Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-30

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Daniel Hedberg 0734202724 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 15 Daniel Laitakari Svensson 087732081 0704713865 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Marin 2 Moa Elisabeth Lund Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 27 grön Karl Ludwig Alexander Mork 0707382045 0707382045 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 9 vit Anthony Ölund 0766598422 0766598422 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Lila Jan Lundberg 0705641500 Röd/Röd/Vita
Hanvikens SK Vit Jan Lundberg 0705641500 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 22 Joakim Andersson 0733232075 Vit/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Röd Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sköndals IK FK 2 Nicoletta Zoannos 0734206562 0734206562 Marinblå, marinblå, marinblå
Tyresö FF Cen Gul Charlie Öström 0709795902 Gul/Röd/Röda
Tyresö FF Slo Blå Ronnie Danielsson 0733499498 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 7 Marcus Kannerberg Blå/Blå/Blå
Älta IF 6 Lotta Lundbäck Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Sköndals IK FK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Sandåkra BP 116
2019-04-27 09:30 Boo FF 15 - Hanvikens SK Vit Boovallen 225
2019-04-27 11:00 Hanvikens SK Lila - Hammarby IF FF 9 vit Trollbäckens IP 36
2019-04-27 12:00 Tyresö FF Cen Gul - Hammarby IF FF 27 grön Tyresövallen 217
2019-04-27 14:30 Vendelsö IK 7 - Skogås-Trångsunds FF Röd Svartbäckens BP 13
2019-04-28 11:00 Älta IF 6 - Tyresö FF Slo Blå Älta IP 26
2019-04-28 15:00 IFK Haninge 22 - Enskede IK Marin 2 Torvalla IP 216
Maj
2019-05-03 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Älta IF 6 Nytorps Mosse IP 125
2019-05-04 11:00 Enskede IK Marin 2 - Hanvikens SK Lila Enskede IP 56
2019-05-04 13:00 Hanvikens SK Vit - Vendelsö IK 7 Trollbäckens IP 36
2019-05-04 13:00 Tyresö FF Slo Blå - Sköndals IK FK 2 Tyresövallen 217
2019-05-05 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Tyresö FF Cen Gul Kärrtorps IP 216
2019-05-05 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - IFK Haninge 22 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-05 14:00 Hammarby IF FF 9 vit - Boo FF 15 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-11 09:00 Älta IF 6 - Hanvikens SK Vit Älta IP 125
2019-05-11 09:30 Boo FF 15 - Enskede IK Marin 2 Boovallen 225
2019-05-11 11:00 Sköndals IK FK 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Sandåkra BP 116
2019-05-11 11:00 Hanvikens SK Lila - Hammarby IF FF 27 grön Trollbäckens IP 36
2019-05-11 12:00 Tyresö FF Slo Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Tyresövallen 217
2019-05-11 14:30 Vendelsö IK 7 - Hammarby IF FF 9 vit Svartbäckens BP 13
2019-05-12 15:00 IFK Haninge 22 - Tyresö FF Cen Gul Torvalla IP 216
2019-05-17 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tyresö FF Slo Blå Nytorps Mosse IP 125
2019-05-18 12:00 Tyresö FF Cen Gul - Hanvikens SK Lila Tyresövallen 217
2019-05-18 12:00 Enskede IK Marin 2 - Vendelsö IK 7 Enskede IP 56
2019-05-18 14:00 Hanvikens SK Vit - Sköndals IK FK 2 Trollbäckens IP 36
2019-05-19 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - IFK Haninge 22 Kärrtorps IP 216
2019-05-19 11:00 Hammarby IF FF 9 vit - Älta IF 6 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-19 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - Boo FF 15 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-24 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Nytorps Mosse IP 126
2019-05-25 09:00 Älta IF 6 - Enskede IK Marin 2 Älta IP 125
2019-05-25 10:30 Boo FF 15 - Tyresö FF Cen Gul Boovallen 225
2019-05-25 11:00 Sköndals IK FK 2 - Hammarby IF FF 9 vit Sandåkra BP 116
2019-05-25 11:00 Hanvikens SK Lila - IFK Haninge 22 Trollbäckens IP 36
2019-05-25 12:00 Tyresö FF Slo Blå - Hanvikens SK Vit Tyresövallen 217
2019-05-25 13:30 Vendelsö IK 7 - Hammarby IF FF 27 grön Svartbäckens BP 13
Juni
2019-06-01 12:00 Tyresö FF Cen Gul - Vendelsö IK 7 Tyresövallen 217
2019-06-01 12:00 Enskede IK Marin 2 - Sköndals IK FK 2 Enskede IP 56
2019-06-01 14:00 Hanvikens SK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Trollbäckens IP 36
