Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 6 flickor norra

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arnäs IF blå Kristina Lindkvist 0727105300 gul, blå, gul/blå
Arnäs IF Gul Kristina Lindkvist 0727105300 gul/blå/gul/blå
Björna IF F 07-09 Petra Ölund 0705251024 Blå/Blå/Blå
BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå Maria Lundberg 0703269304 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit Maria Lundberg 0703269304 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
Domsjö IF F08 Maria Segergren 0704230555 Blå och svart/Svart/Blå
Hägglunds IoFK F08 Lag 1 Lina Sehlberg 0702480066 Röd/Röd/Röd
Hägglunds IoFK F08 lag 2 Lina Sehlberg 0702480066 Röd, Röd, Röd
Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 Therese Gavelin 0703124803 Röd/Vit/Blå/Vita
Modo FF F08/09 Ulrika Forsberg 0706070255 Röd/Svart/Röda
Själevads IK F 08 Elisabeth Norberg 070289588 Grön/Grön/Grön
Skorpeds SK/Anundsjö IF Sandra Byström 0702224338 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-10 18:00 BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit - Arnäs IF blå Järvedsplan
2019-05-10 18:00 Själevads IK F 08 - Hägglunds IoFK F08 Lag 1 Hampnäsplanen
2019-05-11 12:00 Arnäs IF Gul - BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå HumanResurs Arena U 7
2019-05-11 14:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 - Domsjö IF F08 Forsvallen Konstgräs
2019-05-12 15:00 Hägglunds IoFK F08 lag 2 - Skorpeds SK/Anundsjö IF Bussbyvallen D-plan
2019-05-12 18:30 Modo FF F08/09 - Björna IF F 07-09 Kempevallen
2019-05-17 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå - Arnäs IF blå Järvedsplan
2019-05-18 11:00 Björna IF F 07-09 - Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 Norbergsvallen
2019-05-18 14:30 Arnäs IF Gul - Hägglunds IoFK F08 lag 2 HumanResurs Arena U 7
2019-05-19 14:30 Domsjö IF F08 - Själevads IK F 08 Knattevallen
2019-05-19 16:00 Skorpeds SK/Anundsjö IF - Modo FF F08/09 Bränna IP
2019-05-19 18:00 Hägglunds IoFK F08 Lag 1 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit Bussbyvallen D-plan
2019-05-24 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit - Domsjö IF F08 Järvedsplan
2019-05-25 12:00 Arnäs IF blå - Hägglunds IoFK F08 Lag 1 Humanresurs Arena
2019-05-26 10:00 Själevads IK F 08 - Björna IF F 07-09 Hampnäsplanen
2019-05-26 15:00 Modo FF F08/09 - Arnäs IF Gul Kempevallen
2019-05-26 16:30 Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 - Skorpeds SK/Anundsjö IF Forsvallen Konstgräs
2019-05-26 18:00 Hägglunds IoFK F08 lag 2 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå Bussbyvallen D-plan
2019-05-29 16:45 Arnäs IF Gul - BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit HumanResurs Arena U 7
2019-05-31 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå - Hägglunds IoFK F08 Lag 1 Järvedsplan
Juni
2019-06-01 10:30 Domsjö IF F08 - Arnäs IF blå Hangarplan
2019-06-01 16:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit - Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 Järvedsplan
2019-06-02 10:00 Arnäs IF Gul - Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 HumanResurs Arena U 7
2019-06-02 16:00 Skorpeds SK/Anundsjö IF - Själevads IK F 08 Olympia
2019-06-02 17:00 Björna IF F 07-09 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit Björkvallens IP A-plan
2019-06-02 18:00 Hägglunds IoFK F08 lag 2 - Modo FF F08/09 Bussbyvallen D-plan
