Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-26

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FoC Farsta FF Röd Jimmy Kristoffersson 0735104398 Röd/Svart/Svart
Grödinge SK Svart Maria Rosta Grön//Grön//Grön/
Hammarby IF FF 20 vit Sven Karl Erik Sellin Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Gul Anna Sjösten 0707913131 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge Blå Andreas Dagerholm 0765426346 Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK 2 Gamal Hatipovic +46704296052 Blå/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Blå Tomas Ekebohm Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sorunda IF 1 Tobias Åhs 0705704511 0705704511 Röd/Röd/Röd
Stuvsta IF 5 Joacim Lindvall 0709936661 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tungelsta IF 2 Torbjörn Kleberg Orange svart svart
Vendelsö IK 2 Sandra Eriksson 0704565559 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF vit Pia Molinder Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK Gul Thomas Hansen 0709919114 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 IFK Haninge Blå - FoC Farsta FF Röd Torvalla IP 31
2019-04-27 10:15 Tungelsta IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Tungelsta Skola 12
2019-04-27 12:00 Nynäshamns IF FK 2 - Hammarby IF FF 20 vit Kvarnängens IP 22
2019-04-28 11:00 Sorunda IF 1 - Vendelsö IK 2 Sunnerby IP 11
2019-04-28 11:30 Hanvikens SK Gul - Västerhaninge IF vit Trollbäckens IP 3
2019-04-28 13:15 Grödinge SK Svart - Stuvsta IF 5 Broängsplan 12
Maj
2019-05-04 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sorunda IF 1 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-04 10:15 Stuvsta IF 5 - Nynäshamns IF FK 2 Stuvsta IP 11
2019-05-04 12:15 Västerhaninge IF vit - Tungelsta IF 2 Hanvedens IP 22
2019-05-04 13:45 Vendelsö IK 2 - Grödinge SK Svart Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-05 14:00 FoC Farsta FF Röd - Hanvikens SK Gul Farsta IP 12
2019-05-05 16:30 Hammarby IF FF 20 vit - Ösmo GIF FK Gul Kärrtorps IP 32
2019-05-11 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Stuvsta IF 5 Ösmo IP 11
2019-05-11 11:30 Tungelsta IF 2 - FoC Farsta FF Röd Tungelsta Skola 12
2019-05-11 12:30 Nynäshamns IF FK 2 - Vendelsö IK 2 Kvarnängens IP 12
2019-05-12 11:00 Sorunda IF 1 - Västerhaninge IF vit Gudby IP 11
2019-05-12 11:30 Hanvikens SK Gul - IFK Haninge Blå Trollbäckens IP 3
2019-05-12 14:30 Grödinge SK Svart - Skogås-Trångsunds FF Blå Broängsplan 12
2019-05-18 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Nynäshamns IF FK 2 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-18 10:00 IFK Haninge Blå - Tungelsta IF 2 Torvalla IP 31
2019-05-18 10:15 Stuvsta IF 5 - Hammarby IF FF 20 vit Stuvsta IP 11
2019-05-18 12:15 Västerhaninge IF vit - Grödinge SK Svart Hanvedens IP 22
2019-05-18 12:30 Vendelsö IK 2 - Ösmo GIF FK Gul Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-19 14:00 FoC Farsta FF Röd - Sorunda IF 1 Farsta IP 12
2019-05-25 11:00 Sorunda IF 1 - IFK Haninge Blå Gudby IP 11
2019-05-25 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Skogås-Trångsunds FF Blå Ösmo IP 11
2019-05-25 12:30 Nynäshamns IF FK 2 - Västerhaninge IF vit Kvarnängens IP 11
2019-05-25 13:00 Tungelsta IF 2 - Hanvikens SK Gul Tungelsta Skola 11
2019-05-26 13:15 Grödinge SK Svart - FoC Farsta FF Röd Broängsplan 12
2019-05-26 19:00 Hammarby IF FF 20 vit - Vendelsö IK 2 Kärrtorps IP 32
Juni
2019-06-01 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF 20 vit Nytorps Mosse IP 12
2019-06-01 10:00 IFK Haninge Blå - Grödinge SK Svart Torvalla IP 31