2019-06-02 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Älta IF 6 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-06-02 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Hanvikens SK Lila Kärrtorps IP 216
2019-06-02 12:00 Hammarby IF FF 9 vit - Tyresö FF Slo Blå Hammarbyhöjdens BP 125
2019-06-02 14:00 IFK Haninge 22 - Boo FF 15 Torvalla IP 216
2019-06-07 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 9 vit Nytorps Mosse IP 126
2019-06-08 09:00 Älta IF 6 - Tyresö FF Cen Gul Älta IP 125
2019-06-08 10:30 Boo FF 15 - Hanvikens SK Lila Boovallen 225
2019-06-08 11:00 Sköndals IK FK 2 - Hammarby IF FF 27 grön Sandåkra BP 116
2019-06-08 12:00 Hanvikens SK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Trollbäckens IP 36
2019-06-08 12:00 Tyresö FF Slo Blå - Enskede IK Marin 2 Tyresövallen 217
2019-06-08 13:30 Vendelsö IK 7 - IFK Haninge 22 Svartbäckens BP 13
Augusti
2019-08-24 11:00 Enskede IK Marin 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 56
2019-08-24 13:00 Tyresö FF Cen Gul - Sköndals IK FK 2 Tyresövallen 217
2019-08-24 14:00 Hanvikens SK Lila - Vendelsö IK 7 Trollbäckens IP 36
2019-08-25 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Boo FF 15 Kärrtorps IP 216
2019-08-25 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Tyresö FF Slo Blå Hammarbyhöjdens BP 126
2019-08-25 10:00 Hammarby IF FF 9 vit - Hanvikens SK Vit Hammarbyhöjdens BP 125
2019-08-25 12:00 IFK Haninge 22 - Älta IF 6 Torvalla IP 216
2019-08-30 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 27 grön Nytorps Mosse IP 126
2019-08-31 11:00 Sköndals IK FK 2 - IFK Haninge 22 Sandåkra BP 116
2019-08-31 11:00 Älta IF 6 - Hanvikens SK Lila Älta IP 125
2019-08-31 12:00 Hanvikens SK Vit - Enskede IK Marin 2 Trollbäckens IP 36
2019-08-31 13:00 Tyresö FF Slo Blå - Tyresö FF Cen Gul Tyresövallen 217
2019-08-31 13:30 Vendelsö IK 7 - Boo FF 15 Haningevallen 125
September
2019-09-01 13:00 Hammarby IF FF 9 vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-07 10:30 Boo FF 15 - Älta IF 6 Boovallen 225
2019-09-07 11:00 Hanvikens SK Lila - Sköndals IK FK 2 Trollbäckens IP 36
2019-09-07 11:00 Enskede IK Marin 2 - Hammarby IF FF 9 vit Enskede IP 56
2019-09-07 12:00 Tyresö FF Cen Gul - Skogås-Trångsunds FF Röd Tyresövallen 217
2019-09-08 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Vendelsö IK 7 Kärrtorps IP 216
2019-09-08 12:00 Hammarby IF FF 27 grön - Hanvikens SK Vit Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-08 13:00 IFK Haninge 22 - Tyresö FF Slo Blå Torvalla IP 216
2019-09-13 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Haninge 22 Nytorps Mosse IP 126
2019-09-14 11:00 Sköndals IK FK 2 - Boo FF 15 Sandåkra BP 116
2019-09-14 11:00 Älta IF 6 - Vendelsö IK 7 Älta IP 125
2019-09-14 12:00 Hanvikens SK Vit - Tyresö FF Cen Gul Trollbäckens IP 36
2019-09-14 12:00 Tyresö FF Slo Blå - Hanvikens SK Lila Tyresövallen 217
2019-09-14 13:00 Enskede IK Marin 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Enskede IP 56
2019-09-15 13:00 Hammarby IF FF 9 vit - Hammarby IF FF 27 grön Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-21 11:00 Hanvikens SK Lila - Skogås-Trångsunds FF Röd Trollbäckens IP 36
2019-09-21 12:00 Tyresö FF Cen Gul - Hammarby IF FF 9 vit Tyresövallen 217
2019-09-21 12:30 Vendelsö IK 7 - Sköndals IK FK 2 Haningevallen 125
2019-09-21 12:30 Boo FF 15 - Tyresö FF Slo Blå Velamsunds BP 15
2019-09-22 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Älta IF 6 Kärrtorps IP 216
2019-09-22 12:00 IFK Haninge 22 - Hanvikens SK Vit Torvalla IP 216
2019-09-22 13:00 Hammarby IF FF 27 grön - Enskede IK Marin 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-27 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 15 Nytorps Mosse IP 126
2019-09-28 11:00 Sköndals IK FK 2 - Älta IF 6 Sandåkra BP 116
2019-09-28 11:00 Enskede IK Marin 2 - Tyresö FF Cen Gul Enskede IP 56
2019-09-28 13:00 Hanvikens SK Vit - Hanvikens SK Lila Trollbäckens IP 36
2019-09-28 13:00 Tyresö FF Slo Blå - Vendelsö IK 7 Tyresövallen 217
2019-09-29 12:00 Hammarby IF FF 9 vit - IFK Haninge 22 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-29 14:00 Hammarby IF FF 27 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön Hammarbyhöjdens BP 126

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info