Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Helsingborg ungdom man

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK P13 Johan Lundqvist 0768340085 Svart/Vit/Svart/Gul
Billesholms GIF P16 Rickard Windahl 0705951977 Röd/Blå/Röd
Bjuvstorps FF P16 Robert Florman 0736224902 svart/svart/svart
Bjärreds IF P15 Fredrik Hermansson 0709629155 Röd /Blå/röd
Bjärreds IF P17 Johan Fransson 0702162612 Röd /Blå/Röd
BK Astrio P16 Björn Ahnqvist Gul/Svarta/Gula
BK Höllviken P19 BK Höllviken(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Svart
BK Landora P19 Olle Olsson 0707682747 röd/blå/röd
BK Olympic J-lag Niyazi Sadullah 0721515198 Grön/Grön/Grön
BK Olympic P16 Niyazi Sadullah 0721515198 Grön/Grön/Grön
Dösjöbro IF J-lag Glenn Ljungstrand 0735080287 Röd/Röd/Röd
Ekets GoIF J-lag Joakim Carlsson 0705704739 vit/röd/röd
Ekets GoIF P15 Markus Edholm 0761195209 vit/röd/röd
Eskilsminne IF P14 Fredrik Bodenäs 0706308305 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne IF P15 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eskilsminne IF P16 Linus Gregard 0707747880 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne IF P17 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eskilsminne IF P19 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eslövs BK J-lag Eslövs BK(Föreningen) rödsvart, svart, röd
FC Bellevue P16 FC Bellevue(Föreningen)
FK Besa P16 Njazi Ferizi 0733558321 Röd/Svart/Svart/Röd
Fortuna FF P15 Fredrik Åhlstedt 0766190473 röd/svart/svart
Fortuna FF P16 Fortuna FF(Föreningen) röd/svart/svart
Fortuna FF P19 Thomas Lindqvist 0708229666 röd/svart/svart
Furulunds IK J-lag Furulunds IK(Föreningen) gul/svart/gulsvart
GAIS P14 GAIS(Föreningen) Grön/svart/Vit/Vit
Glumslöv FF J-lag Glumslövs FF(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Glumslöv FF P19 Magnus Persson Grön/Vit/Grön
Halmstad BK P13 Jens Karlsson 0731811818 blå/svart/blå
Halmstad BK P15 Fredrik Andersson 0708127509 blå/svart/blå
Halmstads BK P14 Adam Kihlman 0739345652 blå/svart/blå
Helsingborg Östra IF P19 Jerker Olsson Grön/Svart/Svart med grön bård
Helsingborgs AIS P17 Helsingborgs AIS(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Helsingborgs IF P12 Anthony Power 0705867290 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P14 Sebastian Carlius 0709287986 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P15 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P16 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P17 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P19 Jens Karlsson 0704199421 röd/blå/röd
Hittarps IK B-lag Henrik Hammarbäck +46708722714 Svart/Svart/Svart
Hittarps IK P15 Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hittarps IK P16 Björn Lilius 0761422485 vit/svart/vit/vit
Hittarps IK P17 Hittarps IK(Föreningen) vit/svart/vit
Hittarps IK P19 Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hyllie IK P15 Andreas Örwall Lovén 0723247685 grönsvart/svart/svart
Hyllie IK P19 Niklas Norbeck 0730372167 grönsvart/svart/svart
Hyllinge GIF P16 Nermin Mujkanovic 0707298220 rödsvart/svart/röd
Hässleholms IF P 16 Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Högaborgs BK P15 Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Högaborgs BK P16 Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Högaborgs BK P19 Joakim Hübner 0706189087 grönsvart/svart/Svart
Högaborgs BK U17 Mats Fors 0704129202 grönsvart/svart/Vit
Högaborgs BK U19 Magnus Lindner 0706831868 grönsvart/svart/Vit
