Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 5 flickor norra

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anundsjö IF /Skorped Petter Eriksson 0703909662 Svart/svart/svart
Arnäs IF F-07 Elisabeth Näslund 0702858075 gul/blå/gul/blå
BK Örnen F07 blå Peter Lindmark 0702070988 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
BK Örnen F07 vit Peter Lindmark 0702070988 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
Domsjö IF 2 Anna Wågström 0702056188 Blå och svart, Svart, Blå
Domsjö IF F07 Anna Wågström 0702056188 Blå och svart/Svart/Blå
Husums IF Ulrik Ulander 0705244960 / svart
Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Maria Sjöberg 0767936787 Röd/Vit/Blå/Vita
Moelvens FC F07 Marina Andersson 066070544 0702377334 Blå/Röd/Blå/Röd
Själevads IK F07 Sandra Quist 0730352447 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - BK Örnen F07 blå Forsvallen Konstgräs
2019-05-05 12:00 Husums IF - BK Örnen F07 vit Husums IP
2019-05-05 14:00 Domsjö IF F07 - Domsjö IF 2 Knattevallen
2019-05-05 16:30 Själevads IK F07 - Moelvens FC F07 Själevads IP B-plan
2019-05-05 18:15 Anundsjö IF /Skorped - Arnäs IF F-07 Olympia
2019-05-12 10:30 Arnäs IF F-07 - Domsjö IF F07 Humanresurs Arena
2019-05-12 11:00 Moelvens FC F07 - BK Örnen F07 vit Billsta IP
2019-05-12 12:00 Husums IF - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Husums IP
2019-05-12 12:00 Anundsjö IF /Skorped - BK Örnen F07 blå Olympia
2019-05-12 16:00 Domsjö IF 2 - Själevads IK F07 Knattevallen
2019-05-19 10:30 Arnäs IF F-07 - Domsjö IF 2 Humanresurs Arena
2019-05-19 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Moelvens FC F07 Forsvallen Konstgräs
2019-05-19 16:00 Domsjö IF F07 - BK Örnen F07 blå Knattevallen
2019-05-19 17:30 Anundsjö IF /Skorped - Husums IF Bränna IP
2019-05-19 18:30 BK Örnen F07 vit - Själevads IK F07 Järvedsplan
2019-05-25 11:00 Husums IF - Domsjö IF F07 Husums IP
2019-05-26 14:00 Domsjö IF 2 - BK Örnen F07 vit Knattevallen
2019-05-26 16:30 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Själevads IK F07 Forsvallen Konstgräs
2019-05-26 18:30 BK Örnen F07 blå - Arnäs IF F-07 Järvedsplan
2019-05-30 11:00 Moelvens FC F07 - Anundsjö IF /Skorped Billsta IP
Juni
2019-06-02 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - BK Örnen F07 vit Forsvallen 7-manna 2
2019-06-02 14:30 Arnäs IF F-07 - Husums IF Humanresurs Arena
2019-06-02 15:30 BK Örnen F07 blå - Själevads IK F07 Bodums IP
2019-06-02 17:30 Anundsjö IF /Skorped - Domsjö IF 2 Olympia
2019-06-04 19:15 Domsjö IF F07 - Moelvens FC F07 Hangarplan
2019-06-08 09:00 Arnäs IF F-07 - Själevads IK F07 Humanresurs Arena
2019-06-09 11:00 Moelvens FC F07 - Arnäs IF F-07 Billsta IP
2019-06-09 12:00 Husums IF - BK Örnen F07 blå Husums IP
2019-06-09 16:00 Domsjö IF 2 - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Hangarplan
2019-06-09 16:30 Själevads IK F07 - Domsjö IF F07 Själevads IP B-plan
2019-06-09 18:30 BK Örnen F07 vit - Anundsjö IF /Skorped Bodums IP
2019-06-11 18:30 Husums IF - Domsjö IF 2 Husums IP
2019-06-16 14:00 Anundsjö IF /Skorped - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Bränna IP
2019-06-16 15:30 BK Örnen F07 blå - Moelvens FC F07 Bodums IP
2019-06-16 16:00 Domsjö IF F07 - BK Örnen F07 vit Hangarplan
2019-06-19 18:30 Moelvens FC F07 - Husums IF Överhörnäs IP
2019-06-23 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Domsjö IF F07 Forsvallen 7-manna 2
2019-06-23 15:30 BK Örnen F07 vit - Arnäs IF F-07 Bodums IP
2019-06-23 16:00 Domsjö IF 2 - BK Örnen F07 blå Hangarplan
2019-06-23 16:30 Själevads IK F07 - Anundsjö IF /Skorped Själevads IP B-plan
