Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F10- 8

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Sofia Lindberg 0701839177 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå Anders Heurlin Svarta/svarta/röda
Gröndals IK 2 Susanne Mobacker 0706726754 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 4 grön Susanne Carlsson Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Röd Madeleine Gustavsson 0705585374 0705585374 Röd/Röd/Vita
IFK Aspudden-Tellus 1 Ninja Larsson Blå/Blå/Blå
IFK Haninge Ann-Charlotte Backman 0706607152 Vit/Blå/Vit
Ingarö IF 2 Sofia Johansson 0706849471 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Vit Helen Axelsson 0700915183 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Johan Fredriksson 0706944482 Röd/Vit/Röd
Skogås-Trångsunds FF Blå Lotta Salomonsson 0732000492 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tyresö FF Röd Johan Bergström 0723365757 Gul/Röd/Röda
Älta IF gul Carl Olebro Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Hammarby IF FF 4 grön - Ingarö IF 2 Kärrtorps IP 31
2019-04-27 10:15 Gröndals IK 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Gröndals BP 11
2019-04-27 11:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - Järla IF FK Vit Aspuddens IP 12
2019-04-27 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hanvikens SK Röd Axelsbergs BP 11
2019-04-28 11:30 Tyresö FF Röd - Boo FF 2 Tyresövallen 225
2019-04-28 15:45 Enskede IK Blå - Älta IF gul Älta IP 2
Maj
2019-05-03 18:45 Ingarö IF 2 - IFK Haninge Ingarö IP 225
2019-05-03 18:45 Enskede IK Blå - Tyresö FF Röd Enskede IP 4
2019-05-04 10:15 Järla IF FK Vit - Gröndals IK 2 Nacka IP 225
2019-05-04 16:15 Hanvikens SK Röd - IFK Aspudden-Tellus 1 Trollbäckens IP 3
2019-05-04 16:30 Enskede IK Blå - IFK Haninge Enskede IP 4
2019-05-05 16:00 Boo FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Boovallen 115
2019-05-05 16:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Älta IF gul Mörtviksskolan 1
2019-05-11 09:00 Älta IF gul - Järla IF FK Vit Älta IP 2
2019-05-11 10:00 IFK Haninge - Hammarby IF FF 4 grön Torvalla IP 32
2019-05-11 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Enskede IK Blå Axelsbergs BP 11
2019-05-12 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Boo FF 2 Aspuddens IP 12
2019-05-12 10:15 Tyresö FF Röd - Ingarö IF 2 Tyresövallen 225
2019-05-12 11:00 Gröndals IK 2 - Hanvikens SK Röd Gröndals BP 11
2019-05-17 18:45 Ingarö IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Ingarö IP 225
2019-05-17 18:45 Enskede IK Blå - IFK Aspudden-Tellus 1 Enskede IP 4
2019-05-18 09:00 Järla IF FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Nacka IP 225
2019-05-18 10:15 Hammarby IF FF 4 grön - Tyresö FF Röd Kärrtorps IP 31
2019-05-19 09:00 Hanvikens SK Röd - Älta IF gul Trollbäckens IP 3
2019-05-19 16:00 Boo FF 2 - Gröndals IK 2 Boovallen 115
2019-05-24 18:45 Älta IF gul - Boo FF 2 Älta IP 2
2019-05-25 10:15 Gröndals IK 2 - Enskede IK Blå Gröndals BP 11
2019-05-25 11:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - Ingarö IF 2 Aspuddens IP 12
2019-05-25 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hanvikens SK Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-05-25 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 4 grön Axelsbergs BP 11
2019-05-26 14:00 Tyresö FF Röd - IFK Haninge Tyresövallen 225
2019-05-31 18:45 Ingarö IF 2 - Gröndals IK 2 Ingarö IP 225
Juni
2019-06-01 11:15 IFK Haninge - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Torvalla IP 31