2019-06-01 11:00 Västerhaninge IF vit - Ösmo GIF FK Gul Hanvedens IP 22
2019-06-01 13:45 Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 5 Vendelsömalmsskolan 12
2019-06-02 12:45 Hanvikens SK Gul - Sorunda IF 1 Trollbäckens IP 3
2019-06-02 14:00 FoC Farsta FF Röd - Nynäshamns IF FK 2 Farsta IP 12
2019-06-08 09:00 Nynäshamns IF FK 2 - IFK Haninge Blå Kvarnängens IP 21
2019-06-08 10:15 Stuvsta IF 5 - Skogås-Trångsunds FF Blå Stuvsta IP 11
2019-06-08 11:00 Sorunda IF 1 - Tungelsta IF 2 Gudby IP 11
2019-06-08 11:30 Ösmo GIF FK Gul - FoC Farsta FF Röd Ösmo IP 11
2019-06-09 13:15 Grödinge SK Svart - Hanvikens SK Gul Broängsplan 12
2019-06-09 17:45 Hammarby IF FF 20 vit - Västerhaninge IF vit Kärrtorps IP 32
Augusti
2019-08-24 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Vendelsö IK 2 Nytorps Mosse IP 12
2019-08-24 09:15 Västerhaninge IF vit - Stuvsta IF 5 Hanvedens IP 22
2019-08-24 10:00 IFK Haninge Blå - Ösmo GIF FK Gul Torvalla IP 31
2019-08-25 11:30 Hanvikens SK Gul - Nynäshamns IF FK 2 Trollbäckens IP 3
2019-08-25 12:00 Tungelsta IF 2 - Grödinge SK Svart Tungelsta Skola 12
2019-08-25 14:00 FoC Farsta FF Röd - Hammarby IF FF 20 vit Farsta IP 12
2019-08-31 09:00 Stuvsta IF 5 - FoC Farsta FF Röd Stuvsta IP 11
2019-08-31 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Hanvikens SK Gul Ösmo IP 11
2019-08-31 13:00 Nynäshamns IF FK 2 - Tungelsta IF 2 Kvarnängens IP 22
2019-08-31 15:00 Vendelsö IK 2 - Västerhaninge IF vit Vendelsömalmsskolan 12
September
2019-09-01 14:30 Grödinge SK Svart - Sorunda IF 1 Broängsplan 12
2019-09-01 17:45 Hammarby IF FF 20 vit - IFK Haninge Blå Kärrtorps IP 32
2019-09-07 10:00 IFK Haninge Blå - Stuvsta IF 5 Torvalla IP 31
2019-09-07 10:30 Sorunda IF 1 - Nynäshamns IF FK 2 Tele2 Arena 11
2019-09-07 11:00 Västerhaninge IF vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Hanvedens IP 22
2019-09-08 12:45 Hanvikens SK Gul - Hammarby IF FF 20 vit Trollbäckens IP 3
2019-09-08 14:00 FoC Farsta FF Röd - Vendelsö IK 2 Farsta IP 12
2019-09-10 18:00 Tungelsta IF 2 - Ösmo GIF FK Gul Tungelsta Skola 12
2019-09-14 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - FoC Farsta FF Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-09-14 09:00 Stuvsta IF 5 - Hanvikens SK Gul Stuvsta IP 11
2019-09-14 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Sorunda IF 1 Ösmo IP 11
2019-09-14 11:30 Nynäshamns IF FK 2 - Grödinge SK Svart Kvarnängens IP 11
2019-09-14 15:00 Vendelsö IK 2 - IFK Haninge Blå Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-15 16:30 Hammarby IF FF 20 vit - Tungelsta IF 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-20 17:30 Hanvikens SK Gul - Vendelsö IK 2 Trollbäckens IP 3
2019-09-21 10:00 IFK Haninge Blå - Skogås-Trångsunds FF Blå Torvalla IP 31
2019-09-21 11:00 Sorunda IF 1 - Hammarby IF FF 20 vit Gudby IP 11
2019-09-22 13:15 Grödinge SK Svart - Ösmo GIF FK Gul Broängsplan 12
2019-09-22 14:00 FoC Farsta FF Röd - Västerhaninge IF vit Farsta IP 12
2019-09-22 18:00 Tungelsta IF 2 - Stuvsta IF 5 Tungelsta Skola 12
2019-09-28 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hanvikens SK Gul Nytorps Mosse IP 12
2019-09-28 10:15 Stuvsta IF 5 - Sorunda IF 1 Stuvsta IP 11
2019-09-28 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Nynäshamns IF FK 2 Ösmo IP 11
2019-09-28 12:15 Västerhaninge IF vit - IFK Haninge Blå Hanvedens IP 22
2019-09-28 13:45 Vendelsö IK 2 - Tungelsta IF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-29 17:45 Hammarby IF FF 20 vit - Grödinge SK Svart Kärrtorps IP 32

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info