Höganäs BK J-Lag Jakub Jakoubek 0739917701 Röd, Blå, Röd
Höganäs BK P16 Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Höganäs BK U-lag Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IF Limhamn Bunkeflo P16 Sebastian Jonsson 0760206548 Röd/Svart/Svart
IF Limhamn Bunkeflo U17 Sebastian Jonsson 0760206548 Röd/Svart/Svart
IF Lödde P16 IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IF Lödde U17 Gustav Rasmusson 0725532446 Gul/Svart/Gula
IF Lödde U19 Gustav Rasmusson 0725532446 Gul/Svart/Gula
IFK Göteborg P16 Fredrik Landén Blå/Vit randig/Blå/Vit
IFK Göteborg U17 Thomas Paul Carney 0708846790 0708846790 Blå/Vit randig/Blå/Vit
Jonstorps IF FK J-Lag Jonstorps IF FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Jonstorps IF P16 Magnus Svanberg 0703219206 Blåvit/Blå/Blå
Kristianstad FC U19 Neven Ozegovic 0701500387 Orange/Orange/Orange
Kullavägen P15 Martin Berglund 0704380314 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Kullavägens BK J-Lag Johan Carlsson 0767626630 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
Kullavägens BK P16 Martin Berglund 0704380314 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Laholm P15 Lars Thorén Davidsson 0709814674 Vit/vit/Vit
Laholms FK U17 Laholms FK(Föreningen) Vit/svart/Vit
Landskrona BoIS U17 Håkan Dahlström +46723667062 Svart/vit randig, Svart, Vit
Lilla Torg FF P15 Johan Malmborg 0763476601 Svart/blå/Svart/Svart
Linero IF J-lag Jan Mårtensson 0709895225 Röd/Vit/Vit
Lunds BK J-lag Anders Persson 0761360026 Gul/Vit/Gul
Lunds BK P14 Jakob Nils Robert Sternby 0709599351 Gul/Vit/Gul
Lunds BK P16 Axel Holtås 0705912256 Gul/Vit/Gul
Lunds BK U17 Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Mjällby AIF P17 Mattias Asper Gul/Svart/Gul
Munka Ljungby IF J-lag Johan Johnsson 0720079899 Röd/Blå/Röd
Ramlösa Södra IF P14 Morgan Andersson Åberg 0709370574 vit/svart/vit
Ramlösa Södra IF U19 Kristina Margård 0703145142 vit/svart/vit
Ramlösa Södra J-lag Viktor Nyberg Spets 0708632151 vit/svart/vit
Ramlösa Södra P16 Stefan Carlsson 0739971063 vit/svart/vit
Råå IF J-lag Emil Karemo 0733661778 ljusblå/vit/ljusblå
Råå IF P15 Peter Lundström 042220480 0709135288 ljusblå/vit/ljusblå
Skäldervikens IF P16 Magnus Larsson 0733165745 vit/vit/vit
Staffanstorp United P16 Magnus Carlman mörkblå/mörkblå/mörkblå
Stattena IF P16 Mårten Sommelius 0708652966 Blå/vit/blå
Teckomatorps SK J-lag Mikael Jansson 0733970397 röd/grön/röd
Torekovs IK A-lag Mats Karlsson 0768666015 Blå/Grön/Vit
Trollenäs IF Trollenäs IF(Föreningen) RÖD, RÖD, RÖD
Uppåkra IF P19 Uppåkra IF(Föreningen) Grön, svart, svart
Vedby/Rönne IF J-lag Henrik Helgesson 0766294942 Röd/Blå/Röd
Vejby IF J-lag Christian Jensen 0733761217 orange/blå/blå/orange
Vikens IK J-lag Patrik Jönsson 0705525613 Vit/Blå/Vit
Vikens IK P16 Dick Westerlund 0725750402 Vit/Blå/Vit
Ystad IF P16 Anna Björklund 0709171606 Vit/Blå/Vit
Ängelholms FF P15 Kalle Hansson 0768646827 Gul/Blåa/Gul
Ängelholms FF P16 Magnus Landgren 0767698653 0767698653 Gul/Blåa/Gul
Ängelholms FF P19 Kalle Hansson 0768646827 Gul, Blåa, Gul
Ängelholms FF U17 Carl Paulsson 0727399900 Gul/Blåa/Gul
Ödåkra Jonas Persson 042134352 0709851603 Grön/Röd/Gröna
Ödåkra IF P16 Mikael Eliasson 042243565 0705288923 Grön/Röd/Gröna
Örnar FK A-lag Cristian Muscalu MÖRKBLÅ OCH RANDIGT RÖD /MÖRKBLÅ/SVART
