Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-24

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Johan Thid 0702775700 Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Grå Fredrik Ståhl Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Blå Patrik Bekkewold 0704216544 Röd/Svart/svart
Hammarby IF FF 12 vit Cecilia Nord 0762128498 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 25 vit Vincenzo Procopio Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 51 Marcelo Bustos Hidalgo 0708983090 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rågsveds IF Grön Luis Lopez Escalante Gul/Grön/Gul
Skogås-Trångsunds FF Blå Mathias Lindström 0733242521 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Stureby SK Vit Mikael Landberg 0704533505 Blå/Vit/Blå
Sörskogens IF P09_1 Thobias Greberg 0852012385 0702484860 Vit/Röd/Vit
Tyresö FF K/F Röd Johnny Sebastian Kenneth Jansson 0707491065 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 4 Johan Willix 0708887843 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Gul Göran Eidensten vit/blå/vita
Örby IS Röd Daniel Nesz 0705685504 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Älvsjö AIK FF Gul - Skogås-Trångsunds FF Blå Älvsjö IP 4
2019-04-27 10:15 Örby IS Röd - Rågsveds IF Grön Lisebergs BP 11
2019-04-27 10:15 Huddinge IF 51 - Enskede IK Grå Källbrinks IP 2
2019-04-27 13:30 Sörskogens IF P09_1 - Hammarby IF FF 25 vit Sörskogens BP 12
2019-04-28 09:00 Tyresö FF K/F Röd - Vendelsö IK 4 Tyresövallen 225
2019-04-28 09:00 FoC Farsta FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Farsta IP 12
2019-04-28 10:15 Hammarby IF FF 12 vit - Stureby SK Vit Kärrtorps IP 32
Maj
2019-05-04 11:30 Rågsveds IF Grön - Sörskogens IF P09_1 Hagsätra IP 12
2019-05-04 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Tyresö FF K/F Röd Kärrtorps IP 22
2019-05-04 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - FoC Farsta FF Blå Nytorps Mosse IP 11
2019-05-04 16:30 Stureby SK Vit - Älvsjö AIK FF Gul Stureby Skola BP 11
2019-05-05 09:15 Enskede IK Grå - Örby IS Röd Enskede IP 4
2019-05-05 10:00 Vendelsö IK 4 - Huddinge IF 51 Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-05 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - Hammarby IF FF 12 vit Kärrtorps IP 32
2019-05-11 09:00 Älvsjö AIK FF Gul - Hammarby IF FF 25 vit Älvsjö IP 4
2019-05-11 09:00 Örby IS Röd - Huddinge IF 51 Lisebergs BP 11
2019-05-11 12:30 Hammarby IF FF 12 vit - Rågsveds IF Grön Skarpnäcks SF 32
2019-05-11 13:30 Sörskogens IF P09_1 - Enskede IK Grå Sörskogens BP 12
2019-05-12 09:00 Tyresö FF K/F Röd - Skogås-Trångsunds FF Blå Tyresövallen 225
2019-05-12 09:00 FoC Farsta FF Blå - Stureby SK Vit Farsta IP 12
2019-05-12 17:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Vendelsö IK 4 Kärrtorps IP 21
2019-05-18 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Nytorps Mosse IP 11
2019-05-18 11:30 Huddinge IF 51 - Sörskogens IF P09_1 Källbrinks IP 2
2019-05-18 11:30 Rågsveds IF Grön - Älvsjö AIK FF Gul Hagsätra IP 12
2019-05-18 16:15 Vendelsö IK 4 - Örby IS Röd Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-18 16:30 Stureby SK Vit - Tyresö FF K/F Röd Stureby Skola BP 11
2019-05-19 08:00 Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 12 vit Enskede IP 4
2019-05-19 11:30 Hammarby IF FF 25 vit - FoC Farsta FF Blå Kärrtorps IP 32
2019-05-24 18:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Rågsveds IF Grön Kärrtorps IP 21
2019-05-25 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Stureby SK Vit Kärrtorps IP 21
2019-05-25 10:15 Älvsjö AIK FF Gul - Enskede IK Grå Älvsjö IP 4
2019-05-25 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Vendelsö IK 4 Nytorps Mosse IP 11
2019-05-25 13:30 Sörskogens IF P09_1 - Örby IS Röd Sörskogens BP 12
2019-05-26 10:15 FoC Farsta FF Blå - Rågsveds IF Grön Farsta IP 12
2019-05-26 11:30 Tyresö FF K/F Röd - Hammarby IF FF 25 vit Tyresövallen 225
2019-05-26 12:45 Hammarby IF FF 12 vit - Huddinge IF 51 Kärrtorps IP 32
2019-05-28 19:00 Hammarby IF FF 25 vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Kärrtorps IP 11
Juni
2019-06-01 09:00 Huddinge IF 51 - Älvsjö AIK FF Gul Källbrinks IP 2