2019-06-04 18:00 Hägglunds IoFK F08 lag 2 - Själevads IK F 08 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-06 10:30 Hägglunds IoFK F08 Lag 1 - Domsjö IF F08 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-06 11:00 Själevads IK F 08 - Arnäs IF Gul Själevads IP B-plan
2019-06-06 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 - Hägglunds IoFK F08 lag 2 Forsvallen 7-manna 2
2019-06-06 13:00 BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit - Skorpeds SK/Anundsjö IF Bodums IP
2019-06-06 15:00 Modo FF F08/09 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå Kempevallen
2019-06-08 10:30 Arnäs IF blå - Björna IF F 07-09 HumanResurs Arena U 7
2019-06-09 16:00 Skorpeds SK/Anundsjö IF - Arnäs IF blå Bränna IP
2019-06-09 17:00 Modo FF F08/09 - Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 Kempevallen
2019-06-09 18:00 Björna IF F 07-09 - Hägglunds IoFK F08 Lag 1 Björkvallens IP A-plan
2019-06-12 17:00 Arnäs IF blå - Arnäs IF Gul HumanResurs Arena U 7
2019-06-14 18:00 Själevads IK F 08 - Modo FF F08/09 Själevads IP B-plan
2019-06-14 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit - Hägglunds IoFK F08 lag 2 Bodums IP
2019-06-15 10:30 Domsjö IF F08 - Arnäs IF Gul Hangarplan
2019-06-16 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå Forsvallen 7-manna 2
2019-06-16 14:30 Domsjö IF F08 - Björna IF F 07-09 Hangarplan
2019-06-16 18:00 Hägglunds IoFK F08 Lag 1 - Skorpeds SK/Anundsjö IF Bussbyvallen C7 plan
2019-06-19 18:15 Hägglunds IoFK F08 lag 2 - Arnäs IF blå Bussbyvallen C7 plan
2019-06-19 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå - Domsjö IF F08 Bodums IP
2019-06-23 14:00 Arnäs IF Gul - Hägglunds IoFK F08 Lag 1 HumanResurs Arena U 7
2019-06-23 15:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 - Själevads IK F 08 Forsvallen 7-manna 2
2019-06-23 17:00 Modo FF F08/09 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit Kempevallen
2019-06-23 18:00 Skorpeds SK/Anundsjö IF - Domsjö IF F08 Olympia
2019-06-23 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå - Björna IF F 07-09 Bodums IP
2019-06-26 17:30 Själevads IK F 08 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå Själevads IP B-plan
2019-06-26 18:30 Hägglunds IoFK F08 Lag 1 - Hägglunds IoFK F08 lag 2 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-26 18:30 Björna IF F 07-09 - Skorpeds SK/Anundsjö IF Norbergsvallen
2019-06-27 18:00 Arnäs IF blå - Modo FF F08/09 HumanResurs Arena U 7
Augusti
2019-08-09 18:00 Själevads IK F 08 - BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit Själevads IP B-plan
2019-08-10 09:00 Arnäs IF Gul - Björna IF F 07-09 HumanResurs Arena U 7
2019-08-10 13:00 BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå - Skorpeds SK/Anundsjö IF Bodums IP
2019-08-11 15:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 - Arnäs IF blå Forsvallen 7-manna 2
2019-08-11 15:00 Modo FF F08/09 - Hägglunds IoFK F08 Lag 1 Kempevallen
2019-08-11 18:00 Hägglunds IoFK F08 lag 2 - Domsjö IF F08 Bussbyvallen C7 plan
2019-08-14 18:00 BK Örnen Örnsköldsvik F08 vit - BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå Bodums IP
2019-08-17 10:00 Arnäs IF blå - Själevads IK F 08 HumanResurs Arena U 7
2019-08-18 10:30 Domsjö IF F08 - Modo FF F08/09 Hangarplan
2019-08-18 15:00 Hägglunds IoFK F08 Lag 1 - Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 Bussbyvallen C7 plan
2019-08-18 18:00 Skorpeds SK/Anundsjö IF - Arnäs IF Gul Bränna IP
2019-08-18 18:00 Björna IF F 07-09 - Hägglunds IoFK F08 lag 2 Björkvallens IP B-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info