Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 7v7 Blå B Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Grällsta IF P08 - Västerås IK P09:3 Gul Lindvallen
2019-05-05 10:00 Barkarö SK P08 Blå - Tortuna SK P 08-09 Barkarö IP
2019-05-05 12:30 Västerås BK 30 P08 - Surahammars FK P08 Vit Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-05-05 14:00 Romfartuna GIF Västerås P08 - Skiljebo SK P 09 Svart Ängen Hökåsen
2019-05-05 16:15 Köping FF Svartp08 - Skiljebo SK P 09 Gul Zigenarbacken IP
2019-05-05 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Gideonsbergs IF P09 Valstalunds IP
2019-05-08 17:30 Västerås IK P09:3 Gul - Barkarö SK P08 Blå Rocklunda 24
2019-05-12 09:30 Gideonsbergs IF P09 - Tortuna SK P 08-09
2019-05-12 12:00 Surahammars FK P08 Vit - Köping FF Svartp08 Ekängens IP
2019-05-12 12:30 Västerås BK 30 P08 - Romfartuna GIF Västerås P08 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-05-12 14:00 Skiljebo SK P 09 Svart - Hallstahammars SK FK P08 Hamre 8
2019-05-12 15:30 Skiljebo SK P 09 Gul - Grällsta IF P08 Hamre 9
2019-05-16 18:00 Tortuna SK P 08-09 - Skiljebo SK P 09 Svart Tortuna IP
2019-05-18 11:00 Grällsta IF P08 - Surahammars FK P08 Vit Lindvallen
2019-05-19 09:15 Barkarö SK P08 Blå - Gideonsbergs IF P09 Barkarö IP
2019-05-19 14:30 Västerås IK P09:3 Gul - Skiljebo SK P 09 Gul Rocklunda 24
2019-05-19 16:15 Köping FF Svartp08 - Romfartuna GIF Västerås P08 Zigenarbacken IP
2019-05-19 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Västerås BK 30 P08 Valstalunds IP
2019-05-25 10:30 Skiljebo SK P 09 Gul - Barkarö SK P08 Blå Hamre 9
2019-05-26 09:30 Surahammars FK P08 Vit - Västerås IK P09:3 Gul Mälarenergi Arena
2019-05-26 10:00 Romfartuna GIF Västerås P08 - Grällsta IF P08 Ängen Hökåsen
2019-05-26 12:30 Västerås BK 30 P08 - Tortuna SK P 08-09 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-05-26 14:00 Skiljebo SK P 09 Svart - Gideonsbergs IF P09 Hamre 8
2019-05-26 16:15 Köping FF Svartp08 - Hallstahammars SK FK P08 Zigenarbacken IP
Juni
2019-06-01 10:30 Skiljebo SK P 09 Gul - Surahammars FK P08 Vit Hamre 9
2019-06-01 11:00 Grällsta IF P08 - Hallstahammars SK FK P08 Lindvallen
2019-06-02 13:00 Barkarö SK P08 Blå - Skiljebo SK P 09 Svart Barkarö IP
2019-06-02 16:30 Västerås IK P09:3 Gul - Romfartuna GIF Västerås P08 Rocklunda 24
2019-06-02 17:00 Gideonsbergs IF P09 - Västerås BK 30 P08
2019-06-02 17:30 Tortuna SK P 08-09 - Köping FF Svartp08 Tortuna IP
2019-06-08 10:00 Grällsta IF P08 - Tortuna SK P 08-09 Lindvallen
2019-06-09 10:00 Romfartuna GIF Västerås P08 - Skiljebo SK P 09 Gul Ängen Hökåsen
2019-06-09 10:30 Västerås BK 30 P08 - Skiljebo SK P 09 Svart Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-06-09 13:00 Surahammars FK P08 Vit - Barkarö SK P08 Blå Ekängens IP
2019-06-09 16:00 Gideonsbergs IF P09 - Köping FF Svartp08
2019-06-09 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Västerås IK P09:3 Gul Valstalunds IP
2019-06-11 18:00 Tortuna SK P 08-09 - Västerås IK P09:3 Gul Tortuna IP
2019-06-12 18:00 Surahammars FK P08 Vit - Romfartuna GIF Västerås P08 Ekängens IP
2019-06-15 10:30 Skiljebo SK P 09 Gul - Hallstahammars SK FK P08 Hamre 8
2019-06-16 10:00 Skiljebo SK P 09 Svart - Köping FF Svartp08 Hamre 9
2019-06-16 10:45 Barkarö SK P08 Blå - Västerås BK 30 P08 Barkarö IP
2019-06-16 16:00 Gideonsbergs IF P09 - Grällsta IF P08
2019-06-17 17:30 Västerås IK P09:3 Gul - Gideonsbergs IF P09 Rocklunda 24
2019-06-19 18:00 Romfartuna GIF Västerås P08 - Barkarö SK P08 Blå Ängen Hökåsen
2019-06-19 19:00 Skiljebo SK P 09 Svart - Grällsta IF P08 Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-23 16:15 Köping FF Svartp08 - Västerås BK 30 P08 Zigenarbacken IP
2019-06-23 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Surahammars FK P08 Vit Valstalunds IP
2019-06-23 17:00 Tortuna SK P 08-09 - Skiljebo SK P 09 Gul Tortuna IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info