Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 7v7 Blå Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:00 Barkarö SK F-07/08 Blå - Skiljebo SK F08
2019-05-04 10:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Irsta IF F09 Rönnby
2019-05-05 09:30 Skiljebo SK F09 Gul - Irsta IF F08 Grön Hamre 6 (7-manna)
2019-05-05 11:00 Gideonsbergs IF F08 Blå - Västanfors IF FK F08 Rönnby
2019-05-05 12:00 Västerås IK F08/09 - Skiljebo SK F09 Svart Rocklunda 24
2019-05-05 16:00 IFK Västerås FK F09 Vit - Gideonsbergs IF F09/10 Rocklunda 9A
2019-05-07 17:30 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Gideonsbergs IF F09 Blå Ängen Hökåsen
2019-05-09 18:00 Barkarö SK F-07/08 Blå - Irsta IF F08 Grön Barkarö IP
2019-05-11 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - IFK Västerås FK F09 Vit Rönnby
2019-05-11 10:00 Irsta IF F09 - Gideonsbergs IF F08 Blå Ullviliden 1
2019-05-11 13:00 Västanfors IF FK F08 - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09
2019-05-12 09:30 Skiljebo SK F09 Svart - Gideonsbergs IF F09 Vit Hamre 6 (7-manna)
2019-05-12 12:00 Västerås IK F08/09 - Skiljebo SK F08 Rocklunda 24
2019-05-12 15:30 Skiljebo SK F09 Gul - Gideonsbergs IF F09/10 Hamre 6 (7-manna)
2019-05-18 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - Västanfors IF FK F08 Rönnby
2019-05-18 11:00 Gideonsbergs IF F08 Blå - Skiljebo SK F09 Svart Rönnby
2019-05-19 10:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Irsta IF F09 Ängen Hökåsen
2019-05-19 14:00 IFK Västerås FK F09 Vit - Skiljebo SK F09 Gul Rocklunda 9A
2019-05-19 14:30 Skiljebo SK F08 - Gideonsbergs IF F09 Vit Hamre 6 (7-manna)
2019-05-19 16:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Barkarö SK F-07/08 Blå
2019-05-19 16:00 Irsta IF F08 Grön - Västerås IK F08/09 Ullviliden 1
2019-05-23 18:00 Barkarö SK F-07/08 Blå - Skiljebo SK F09 Gul
2019-05-26 09:30 Skiljebo SK F09 Svart - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Hamre 6 (7-manna)
2019-05-26 10:00 Västanfors IF FK F08 - IFK Västerås FK F09 Vit
2019-05-26 10:00 Irsta IF F09 - Gideonsbergs IF F09 Blå Ullviliden 1
2019-05-26 12:00 Västerås IK F08/09 - Gideonsbergs IF F09/10 Rocklunda 24
2019-05-26 16:00 Skiljebo SK F08 - Gideonsbergs IF F08 Blå Hamre 6 (7-manna)
2019-05-28 18:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Irsta IF F08 Grön Rönnby
2019-05-29 18:30 Irsta IF F08 Grön - Gideonsbergs IF F08 Blå Ullviliden 1
Juni
2019-06-01 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - Skiljebo SK F09 Svart Rönnby
2019-06-02 09:30 Skiljebo SK F09 Gul - Västerås IK F08/09 Hamre 6 (7-manna)
2019-06-02 10:00 Västanfors IF FK F08 - Irsta IF F09 Fagerliden
2019-06-02 10:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Skiljebo SK F08 Ängen Hökåsen
2019-06-02 16:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Gideonsbergs IF F09 Vit
2019-06-07 18:15 Irsta IF F08 Grön - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Ullviliden 1
2019-06-08 10:00 Irsta IF F09 - IFK Västerås FK F09 Vit
2019-06-08 10:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Skiljebo SK F09 Gul Rönnby
2019-06-08 11:00 Gideonsbergs IF F08 Blå - Gideonsbergs IF F09/10 Rönnby
2019-06-09 09:30 Skiljebo SK F09 Svart - Västanfors IF FK F08 Hamre 6 (7-manna)
2019-06-09 12:00 Västerås IK F08/09 - Barkarö SK F-07/08 Blå Rocklunda 24
2019-06-09 16:00 Skiljebo SK F08 - Gideonsbergs IF F09 Blå Hamre 6 (7-manna)
2019-06-11 18:30 Västanfors IF FK F08 - Skiljebo SK F08 Fagerliden
2019-06-13 17:45 Skiljebo SK F09 Gul - Gideonsbergs IF F08 Blå Hamre 6 (7-manna)
2019-06-13 18:00 Barkarö SK F-07/08 Blå - Gideonsbergs IF F09 Vit Barkarö IP
2019-06-15 10:00 IFK Västerås FK F09 Vit - Barkarö SK F-07/08 Blå Rocklunda 9B
2019-06-15 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - Irsta IF F08 Grön Rönnby
2019-06-16 10:00 Irsta IF F09 - Skiljebo SK F09 Svart Ullviliden 1
2019-06-16 16:00 IFK Västerås FK F09 Vit - Västerås IK F08/09 Rocklunda 9A
2019-06-16 16:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09
2019-06-17 17:45 Skiljebo SK F09 Svart - IFK Västerås FK F09 Vit Hamre 6 (7-manna)
2019-06-18 18:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Skiljebo SK F09 Gul Ängen Hökåsen
2019-06-19 18:00 Skiljebo SK F08 - Irsta IF F09 Hamre 7
2019-06-23 11:00 Gideonsbergs IF F08 Blå - Barkarö SK F-07/08 Blå Rönnby
2019-06-23 16:00 Irsta IF F08 Grön - Västanfors IF FK F08 Ullviliden 1
2019-06-23 16:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Gideonsbergs IF F09 Blå
2019-06-25 17:30 Gideonsbergs IF F09 Vit - Västerås IK F08/09 Rönnby

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info