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-19 11:00 137003001 Hittarps IK P15 - Lunds BK P16 1 - 3 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-01-21 20:00 137003007 Fortuna FF P19 - Glumslöv FF P19 5 - 1 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-01-25 12:00 137003005 Fortuna FF P16 - Hässleholms IF P 16 3 - 2 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-01-25 12:30 137003008 Kullavägens BK P16 - IF Limhamn Bunkeflo P16 3 - 0 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-01-25 13:00 137003004 Råå IF J-lag - Torekovs IK A-lag 6 - 1 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-01-25 13:30 137003009 Vikens IK J-lag - Hittarps IK P19 1 - 2 Vikvalla, konstgräs
2020-01-25 14:00 137003002 Hittarps IK P15 - Hyllie IK P15 9 - 2 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-01-25 14:30 137003006 Fortuna FF P19 - Hittarps IK P19 0 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-01-26 14:00 137003003 Hittarps IK P19 - Laholms FK U17 1 - 3 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-01-31 18:30 137003013 Höganäs BK J-Lag - Hittarps IK P19 1 - 3 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-01 12:00 137003010 Hittarps IK P15 - Ängelholms FF P15 Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-02-01 13:00 137003012 Råå IF J-lag - Fortuna FF P19 1 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-01 13:30 137003014 Höganäs BK J-Lag - Hittarps IK P19 5 - 0 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-01 14:00 137003016 Högaborgs BK U19 - Lunds BK U17 0 - 7 Västergårds IP 7, konstgräs
2020-02-01 15:00 137003015 Kullavägens BK P16 - BK Astrio P16 4 - 2 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-02-02 14:00 137003011 Hittarps IK P19 - IF Lödde U17 4 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-02-08 11:30 137003018 Höganäs BK J-Lag - Vikens IK J-lag 4 - 1 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-09 11:00 137003020 Helsingborgs IF P12 - Halmstad BK P13 16 - 4 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2020-02-09 11:00 137003027 Helsingborg Östra IF P19 - Glumslöv FF P19 2 - 3 Vidablick IP konstgräsplan
2020-02-09 12:30 137003021 Kullavägens BK P16 - Ystad IF P16 3 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-02-09 14:00 137003019 Fortuna FF P19 - Ödåkra Inst. Rydebäcks IP, konstgräs
2020-02-09 14:30 137003017 Råå IF J-lag - Vejby IF J-lag 3 - 7 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-09 15:00 137003022 Högaborgs BK U19 - Örnar FK A-lag 4 - 7 Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-12 20:00 137003023 Högaborgs BK U19 - Hittarps IK P19 0 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-15 10:00 137003025 Ramlösa Södra P16 - Stattena IF P16 1 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-16 11:00 137003026 Helsingborgs IF P14 - Ramlösa Södra IF P14 3 - 9 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-02-16 11:30 137003024 Höganäs BK J-Lag - Råå IF J-lag 4 - 1 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-22 10:00 137003029 Ramlösa Södra P16 - Billesholms GIF P16 4 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-22 10:00 137003031 Råå IF P15 - Fortuna FF P15 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-22 12:30 137003028 Kullavägens BK P16 - Eskilsminne IF P16 7 - 0 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-02-23 10:00 137003032 Råå IF P15 - Fortuna FF P15 3 - 9 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-29 13:30 137003035 Höganäs BK J-Lag - BK Landora P19 0 - 0 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-03-01 10:00 137003038 Stattena IF P16 - Hyllinge GIF P16 3 - 4 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-03-01 11:00 137003036 Hittarps IK P15 - Laholm P15 2 - 7 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-03-01 11:30 137003039 Råå IF P15 - Kullavägen P15 0 - 0 Västergårds IP 7, konstgräs