2019-06-02 09:00 Hanvikens SK Röd - Järla IF FK Vit Trollbäckens IP 3
2019-06-02 17:15 Boo FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Boovallen 115
2019-06-04 17:45 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Aspudden-Tellus 1 Hägerstensåsens BP 2
2019-06-08 10:15 Järla IF FK Vit - Boo FF 2 Nacka IP 225
2019-06-08 11:30 Gröndals IK 2 - Hammarby IF FF 4 grön Gröndals BP 11
2019-06-08 11:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Haninge Aspuddens IP 12
2019-06-08 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Tyresö FF Röd Axelsbergs BP 11
2019-06-08 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Enskede IK Blå Nytorps Mosse IP 12
2019-06-08 15:15 Älta IF gul - Ingarö IF 2 Älta IP 2
Augusti
2019-08-23 18:45 Ingarö IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Ingarö IP 225
2019-08-24 10:15 Hammarby IF FF 4 grön - Älta IF gul Kärrtorps IP 31
2019-08-24 11:15 IFK Haninge - Gröndals IK 2 Torvalla IP 31
2019-08-25 11:30 Tyresö FF Röd - IFK Aspudden-Tellus 1 Tyresövallen 225
2019-08-25 16:00 Boo FF 2 - Hanvikens SK Röd Boovallen 115
2019-08-25 18:00 Enskede IK Blå - Järla IF FK Vit Enskede IP 4
2019-08-31 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF 4 grön Nytorps Mosse IP 12
2019-08-31 10:15 Gröndals IK 2 - Tyresö FF Röd Gröndals BP 11
2019-08-31 11:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Aspuddens IP 12
2019-08-31 15:15 Älta IF gul - IFK Haninge Älta IP 2
2019-08-31 16:15 Hanvikens SK Röd - Enskede IK Blå Trollbäckens IP 3
September
2019-09-06 18:45 Ingarö IF 2 - Hanvikens SK Röd Ingarö IP 225
2019-09-07 10:15 Hammarby IF FF 4 grön - Järla IF FK Vit Kärrtorps IP 31
2019-09-07 11:15 IFK Haninge - Skogås-Trångsunds FF Blå Torvalla IP 31
2019-09-07 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Gröndals IK 2 Axelsbergs BP 11
2019-09-07 16:30 Enskede IK Blå - Boo FF 2 Enskede IP 4
2019-09-08 11:30 Tyresö FF Röd - Älta IF gul Tyresövallen 225
2019-09-14 09:00 Järla IF FK Vit - IFK Haninge Nacka IP 225
2019-09-14 11:30 Gröndals IK 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 Gröndals BP 11
2019-09-14 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tyresö FF Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-09-14 15:00 Järla IF FK Vit - Ingarö IF 2 Fisksätra IP 2
2019-09-14 15:15 Älta IF gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Älta IP 2
2019-09-15 09:00 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 4 grön Trollbäckens IP 3
2019-09-15 18:30 Boo FF 2 - Ingarö IF 2 Velamsunds BP
2019-09-20 18:45 Hammarby IF FF 4 grön - Boo FF 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-21 11:15 IFK Haninge - Hanvikens SK Röd Torvalla IP 31
2019-09-21 11:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - Älta IF gul Aspuddens IP 12
2019-09-21 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Axelsbergs BP 11
2019-09-22 10:15 Tyresö FF Röd - Järla IF FK Vit Tyresövallen 225
2019-09-22 12:30 Ingarö IF 2 - Enskede IK Blå Ingarö IP 225
2019-09-27 18:45 Älta IF gul - Gröndals IK 2 Älta IP 2
2019-09-28 10:15 Järla IF FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Nacka IP 225
2019-09-28 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Aspudden-Tellus 1 Nytorps Mosse IP 12
2019-09-28 15:00 Hanvikens SK Röd - Tyresö FF Röd Trollbäckens IP 3
2019-09-29 17:45 Enskede IK Blå - Hammarby IF FF 4 grön Enskede IP 4
2019-09-29 18:30 Boo FF 2 - IFK Haninge Velamsunds BP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info