Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-24

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Martin Pernold 0704911780 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 12 Theresa Fischer 0739861466 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 4 Ronja Vikström 0702516829 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK RÖD Tobias Gustavsson 0727422379 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 16 grön Francisco Rafael Faria Alecrim 0764209379 0764209379 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 30 grön Peder Norin 0706417228 0706417228 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 1 Jörgen Wärngård 0706003067 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Röd Therese Marve Becker Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 5 Reymersholms IK(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 2 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Blå 1 Henrik Svensson 0766115024 Röd/Blå/Röd
Värmdö IF Vit 2 Marie-Christine Köhne Blå/Blå/Blå
Älta IF 1 Lotta Lundbäck Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 Ingarö IF 1 - Boo FF 4 Ingarö IP 218
2019-04-27 09:00 Järla IF FK Röd - Sickla IF Blå 1 Nacka IP 125
2019-04-27 09:00 Saltsjöbadens IF 2 - Reymersholms IK 5 Saltsjöbadens IP 22
2019-04-27 10:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Hammarby IF FF 30 grön Ösby BP 115
2019-04-27 11:30 Boo FF 12 - Hammarby IF FF 16 grön Boovallen 217
2019-04-28 10:00 Älta IF 1 - Värmdö IF Vit 2 Älta IP 26
Maj
2019-05-04 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Järla IF FK Röd Värmdövallen 217
2019-05-04 12:00 Sickla IF Blå 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Sicklavallen 15
2019-05-05 12:00 Reymersholms IK 5 - Boo FF 12 Tantolundens BP 2
2019-05-05 12:00 Boo FF 4 - Saltsjöbadens IF 2 Orminge BP 15
2019-05-05 13:00 Hammarby IF FF 16 grön - Gustavsbergs IF FK RÖD Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-05 13:00 Hammarby IF FF 30 grön - Älta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-10 18:30 Ingarö IF 1 - Sickla IF Blå 1 Ingarö IP 218
2019-05-11 09:00 Järla IF FK Röd - Hammarby IF FF 30 grön Nacka IP 125
2019-05-11 09:00 Älta IF 1 - Hammarby IF FF 16 grön Älta IP 116
2019-05-11 11:30 Boo FF 12 - Saltsjöbadens IF 2 Boovallen 217
2019-05-12 13:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 - Värmdö IF Vit 2 Kärrtorps IP 215
2019-05-12 13:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Reymersholms IK 5 Munkmora BP 15
2019-05-18 09:00 Saltsjöbadens IF 2 - Gustavsbergs IF FK RÖD Saltsjöbadens IP 22
2019-05-18 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Ingarö IF 1 Värmdövallen 217
2019-05-19 10:00 Hammarby IF FF 16 grön - Järla IF FK Röd Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-19 14:00 Reymersholms IK 5 - Älta IF 1 Tantolundens BP 2
2019-05-19 14:00 Hammarby IF FF 30 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-19 14:00 Boo FF 4 - Boo FF 12 Orminge BP 15
2019-05-24 18:30 Ingarö IF 1 - Hammarby IF FF 30 grön Ingarö IP 218
2019-05-25 09:00 Järla IF FK Röd - Reymersholms IK 5 Nacka IP 125
2019-05-25 09:00 Älta IF 1 - Saltsjöbadens IF 2 Älta IP 116
2019-05-25 13:00 Sickla IF Blå 1 - Boo FF 4 Sicklavallen 15
2019-05-26 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 - Hammarby IF FF 16 grön Kärrtorps IP 215
2019-05-26 14:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Boo FF 12 Farstaborg 2
Juni
2019-06-01 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Sickla IF Blå 1 Värmdövallen 217
2019-06-01 13:00 Saltsjöbadens IF 2 - Järla IF FK Röd Saltsjöbadens IP 22
2019-06-02 11:00 Hammarby IF FF 16 grön - Ingarö IF 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-06-02 12:00 Reymersholms IK 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Tantolundens BP 2