2020-03-05 19:00 137003037 Helsingborgs IF P17 - Hittarps IK P17 3 - 0 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-03-07 14:00 137003040 Eskilsminne IF P17 - IF Limhamn Bunkeflo U17 2 - 3 Harlyckan 3, konstgräs
2020-03-07 15:15 137003041 Kullavägens BK P16 - Hittarps IK P16 0 - 0 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-03-08 10:00 137003043 Råå IF P15 - Eskilsminne IF P15 1 - 7 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2020-03-08 12:15 137003042 Kullavägens BK P16 - Bjärreds IF P15 1 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-03-15 14:00 137003045 Helsingborgs IF P16 - IFK Göteborg P16 Inst. Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2020-03-15 14:00 137003046 Helsingborgs IF P17 - IFK Göteborg U17 Inst. Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-03-21 10:30 137003053 Stattena IF P16 - FK Besa P16 2 - 3 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-03-21 12:00 137003055 Helsingborgs IF P15 - Halmstad BK P15 0 - 0 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-03-21 12:00 137003056 Fortuna FF P16 - Kullavägens BK P16 0 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-03-21 13:00 137003047 Råå IF J-lag - Högaborgs BK P19 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2020-03-21 13:00 137003050 Eskilsminne IF P17 - Höganäs BK J-Lag 4 - 2 Harlyckan 3, konstgräs
2020-03-21 15:00 137003048 Hittarps IK P17 - BK Höllviken P19 4 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-03-22 13:00 137003049 Hittarps IK P19 - Ödåkra 1 - 1 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-03-22 13:00 137003052 Fortuna FF P19 - Helsingborg Östra IF P19 8 - 1 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-03-22 15:00 137003054 Vikens IK J-lag - Glumslöv FF P19 2 - 2 Vikvalla, konstgräs
2020-03-23 20:00 137003066 Högaborgs BK P19 - Råå IF J-lag Inst. Harlyckan 3, konstgräs
2020-03-28 11:00 137003063 Helsingborgs IF P19 - IF Limhamn Bunkeflo U17 2 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2020-03-28 11:30 137003058 Vikens IK P16 - Staffanstorp United P16 Inst. Vikvalla, konstgräs
2020-03-28 12:30 137003060 Kullavägens BK P16 - Lunds BK P16 2 - 5 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-03-28 14:00 137003062 Helsingborgs IF P17 - Mjällby AIF P17 3 - 5 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2020-03-28 14:30 137003059 Kullavägens BK P16 - Fortuna FF P16 2 - 5 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-03-28 15:00 137003057 Ödåkra - BK Landora P19 4 - 0 Västergårds IP 7, konstgräs
2020-03-29 10:30 137003064 Helsingborg Östra IF P19 - Glumslöv FF P19 0 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-03-29 12:00 137003065 Jonstorps IF P16 - Ekets GoIF P15 4 - 1 Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2020-03-29 13:00 137003061 Fortuna FF P19 - Uppåkra IF P19 Inst. Rydebäcks IP, konstgräs
2020-03-29 14:00 137003067 Högaborgs BK U19 - Råå IF J-lag 1 - 7 Filborna IP konstgräs
2020-04-03 18:30 137003072 Hittarps IK P17 - Helsingborgs AIS P17 Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-04-04 14:30 137003071 Högaborgs BK U19 - Ramlösa Södra IF U19 Inst. Harlyckan 3, konstgräs
