Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 7v7 Röd B Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Skiljebo SK P 08 Gul Rönnby
2019-05-05 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Ransta IK P06/09 Apalby 6
2019-05-05 10:30 Västerås BK 30 P08 - Sala FF P08 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-05-05 11:30 Västerås SK FK P08 Röd - Barkarö SK P08 Röd Skälby IP A
2019-05-05 14:00 Götlunda IF Pf0708 - Västerfärnebo AIK 08-07 Götvallen B (7 mot 7)
2019-05-05 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Valstalunds IP
2019-05-05 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P 08 Svart Sturevallen
2019-05-12 09:15 Barkarö SK P08 Röd - Götlunda IF Pf0708 Barkarö IP
2019-05-12 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Apalby 6
2019-05-12 11:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerfärnebo AIK 08-07 Rönnby
2019-05-12 15:00 Ransta IK P06/09 - Arboga Södra IF P08 Gul Mullevi IP
2019-05-12 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Skiljebo SK P 08 Gul Valstalunds IP
2019-05-12 17:30 Skiljebo SK P 08 Svart - Västerås BK 30 P08 Hamre 8
2019-05-12 23:59 Sala FF P08 - Västerås SK FK P08 Röd
2019-05-19 11:00 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Arboga Södra IF P08 Gul
2019-05-19 11:30 Västerås SK FK P08 Röd - Skiljebo SK P 08 Svart Skälby IP A
2019-05-19 12:00 Barkarö SK P08 Röd - Sala FF P08 Barkarö IP
2019-05-19 12:30 Västerås BK 30 P08 - Ransta IK P06/09 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-05-19 14:00 Götlunda IF Pf0708 - Gideonsbergs IF P08 Röd Götvallen B (7 mot 7)
2019-05-19 14:30 Skiljebo SK P 08 Gul - Västerås IK P08:2 Svart Hamre 7
2019-05-19 17:00 Västerfärnebo AIK 08-07 - Hallstahammars SK FK P08 Svedboäng 7 mot 7
2019-05-25 13:00 Ransta IK P06/09 - Västerås SK FK P08 Röd Mullevi IP
2019-05-25 14:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P 08 Gul Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-26 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Västerfärnebo AIK 08-07 Apalby 6
2019-05-26 11:00 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Västerås BK 30 P08
2019-05-26 13:30 Sala FF P08 - Götlunda IF Pf0708 Lärkans Sportfält
2019-05-26 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Gideonsbergs IF P08 Röd Valstalunds IP
2019-05-26 17:30 Skiljebo SK P 08 Svart - Barkarö SK P08 Röd Hamre 8
Juni
2019-06-02 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerås IK P08:2 Svart Rönnby
2019-06-02 10:00 Barkarö SK P08 Röd - Ransta IK P06/09 Barkarö IP
2019-06-02 11:30 Västerås SK FK P08 Röd - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Skälby IP A
2019-06-02 14:00 Götlunda IF Pf0708 - Hallstahammars SK FK P08
2019-06-02 16:00 Västerfärnebo AIK 08-07 - Arboga Södra IF P08 Gul Svedboäng 7 mot 7
2019-06-02 17:00 Sala FF P08 - Skiljebo SK P 08 Svart Lärkans Sportfält
2019-06-02 17:30 Skiljebo SK P 08 Gul - Västerås BK 30 P08 Hamre 8
2019-06-09 10:00 Västerås IK P08:2 Svart - Hallstahammars SK FK P08 Apalby 6
2019-06-09 11:00 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Barkarö SK P08 Röd
2019-06-09 12:30 Västerås BK 30 P08 - Västerfärnebo AIK 08-07 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-06-09 16:00 Skiljebo SK P 08 Svart - Götlunda IF Pf0708 Hamre 8
2019-06-09 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Gideonsbergs IF P08 Röd Sturevallen
2019-06-09 17:30 Skiljebo SK P 08 Gul - Västerås SK FK P08 Röd Hamre 8
2019-06-13 18:15 Götlunda IF Pf0708 - Västerås IK P08:2 Svart Götvallen B (7 mot 7)
2019-06-15 10:00 Sala FF P08 - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Lärkans Sportfält
2019-06-16 09:15 Barkarö SK P08 Röd - Skiljebo SK P 08 Gul Barkarö IP
2019-06-16 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerås BK 30 P08 Rönnby
2019-06-16 16:00 Skiljebo SK P 08 Svart - Ransta IK P06/09 Hamre 8
2019-06-16 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Arboga Södra IF P08 Gul Valstalunds IP
2019-06-16 17:00 Västerfärnebo AIK 08-07 - Västerås SK FK P08 Röd Svedboäng 7 mot 7
2019-06-18 18:00 Ransta IK P06/09 - Sala FF P08 Mullevi IP
2019-06-19 18:15 Västerfärnebo AIK 08-07 - Barkarö SK P08 Röd Svedboäng 7 mot 7
2019-06-23 11:00 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Skiljebo SK P 08 Svart
2019-06-23 13:00 Västerås SK FK P08 Röd - Gideonsbergs IF P08 Röd Skälby IP A
2019-06-23 16:00 Västerås BK 30 P08 - Hallstahammars SK FK P08 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-06-23 16:00 Skiljebo SK P 08 Gul - Sala FF P08 Hamre 8
2019-06-23 17:00 Ransta IK P06/09 - Götlunda IF Pf0708 Mullevi IP
2019-06-23 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Västerås IK P08:2 Svart Sturevallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info