Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-25

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 10 Gabriella Elmroth 0707311666 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Ljusblå2 Fredrik Lundin 0733137003 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Blå Göran Norberg 0709343466 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 10 vit Tommy Paanola Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 5 Mikael Hedquist Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Haninge 24vit Stefan Lindstråhle Vit/Blå/Vit
Rågsveds IF 2 Gustav Ängeby 0703353889 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 3 Anders Hermansson 0853251957 0720138370 Gul/Svart/Gul
Skogås-Trångsunds FF Röd Therese Svensson 0733108173 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sköndals IK FK 1 Henrik Anemyr 0707931995 Marinblå, marinblå, marinblå
Stureby SK Svart Tommy Dannstedt 0730333116 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 2 Anna Hallam 0734244864 Grön/svart randig/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Röd Ulf Aggefors vit/blå/vita
Örby IS Gul Peter Nilsson 0733265751 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd Stuvsta IP 12
2019-04-27 10:15 Örby IS Gul - Rönninge Salem Fotboll 3 Örby BP 1
2019-04-27 11:30 Rågsveds IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Hagsätra IP 12
2019-04-27 14:00 Enskede IK Ljusblå2 - Boo FF 10 Enskede IP 4
2019-04-27 17:00 Sköndals IK FK 1 - Hammarby IF FF 10 vit Sandåkra BP 11
2019-04-28 11:30 FoC Farsta FF Blå - Stureby SK Svart Farsta IP 12
2019-04-28 12:30 IFK Haninge 24vit - Huddinge IF 5 Torvalla IP 32
Maj
2019-05-04 11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Enskede IK Ljusblå2 Berga IP 11
2019-05-04 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-04 12:45 Stureby SK Svart - Rågsveds IF 2 Stureby Skola BP 11
2019-05-04 14:00 Hammarby IF FF 10 vit - IFK Haninge 24vit Kärrtorps IP 31
2019-05-04 14:00 Boo FF 10 - FoC Farsta FF Blå Boovallen 22
2019-05-05 16:30 Huddinge IF 5 - Örby IS Gul Källbrinks IP 2
2019-05-05 17:00 Älvsjö AIK FF Röd - Sköndals IK FK 1 Älvsjö IP 4
2019-05-11 09:00 Stuvsta IF 2 - Stureby SK Svart Stuvsta IP 12
2019-05-11 11:30 Rågsveds IF 2 - Boo FF 10 Hagsätra IP 12
2019-05-11 11:30 Örby IS Gul - Hammarby IF FF 10 vit Örby BP 1
2019-05-11 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Älvsjö AIK FF Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-05-11 13:45 IFK Haninge 24vit - Sköndals IK FK 1 Torvalla IP 32
2019-05-11 14:00 Enskede IK Ljusblå2 - Huddinge IF 5 Enskede IP 4
2019-05-12 11:30 FoC Farsta FF Blå - Rönninge Salem Fotboll 3 Farsta IP 12
2019-05-18 10:15 Rönninge Salem Fotboll 3 - Rågsveds IF 2 Berga IP 11
2019-05-18 12:45 Stureby SK Svart - Skogås-Trångsunds FF Röd Stureby Skola BP 11
2019-05-18 14:00 Hammarby IF FF 10 vit - Enskede IK Ljusblå2 Kärrtorps IP 31
2019-05-18 14:00 Boo FF 10 - Stuvsta IF 2 Boovallen 22
2019-05-18 15:00 Sköndals IK FK 1 - Örby IS Gul Sandåkra BP 11
2019-05-19 15:45 Älvsjö AIK FF Röd - IFK Haninge 24vit Älvsjö IP 4
2019-05-19 16:30 Huddinge IF 5 - FoC Farsta FF Blå Källbrinks IP 2
2019-05-24 18:45 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Stuvsta IP 12
2019-05-25 11:30 Örby IS Gul - IFK Haninge 24vit Örby BP 1
2019-05-25 11:30 Stureby SK Svart - Älvsjö AIK FF Röd Stureby Skola BP 11
2019-05-25 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 10 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-25 12:45 Enskede IK Ljusblå2 - Sköndals IK FK 1 Enskede IP 4
2019-05-25 14:00 Rågsveds IF 2 - Huddinge IF 5 Hagsätra IP 12
2019-05-26 12:45 FoC Farsta FF Blå - Hammarby IF FF 10 vit Farsta IP 12
2019-05-31 18:30 Huddinge IF 5 - Stuvsta IF 2 Källbrinks IP 2
Juni
2019-06-01 10:15 Rönninge Salem Fotboll 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd Berga IP 11
2019-06-01 15:00 Sköndals IK FK 1 - FoC Farsta FF Blå Sandåkra BP 11
2019-06-01 17:45 Boo FF 10 - Stureby SK Svart Boovallen 22