2020-04-05 13:00 137003069 Eskilsminne IF P19 - Ängelholms FF P19 Inst. Västergårds IP 7, konstgräs
2020-04-05 13:00 137003070 Fortuna FF P19 - Teckomatorps SK J-lag Inst. Rydebäcks IP, konstgräs
2020-04-05 13:00 137003073 Eskilsminne IF P19 - Ängelholms FF P19 1 - 1 Västergårds IP 7, konstgräs
2020-04-05 13:30 137003068 Råå IF J-lag - Hyllie IK P19 Inst. Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-04-10 10:00 137003079 Jonstorps IF P16 - Bjuvstorps FF P16 4 - 4 Kullaparken A-Plan
2020-04-10 14:00 137003076 Kullavägens BK P16 - Eskilsminne IF P16 1 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-04-12 12:30 137003074 Kullavägens BK P16 - IF Lödde P16 2 - 0 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-04-13 11:00 137003075 Ramlösa Södra J-lag - Råå IF J-lag 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-04-13 14:00 137003077 Hittarps IK P17 - Eskilsminne IF P19 7 - 3 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-04-16 19:00 137003081 Högaborgs BK P15 - Helsingborgs IF P15 2 - 6 Harlyckan 3, konstgräs
2020-04-17 18:30 137003082 Kullavägens BK P16 - Jonstorps IF P16 5 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-04-18 14:00 137003078 Hittarps IK P19 - Råå IF J-lag Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-04-19 13:00 137003084 Råå IF P15 - Hittarps IK P15 7 - 2 Råå IP A-plan
2020-04-19 14:00 137003080 Hittarps IK P19 - Eskilsminne IF P19 Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-04-19 14:00 137003086 Hittarps IK P17 - Eskilsminne IF P17 3 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-04-19 15:00 137003083 Höganäs BK J-Lag - Vejby IF J-lag Inst. Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2020-04-19 15:00 137003085 Höganäs BK J-Lag - Vejby IF J-lag 5 - 3 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-04-24 18:30 137003092 Kullavägens BK P16 - Skäldervikens IF P16 11 - 1 Norrvalla IP plan 1
2020-04-25 10:00 137003090 Helsingborgs IF P14 - Eskilsminne IF P14 14 - 2 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-04-25 13:00 137003088 Hittarps IK P17 - Höganäs BK J-Lag 1 - 1 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-04-25 13:00 137003091 Kullavägens BK P16 - Hittarps IK P16 6 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-04-26 10:00 137003089 Råå IF P15 - Eskilsminne IF P16 19 - 2 Råå IP A-plan
2020-04-26 13:00 137003087 Råå IF J-lag - Dösjöbro IF J-lag Råå IP A-plan
2020-05-02 15:00 137003093 Råå IF J-lag - IF Lödde U17 0 - 6 Råå IP A-plan
2020-05-03 11:00 137003095 Ödåkra - Vikens IK J-lag Toftavallen A-plan
2020-05-03 13:00 137003094 Eskilsminne IF P19 - Kristianstad FC U19 6 - 0 Västergårds IP 5, huvudplan
2020-05-04 19:00 137003096 Höganäs BK J-Lag - Vedby/Rönne IF J-lag 0 - 4 Höganäs Sportcenter B-plan
2020-05-06 18:30 137003097 Ödåkra - Ekets GoIF J-lag 1 - 1 Toftavallen A-plan
2020-05-09 13:00 137003100 Hittarps IK P17 - IF Lödde U17 1 - 4 Laröds IP D-plan
2020-05-09 14:00 137003099 Eskilsminne IF P17 - IF Limhamn Bunkeflo U17 2 - 1 Västergårds IP 1 9-manna
2020-05-09 15:00 137003102 Vikens IK J-lag - Höganäs BK J-Lag 1 - 5 Vikvalla A-plan
2020-05-10 13:00 137003098 Råå IF J-lag - Landskrona BoIS U17 2 - 5 Råå IP A-plan
2020-05-11 19:00 137003101 Jonstorps IF FK J-Lag - Ödåkra 2 - 3 Kullaparken A-Plan
2020-05-12 19:00 137003103 Höganäs BK J-Lag - Vejby IF J-lag 2 - 0 Höganäs Sportcenter B-plan