2019-06-01 11:30 Rågsveds IF Grön - Tyresö FF K/F Röd Hagsätra IP 12
2019-06-01 16:30 Stureby SK Vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Stureby Skola BP 11
2019-06-02 09:00 Enskede IK Grå - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 4
2019-06-02 11:15 Vendelsö IK 4 - Sörskogens IF P09_1 Vendelsömalmsskolan 12
2019-06-08 09:00 Hammarby IF FF 12 vit - Sörskogens IF P09_1 Kärrtorps IP 32
2019-06-08 11:30 Älvsjö AIK FF Gul - Örby IS Röd Älvsjö IP 4
2019-06-08 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF 25 vit Nytorps Mosse IP 11
2019-06-08 16:30 Stureby SK Vit - Vendelsö IK 4 Stureby Skola BP 11
2019-06-09 09:00 FoC Farsta FF Blå - Huddinge IF 51 Farsta IP 12
2019-06-09 10:15 Tyresö FF K/F Röd - Enskede IK Grå Tyresövallen 225
2019-06-15 14:45 Örby IS Röd - Hammarby IF FF 12 vit Lisebergs BP 11
Augusti
2019-08-23 18:00 Vendelsö IK 4 - Hammarby IF FF 12 vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-08-24 09:00 Enskede IK Grå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Enskede IP 4
2019-08-24 09:00 Hammarby IF FF 25 vit - Stureby SK Vit Kärrtorps IP 32
2019-08-24 10:15 Huddinge IF 51 - Tyresö FF K/F Röd Källbrinks IP 2
2019-08-24 11:30 Örby IS Röd - FoC Farsta FF Blå Lisebergs BP 11
2019-08-24 11:30 Rågsveds IF Grön - Skogås-Trångsunds FF Blå Hagsätra IP 12
2019-08-24 13:30 Sörskogens IF P09_1 - Älvsjö AIK FF Gul Sörskogens BP 12
2019-08-31 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Huddinge IF 51 Kärrtorps IP 21
2019-08-31 11:30 Älvsjö AIK FF Gul - Hammarby IF FF 12 vit Älvsjö IP 4
2019-08-31 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Enskede IK Grå Nytorps Mosse IP 11
2019-08-31 16:30 Stureby SK Vit - Rågsveds IF Grön Stureby Skola BP 11
September
2019-09-01 10:15 Tyresö FF K/F Röd - Örby IS Röd Tyresövallen 225
2019-09-01 11:30 Hammarby IF FF 25 vit - Vendelsö IK 4 Kärrtorps IP 32
2019-09-01 13:00 FoC Farsta FF Blå - Sörskogens IF P09_1 Sörskogens BP 11
2019-09-06 20:00 Sörskogens IF P09_1 - Tyresö FF K/F Röd Sörskogens BP 12
2019-09-07 11:30 Örby IS Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Lisebergs BP 11
2019-09-07 11:30 Rågsveds IF Grön - Hammarby IF FF 25 vit Hagsätra IP 12
2019-09-08 09:00 Huddinge IF 51 - Skogås-Trångsunds FF Blå Källbrinks IP 2
2019-09-08 09:15 Enskede IK Grå - Stureby SK Vit Enskede IP 4
2019-09-08 10:15 Hammarby IF FF 12 vit - FoC Farsta FF Blå Kärrtorps IP 32
2019-09-08 11:15 Vendelsö IK 4 - Älvsjö AIK FF Gul Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-14 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Örby IS Röd Nytorps Mosse IP 11
2019-09-14 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Sörskogens IF P09_1 Kärrtorps IP 21
2019-09-14 11:30 Rågsveds IF Grön - Vendelsö IK 4 Hagsätra IP 12
2019-09-14 16:30 Stureby SK Vit - Huddinge IF 51 Stureby Skola BP 11
2019-09-15 09:00 FoC Farsta FF Blå - Älvsjö AIK FF Gul Farsta IP 12
2019-09-15 09:00 Hammarby IF FF 25 vit - Enskede IK Grå Kärrtorps IP 32
2019-09-15 10:15 Tyresö FF K/F Röd - Hammarby IF FF 12 vit Tyresövallen 225
2019-09-20 18:00 Vendelsö IK 4 - FoC Farsta FF Blå Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-21 09:00 Hammarby IF FF 12 vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-21 10:15 Örby IS Röd - Stureby SK Vit Lisebergs BP 11
2019-09-21 13:30 Sörskogens IF P09_1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Sörskogens BP 12
2019-09-22 08:15 Älvsjö AIK FF Gul - Tyresö FF K/F Röd Älvsjö IP 4
2019-09-22 09:00 Huddinge IF 51 - Hammarby IF FF 25 vit Källbrinks IP 2
2019-09-22 09:15 Enskede IK Grå - Rågsveds IF Grön Enskede IP 4
2019-09-27 20:00 Enskede IK Grå - Vendelsö IK 4 Enskede IP 4
2019-09-28 11:30 Rågsveds IF Grön - Huddinge IF 51 Hagsätra IP 12
2019-09-28 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Älvsjö AIK FF Gul Kärrtorps IP 21
2019-09-28 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF 12 vit Nytorps Mosse IP 11
2019-09-28 16:30 Stureby SK Vit - Sörskogens IF P09_1 Stureby Skola BP 11
2019-09-29 09:00 Hammarby IF FF 25 vit - Örby IS Röd Kärrtorps IP 32
2019-09-29 11:30 Tyresö FF K/F Röd - FoC Farsta FF Blå Tyresövallen 225

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info