Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 7v7 Blå C Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Köping FF P09 Svart Ängen Hökåsen
2019-05-04 10:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Dingtuna GIF P09 Hamre 9
2019-05-04 10:30 Skiljebo SK P 09 Röd - Irsta IF P09 Svart Hamre 8
2019-05-05 11:00 Kungsör BK p-09 - Barkarö SK P09 Röd Centralvallen (konstgräs)
2019-05-05 11:30 Västerås SK FK P09 Vit - IK Franke P08 Skälby 5
2019-05-07 17:45 Sala FF P09 Röd - IFK Västerås FK P09 Vit Lärkans Sportfält
2019-05-11 10:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Skiljebo SK P 09 Röd Ängen Hökåsen
2019-05-12 10:00 Dingtuna GIF P09 - IK Franke P08 Tingsliden 7A
2019-05-12 10:30 Köping FF P09 Svart - Sala FF P09 Röd Zigenarbacken IP
2019-05-12 16:00 Barkarö SK P09 Röd - Västerås SK FK P09 Vit Barkarö IP
2019-05-12 16:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Kungsör BK p-09 Rocklunda 9A
2019-05-12 18:00 Irsta IF P09 Svart - Skiljebo SK P 09 Vit Ullviliden 1
2019-05-18 10:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Romfartuna GIF Västerås P09 Hamre 9
2019-05-18 15:00 Sala FF P09 Röd - Skiljebo SK P 09 Röd Lärkans Sportfält
2019-05-18 16:30 IK Franke P08 - Irsta IF P09 Svart Råby 2A
2019-05-19 11:00 Kungsör BK p-09 - Köping FF P09 Svart Centralvallen (konstgräs)
2019-05-19 11:30 Västerås SK FK P09 Vit - Dingtuna GIF P09 Skälby IP B
2019-05-19 17:00 Barkarö SK P09 Röd - IFK Västerås FK P09 Vit Barkarö IP
2019-05-25 10:30 Skiljebo SK P 09 Röd - Kungsör BK p-09 Hamre 8
2019-05-25 11:00 Köping FF P09 Svart - Barkarö SK P09 Röd Zigenarbacken IP
2019-05-26 16:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Västerås SK FK P09 Vit Rocklunda 9B
2019-05-26 16:30 Sala FF P09 Röd - Skiljebo SK P 09 Vit Lärkans Sportfält
2019-05-26 17:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - IK Franke P08 Ängen Hökåsen
2019-05-26 18:00 Irsta IF P09 Svart - Dingtuna GIF P09 Ullviliden 1
Juni
2019-06-01 09:00 Barkarö SK P09 Röd - Skiljebo SK P 09 Röd Barkarö IP
2019-06-01 10:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Barkarö SK P09 Röd Hamre 9
2019-06-01 11:30 Västerås SK FK P09 Vit - Irsta IF P09 Svart Skälby IP A
2019-06-02 10:00 Dingtuna GIF P09 - Romfartuna GIF Västerås P09 Tingsliden 7A
2019-06-02 11:00 Kungsör BK p-09 - Skiljebo SK P 09 Vit Centralvallen (konstgräs)
2019-06-02 14:30 IK Franke P08 - Sala FF P09 Röd Råby 2A
2019-06-04 18:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Köping FF P09 Svart Rocklunda 9B
2019-06-08 10:30 Skiljebo SK P 09 Röd - IFK Västerås FK P09 Vit Hamre 9
2019-06-08 13:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Irsta IF P09 Svart Ängen Hökåsen
2019-06-09 10:00 Köping FF P09 Svart - Västerås SK FK P09 Vit Zigenarbacken IP
2019-06-09 10:00 Dingtuna GIF P09 - Sala FF P09 Röd Tingsliden 7A
2019-06-09 11:00 Kungsör BK p-09 - IK Franke P08 Centralvallen (konstgräs)
2019-06-15 11:00 Köping FF P09 Svart - Skiljebo SK P 09 Röd Zigenarbacken IP
2019-06-15 16:00 IK Franke P08 - Barkarö SK P09 Röd Råby 2A
2019-06-16 10:00 Västerås SK FK P09 Vit - Romfartuna GIF Västerås P09 Skälby IP B
2019-06-16 10:00 Dingtuna GIF P09 - Kungsör BK p-09 Tingsliden 7A
2019-06-16 16:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Skiljebo SK P 09 Vit Rocklunda 9B
2019-06-16 18:00 Irsta IF P09 Svart - Sala FF P09 Röd Ullviliden 1
2019-06-19 17:30 Skiljebo SK P 09 Röd - Västerås SK FK P09 Vit Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-19 18:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Köping FF P09 Svart Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-23 09:00 Barkarö SK P09 Röd - Dingtuna GIF P09 Barkarö IP
2019-06-23 15:00 Sala FF P09 Röd - Romfartuna GIF Västerås P09 Lärkans Sportfält
2019-06-23 17:30 IK Franke P08 - IFK Västerås FK P09 Vit Råby 2A
2019-06-23 18:00 Irsta IF P09 Svart - Kungsör BK p-09 Ullviliden 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info