Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Röd:6

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P07 Helena Finér +46706251400 Gul/Svart/Gula svart rand
BKV Norrtälje P07 Blå Pierre Vesterlund 709423965 Röd/Blå/Röd
Bälinge IF P07 Gul Matts Djos 0739997171 Gul/Svart/Gul
IF VP Uppsala Jonas Hjärtström 0705495030 Orange/Mörkblå/Mörkblå
IK Sirius FK P07S:1 Henrik Forhaug 0702852868 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Riala GoIF P07 Magnus Hellström 0706122933 GulSvart/Svart/Svart
Storvreta IK P07:vit Simon Kyhlén 0707434903 Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF P07 Svart Malin Melin 0739052212 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Upsala IF 07EN Max Haxton Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Gul 2 Åsa Bergström Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-20 09:15 Storvreta IK P07:vit - BKV Norrtälje P07 Blå Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-28 08:45 Storvreta IK P07:vit - Sunnersta AIF P07 Svart Ärentunaskolans Konstgräs
Maj
2019-05-01 10:00 Upsala IF 07EN - BKV Norrtälje P07 Blå Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-01 13:00 Bälinge IF P07 Gul - Riala GoIF P07 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-01 15:15 IF VP Uppsala - IK Sirius FK P07S:1 Ekebydalen IP 4
2019-05-01 18:15 Alsike IF P07 - Vaksala SK Gul 2 Alsike Konstgräs
2019-05-04 09:45 IK Sirius FK P07S:1 - Alsike IF P07 Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-04 10:00 Upsala IF 07EN - Bälinge IF P07 Gul Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-04 10:45 Riala GoIF P07 - IF VP Uppsala Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-04 13:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Sunnersta AIF P07 Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-05 10:00 Vaksala SK Gul 2 - Storvreta IK P07:vit Årsta IP 4
2019-05-10 18:15 Storvreta IK P07:vit - IK Sirius FK P07S:1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-11 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - Vaksala SK Gul 2 Granebergs IO 2
2019-05-12 13:00 Bälinge IF P07 Gul - BKV Norrtälje P07 Blå Bälinge IP Konstgräs
2019-05-12 16:00 Alsike IF P07 - Riala GoIF P07 Brunnbyvallen 1
2019-05-12 18:00 IF VP Uppsala - Upsala IF 07EN Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-16 18:30 IK Sirius FK P07S:1 - Sunnersta AIF P07 Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-18 11:00 Riala GoIF P07 - Storvreta IK P07:vit Lundbyvallen 2
2019-05-18 13:00 Upsala IF 07EN - Alsike IF P07 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-18 15:00 Bälinge IF P07 Gul - IF VP Uppsala Bälinge IP 4
2019-05-19 16:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Vaksala SK Gul 2 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-24 18:15 Storvreta IK P07:vit - Upsala IF 07EN Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-25 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - Riala GoIF P07 Granebergs IO 2
2019-05-25 12:15 IF VP Uppsala - BKV Norrtälje P07 Blå Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-26 10:00 Vaksala SK Gul 2 - IK Sirius FK P07S:1 Årsta IP 3
2019-05-26 16:00 Bälinge IF P07 Gul - Alsike IF P07 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-30 10:00 Riala GoIF P07 - Vaksala SK Gul 2 Lundbyvallen 2
2019-05-30 11:00 Bälinge IF P07 Gul - Storvreta IK P07:vit Bälinge IP 4
2019-05-30 11:00 BKV Norrtälje P07 Blå - IK Sirius FK P07S:1 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-30 12:30 Upsala IF 07EN - Sunnersta AIF P07 Svart Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-30 15:15 IF VP Uppsala - Alsike IF P07 Ekebydalen IP 4
2019-05-31 18:15 Storvreta IK P07:vit - IF VP Uppsala Ärentunaskolans Konstgräs
Juni
2019-06-01 10:00 IK Sirius FK P07S:1 - Riala GoIF P07 Fyrisfjäderns IP 3
2019-06-01 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - Bälinge IF P07 Gul Granebergs IO 2
2019-06-02 10:00 Vaksala SK Gul 2 - Upsala IF 07EN Årsta IP 5
2019-06-02 11:45 Alsike IF P07 - BKV Norrtälje P07 Blå Alsike Konstgräs
2019-06-06 13:00 Upsala IF 07EN - IK Sirius FK P07S:1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-06 13:15 IF VP Uppsala - Sunnersta AIF P07 Svart Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-06 17:00 Bälinge IF P07 Gul - Vaksala SK Gul 2 Bälinge IP 4
