Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Karin Maria Langell Engström 086488745 0704853297 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 8 Stefan Fältén 086546200 0736330998 Vinröd/Svart/Svarta
Hammarby IF FF grön Hanna Berggren Larsen 0737152632 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Vit Jan Lindblad Röd/Röd/Vita
Skogås-Trångsunds FF Blå Jenny Dyrén 0707550898 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sköndals IK FK 2 Johan Erik Alås 0704331290 Marinblå, marinblå, marinblå
Stureby SK F07 Vit Oskar Liljewall Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 2 Pia Lotta Camilla Nordström 0727249367 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tungelsta IF 1 Juha Peter Aalo Orange svart svart
Tyresö FF Gul Linda Ahlsén 0723021011 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 1 Pernilla Unell Blå/Blå/Blå
Älta IF vit Linda Thorn 0733983023 Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF Röd Anders Lundström vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Stuvsta IF 2 - Boo FF 8 Stuvsta IP 12
2019-04-27 10:00 Vendelsö IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Vendelsömalmsskolan 12
2019-04-27 12:45 Tungelsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd Tungelsta Skola 12
2019-04-27 15:45 Sköndals IK FK 2 - Hammarby IF FF grön Sandåkra BP 11
2019-04-28 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Tyresö FF Gul Kärrtorps IP 22
2019-04-28 16:30 Hanvikens SK Vit - Stureby SK F07 Vit Trollbäckens IP 3
Maj
2019-05-03 18:45 Älvsjö AIK FF Röd - Stuvsta IF 2 Älvsjö IP 4
2019-05-04 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-04 11:30 Stureby SK F07 Vit - Sköndals IK FK 2 Stureby Skola BP 11
2019-05-04 14:00 Boo FF 8 - Vendelsö IK 1 Boovallen 21
2019-05-05 11:30 Tyresö FF Gul - Hanvikens SK Vit Tyresövallen 21
2019-05-05 14:00 Hammarby IF FF grön - Älta IF vit Kärrtorps IP 31
2019-05-10 17:30 Stuvsta IF 2 - Tungelsta IF 1 Stuvsta IP 12
2019-05-11 10:00 Vendelsö IK 1 - Älvsjö AIK FF Röd Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-11 15:30 Sköndals IK FK 2 - Tyresö FF Gul Sandåkra BP 11
2019-05-12 09:00 Älta IF vit - Stureby SK F07 Vit Älta IP 12
2019-05-12 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Boo FF 8 Kärrtorps IP 21
2019-05-12 17:45 Hanvikens SK Vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Trollbäckens IP 3
2019-05-17 18:45 Älvsjö AIK FF Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Älvsjö IP 4
2019-05-18 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sköndals IK FK 2 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-18 11:30 Stureby SK F07 Vit - Hammarby IF FF grön Stureby Skola BP 11
2019-05-18 12:45 Tungelsta IF 1 - Vendelsö IK 1 Tungelsta Skola 12
2019-05-18 14:00 Boo FF 8 - Hanvikens SK Vit Boovallen 21
2019-05-19 12:45 Tyresö FF Gul - Älta IF vit Tyresövallen 21
2019-05-25 10:00 Vendelsö IK 1 - Stuvsta IF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-25 13:45 Sköndals IK FK 2 - Boo FF 8 Sandåkra BP 11
2019-05-26 09:00 Älta IF vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Älta IP 12
2019-05-26 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Tungelsta IF 1 Kärrtorps IP 22
2019-05-26 14:00 Hammarby IF FF grön - Tyresö FF Gul Kärrtorps IP 31
2019-05-26 17:45 Hanvikens SK Vit - Älvsjö AIK FF Röd Trollbäckens IP 3
2019-05-31 17:30 Stuvsta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Stuvsta IP 12
2019-05-31 20:00 Älvsjö AIK FF Röd - Sköndals IK FK 2 Älvsjö IP 4
Juni
2019-06-01 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF grön Nytorps Mosse IP 12