2019-06-02 14:00 Boo FF 4 - Gustavsbergs IF FK RÖD Orminge BP 15
2019-06-07 18:30 Ingarö IF 1 - Reymersholms IK 5 Ingarö IP 218
2019-06-08 09:00 Älta IF 1 - Gustavsbergs IF FK RÖD Älta IP 116
2019-06-08 10:00 Järla IF FK Röd - Boo FF 12 Nacka IP 125
2019-06-08 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Boo FF 4 Värmdövallen 217
2019-06-08 12:00 Sickla IF Blå 1 - Hammarby IF FF 30 grön Sicklavallen 15
2019-06-09 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 - Saltsjöbadens IF 2 Kärrtorps IP 215
2019-06-11 18:00 Boo FF 12 - Älta IF 1 Kolarängens BP
Augusti
2019-08-24 10:30 Boo FF 12 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Boovallen 217
2019-08-24 13:00 Saltsjöbadens IF 2 - Ingarö IF 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-08-25 12:00 Hammarby IF FF 16 grön - Sickla IF Blå 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-08-25 13:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Järla IF FK Röd Farstaborg 2
2019-08-25 13:00 Hammarby IF FF 30 grön - Värmdö IF Vit 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-08-25 14:00 Boo FF 4 - Älta IF 1 Orminge BP 15
2019-08-30 18:30 Ingarö IF 1 - Boo FF 12 Ingarö IP 218
2019-08-31 10:00 Järla IF FK Röd - Älta IF 1 Nacka IP 125
2019-08-31 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Hammarby IF FF 16 grön Värmdövallen 217
2019-08-31 13:00 Sickla IF Blå 1 - Reymersholms IK 5 Sicklavallen 15
September
2019-09-01 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 - Gustavsbergs IF FK RÖD Kärrtorps IP 215
2019-09-01 14:00 Hammarby IF FF 30 grön - Boo FF 4 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-07 09:00 Älta IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Älta IP 116
2019-09-07 13:00 Saltsjöbadens IF 2 - Sickla IF Blå 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-09-08 11:00 Reymersholms IK 5 - Värmdö IF Vit 2 Tantolundens BP 2
2019-09-08 13:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Ingarö IF 1 Farstaborg 2
2019-09-08 13:00 Hammarby IF FF 16 grön - Hammarby IF FF 30 grön Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-08 14:00 Boo FF 4 - Järla IF FK Röd Orminge BP 15
2019-09-13 18:30 Ingarö IF 1 - Älta IF 1 Ingarö IP 218
2019-09-14 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Saltsjöbadens IF 2 Värmdövallen 217
2019-09-14 12:00 Sickla IF Blå 1 - Boo FF 12 Sicklavallen 15
2019-09-15 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 - Järla IF FK Röd Kärrtorps IP 215
2019-09-15 11:00 Hammarby IF FF 16 grön - Boo FF 4 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-15 12:00 Hammarby IF FF 30 grön - Reymersholms IK 5 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-21 09:00 Järla IF FK Röd - Ingarö IF 1 Nacka IP 125
2019-09-21 11:30 Boo FF 12 - Värmdö IF Vit 2 Boovallen 217
2019-09-21 13:00 Saltsjöbadens IF 2 - Hammarby IF FF 30 grön Saltsjöbadens IP 22
2019-09-22 11:00 Reymersholms IK 5 - Hammarby IF FF 16 grön Tantolundens BP 2
2019-09-22 13:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Sickla IF Blå 1 Farstaborg 2
2019-09-22 15:00 Boo FF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Orminge BP 15
2019-09-27 18:30 Ingarö IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 Ingarö IP 218
2019-09-28 11:00 Värmdö IF Vit 2 - Gustavsbergs IF FK RÖD Värmdövallen 217
2019-09-28 12:00 Sickla IF Blå 1 - Älta IF 1 Sicklavallen 15
2019-09-29 12:00 Reymersholms IK 5 - Boo FF 4 Tantolundens BP 2
2019-09-29 13:00 Hammarby IF FF 16 grön - Saltsjöbadens IF 2 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-29 13:00 Hammarby IF FF 30 grön - Boo FF 12 Hammarbyhöjdens BP 126

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info