 4 - 2 Uddevalla Arena Konstgräs
2019-02-12 19:00 310099045 IK Oddevold U17 - IFK Uddevalla U17 6 - 0 Thordengården
2019-02-13 19:30 310099073 IFK Uddevalla - Ödsmåls IK 2 - 0 Kamratgården
2019-02-15 17:30 310099034 Kungshamns IF - Stabaek U 19 1 - 1 Kungshamnsvallen
2019-02-15 18:00 310099018 Grebbestads IF A-lag - Munkedals IF 3 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-02-16 14:45 310099001 Stenungsunds IF - Onsala BK 1 - 0 Wosabplan
2019-02-17 10:15 310099048 Stenungsunds IF P17 - Halvorstorps IS P17 2 - 1 Wosabplan
2019-02-17 12:30 310099010 Stenungsunds IF U 21 - Ödsmåls IK 4 - 1 Wosabplan
2019-02-20 19:30 310099071 IFK Uddevalla - IFK Åmål 1 - 1 Kamratgården
2019-02-22 19:00 310099083 IFK Strömstad - Eds FF 6 - 0 Strömsvallen
2019-02-23 11:00 310099065 Skärhamns IK - Ytterby IS Herr 5 - 5 Tjörns Sparbank Arena
2019-02-23 12:30 310099012 Stenungsunds IF - IK Oddevold 0 - 2 Wosabplan
2019-02-23 13:00 310099062 Herrestads AIF - IK Svane 3 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-02-23 14:45 310099026 Stenungsunds IF U15 - Utbynäs SK P 04 0 - 4 Wosabplan
2019-02-23 17:00 310099027 Stenungsunds IF U15 - Utbynäs SK P 04 0 - 8 Wosabplan
2019-02-24 13:00 310099041 IFK Uddevalla U19 - Stenungsunds IF U19 2 - 3 Kamratgården
2019-02-25 20:00 310099089 Skärhamns IK Pojkar 17 - Stenungsunds IF P17 3 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-02-26 19:00 310099085 IK Oddevold U17 - FC Trollhättan U17 Thordengården
2019-03-02 11:00 310099008 Kållered SK - Stenungsunds IF 1 - 4
2019-03-02 12:00 310099077 IFK Uddevalla - Assyriska BK 0 - 1 Kamratgården
2019-03-02 12:30 310099014 Henån/Gilleby - Ytterby IS Herr 3 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-02 13:00 310099019 Grebbestads IF A-lag - IK Oddevold 0 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-03-02 13:00 310099075 Lysekils AIK - Bovall-Hunnebo 3 - 2 Kronbergsvallens IP
2019-03-02 14:00 310099092 IK Oddevold P15 - Herrestads AIF P15 0 - 3 Thordéngården
2019-03-02 14:45 310099028 Stenungsunds IF U15 - Kärra KIF 2 - 2 Wosabplan
2019-03-03 14:30 310099095 Stenungsunds IF P17 - Skärhamns IK Pojkar 17 6 - 4 Wosabplan
2019-03-06 19:30 310099078 IFK Uddevalla - Grebbestads IF A-lag 2 - 1 Kamratgården
2019-03-08 19:00 310099035 Kungshamns IF - IFK Strömstad 2 - 3 Kungshamnsvallen
2019-03-09 11:30 310099006 Stala IF - Ytterby IS Herr 0 - 8 Ängö Schakt Arena
2019-03-09 12:00 310099052 Rosseröds IK - IFK Uddevalla U19 7 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-09 12:00 310099066 Skärhamns IK - Herrestads AIF 1 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-09 12:30 310099002 Stenungsunds IF - Assyriska BK 1 - 1 Wosabplan
2019-03-09 12:30 310099013 Henån/Gilleby - Munkedals IF 5 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-09 13:00 310099068 Vallens IF - Frändefors IF 7 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-09 14:00 310099057 IK Oddevold - Vänersborgs IF A 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-09 14:00 310099079 IFK Uddevalla - Trollhättans BoIS A 4 - 0 Kamratgården
2019-03-09 14:45 310099025 Stenungsunds IF U15 - Jonsereds IF P-04 0 - 3 Wosabplan
2019-03-09 15:00 310099096 Svarteborg FK - Ellenö IK 3 - 3 Sparplan
2019-03-09 16:00 310099106 Karlsberg United FC , Div.2 Bohuslän/Dalsland Pojkar 16 år (rek. 16 år) 2019 - Vänersborgs IF P16 1 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-10 12:30 310099021 Stenungsunds IF U19 - Morlanda GoIF 2 - 3 Wosabplan