2019-06-01 12:45 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Vit Tungelsta Skola 12
2019-06-01 16:30 Boo FF 8 - Älta IF vit Boovallen 21
2019-06-02 12:45 Tyresö FF Gul - Stureby SK F07 Vit Tyresövallen 21
2019-06-07 18:45 Älta IF vit - Älvsjö AIK FF Röd Älta IP 11
2019-06-08 11:30 Stureby SK F07 Vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Stureby Skola BP 11
2019-06-08 13:45 Sköndals IK FK 2 - Tungelsta IF 1 Sandåkra BP 11
2019-06-09 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Vendelsö IK 1 Kärrtorps IP 22
2019-06-09 14:00 Hammarby IF FF grön - Boo FF 8 Kärrtorps IP 31
2019-06-09 16:30 Hanvikens SK Vit - Stuvsta IF 2 Trollbäckens IP 3
Augusti
2019-08-23 18:45 Stuvsta IF 2 - Sköndals IK FK 2 Stuvsta IP 12
2019-08-23 20:00 Älvsjö AIK FF Röd - Hammarby IF FF grön Älvsjö IP 4
2019-08-24 10:00 Vendelsö IK 1 - Hanvikens SK Vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-08-24 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tyresö FF Gul Nytorps Mosse IP 12
2019-08-24 12:45 Tungelsta IF 1 - Älta IF vit Tungelsta Skola 12
2019-08-24 15:15 Boo FF 8 - Stureby SK F07 Vit Boovallen 21
2019-08-30 17:30 Älta IF vit - Stuvsta IF 2 Älta IP 11
2019-08-30 20:00 Hanvikens SK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Trollbäckens IP 3
2019-08-31 10:15 Stureby SK F07 Vit - Älvsjö AIK FF Röd Stureby Skola BP 11
2019-08-31 16:15 Sköndals IK FK 2 - Vendelsö IK 1 Sandåkra BP 11
September
2019-09-01 12:45 Tyresö FF Gul - Boo FF 8 Tyresövallen 21
2019-09-01 14:00 Hammarby IF FF grön - Tungelsta IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-06 17:30 Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF grön Stuvsta IP 12
2019-09-06 20:00 Älvsjö AIK FF Röd - Tyresö FF Gul Älvsjö IP 4
2019-09-07 10:00 Vendelsö IK 1 - Älta IF vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-07 12:45 Tungelsta IF 1 - Stureby SK F07 Vit Tungelsta Skola 12
2019-09-07 16:30 Boo FF 8 - Skogås-Trångsunds FF Blå Björknäs IP 1
2019-09-08 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Sköndals IK FK 2 Kärrtorps IP 22
2019-09-13 17:30 Älta IF vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Älta IP 11
2019-09-14 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Älvsjö AIK FF Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-09-14 10:15 Stureby SK F07 Vit - Stuvsta IF 2 Stureby Skola BP 11
2019-09-14 13:45 Sköndals IK FK 2 - Hanvikens SK Vit Sandåkra BP 11
2019-09-15 12:45 Tyresö FF Gul - Tungelsta IF 1 Tyresövallen 21
2019-09-15 14:00 Hammarby IF FF grön - Vendelsö IK 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-20 17:30 Stuvsta IF 2 - Tyresö FF Gul Stuvsta IP 12
2019-09-20 18:45 Älvsjö AIK FF Röd - Boo FF 8 Älvsjö IP 4
2019-09-21 10:00 Vendelsö IK 1 - Stureby SK F07 Vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-21 12:45 Tungelsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Tungelsta Skola 12
2019-09-22 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Hammarby IF FF grön Kärrtorps IP 22
2019-09-22 15:15 Hanvikens SK Vit - Älta IF vit Trollbäckens IP 3
2019-09-27 18:45 Älta IF vit - Sköndals IK FK 2 Älta IP 11
2019-09-28 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 12
2019-09-28 11:30 Stureby SK F07 Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Stureby Skola BP 11
2019-09-28 16:30 Boo FF 8 - Tungelsta IF 1 Velamsunds BP
2019-09-29 12:45 Tyresö FF Gul - Vendelsö IK 1 Tyresövallen 21
2019-09-29 14:00 Hammarby IF FF grön - Hanvikens SK Vit Kärrtorps IP 31

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info