Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 13 Therese Henriksson 0722328280 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 2 Linda Granqvist 0704242665 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Röd Niklas Landberg 0765264777 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Vit Matilda Stakset 0701496364 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 22 vit Jacob Broms Vit/Grön/Vit
Sickla IF Blå 2 Sverker Carlsson 0708577735 Röd/Blå/Röd
Sköndals IK FK 2 Henrik Jönsson 0769497876 Marinblå, marinblå, marinblå
Spårvägens FF 2 Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/Blå/Blå
Tyresö FF Sts Röd Oscar Kumlin Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 3 Johan Willix 0708887843 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 4 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Röd 2 Edvard Harald Schéele vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Vit 2 Torbjörn Wallin 0761253263 vit/blå/vita
Örby IS Vit Daniel Nesz 0705685504 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Vendelsö IK 3 - Boo FF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-04-27 12:45 Spårvägens FF 2 - Hammarby IF FF 22 vit Skarpnäcks SF 31
2019-04-27 16:30 Boo FF 13 - Årsta FF 4 Orminge BP 1
2019-04-27 17:45 Enskede IK Röd - Örby IS Vit Enskede IP 4
2019-04-28 10:15 Sickla IF Blå 2 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Sicklavallen 1
2019-04-28 12:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Tyresö FF Sts Röd Älvsjö IP 5
2019-04-28 16:30 FoC Farsta FF Vit - Sköndals IK FK 2 Farsta IP 12
Maj
2019-05-04 09:00 Hammarby IF FF 22 vit - Sickla IF Blå 2 Kärrtorps IP 32
2019-05-04 11:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Älvsjö IP 4
2019-05-04 11:30 Örby IS Vit - FoC Farsta FF Vit Lisebergs BP 11
2019-05-04 12:45 Sköndals IK FK 2 - Vendelsö IK 3 Sandåkra BP 12
2019-05-05 09:00 Tyresö FF Sts Röd - Enskede IK Röd Tyresövallen 226
2019-05-05 13:20 Årsta FF 4 - Spårvägens FF 2 Årstagårdens BP 11
2019-05-05 16:00 Boo FF 2 - Boo FF 13 Boovallen 125
2019-05-10 17:30 Enskede IK Röd - Älvsjö AIK FF Vit 2 Enskede IP 4
2019-05-10 18:00 Vendelsö IK 3 - Örby IS Vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-11 12:30 Spårvägens FF 2 - Boo FF 13 Skarpnäcks SF 31
2019-05-11 13:00 Sköndals IK FK 2 - Boo FF 2 Sandåkra BP 12
2019-05-12 08:15 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Hammarby IF FF 22 vit Älvsjö IP 4
2019-05-12 10:15 Sickla IF Blå 2 - Årsta FF 4 Sicklavallen 1
2019-05-12 16:30 FoC Farsta FF Vit - Tyresö FF Sts Röd Farsta IP 12
2019-05-17 20:00 Hammarby IF FF 22 vit - Enskede IK Röd Kärrtorps IP 32
2019-05-18 09:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - FoC Farsta FF Vit Älvsjö IP 4
2019-05-18 15:15 Boo FF 13 - Sickla IF Blå 2 Orminge BP 1
2019-05-19 09:00 Tyresö FF Sts Röd - Vendelsö IK 3 Tyresövallen 226
2019-05-19 12:45 Årsta FF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Årstagårdens BP 11
2019-05-19 16:30 Örby IS Vit - Sköndals IK FK 2 Bäckahagens BP 1
2019-05-19 17:15 Boo FF 2 - Spårvägens FF 2 Boovallen 125
2019-05-25 09:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Boo FF 13 Älvsjö IP 4
2019-05-25 09:00 Örby IS Vit - Boo FF 2 Lisebergs BP 11
2019-05-25 12:45 Sköndals IK FK 2 - Tyresö FF Sts Röd Sandåkra BP 12
2019-05-25 17:45 Enskede IK Röd - Årsta FF 4 Enskede IP 4
2019-05-26 09:00 FoC Farsta FF Vit - Hammarby IF FF 22 vit Farsta IP 12
2019-05-26 10:00 Vendelsö IK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-26 14:00 Sickla IF Blå 2 - Spårvägens FF 2 Sicklavallen 1
2019-05-31 18:45 Hammarby IF FF 22 vit - Vendelsö IK 3 Kärrtorps IP 32
Juni
2019-06-01 12:45 Spårvägens FF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Skarpnäcks SF 31
2019-06-01 16:30 Boo FF 13 - Enskede IK Röd Orminge BP 1
2019-06-02 10:15 Tyresö FF Sts Röd - Örby IS Vit Tyresövallen 226
