Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalarö SK 1 Otto Bjelke 0723683219 Grön/Grön/Grön
Hammarby IF FF 26 vit Jenny Rupertson 0703351186 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Guld Anna Sjösten 0707913131 Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 8 Mats Gunnar Fredrik Karlsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
Sköndals IK FK 2 Maria Lindstrand +46707991321 Marinblå, marinblå, marinblå
Sorunda IF 2 Tobias Åhs 0705704511 0705704511 Röd/Röd/Röd
Tungelsta IF 1 Torbjörn Kleberg Orange svart svart
Tyresö FF K/F Gul David Westius 0733409078 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 8 Tim Scholz 087165716 0725040799 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF blå Pia Molinder Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK Svart Thomas Hansen 0709919114 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Västerhaninge IF blå - Tyresö FF K/F Gul Hanvedens IP 22
2019-04-27 13:45 Vendelsö IK 8 - Sorunda IF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-04-27 14:00 Hammarby IF FF 26 vit - Sköndals IK FK 2 Kärrtorps IP 32
2019-04-28 13:00 Dalarö SK 1 - Tungelsta IF 1 Dalarö IP 11
Maj
2019-05-04 10:15 Sköndals IK FK 2 - Ösmo GIF FK Svart Sandåkra BP 12
2019-05-04 11:00 Sorunda IF 2 - Dalarö SK 1 Gudby IP 11
2019-05-04 16:00 Tungelsta IF 1 - Västerhaninge IF blå Tungelsta Skola 12
2019-05-05 10:15 Huddinge IF 8 - Hanvikens SK Guld Källbrinks IP 2
2019-05-05 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Hammarby IF FF 26 vit Tyresövallen 226
2019-05-11 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Tyresö FF K/F Gul Ösmo IP 11
2019-05-11 11:00 Västerhaninge IF blå - Sorunda IF 2 Hanvedens IP 22
2019-05-11 15:00 Vendelsö IK 8 - Huddinge IF 8 Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-11 16:30 Hammarby IF FF 26 vit - Tungelsta IF 1 Kärrtorps IP 32
2019-05-18 11:00 Sorunda IF 2 - Hammarby IF FF 26 vit Gudby IP 11
2019-05-19 09:00 Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK Svart Tungelsta Skola 12
2019-05-19 10:15 Huddinge IF 8 - Dalarö SK 1 Källbrinks IP 2
2019-05-19 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Sköndals IK FK 2 Tyresövallen 226
2019-05-25 09:15 Västerhaninge IF blå - Huddinge IF 8 Hanvedens IP 22
2019-05-25 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Sorunda IF 2 Ösmo IP 11
2019-05-25 10:15 Sköndals IK FK 2 - Tungelsta IF 1 Sandåkra BP 12
2019-05-25 15:00 Vendelsö IK 8 - Hanvikens SK Guld Vendelsömalmsskolan 12
Juni
2019-06-01 10:15 Tungelsta IF 1 - Tyresö FF K/F Gul Tungelsta Skola 12
2019-06-01 14:00 Huddinge IF 8 - Hammarby IF FF 26 vit Källbrinks IP 2
2019-06-02 10:15 Hanvikens SK Guld - Dalarö SK 1 Trollbäckens IP 3
2019-06-08 09:30 Sorunda IF 2 - Sköndals IK FK 2 Gudby IP 11
2019-06-08 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Huddinge IF 8 Ösmo IP 11
2019-06-08 12:15 Västerhaninge IF blå - Hanvikens SK Guld Hanvedens IP 22
2019-06-09 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Sorunda IF 2 Tyresövallen 226
2019-06-09 13:00 Dalarö SK 1 - Vendelsö IK 8 Dalarö IP 11
Augusti
2019-08-24 11:00 Sorunda IF 2 - Tungelsta IF 1 Gudby IP 11
2019-08-24 13:45 Vendelsö IK 8 - Västerhaninge IF blå Vendelsömalmsskolan 12
2019-08-25 10:15 Hanvikens SK Guld - Hammarby IF FF 26 vit Trollbäckens IP 3
2019-08-25 16:30 Huddinge IF 8 - Sköndals IK FK 2 Källbrinks IP 2
2019-08-31 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Hanvikens SK Guld Ösmo IP 11
2019-08-31 11:00 Västerhaninge IF blå - Dalarö SK 1 Hanvedens IP 22
September
2019-09-01 11:30 Tyresö FF K/F Gul - Huddinge IF 8 Tyresövallen 226
2019-09-01 19:00 Hammarby IF FF 26 vit - Vendelsö IK 8 Kärrtorps IP 32
2019-09-07 10:30 Dalarö SK 1 - Hammarby IF FF 26 vit Tele2 Arena 13
2019-09-07 13:45 Vendelsö IK 8 - Ösmo GIF FK Svart Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-08 11:30 Hanvikens SK Guld - Sköndals IK FK 2 Trollbäckens IP 3
2019-09-14 10:00 Sorunda IF 2 - Huddinge IF 8 Gudby IP 11
2019-09-14 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Dalarö SK 1 Ösmo IP 11
2019-09-14 10:15 Sköndals IK FK 2 - Vendelsö IK 8 Sandåkra BP 12
2019-09-15 10:00 Huddinge IF 8 - Tungelsta IF 1 Tungelsta Skola 12
2019-09-15 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Hanvikens SK Guld Tyresövallen 226
2019-09-15 19:00 Hammarby IF FF 26 vit - Västerhaninge IF blå Kärrtorps IP 32
2019-09-21 11:00 Västerhaninge IF blå - Ösmo GIF FK Svart Hanvedens IP 22
2019-09-21 13:45 Vendelsö IK 8 - Tyresö FF K/F Gul Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-22 09:00 Hanvikens SK Guld - Tungelsta IF 1 Trollbäckens IP 3
2019-09-22 13:00 Dalarö SK 1 - Sköndals IK FK 2 Dalarö IP 11
2019-09-28 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Hammarby IF FF 26 vit Ösmo IP 11
2019-09-28 10:15 Sköndals IK FK 2 - Västerhaninge IF blå Sandåkra BP 12
2019-09-28 11:00 Sorunda IF 2 - Hanvikens SK Guld Gudby IP 11
2019-09-29 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Dalarö SK 1 Tyresövallen 226
2019-09-29 15:30 Tungelsta IF 1 - Vendelsö IK 8 Tungelsta Skola 12

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info