2019-06-25 18:30 Domsjö IF F07 - Anundsjö IF /Skorped Hangarplan
2019-06-26 18:30 Arnäs IF F-07 - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 HumanResurs Arena U 7
2019-06-27 17:00 BK Örnen F07 blå - BK Örnen F07 vit Bodums IP
2019-06-27 18:30 Husums IF - Själevads IK F07 Husums IP c-plan
2019-06-30 11:00 Moelvens FC F07 - Domsjö IF 2 Billsta IP
Augusti
2019-08-04 Moelvens FC F07 - Själevads IK F07 Överhörnäs IP
2019-08-04 16:00 Domsjö IF 2 - Domsjö IF F07 Hangarplan
2019-08-04 16:30 Arnäs IF F-07 - Anundsjö IF /Skorped HumanResurs Arena U 7
2019-08-07 18:30 BK Örnen F07 vit - Husums IF Bodums IP
2019-08-10 09:30 BK Örnen F07 blå - Anundsjö IF /Skorped Bodums IP
2019-08-11 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Husums IF Forsvallen 7-manna 2
2019-08-11 15:30 BK Örnen F07 vit - Moelvens FC F07 Bodums IP
2019-08-11 16:00 Domsjö IF F07 - Arnäs IF F-07 Hangarplan
2019-08-11 16:30 Själevads IK F07 - Domsjö IF 2 Själevads IP B-plan
2019-08-13 18:30 Husums IF - Moelvens FC F07 Husums IP
2019-08-15 18:00 Anundsjö IF /Skorped - Domsjö IF F07 Olympia
2019-08-18 12:00 Husums IF - Anundsjö IF /Skorped Husums IP
2019-08-18 16:00 Domsjö IF 2 - Arnäs IF F-07 Hangarplan
2019-08-18 16:30 Själevads IK F07 - BK Örnen F07 vit Själevads IP B-plan
2019-08-18 18:00 Moelvens FC F07 - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Överhörnäs IP
2019-08-18 18:30 BK Örnen F07 blå - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Bodums IP
2019-08-18 18:30 BK Örnen F07 blå - Domsjö IF F07 Bodums IP
2019-08-20 18:00 Anundsjö IF /Skorped - Själevads IK F07 Bränna IP
2019-08-24 14:00 Själevads IK F07 - Husums IF Själevads IP B-plan
2019-08-25 14:30 Arnäs IF F-07 - BK Örnen F07 blå HumanResurs Arena U 7
2019-08-25 15:30 BK Örnen F07 vit - Domsjö IF 2 Bodums IP
2019-08-25 16:00 Domsjö IF F07 - Husums IF Hangarplan
2019-08-25 16:30 Själevads IK F07 - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Själevads IP B-plan
2019-08-25 18:00 Anundsjö IF /Skorped - Moelvens FC F07 Bränna IP
September
2019-09-01 12:00 Husums IF - Arnäs IF F-07 Husums IP
2019-09-01 14:30 Moelvens FC F07 - Domsjö IF F07 Överhörnäs IP
2019-09-01 16:30 Själevads IK F07 - BK Örnen F07 blå Själevads IP B-plan
2019-09-01 18:00 Domsjö IF 2 - Anundsjö IF /Skorped Hangarplan
2019-09-01 18:30 BK Örnen F07 vit - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Bodums IP
2019-09-08 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Domsjö IF 2 Forsvallen 7-manna 2
2019-09-08 12:30 BK Örnen F07 blå - Husums IF Bodums IP
2019-09-08 16:00 Domsjö IF F07 - Själevads IK F07 Hangarplan
2019-09-08 16:00 Anundsjö IF /Skorped - BK Örnen F07 vit Olympia
2019-09-08 16:30 Arnäs IF F-07 - Moelvens FC F07 HumanResurs Arena U 7
2019-09-15 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Anundsjö IF /Skorped Forsvallen 7-manna 2
2019-09-15 14:30 Moelvens FC F07 - BK Örnen F07 blå Överhörnäs IP
2019-09-15 15:30 BK Örnen F07 vit - Domsjö IF F07 Bodums IP
2019-09-15 16:00 Domsjö IF 2 - Husums IF Hangarplan
2019-09-15 16:30 Själevads IK F07 - Arnäs IF F-07 Själevads IP B-plan
2019-09-22 14:30 Arnäs IF F-07 - BK Örnen F07 vit HumanResurs Arena U 7
2019-09-22 15:30 BK Örnen F07 blå - Domsjö IF 2 Bodums IP
2019-09-22 16:00 Domsjö IF F07 - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 Hangarplan
2019-09-26 17:00 BK Örnen F07 vit - BK Örnen F07 blå Bodums IP
2019-09-29 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F07 - Arnäs IF F-07 Forsvallen 7-manna 2
2019-09-29 16:00 Domsjö IF 2 - Moelvens FC F07 Hangarplan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info