2019-06-02 11:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Sköndals IK FK 2 Älvsjö IP 5
2019-06-02 13:20 Årsta FF 4 - FoC Farsta FF Vit Årstagårdens BP 11
2019-06-02 17:15 Boo FF 2 - Sickla IF Blå 2 Boovallen 125
2019-06-07 17:30 Enskede IK Röd - Spårvägens FF 2 Enskede IP 4
2019-06-07 17:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Sickla IF Blå 2 Älvsjö IP 4
2019-06-07 18:00 Vendelsö IK 3 - Årsta FF 4 Vendelsömalmsskolan 12
2019-06-08 09:00 Örby IS Vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Lisebergs BP 11
2019-06-08 14:00 Sköndals IK FK 2 - Hammarby IF FF 22 vit Sandåkra BP 12
2019-06-09 09:00 Tyresö FF Sts Röd - Boo FF 2 Tyresövallen 226
2019-06-09 16:30 FoC Farsta FF Vit - Boo FF 13 Farsta IP 12
Augusti
2019-08-23 18:45 Hammarby IF FF 22 vit - Örby IS Vit Kärrtorps IP 31
2019-08-24 14:30 Spårvägens FF 2 - FoC Farsta FF Vit Skarpnäcks SF 31
2019-08-24 15:15 Boo FF 13 - Vendelsö IK 3 Orminge BP 1
2019-08-25 10:15 Sickla IF Blå 2 - Enskede IK Röd Sicklavallen 1
2019-08-25 11:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Tyresö FF Sts Röd Älvsjö IP 5
2019-08-25 13:20 Årsta FF 4 - Sköndals IK FK 2 Årstagårdens BP 11
2019-08-25 14:15 Boo FF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Saltsjöbadens IP 2
2019-08-31 11:30 Örby IS Vit - Årsta FF 4 Lisebergs BP 11
2019-08-31 15:15 Sköndals IK FK 2 - Boo FF 13 Sandåkra BP 12
2019-08-31 17:45 Enskede IK Röd - Älvsjö AIK FF Röd 2 Enskede IP 4
September
2019-09-01 08:15 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 2 Älvsjö IP 4
2019-09-01 10:00 Vendelsö IK 3 - Spårvägens FF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-01 10:15 Tyresö FF Sts Röd - Hammarby IF FF 22 vit Tyresövallen 226
2019-09-01 16:45 FoC Farsta FF Vit - Sickla IF Blå 2 Farsta IP 12
2019-09-07 12:45 Spårvägens FF 2 - Sköndals IK FK 2 Skarpnäcks SF 31
2019-09-07 15:15 Boo FF 13 - Örby IS Vit Orminge BP 1
2019-09-07 17:45 Hammarby IF FF 22 vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-08 10:15 Sickla IF Blå 2 - Vendelsö IK 3 Sicklavallen 1
2019-09-08 11:15 Älvsjö AIK FF Röd 2 - FoC Farsta FF Vit Älvsjö IP 5
2019-09-08 11:30 Boo FF 2 - Enskede IK Röd Velamsunds BP
2019-09-08 13:20 Årsta FF 4 - Tyresö FF Sts Röd Årstagårdens BP 11
2019-09-14 10:15 Hammarby IF FF 22 vit - Boo FF 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-14 11:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Årsta FF 4 Älvsjö IP 4
2019-09-14 11:30 Örby IS Vit - Spårvägens FF 2 Lisebergs BP 11
2019-09-14 12:45 Sköndals IK FK 2 - Sickla IF Blå 2 Sandåkra BP 12
2019-09-15 09:00 Tyresö FF Sts Röd - Boo FF 13 Tyresövallen 226
2019-09-15 10:00 Vendelsö IK 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-15 16:30 FoC Farsta FF Vit - Enskede IK Röd Farsta IP 12
2019-09-21 11:30 Enskede IK Röd - Vendelsö IK 3 Enskede IP 4
2019-09-21 12:45 Spårvägens FF 2 - Tyresö FF Sts Röd Skarpnäcks SF 31
2019-09-21 16:30 Boo FF 13 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Orminge BP 1
2019-09-22 10:15 Sickla IF Blå 2 - Örby IS Vit Sicklavallen 1
2019-09-22 12:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Sköndals IK FK 2 Älvsjö IP 5
2019-09-22 14:40 Årsta FF 4 - Hammarby IF FF 22 vit Årstagårdens BP 11
2019-09-22 15:15 Boo FF 2 - FoC Farsta FF Vit Velamsunds BP
2019-09-27 20:00 Hammarby IF FF 22 vit - Boo FF 13 Kärrtorps IP 32
2019-09-28 09:00 Örby IS Vit - Älvsjö AIK FF Röd 2 Lisebergs BP 11
2019-09-28 11:30 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Spårvägens FF 2 Älvsjö IP 4
2019-09-28 14:00 Sköndals IK FK 2 - Enskede IK Röd Sandåkra BP 12
2019-09-29 09:00 Tyresö FF Sts Röd - Sickla IF Blå 2 Tyresövallen 226
2019-09-29 10:00 Vendelsö IK 3 - FoC Farsta FF Vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-29 13:20 Årsta FF 4 - Boo FF 2 Årstagårdens BP 11

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info