2019-03-10 13:00 310099060 IK Svane - Ödsmåls IK 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-10 15:00 310099103 Tanums IF - Groheds IF Ljungskile SK 0 - 2 Sparvallen Tanumshede
2019-03-10 17:00 310099100 SIK Boys - Vallens IF P19 1 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-12 19:00 310099036 Kungshamns IF - Grebbestads IF A-lag 4 - 2 Kungshamnsvallen
2019-03-16 12:00 310099053 Rosseröds IK - Munkedals IF 5 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-16 12:30 310099015 Henån/Gilleby - Herrestads AIF Herr 4 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-16 12:30 310099042 IFK Uddevalla U19 - Bärums SK 1 - 6 Kamratgården
2019-03-16 14:00 310099058 IK Oddevold - Kvik Halden 0 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-16 15:00 310099080 IFK Uddevalla - Vänersborgs FK A 1 - 3 Kamratgården
2019-03-16 16:30 310099101 IFK Strömstad - Stangborg IL 6 - 0 Strömsvallen
2019-03-17 12:00 310099086 Vallens IF P15 - Stenkullens GOIK P15 3 - 8 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-17 12:30 310099011 Stenungsunds IF U 21 - IFK Valla 3 - 2 Wosabplan
2019-03-17 13:00 310099051 Hogstorps IF - IFK Lane 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-17 14:00 310099109 Groheds IF - Eds FF 5 - 2 Ljungskiles Konstgräs
2019-03-17 16:00 310099113 Henåns IF 2, Div 6 Bohuslän Herrar 2017 - Stångenäs AIS 2 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-17 17:00 310099090 SIK Boys - Morlanda GoIF 0 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-17 17:00 310099091 Vallens IF P19 - Kode IF 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-19 19:00 310099067 Skärhamns IK - Stenungsunds IF U19 3 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-19 19:30 310099110 IFK Uddevalla - FC Trollhättan A 1 - 2 Kamratgården
2019-03-20 19:00 310099093 Stångenäs AIS - Karlsberg United FC 7 - 2 Brastad Arena
2019-03-21 19:00 310099119 IFK Strömstad - Tanums IF 04 5 - 3 Strömsvallen
2019-03-23 10:30 310099102 Ytterby IS Jun - Onsala BK Jun 4 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-23 12:00 310099076 Ärtemarks IF /Billingsfors - Bovall-Hunnebo 0 - 4 Sparplan
2019-03-23 12:30 310099031 Stenungsunds IF U15 - Bollebygds IF P15 4 - 2 Wosabplan
2019-03-23 13:00 310099003 IFK Strömstad - Gresvik IF 0 - 7 Strömsvallen
2019-03-24 14:00 310099111 IK Oddevold P15 - Tanums IF 04 1 - 4 Thordengården
2019-03-24 14:00 310099116 Stångenäs AIS - Stenungsunds IF U15 2 - 4 Brastad Arena
2019-03-24 17:15 310099044 Henåns IF 2, Div 6 Bohuslän Herrar 2017 - Munkedals IF lag 2 7 - 0 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-25 19:00 310099108 Skärhamns IK 2 - Ödsmåls IK Lag 2 5 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-27 19:30 310099081 IFK Uddevalla - Melleruds IF 4 - 0 Kamratgården
2019-03-30 12:00 310099037 Kungshamns IF - Smögens IF 2 - 0 Kungshamnsvallen
2019-03-30 12:00 310099074 Stångenäs AIS - Frändefors IF 0 - 0 Brastad Arena
2019-03-30 12:00 310099087 Vallens IF P15 - Trollhättans BoIS P15 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-30 13:00 310099063 Herrestads AIF - Göta BK 2 - 0 Konstgräs, Undavallen
2019-03-30 13:00 310099121 Lysekils AIK - Sarpsborg FK 0 - 7 Kronbergsvallens IP
2019-03-30 13:00 310099124 IFK Strömstad - Skogstrand IL 2 - 9 Strömsvallen
2019-03-30 14:00 310099082 IFK Uddevalla - Säffle FF 1 - 1 Kamratgården
2019-03-30 14:45 310099007 Stenkullen GoIK A - Ödsmåls IK 2 - 2 Wosabplan
2019-03-30 17:00 310099032 Stenungsunds IF U15 - Qviding FIF P04 (14 år) Vinröd 1 - 7 Wosabplan