2020-05-15 18:00 137003105 Hittarps IK P19 - Lunds BK J-lag 1 - 3 Laröds IP D-plan
2020-05-16 10:00 137003106 Höganäs BK J-Lag - Munka Ljungby IF J-lag 5 - 3 Höganäs Sportcenter B-plan
2020-05-16 16:00 137003109 Jonstorps IF FK J-Lag - Vikens IK J-lag 0 - 0 Kullaparken B-Plan
2020-05-17 12:00 137003107 Hittarps IK P17 - Lunds BK U17 4 - 4 Laröds IP D-plan
2020-05-19 18:00 137003108 Hittarps IK P17 - Helsingborgs IF P17 1 - 1 Laröds IP A-plan
2020-05-24 14:00 137003110 Ödåkra - Höganäs BK J-Lag 1 - 3 Toftavallen A-plan
2020-05-24 14:00 137003111 Vikens IK J-lag - Vejby IF J-lag 5 - 3 Vikvalla A-plan
2020-05-27 18:30 137003112 Kullavägens BK P16 - Glumslöv FF J-lag 3 - 0 Norrvalla IP plan 1
2020-05-29 19:00 137003116 Helsingborgs IF P17 - Lunds BK U17 1 - 2 Olympiafältet Plan 9
2020-05-30 13:00 137003115 Helsingborgs IF P16 - Ängelholms FF P16 3 - 1 Olympiafältet Plan 8
2020-05-30 14:00 137003113 Eskilsminne IF P17 - Bjärreds IF P17 5 - 3 Västergårds IP 11
2020-06-01 19:00 137003114 Jonstorps IF FK J-Lag - Höganäs BK J-Lag 4 - 1 Kullaparken B-Plan
2020-06-06 11:00 137003117 Råå IF J-lag - Linero IF J-lag 4 - 1 Hedens IP, Helsingborg plan 6
2020-06-06 12:30 137003118 Råå IF P15 - Lilla Torg FF P15 5 - 4 Råå IP A-plan
2020-06-07 12:30 137003122 Hittarps IK P17 - BK Olympic J-lag 5 - 1 Laröds IP A-plan
2020-06-07 13:00 137003119 Höganäs BK J-Lag - Ekets GoIF J-lag 3 - 1 Höganäs Sportcenter B-plan
2020-06-07 14:00 137003120 Ödåkra - Vedby/Rönne IF J-lag 1 - 0 Toftavallen A-plan
2020-06-08 19:00 137003121 Vikens IK J-lag - Glumslöv FF J-lag 4 - 2 Vikvalla A-plan
2020-06-10 19:00 137003123 Jonstorps IF FK J-Lag - Vedby/Rönne IF J-lag 3 - 2 Kullaparken A-Plan
2020-06-14 14:00 137003124 Hittarps IK P17 - Dösjöbro IF J-lag 7 - 0 Laröds IP A-plan
2020-07-05 12:00 137003125 Råå IF J-lag - Fortuna FF P19 5 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-07-18 14:00 137003126 Råå IF J-lag - Eslövs BK J-lag Råå IP A-plan
2020-07-23 19:15 137003127 Eskilsminne IF P16 - BK Olympic P16 8 - 2 Västergårds IP 11
2020-07-24 18:00 137003133 Kullavägens BK P16 - Ramlösa Södra P16 2 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
2020-07-25 11:30 137003132 Råå IF J-lag - Hyllie IK P19 0 - 2 Råå IP A-plan
2020-07-25 12:30 137003128 Hittarps IK P17 - Ängelholms FF U17 6 - 2 Laröds IP D-plan
2020-07-25 13:00 137003131 Helsingborgs IF P14 - Halmstads BK P14 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2020-07-26 12:00 137003130 Råå IF J-lag - Glumslöv FF J-lag 7 - 2 Råå IP A-plan
2020-07-26 13:00 137003134 Helsingborgs IF P16 - FC Bellevue P16 2 - 0 Olympiafältet Plan 8
2020-07-26 14:00 137003129 Hittarps IK P17 - Vikens IK J-lag 3 - 1 Laröds IP D-plan
2020-07-28 18:30 137003136 Kullavägens BK P16 - FK Besa P16 6 - 2 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
2020-07-29 19:00 137003140 Hittarps IK P17 - Eskilsminne IF P19 1 - 1 Laröds IP A-plan
2020-07-30 18:30 137003139 Stattena IF P16 - Skäldervikens IF P16 2 - 2 Olympiafältet Plan 9
2020-08-01 12:00 137003137 Råå IF J-lag - Furulunds IK J-lag 5 - 0 Råå IP A-plan
2020-08-01 14:00 137003138 Hittarps IK P17 - Hittarps IK B-lag 8 - 2 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-08-02 17:30 137003135 Helsingborg Östra IF P19 - Vikens IK J-lag 8 - 3 Medevi IP A-plan
2020-08-14 18:30 137003141 Helsingborgs IF P14 - AIK P13 1 - 2 Olympiafältet Plan 9
2020-10-25 11:00 137003142 Helsingborgs IF P14 - Lunds BK P14 3 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info