2019-06-08 10:10 IK Sirius FK P07S:1 - Bälinge IF P07 Gul Lötens IP Konstgräs
2019-06-08 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - Alsike IF P07 Granebergs IO 2
2019-06-09 11:30 Vaksala SK Gul 2 - IF VP Uppsala Årsta IP 5
2019-06-09 17:00 Riala GoIF P07 - Upsala IF 07EN Lundbyvallen 2
2019-06-10 18:00 Sunnersta AIF P07 Svart - Storvreta IK P07:vit Granebergs IO 2
2019-06-10 19:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Riala GoIF P07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-14 18:00 Alsike IF P07 - Storvreta IK P07:vit Brunnbyvallen 1
2019-06-16 12:00 Vaksala SK Gul 2 - Alsike IF P07 Årsta IP Konstgräs
2019-06-16 17:00 Riala GoIF P07 - Bälinge IF P07 Gul Lundbyvallen 2
2019-06-19 18:45 IK Sirius FK P07S:1 - IF VP Uppsala Fyrisfjäderns IP 2
Augusti
2019-08-09 18:15 Storvreta IK P07:vit - Vaksala SK Gul 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-10 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - BKV Norrtälje P07 Blå Granebergs IO 2
2019-08-11 12:00 IF VP Uppsala - Riala GoIF P07 Ekebydalen IP 4
2019-08-11 14:00 Alsike IF P07 - IK Sirius FK P07S:1 Brunnbyvallen 1
2019-08-11 16:00 Bälinge IF P07 Gul - Upsala IF 07EN Bälinge IP 4
2019-08-17 09:30 Upsala IF 07EN - IF VP Uppsala Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-18 10:00 Vaksala SK Gul 2 - Sunnersta AIF P07 Svart Årsta IP 4
2019-08-18 11:00 IK Sirius FK P07S:1 - Storvreta IK P07:vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-18 14:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Bälinge IF P07 Gul Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-18 17:00 Riala GoIF P07 - Alsike IF P07 Lundbyvallen 2
2019-08-22 19:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Upsala IF 07EN Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-23 19:15 Storvreta IK P07:vit - Riala GoIF P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-24 15:45 Alsike IF P07 - Upsala IF 07EN Alsike Konstgräs
2019-08-25 11:30 Vaksala SK Gul 2 - BKV Norrtälje P07 Blå Årsta IP Konstgräs
2019-08-25 13:00 IF VP Uppsala - Bälinge IF P07 Gul Ekebydalen IP 4
2019-08-26 18:00 Sunnersta AIF P07 Svart - IK Sirius FK P07S:1 Granebergs IO 2
2019-08-31 10:00 IK Sirius FK P07S:1 - Vaksala SK Gul 2 Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-31 10:30 Upsala IF 07EN - Storvreta IK P07:vit Ekebydalen IP Konstgräs
September
2019-09-01 15:45 Alsike IF P07 - Bälinge IF P07 Gul Alsike Konstgräs
2019-09-01 17:00 Riala GoIF P07 - Sunnersta AIF P07 Svart Lundbyvallen 2
2019-09-06 18:15 Storvreta IK P07:vit - Bälinge IF P07 Gul Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-07 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - Upsala IF 07EN Granebergs IO 2
2019-09-07 15:45 Alsike IF P07 - IF VP Uppsala Alsike Konstgräs
2019-09-08 12:30 Vaksala SK Gul 2 - Riala GoIF P07 Årsta IP Konstgräs
2019-09-08 12:45 IK Sirius FK P07S:1 - BKV Norrtälje P07 Blå Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-14 12:40 IF VP Uppsala - Storvreta IK P07:vit Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-15 13:00 Bälinge IF P07 Gul - Sunnersta AIF P07 Svart Bälinge IP 4
2019-09-15 15:30 Upsala IF 07EN - Vaksala SK Gul 2 Valsätra Konstgräs
2019-09-15 16:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Alsike IF P07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-15 17:00 Riala GoIF P07 - IK Sirius FK P07S:1 Lundbyvallen 2
2019-09-20 18:15 Storvreta IK P07:vit - Alsike IF P07 Skogsvallens IP 2
2019-09-21 10:30 Riala GoIF P07 - BKV Norrtälje P07 Blå Lundbyvallen 2
2019-09-21 10:45 IK Sirius FK P07S:1 - Upsala IF 07EN Fyrisfjäderns IP 3
2019-09-21 12:00 Sunnersta AIF P07 Svart - IF VP Uppsala Granebergs IO 2
2019-09-22 14:00 Vaksala SK Gul 2 - Bälinge IF P07 Gul Årsta IP Konstgräs
2019-09-28 11:30 BKV Norrtälje P07 Blå - IF VP Uppsala Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-28 14:00 Alsike IF P07 - Sunnersta AIF P07 Svart Alsike Konstgräs
2019-09-29 11:00 Upsala IF 07EN - Riala GoIF P07 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-29 13:00 IF VP Uppsala - Vaksala SK Gul 2 Ekebydalen IP 4
2019-09-29 16:00 BKV Norrtälje P07 Blå - Storvreta IK P07:vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-29 16:30 Bälinge IF P07 Gul - IK Sirius FK P07S:1 Bälinge IP Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info