2019-03-30 17:00 310099123 Tanums IF 04 - Torp IL 3 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-03-31 12:30 310099009 Stenungsunds IF - Kållered SK A-lag Herrar 1 - 1 Wosabplan
2019-03-31 13:00 310099050 Hogstorps IF - Morlanda GoIF 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-31 15:00 310099088 Hedekas IF - Bullarens GoIF 1 - 1 Sparplan
2019-04-01 18:30 310099084 Munkedals IF - IFK Lane 2 - 0 Sparplan
2019-04-01 19:00 310099128 IFK Valla Lag 2 - Ödsmåls IK Lag 2 1 - 6 Sparbanksvallen
2019-04-04 19:00 310099122 Kungshamns IF - Bovall-Hunnebo 7 - 2 Kungshamnsvallen
2019-04-06 12:00 310099038 Kungshamns IF - Tibro AIK FK 3 - 0 Kungshamnsvallen
2019-04-06 12:00 310099054 Rosseröds IK - IFK Lane 3 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-06 12:00 310099129 Groheds IF /LSK, Div.3 Bohuslän/Dalsland Pojkar 15 år (rek. 15 år) 2019 - Kullavik IF P15 Uddevalla Arena Konstgräs
2019-04-06 13:00 310099004 Tistedahl - IFK Strömstad 0 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-04-06 13:00 310099043 IFK Valla - Skärhamns IK 0 - 3 Sparbanksvallen
2019-04-06 14:00 310099061 IK Svane - Trollhättans Syrianska Föreningen WO (3 - 0) Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-06 15:00 310099114 Vallens IF P15 - Kungsbacka IF P-15 2 - 2 Stora Höga IP 1 Gräs
2019-04-06 16:00 310099130 Kvibille BK - Lerkils IF 1 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-04-06 16:30 310099115 Vallens IF P15 - Munkedals IF P16 6 - 5 Stora Höga IP 1 Gräs
2019-04-07 11:30 310099046 Bovall-Hunnebo - Tibro AIK FK 3 - 0 Kungshamnsvallen
2019-04-07 12:00 310099112 IK Oddevold P15 - Åsebro IF P15 1 - 2 Thordengården
2019-04-07 13:00 310099107 Karlsberg United FC , Div.2 Bohuslän/Dalsland Pojkar 16 år (rek. 16 år) 2019 - Munkedals IF P16 5 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-07 17:00 310099118 Groheds IF - Vallens IF 0 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-07 18:00 310099127 SIK United - IFK Valla Lag 2 2 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-04-11 19:00 310099125 IFK Strömstad - Hafslundsöy 3 - 4 Strömsvallen
2019-04-12 19:30 310099131 Vallens IF P19 - Kode IF Jun. 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-04-14 17:00 310099132 IFK Uddevalla U19 - Vallens IF P19 3 - 1 Kamratgården
2019-04-14 18:00 310099133 Svenshögens SK - Torp GoIF 2 - 1 Wosabplan
2019-07-05 18:00 310099135 Smögens IF - Örgryte IS FF A-lag 0 - 6 Havsvallen
2019-07-11 19:00 310099142 Stångenäs AIS - Hamburgsunds IF P03-04 2 - 1
2019-07-20 12:00 310099134 Karlstads BK - IFK Uddevalla 7 - 0 Fjällbacka IP
2019-07-23 19:00 310099138 Ljungskile SK - IFK Uddevalla 2 - 0 Bodele
2019-07-27 16:00 310099137 Groheds IF-Ljungskile SK - Älvängens IK 8 - 3 Grohedsvallen
2019-07-28 18:00 310099139 IK Svane - Rosseröds IK 2 - 3 Svanevallen
2019-07-29 19:00 310099141 SIK United - Asker FC 0 - 7 Tjörns Sparbank Arena
2019-07-31 19:00 310099136 IFK Strömstad - Munkedals IF 1 - 3 Strömsvallen
2019-08-02 19:00 310099144 IFK Lane - Åsebro IF Lanevallen
2019-08-04 18:00 310099140 IK Svane - Henån/Gilleby 0 - 2 Svanevallen
2019-08-08 18:00 310099146 IFK Strömstad - Kvikk/Halden 1 - 6 Strömsvallen
2019-08-11 17:00 310099145 Skredsviks SK - Herrestads AIF Lag 3 4 - 2 Svalåsvallen, Skredsvik
2019-08-14 19:00 310099143 Bullarens GoIF - Tanums IF 2 - 1 Kvännevi Bullaren
2019-11-23 14:00 310099147 IFK Uddevalla - Angered BK 2 - 3 Kamratgården

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info