Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-29

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF U Emanuel Chamoun Gul/Röd/Röd/Röd
FC Söderort Rosa FC Söderort(Föreningen) Rosa/Svart/Svart
Fittja IF 1 Halil Baysal 0706888647 0706888647 Mörk blå/Vit/Mörk blå
Huddinge IF 3 Josef Djedou Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Stockholm FK Blå Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Norsborgs IF 1 Yosef Desalegn Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 2 Rolf Peter Nyström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 3 Annika Ritzl Blåvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 2 Stockholm Södra FF(Föreningen) vit
Stuvsta IF 4 Rickard Holst 0720509753 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 2 Per Helin VIT/VIT/VIT
Älvsjö AIK FF Röd Hanna Källberg vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Segeltorps IF 3 - Svensk-Palestinska FF 2 Segeltorps IP 2
2019-04-27 11:30 Arameisk-Syrianska IF U - Fittja IF 1 Brunna IP 21
2019-04-27 12:45 IFK Stockholm FK Blå - FC Söderort Rosa Vårbergs IP 11
2019-04-27 12:45 Älvsjö AIK FF Röd - Stockholm Södra FF 2 Älvsjö IP 4
2019-04-28 10:15 Huddinge IF 3 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 2
Maj
2019-05-04 09:30 Stockholm Södra FF 2 - Segeltorps IF 3 Kärsby IP 11
2019-05-04 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 3 Salemsvallen 2
2019-05-04 11:15 Fittja IF 1 - Stuvsta IF 4 Fittja BP 12
2019-05-04 14:00 FC Söderort Rosa - Arameisk-Syrianska IF U Hägerstensåsens BP 2
2019-05-05 10:00 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 22
2019-05-11 09:00 Stuvsta IF 4 - Arameisk-Syrianska IF U Stuvsta IP 11
2019-05-11 11:30 Älvsjö AIK FF Röd - Fittja IF 1 Älvsjö IP 4
2019-05-11 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Vårbergs IP 11
2019-05-12 10:00 Norsborgs IF 1 - FC Söderort Rosa Brunna IP 22
2019-05-12 10:15 Huddinge IF 3 - Svensk-Palestinska FF 2 Källbrinks IP 2
2019-05-18 09:30 Stockholm Södra FF 2 - Huddinge IF 3 Kärsby IP 11
2019-05-18 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Norsborgs IF 1 Salemsvallen 2
2019-05-18 11:15 Fittja IF 1 - Segeltorps IF 3 Fittja BP 12
2019-05-18 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - IFK Stockholm FK Blå Sätra BP 12
2019-05-18 12:45 FC Söderort Rosa - Stuvsta IF 4 Hägerstensåsens BP 2
2019-05-19 11:15 Arameisk-Syrianska IF U - Älvsjö AIK FF Röd Brunna IP 21
2019-05-25 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - FC Söderort Rosa Salemsvallen 2
2019-05-25 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Stockholm Södra FF 2 Vårbergs IP 11
2019-05-25 15:00 Segeltorps IF 3 - Arameisk-Syrianska IF U Segeltorps IP 2
2019-05-26 09:30 Älvsjö AIK FF Röd - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 4
2019-05-26 10:00 Norsborgs IF 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Brunna IP 22
Juni
2019-06-01 09:00 Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF 3 Stuvsta IP 11
2019-06-01 09:30 Stockholm Södra FF 2 - Norsborgs IF 1 Kärsby IP 11
2019-06-01 11:15 Fittja IF 1 - Huddinge IF 3 Fittja BP 12
2019-06-01 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Sätra BP 12
2019-06-01 11:30 FC Söderort Rosa - Älvsjö AIK FF Röd Hägerstensåsens BP 2
2019-06-07 18:00 Segeltorps IF 3 - Älvsjö AIK FF Röd Segeltorps IP 2
2019-06-08 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stockholm Södra FF 2 Salemsvallen 2
2019-06-08 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - FC Söderort Rosa Sätra BP 12
2019-06-08 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Fittja IF 1 Vårbergs IP 11
2019-06-09 11:30 Huddinge IF 3 - Arameisk-Syrianska IF U Källbrinks IP 2
Augusti
2019-08-24 09:30 Stockholm Södra FF 2 - Svensk-Palestinska FF 2 Kärsby IP 11
2019-08-24 10:30 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 3 Stuvsta IP 11
2019-08-24 11:15 Fittja IF 1 - Norsborgs IF 1 Fittja BP 12
2019-08-24 12:45 FC Söderort Rosa - Segeltorps IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2019-08-25 11:15 Arameisk-Syrianska IF U - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 21
2019-08-31 09:30 Stockholm Södra FF 2 - FC Söderort Rosa Kärsby IP 11
2019-08-31 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Stuvsta IF 4 Vårbergs IP 11
September
2019-09-01 10:00 Norsborgs IF 1 - Arameisk-Syrianska IF U Brunna IP 22
2019-09-01 11:30 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Röd Källbrinks IP 2
2019-09-01 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Fittja IF 1 Salemsvallen 2
2019-09-07 09:00 Stuvsta IF 4 - Norsborgs IF 1 Stuvsta IP 11
2019-09-07 11:15 Fittja IF 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Fittja BP 12
2019-09-07 11:30 Älvsjö AIK FF Röd - IFK Stockholm FK Blå Älvsjö IP 4
2019-09-07 13:45 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 3 Segeltorps IP 2
2019-09-08 11:15 Arameisk-Syrianska IF U - Rönninge Salem Fotboll 2 Brunna IP 21
2019-09-14 09:30 Stockholm Södra FF 2 - Fittja IF 1 Kärsby IP 11
2019-09-14 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 4 Salemsvallen 2
2019-09-14 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Arameisk-Syrianska IF U Sätra BP 12
2019-09-14 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Segeltorps IF 3 Vårbergs IP 11
2019-09-15 10:00 Norsborgs IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd Brunna IP 22
2019-09-21 09:00 Stuvsta IF 4 - Svensk-Palestinska FF 2 Stuvsta IP 11
2019-09-21 11:30 Älvsjö AIK FF Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2019-09-21 11:30 FC Söderort Rosa - Huddinge IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2019-09-21 15:00 Segeltorps IF 3 - Norsborgs IF 1 Segeltorps IP 2
2019-09-22 11:15 Arameisk-Syrianska IF U - Stockholm Södra FF 2 Brunna IP 21
2019-09-28 09:30 Stockholm Södra FF 2 - Stuvsta IF 4 Kärsby IP 11
2019-09-28 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 3 Salemsvallen 2
2019-09-28 11:15 Fittja IF 1 - FC Söderort Rosa Fittja BP 12
2019-09-28 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Huddinge IF 3 Vårbergs IP 11
2019-09-28 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Älvsjö AIK FF Röd Sätra BP 12

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info