Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Christian Elkhoury 0853176465 0737279943 Gul/Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 12 vit David Sundblad-Wetzel 0709555253 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 3 vit Nathalie Robert Edgar 0723088440 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 3 Andréas Serrander 0708571738 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Sven Benny Lennartson 086455819 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Peter Öman 0736755850 Röd/Vit/Röd
Norsborgs IF 1 Faisel-Shezad Bahader 0736756737 Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 1 Anders Hermansson 0853251957 0720138370 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Karl Eriksson Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 3 Mats Robert Sandberg 0706308700 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 1 Sadjad Nima 0700729492 VIT/VIT/VIT
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Magnus Jansson Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Vit Ulf Axelsson Rodert vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Stuvsta IF 3 - Hammarby IF FF 3 vit Stuvsta IP 11
2019-04-27 12:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 3 Berga IP 12
2019-04-27 12:45 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 2
2019-04-27 16:30 Hammarby IF FF 12 vit - Svensk-Palestinska FF 1 Kärrtorps IP 31
2019-04-28 10:00 Norsborgs IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Brunna IP 22
2019-04-28 15:45 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Stockholm FK Blå Älvsjö IP 4
Maj
2019-05-03 18:30 Huddinge IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Källbrinks IP 2
2019-05-04 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Segeltorps IF 1 Aspuddens IP 11
2019-05-04 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Norsborgs IF 1 Vårbergs IP 11
2019-05-05 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sätra BP 12
2019-05-05 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit Brunna IP 21
2019-05-05 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Axelsbergs BP 12
2019-05-05 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 3 Brantbrinks IP 21
2019-05-05 19:00 Hammarby IF FF 3 vit - Hammarby IF FF 12 vit Kärrtorps IP 31
2019-05-10 17:30 Stuvsta IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Stuvsta IP 11
2019-05-10 18:45 Älvsjö AIK FF Vit - Huddinge IF 3 Älvsjö IP 4
2019-05-11 10:00 Segeltorps IF 1 - Norsborgs IF 1 Segeltorps IP 2
2019-05-11 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Axelsbergs BP 12
2019-05-11 12:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 3 vit Berga IP 12
2019-05-12 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 21
2019-05-12 19:15 Hammarby IF FF 12 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Kärrtorps IP 31
2019-05-17 18:30 Huddinge IF 3 - Arameisk-Syrianska IF 1 Källbrinks IP 2
2019-05-18 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 12 vit Aspuddens IP 11
2019-05-18 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Älvsjö AIK FF Vit Sätra BP 12
2019-05-18 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Segeltorps IF 1 Vårbergs IP 11
2019-05-19 10:00 Norsborgs IF 1 - Stuvsta IF 3 Brunna IP 22
2019-05-19 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 21
2019-05-19 16:45 Hammarby IF FF 3 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Enskede IP 2
2019-05-24 17:30 Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF 1 Stuvsta IP 11
2019-05-24 18:30 Huddinge IF 3 - IFK Stockholm FK Blå Källbrinks IP 2
2019-05-25 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Axelsbergs BP 12
2019-05-25 12:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Berga IP 12
2019-05-26 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Brunna IP 21
2019-05-26 17:00 Älvsjö AIK FF Vit - Hammarby IF FF 3 vit Älvsjö IP 4
2019-05-26 19:00 Hammarby IF FF 12 vit - Norsborgs IF 1 Kärrtorps IP 31
Juni
2019-06-01 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Aspuddens IP 11
2019-06-01 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF 3 Sätra BP 12
2019-06-01 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Stuvsta IF 3 Vårbergs IP 11
2019-06-01 11:15 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 12 vit Segeltorps IP 2
2019-06-02 10:00 Norsborgs IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Brunna IP 22
2019-06-02 15:15 Hammarby IF FF 3 vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-06-02 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF Vit Brantbrinks IP 21
2019-06-08 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - IFK Stockholm FK Blå Sätra BP 12
2019-06-08 11:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 Berga IP 12
2019-06-08 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Norsborgs IF 1 Axelsbergs BP 12
2019-06-08 15:15 Hammarby IF FF 12 vit - Stuvsta IF 3 Kärrtorps IP 31
2019-06-09 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Brunna IP 21
2019-06-09 10:15 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Älvsjö IP 5
2019-06-09 16:30 Huddinge IF 3 - Hammarby IF FF 3 vit Källbrinks IP 2
Augusti
2019-08-23 18:45 Stuvsta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 11
2019-08-24 10:00 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2019-08-24 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Aspuddens IP 11
2019-08-24 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Hammarby IF FF 12 vit Vårbergs IP 11
2019-08-25 12:30 Norsborgs IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit Brunna IP 22
2019-08-25 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 3 Brantbrinks IP 21
2019-08-25 19:00 Hammarby IF FF 3 vit - Svensk-Palestinska FF 1 Kärrtorps IP 31
2019-08-30 18:30 Huddinge IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Källbrinks IP 2
2019-08-30 18:45 Älvsjö AIK FF Vit - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 4
2019-08-31 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sätra BP 12
2019-08-31 12:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 12 vit Berga IP 12
2019-08-31 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Stuvsta IF 3 Axelsbergs BP 12
September
2019-09-01 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Norsborgs IF 1 Brunna IP 21
2019-09-01 17:45 Hammarby IF FF 3 vit - IFK Stockholm FK Blå Kärrtorps IP 31
2019-09-06 17:30 Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF Vit Stuvsta IP 11
2019-09-07 10:00 Segeltorps IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Segeltorps IP 2
2019-09-07 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Aspuddens IP 11
2019-09-07 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 1 Vårbergs IP 11
2019-09-08 10:00 Norsborgs IF 1 - Huddinge IF 3 Brunna IP 22
2019-09-08 16:30 Hammarby IF FF 12 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-08 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hammarby IF FF 3 vit Brantbrinks IP 22
2019-09-13 18:30 Huddinge IF 3 - Segeltorps IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-13 18:45 Älvsjö AIK FF Vit - Hammarby IF FF 12 vit Älvsjö IP 4
2019-09-14 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Norsborgs IF 1 Sätra BP 12
2019-09-14 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Axelsbergs BP 12
2019-09-14 15:15 Hammarby IF FF 3 vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-15 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Stuvsta IF 3 Brunna IP 21
2019-09-15 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Stockholm FK Blå Brantbrinks IP 21
2019-09-20 17:30 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 3 Stuvsta IP 11
2019-09-21 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Aspuddens IP 11
2019-09-21 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Vårbergs IP 11
2019-09-21 12:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF Vit Berga IP 12
2019-09-21 12:30 Segeltorps IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Segeltorps IP 2
2019-09-22 10:00 Norsborgs IF 1 - Hammarby IF FF 3 vit Brunna IP 22
2019-09-22 19:00 Hammarby IF FF 12 vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-27 18:30 Huddinge IF 3 - Hammarby IF FF 12 vit Källbrinks IP 2
2019-09-27 18:45 Älvsjö AIK FF Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2019-09-28 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - IFK Stockholm FK Blå Aspuddens IP 11
2019-09-28 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 3 Sätra BP 12
2019-09-28 14:00 Hammarby IF FF 3 vit - Segeltorps IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-29 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Brunna IP 21
2019-09-29 16:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Norsborgs IF 1 Brantbrinks IP 21

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info