2019-06-02 11:00 Hammarby IF FF 10 vit - Rågsveds IF 2 Hagsätra IP 11
2019-06-02 13:45 IFK Haninge 24vit - Enskede IK Ljusblå2 Torvalla IP 32
2019-06-02 17:00 Älvsjö AIK FF Röd - Örby IS Gul Älvsjö IP 4
2019-06-08 09:00 Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 10 vit Stuvsta IP 12
2019-06-08 11:30 Rågsveds IF 2 - Sköndals IK FK 1 Hagsätra IP 12
2019-06-08 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Huddinge IF 5 Nytorps Mosse IP 12
2019-06-08 12:45 Stureby SK Svart - Rönninge Salem Fotboll 3 Stureby Skola BP 11
2019-06-08 14:00 Enskede IK Ljusblå2 - Örby IS Gul Enskede IP 4
2019-06-09 11:30 FoC Farsta FF Blå - IFK Haninge 24vit Farsta IP 12
Augusti
2019-08-16 19:00 Boo FF 10 - Älvsjö AIK FF Röd Orminge BP 1
2019-08-24 Rönninge Salem Fotboll 3 - Boo FF 10 Berga IP 11
2019-08-24 11:30 Örby IS Gul - FoC Farsta FF Blå Örby BP 1
2019-08-24 12:45 Hammarby IF FF 10 vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Kärrtorps IP 31
2019-08-24 13:45 Sköndals IK FK 1 - Stuvsta IF 2 Sandåkra BP 11
2019-08-25 12:30 IFK Haninge 24vit - Rågsveds IF 2 Torvalla IP 32
2019-08-25 13:15 Älvsjö AIK FF Röd - Enskede IK Ljusblå2 Älvsjö IP 4
2019-08-25 15:15 Huddinge IF 5 - Stureby SK Svart Källbrinks IP 2
2019-08-31 09:00 Stuvsta IF 2 - IFK Haninge 24vit Stuvsta IP 12
2019-08-31 10:15 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Röd Berga IP 11
2019-08-31 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Sköndals IK FK 1 Nytorps Mosse IP 12
2019-08-31 11:30 Rågsveds IF 2 - Örby IS Gul Hagsätra IP 12
2019-08-31 12:45 Stureby SK Svart - Hammarby IF FF 10 vit Stureby Skola BP 11
September
2019-09-01 11:30 FoC Farsta FF Blå - Enskede IK Ljusblå2 Farsta IP 12
2019-09-04 17:45 Boo FF 10 - Huddinge IF 5 Källbrinksskolans IP 1
2019-09-07 12:45 Örby IS Gul - Stuvsta IF 2 Lisebergs BP 11
2019-09-07 12:45 Hammarby IF FF 10 vit - Boo FF 10 Kärrtorps IP 31
2019-09-07 13:45 Sköndals IK FK 1 - Stureby SK Svart Sandåkra BP 11
2019-09-07 14:00 Enskede IK Ljusblå2 - Rågsveds IF 2 Enskede IP 4
2019-09-08 13:45 IFK Haninge 24vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Torvalla IP 32
2019-09-08 14:30 Älvsjö AIK FF Röd - FoC Farsta FF Blå Älvsjö IP 4
2019-09-08 16:30 Huddinge IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 3 Källbrinks IP 2
2019-09-13 18:45 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Ljusblå2 Stuvsta IP 12
2019-09-14 10:15 Rågsveds IF 2 - FoC Farsta FF Blå Hagsätra IP 12
2019-09-14 11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Hammarby IF FF 10 vit Berga IP 11
2019-09-14 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Örby IS Gul Nytorps Mosse IP 12
2019-09-14 12:45 Stureby SK Svart - IFK Haninge 24vit Stureby Skola BP 11
2019-09-14 15:15 Boo FF 10 - Sköndals IK FK 1 Velamsunds BP
2019-09-15 16:30 Huddinge IF 5 - Älvsjö AIK FF Röd Källbrinks IP 2
2019-09-21 10:15 Örby IS Gul - Stureby SK Svart Örby BP 1
2019-09-21 12:45 Hammarby IF FF 10 vit - Huddinge IF 5 Kärrtorps IP 31
2019-09-21 13:45 IFK Haninge 24vit - Boo FF 10 Torvalla IP 32
2019-09-21 14:00 Enskede IK Ljusblå2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 4
2019-09-22 11:00 Sköndals IK FK 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Sandåkra BP 11
2019-09-22 14:30 Älvsjö AIK FF Röd - Rågsveds IF 2 Älvsjö IP 4
2019-09-22 15:15 FoC Farsta FF Blå - Stuvsta IF 2 Farsta IP 12
2019-09-28 09:00 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF 2 Stuvsta IP 12
2019-09-28 11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Haninge 24vit Berga IP 11
2019-09-28 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - FoC Farsta FF Blå Nytorps Mosse IP 12
2019-09-28 12:45 Hammarby IF FF 10 vit - Älvsjö AIK FF Röd Kärrtorps IP 31
2019-09-28 12:45 Stureby SK Svart - Enskede IK Ljusblå2 Stureby Skola BP 11
2019-09-28 19:00 Boo FF 10 - Örby IS Gul Velamsunds BP
2019-09-29 15:15 Huddinge IF 5 - Sköndals IK FK 1 Källbrinks IP 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info